mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 22:59 
Cytuj  
http://forums.station.sony.com/swg/boar ... .id=146429

No to czeka nas CU II... Ciekawe co to teraz będzie :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 01:43 
Cytuj  
Hehe widac SOE sie coraz bardziej rozpedza na tej rowni pochylej...pieknie :lol:


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 02:07 
Cytuj  
http://starwarsgalaxies.station.sony.co ... r%20Letter

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 03:15 
Cytuj  
ta pieknie juz wiemy co to za bug z iner glow lol
papa frs,zegnaj ch,be,jedi bedzie startowa profesja fajnie qrwa


_________________
Obrazek

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 08:16 
Cytuj  
Hehe a ktos mowil ze duza ilosc jedi nie pasuje do kanonu SW.. no to teraz macie, pozbywaja sie wszystkich profesji nie pasujacych do SW :P
TK, CH, BE, CM tego nie ma w filmach, heh.. tiaaa ciekawe co z tego wyjdzie...


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*
Avatar użytkownika

Posty: 60
Dołączył(a): 5.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 11:00 
Cytuj  
A 2.5 roku temu to byla gra z tak zajebistym potencjalem.
No nic, poczekamy zobaczymy, do przycisku cancel nie daleko.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 11:15 
Cytuj  
rotfl oni chca z tego zrobic 2gie eq ;]]

juz to widze jak bede latal grupa latarkowcow na polowania :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 11:29 
Cytuj  
Czytalem to forum i na poczatku zastanawialem sie skad u nich taki debilny pomysl?! Pozniej przyszla refleksja, ze raczej nie kopali by pod soba dolka i moze jest w tym jakas metoda. Przeczytalem list pana wspanialego producenta i... mysle ze warto dac im szanse, ale co ja wiem, ledwo 3ci miesiac w tym swiecie. Ja poczekam, choc wspolczuje obecnym jedi, ktorzy tyle czasu poswiecili na wypalerowanie swoich postaci...


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 11:49 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
... Pozniej przyszla refleksja, ze raczej nie kopali by pod soba dolka i moze jest w tym jakas metoda ...


ROTFL :DDDD
No ale fakt trzeba miec nadzieje ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 12:49 
Cytuj  
Tak to jest jak gra wypada z rak bardzo komercyjnej firmy do jeszcze bardziej az do bulu i krwotoku z uszu komercyjnej firmy. Mam zle przeczucia.

Boje sie tego strasznie ale moze cos z tego bedzie. MOZE.......

Nowe profesje zapowiadaja sie ciekawie. Nareszcie polaczyli range z melee. Bo jak BH umie strzelac to i powinien umiec sie bic. Taka jest moja opinia.
Tylko strasznie nie jasno to napisali. Czy to beda osobne elitarne profesje, czy jakies bonusowe dla tych z 80cl czy jeszcze cos innego (moze napisali a nie zrozumialem). Nie napisali czy jakis stare odpadaja (oprocz BE). No nie wiem. niby zapowiada sie ciekawie ale wszystko to takie nie pewne. Boje sie.

Mimo wszystko podoba mi sie, ze dostane tytul veterana, jakis tam buff veterana, i mozliwosc uzyskania 80-90cl, itp...

Za to zalamalem rece, ze ulatwiaja w kwesti exp i deckay. No prostrzej gry chyba juz nie zrobia. Co ludzie kupia jednego gnata i maja na zawsze. Prezmysl zbrojeniowy sie zalamie. WS i AS zrobia sporo sztuk a nikt nie ebdzie chcial kupowac, bo juz ma. Albo wygra ten, kto najtaniej sprzeda albo ceny drastycznie skocza w gore.
I po grzyba mi teraz ADK? Mam go sprzedac przed zmianami frajerowi, ktory nic o tym nie slyszal?
A co z tymi co juz kupili ADK za 20m lub wiecej?

No ale jak napisalem, wszystko to takie niepewne. Historia pokazala, ze LA potrafi zwalic dobra gre. Pozatym nie sa doswiadczeni w tych sprawach.

