mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 12:00 
Cytuj  
A Czesc dawno tu nie zagladalem :<

mialem lekka przerwe zwiazana z problemami technicznymi :P

Po krotce bo widze po ostatnim poscie ze az zawzalo w waszych serduszkach na sama mysl o UO'ML

uo sie zmienilo straszliwie pod wszystkimi wzgledami, i nie powiem zeby na leprze :< zmienili co prawda system suestow itp. crafting i takie tam bzdety szczerze to chyba glownie na tym bazowali bo wyszlo to troche niezaciekawie imo.
questking ok mnustwo ludzi robi questy i takie tam pierdoly mozna czyms zabic czas a nowe bosy sa poprostu niesamowite.
crafting jest ok, jak naprzyklad artifact craftable to zabija ludzi ktorzy graja pvp sa rzeczy ktore zwalaja z nog :<
dajmy przyklad Pendant of the magi: 3mr 30lrc 10lmc 5sdi 10int (naszyjnik) lub rekawiczki z 30lrc i 51 resistami. tak wiec ktos kto przychodzi do gry i zaczyna od poczatku ma duze szanse na dobry sprzet malym wysilkiem choc zeby zrobic takie itemki trzeba najpierw zbic pare bosow ktore bije sie w pare osob okolo 30min i tylko twoi ziomkowie hehehe team wchodzi do boosa i go bije.

pvp no to zjebali niesamowicie ale mowie osi zawsze cos zrobi dobrze a po dupie dostaja ludzie ktorzy uprawiaja sport pvp :)
enhant i runic system pozwolil na stworzenie composit bow praktycznie bez ograniczen no i ring z +75enchante potion owns :< 200dexa to teraz formalnosc :<
composity widzialem wczoraj kolesia z lukiem 50hml 50light 40ssi 50di 45hld no masakra archer zadzi teraz zabija w 2 sek dwoma hitami lub trzema. ale wsumie nie jest tak zle mag z maxem dci moze duzo zdzialac ale sadzac po ilosci biegajacych archerow malo ludzi w to wierzy :P

Ale i tak nie jest zle ja osobiscie bije sie trochu moim new noobiem archerem :< bo tylko to zostalo do bicia sie ale sa kolesie z Eat i jest dobrze :) zapraszam all starych zgredow na odswierzenie UO accc :P

Pozdrowionka i caluski :)

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 13:42 
Cytuj  
J!O!
Ja wlasnie mam 10 dni na acct left i 3 miliony do zrobienia, jak sie uda to powracam na dobre do gry wciagajac za soba kumpla :)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 08:54 
Cytuj  
a mi sie juz nie chce :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 23:10 
Cytuj  
Hergar napisał(a):
a mi sie juz nie chce :)


Mnie też nie, tylko po cholerę reaktywowalem konto :D

Treaz trzeba będzie trochę posiedzieć.... :wink:


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 08:49 
Cytuj  
Jak by ktoś czuł głod to mam fajne konto do opchniecia :D
Na koncie Mule z kompletem craftów { bez inscripition }, GM tamer, GM Thunter o ile ktos jeszcze kopie mapki :D, GM Archer / Paladyn i GM mag :>


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 08:25 
Cytuj  
lo :)

no ja jestem na dobrej drodze aby nie przedluzac agoni, po raz 3 no ale jak to mawiaja do 3 razy sztuka :)

no i chyba od nowego roku zaczne przygode z Wowem :P mam nadzieje ze kolega hergarro wtajemniczy mnie i przyuczy do "zawodu" aktywnego gracza jesli oczywiscie zaczne :)

UO smierdzi cosraz bardziej :< niestety a oto probka mozliwosci Osi Suxxx :< czyli new pub oto lista zmien dla tych ktorzy chcieli by wrocic itp. ^^

http://boards.stratics.com/php-bin/uo/s ... part=&vc=1

jesli komus sie niechce czytac to powiem po krotce Osi brnie w to co zaczela jakies 3 lata temu zaczynajac od pub 15 czyli Aos :< i jak dlamnie to juz zaczyna byc nerwowe kolesie nerfna pare rzeczy a nie nerfna archerow z critical hit za czasem przy dobrych wiatrach za 145hp ( lol !!!! ) nie nerfna bugow, nie nerfna World Of Death new spell z czarow Elfa za 70-100hp ( LOL !!!) jak dlamnie to za duzo wiec CYA UO :)

Pozdrowionka !!!!

PS: Wybuch to zyje czy udaje :<

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 08:32 
Cytuj  
Wybuszek jak rasowy tramelita zaczal robic nowego chara w wow :)
chociaz wczoraj znowu zaczal sie bic na battlegroundach wiec chyba juz czuje sie lepiej
no Nadek zostaw juz to uo ... bo nie ma sensu imo
a w wowa nie zaczynaj grac ze wzgledu na gre tylko zeby pograc z kumplami :D

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 03:13 
Cytuj  
nie zezwalam na takie pomowienia :(

chodz nadek do wow pobiejmy sobie sliczne elfinki i inne takie tam cudenka :)

**

Posty: 322
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 16:50 
Cytuj  
http://belek.webpark.pl/pingeuropa.jpg

szkoda ze tak pozno kiedy nie mam wogole czasu na granie
odezwe sie jak bede mial troche zycia prywatnego

pozdrawaim z UK
bel

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 19:15 
Cytuj  
hehehe, pamiętam jak kiedyś Astax się chwalił super pingami do SP bo mieszkał gdzieś blisko servera.. aleśmy mu zazdrościli ^^


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 21:35 
Cytuj  
Hej, Bel!! :D
Pingi ladne, tylko ze UO to juz kaszanka. 8th Age niebawem ma wyjsc - robi sie z tego serial brazylijski. Zapraszam do WoW :).

