mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 18:12 
Cytuj  
Mam zamiar zrobic sobie przerwe od swg, pogralem chwile w triala eq2 i chyba mnie wciagnelo ;)

Tyle ze nie bardzo wiem co kupic: EQ2 120-130zl, na stronie cenegi Desert of Flames niby za 99zl (i niby zawiera juz w sobie eq2)...cos nie bardzo skoro SOE sprzedaje ten dodatek za 29$ nigdzie nie podajac zeby to zawieralo w sobie eq2...troszke mnie zakrecili mowiac szczerze

W ogole potrzeba tego dodatku by grac w eq2? czy to po prostu troche dodatkowych questow, broni itd niewartych kupowania (szczegolnie na poczatku i przy zalozeniu ze eq2 ma byc jedynie przerwa od swg?)

Aaa! i jeszcze jedno-czy jest cos takiego jak w wiekszosci innych gier? tzn darmowy pierwszy miesiac ?

Help ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 19:08 
Cytuj  
EQ2 można już kupić za 80zł (+ koszty wysysłki), co się zaś tyczy dodatku to jest to jakaś dziwna sprawa. Według mnie wersja pudełkowa bedzie zawierać oryginalną grę zresztą popatrzcie na okładkę http://images-eu.amazon.com/images/P/B000A5CECM.01.LZZZZZZZ.jpg
Skoro będzie pełna wersja to i pewnie darmowy miesiąc też. A sam dodatek - no cóż nowe potwory, questy nowy ląd, ale także np. wbudowany komunikator głosowy, a to już coś.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 20:05 
Cytuj  
Ta okladke widzialem juz, napis na niej tez....i wszystko byloby ok gdyby nie fakt ze na amazon.com pod opisem gry widnieje cos takiego:

Features:

* Requires the full version of EverQuest II and an Internet connection
* Expansion pack for online role-playing game EverQuest II

InteractCD sprzedaje to za 29$, amazon to samo (normalnego eq2 sprzedaja za 19$)...a cenega za 89zl (w zakupie przedpremierowym-czyli chyba jeszcze jej nie maja)...hmm dalej jestem zakrecony i nie wiem co i gdzie kupic :har:


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 00:38 
Cytuj  
Zwróć tylko uwagę że wersja europejska jest wydana przez inną firmę i na wersji amerykańskiej nie ma tego napisu "Includes Everquest II oryginal game & expansion pack". Swoją drogą w Anglii ten dodatek jest już dostępny od połowy września.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 06:42 
Cytuj  
Szczerze mówiąc też mam młynek w głowie :/
Ale oto treść maila , od gościa z CENEGI (wydawcy eq2,dodatku w polsce)

:
Wystarczy dodatek - w pakiecie Desert of Flames jest pełna wersja EQ2.

pozdrawiam serdecznie,
Wojciech G***
www.cenega.pl


taki mail dostałem , na pytnie czy Dodatek zawiera podstawe, czy musze kupic i podst. i dodatek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 07:52 
Cytuj  
Wlasnie kupilem w cenga.pl, przyjdzie to napisze. Na cendze napisane, ze zawiera podstawke.
Zawiera oryginalną grę EverQuest® II i pakiet rozszerzający Desert of Flames. z http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=3424
Jakos dziwne zachowanie firmy by bylo jakby niedalo sie grac z tego zestawu.

pozdrawiam malek69


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

*

Posty: 107
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 20:18 
Cytuj  
malek69 napisał(a):
Wlasnie kupilem w cenga.pl, przyjdzie to napisze. Na cendze napisane, ze zawiera podstawke.
Zawiera oryginalną grę EverQuest® II i pakiet rozszerzający Desert of Flames. z http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=3424
Jakos dziwne zachowanie firmy by bylo jakby niedalo sie grac z tego zestawu.

pozdrawiam malek69



Ciekawe, ale dlaczego 99 zł i ciekawe jak jest z kontem. Jesli ktoś ma eq2 i chce kupic dodatek to dostanie 2 konto wraz z podstawowa wersja gry? Chyba ze sprzedaja gre z podstawowa wersja bez konta ale to chyba nie możliwe.


_________________
http://tondruk.pl

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 20:49 
Cytuj  
Wybierasz - albo uzywasz kod do zalozenia nowego konta i masz 30 day free, albo upgradujesz tym kodzikiem stara wersje i uaktywniasz dodatek.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 107
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 22:12 
Cytuj  
A wiecie coś na temat PvP. Czy bedzie sie walczyc na arenach czy normalnie? Podobno ma sie ukazac wraz z dodatkiem, wiec jak to bedzie czy ci co nie kupili dodatku nie moga walczyc :/


_________________
http://tondruk.pl

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 22:31 
Cytuj  
Areny są dostępne chyba tylko w dodatku (tego nie jestem pewien).W wersji podstawowej na pewno można prowadzić walkę PvP w postaci pojedynków. Areny dają chyba możliwość walki grupowej.
PS. Walki PvP są już dostępne :)

*

Posty: 107
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 22:37 
Cytuj  
Juz sa !
nie grałem wiec nie wiem a możesz powiedziec jak sie odbywają? Czy mozna atakowac w miescie i czy mozna bedac dobrym walczyc z dobrymi czy tylko ze złymi ?


_________________
http://tondruk.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 13:42 
Cytuj  
Czy oprocz dorzucenia duel pvp, aren i nowych lokacji cos sie jeszcze zmienilo wraz z dodatkiem? Jakies zmiany w mechanice gry, questach, expie? Czy i za ile jest digital download? Nie chce mi sie czytac wypocin devsow, moze ktos juz gra w dodatek i powie co on rzeczywiscie wnosi do gry. Jeszcze jakby ktos mogl napisac jak sie przedstawia sytucja na serwerach, czy nie sa wyludnione. Jak ostanio gralem w maju, zlapanie grupy kolo polnocy graniczylo z cudem.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 14:31 
Cytuj  
Marcin-Zawa napisał(a):
Juz sa !
nie grałem wiec nie wiem a możesz powiedziec jak sie odbywają? Czy mozna atakowac w miescie i czy mozna bedac dobrym walczyc z dobrymi czy tylko ze złymi ?

Powiem tak - sam za bardzo nie wiem, czy w mieście wolno, ale moża się tłuc każdy z kazdym. Po za tym to nie jest takie proste bo są to pojedynki, więc trzeba przeciwnika wyzwać na pojedynek, a on musi to wyzwanie przyjąć. Przyznam się że ostatnio gram sporadycznie i generalnie nie lubię PvP dla tego nie jestem w stanie udzielić jakiejś dokładniejszej odpowiedzi. Za to na pewno nie mam kłopotu z załapaniem się do jakiejś grupy. Zmiany w mechanice będą raczej kosmetyczne - wiem tylko o możliwości wspinania się, oraz o komunikacji głosowej, ale to już wspominałem wcześniej.

*

Posty: 110
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 09:27 
Cytuj  
Cze mozesz atakowac w miescie, mozesz walczyc z dobrym jak i zlym.Podstawowym motorem dodatku jest przedluzenie lv do max 60 ,wiec ludzie na 50 musili to kupic wszyscy.Co do gry zmienilo sie dluzo naprawde ,co kilka dni wprowadzaja jeszcze nowe zmiany np wiecej xp za q itp .Jesli chodzi o zlapanie grupy nie wiem jak jest na niskich lv ale lv 40-50 w nocy naprawde gra duzo ludzi (amerykance) ,nie ma problemu ze zapaniem grupy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2005, 21:00 
Cytuj  
Coz-Cenega jest rewelacyjna...najpierw termin premiery Desert of Falmes to 12 pazdziernika, pozniej 14,16,19....a teraz 26...moze jeszcze w tym roku uda sie pograc :/


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 110
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 11:18 
Cytuj  
LLLLLuddzie olejcie CENEGE ja juz dawno na nich laske wylozylem,co za problem zamowic wersje digital ze station sony .

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 12:01 
Cytuj  
Pewnie bym olal ale nie mam jeszcze normalnej wersji eq2, a direct download deset of flames jej wlasnie wymaga. A tak w cenie dodatku bede mial calosc...kiedys ;) Na szczescie poki co mam w co grac


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:21 
Cytuj  
na http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3195 masz desert of flames za 79zł, wraz z pełną wersją gry, a wydaje mi się iż Ultima jest jednym z najlepszych polskich sklepow internetowych (nigdy się na nich nie zawiodłem). Narazie jest chyba pre-order, ale znając Ultime, wyślą zaraz po wyjsciu gry.

Cya

P.S. Tam jest jeszcze napisane, że masz darmowy miesiac, a na dodatek jakiś unikatowy przedmiot... czyżby SOE robił tak z każdą swoją grą?? :)


Swoją drogą gra mnie bardzo zaciekawiła, wydaje się fajna.. :)

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 15:16 
Cytuj  
Hehe :) z tym darmowym miesiącem to ja napisałem, ale tak na 100% nie wiem - jednakże zazwyczaj jak jest wersja podstawowa to ten miesiąc darmowy też jest (tak było w przypadku SWG Total Experience Pack też zresztą gra SOE).

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 16:24 
Cytuj  
Ja jak kupilem swg przez interact, to mialem free 30 dni. Nie wiem jak w przypadku tej gry.

P.S. Patchuje triala (zostalo 40min, a sciagam juz 50 minut [na poczatku bylo 1 godz. 30 min.])i juz nie moge sie doczekac kiedy go wyprobuje. Mam zamiar kupic EQ:II, wiec ten trial bedzie mial decydujace znaczenie :D:D:D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.