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:36 
Cytuj  
no ladnie nawet sie bel zjawil :) i wybuch hehe :)

ej no ale nie mowmy o tym ze uo to kicha jest niezle jak sie ma swoja ekipe my mamy aliance z eat few i chyba obo i jest nice grupowe wypady i walki nocne :/ z ndk uch boa i takie tam. spawny bosy no jest fajnie nie powiem, fakt ze czasem sie czlowiek zdenerwuje po padzie w 2 sek no ale cuz zrobic :)

a co do wowa no mysle intensywnie nad rozpoczeciem przygody tam no ale narazie nauka mnie czeka, ale mysle ze od lutego - marca pewnie se tam zjawie :) glownie chodzi mi o ludzikow z ktorymi gralem w uo a gra jaka by nie byla liczy sie klimat i ludzie :P

Pozdrowionka

Ps: Bel smierdzielu nie pingi tylko napisz moze kartke jakas wyslij czy cus bo co sie pytam twojej rodzinki to nikt nic niewie gdzie sie podziewa ten belek :< cos ty tam przeskrobal :/ :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:36 
Cytuj  
widze ze coraz wiecej ludzi z starej gwardi UO ostro zamiesza w WoW :]
z Hergiem i Wybuchem mialem przyjemnosci pobiegac po battlegroundsach i jak bez nich zawsze dostawalem w pupke to z nimi wynosilem przyzwoita dawke honor points , tak wiec Nadrion doswiadczenie pvp z UO napewno sie przydaje w WoW


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 13:45 
Cytuj  
chodz Nadziu potrzebuje new slave'ika bo Wybuszek cos ostatnie sie krnabrny zrobil ... :(
mam nadzieje tylko ze jego karygodne zachowanie nie wplynie negatywnie na legioniste Daka!!
zatem zapraszam z otwartymi ramionami do wowa!!
Aldatha a ty miales sobie maga robic ... nie badz tramelita i zrob maga do pvp :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 17:34 
Cytuj  
magus sie robi , charname merkath


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 18:54 
Cytuj  
hehehe Nadek, w lutym to pewnie bedziemy juz emigrować z WoW gdzie indziej, chociaż kto to wie.. :roll:
A ja krnąbrny nie będę.... slavik jestem grzeczny ale tylko do czasu aż cie prześcigne i wtedy Ty zostaniesz moim slavikiem wiec korzystaj póki możesz ;)


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 11:36 
Cytuj  
ano pobiegal bym z wami jak za dawnych starych czasow :<

a co do uo wczoraj mialem spotkanie z panem dexorkiem z pewnie pingiem 5-10 jak belek :< heh i jakos szybko sie leczyl w 0.5sek i tak jakos sie zapytalem o co chodzi a pan dexor mi powiedzial ze ma 200+ dexa lol :< strasznie nie fajne to spotkanie bylo dostalem strzala z bushido za 70+hp i pozniej to juz formalnosc byla :<

powiem tak niesamowicie sie popiepszylo w uo unbalanced na maxa jest i chodzby dlatego nie polecam UO :< no chyba ze sie ma 100000mil na staff to i owszem fajnie polatac archerem co sieka jak karabinek maszynowy i leczy sie w 0.5sek :<

no szkoda ze sie tak porobilo bo uo jest naprawde fajne :< *placze*

taki koles w ekipie i mozna se robic co sie chce widzialem jak taki jegomosc pozabijal prawie cala guild obo sam rofl bral ludzikow na 2 hity jak uciekal zabil ich z 5 no to jest lekka przesada imo :< no ale niema co narzekac i brac sie za sprzedanie itemkow :P

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 09:16 
Cytuj  
Ja sie dobrałem do ultimy miesiąc temu, i po tygodniu przestałem grać. W świetle dzisiejszych gier niestety to już jest masakra (a zagrałem bo to llegenda i to nie wypada nie zagrac). Grafika, wogole wszystko, juz jest przecietnie słąbe. Jak tibia, tyle że mnei komercyjne...

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 11:30 
Cytuj  
glupi jestes idz stad thx

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 13:33 
Cytuj  
no i wlasnie o to chodzi, mianowicie o to zeby bylo widac co sie dzieje jak sie pvpewuje a nie kolorowe obsralki lataja i nic niewidac.
imo uo dalej jest najleprzym mmo... jaki istnieje zabija inne gry miodnoscia i zadna z nich niedorasta uo do piet, ah no moze graficznie bo teraz pelno kolorowego guwna. no i niemowie ze sa slabe itp bron cie panie boze mowie tylko ze uo to klasyka nawet w dzisiejszej erze kolorowanek typu wow i innych temu podobnych. gram aktywnie w uo i widze co sie dzieje ludzie ktorzy poszli do wowa lub guild wars wracaja bo uo to uo a te inne to kiszka lekka i chyba sie z nimi zgodze :)

pozdrowionka :)

Ps: Bel napisz kartke z cieplych krajow :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.