Z tym Enchancmentem to jak zaklad o wszytko. Albo wygramy, bedziemy bogaci i szczesliwi, albo przegramy i zostaniemy z niczym.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 13:01 
Cytuj  
Z tego co ja zrozumialem znika tylko efekt clone, nie znika zniszczenie z uzywania przedmiotu/broni/zbroi. Tak, ze nie powinno to za mocno wplynac na rynek zbrojeniowy. ADK tez dalej jest przydatne w takim pypadku. Efekt 'veterana' mnie osobiscie tez kreci, bo przeciez tez go dostane a zaden ze mnie veteran ;] Zobaczymy jednak w praniu jak to bedzie wygladalo, z listu wyglada obiecujaco, jednak zycie nieje bajka ;]

Ps. Czy musimy pisac na obu forach to samo? :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 13:31 
Cytuj  
Chyba czas sprzedac konto poki jeszcze jest cos warte - ktos chetny? ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*
Avatar użytkownika

Posty: 60
Dołączył(a): 5.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 13:40 
Cytuj  
Z tego co mozna przeczytac od ludzi ktorzy juz grali w nowe swg, wyglada na to ze duzo wieksze znaczenia ma zrecznosc gracza - generalnie combat idzie w strone fpsowego.

Co stawia ciekawe pytanie, jak sie bedzie gralo europejczykom na Eclipse... bo jak ping bedzie mial duze znaczenie to czarno to widze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 13:43 
Cytuj  
Tiggs napisał(a):
Yes, anyone can follow the path of the Jedi but like all professions mastery will require time and experience. The new Jedi profession will be equal in combat effectiveness with the other professions. It will still however deliver on the promise of the Star Wars Jedi mystique and will allow players to “live” as Jedi in the world of Star Wars Galaxies.



A jak pisałem o tym przecieku kilka dni temu to mnie zflamowaliście...


Tiggs napisał(a):
VI. No More Item Decay



Item decay has been completely removed from the game.

Can you explain a little more about how Damage and Decay will work?



This part of the death penalty has been removed from Galaxies.


Sprzedawajcie ADK póki możecie!

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 13:51 
Cytuj  
Mnie bardziej ciekawi kwestia konwersji postaci do nowego systemu... Moj biedny niegrindowany jedi siedzi na 69 lvlu i zastanawiam sie czy na szybko wykoxac go do 80 (dwa slupki na max i juz bedzie) czy tez inna profesje, czy w ogole poczekac do 15 (15 listopad ma byc terminem wprowadzenia tego.. heh za dwa tygodnie)... Czy tez uzyc jeszcze tokena i sprobowac przerobic skille ktore juz mam tak by wyciagnac max lvl... yh


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 13:55 
Cytuj  
Zmiany w sumie zapowiadaja sie niezle. Tylko ciekawi mnie jedna rzecz.. co sie stanie z podstawowymi profesjami (marksman, brawler itd?). Bedzie tylko 9 tych, ktore podali? Bo jakos nie wyobrazam sobie noobkow bh w Mos Eisley.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 13:57 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Z tego co ja zrozumialem znika tylko efekt clone, nie znika zniszczenie z uzywania przedmiotu/broni/zbroi. Tak, ze nie powinno to za mocno wplynac na rynek zbrojeniowy. ADK tez dalej jest przydatne w takim pypadku. Efekt 'veterana' mnie osobiscie tez kreci, bo przeciez tez go dostane a zaden ze mnie veteran ;] Zobaczymy jednak w praniu jak to bedzie wygladalo, z listu wyglada obiecujaco, jednak zycie nieje bajka ;]

Ps. Czy musimy pisac na obu forach to samo? :wink:


Item decay has been completely removed from the game.

tczewiak napisał(a):
Tiggs napisał(a):
Yes, anyone can follow the path of the Jedi but like all professions mastery will require time and experience. The new Jedi profession will be equal in combat effectiveness with the other professions. It will still however deliver on the promise of the Star Wars Jedi mystique and will allow players to “live” as Jedi in the world of Star Wars Galaxies.



A jak pisałem o tym przecieku kilka dni temu to mnie zflamowaliście...


Po 1 kto flamowal?

Po 2 nie widze by bylo napisane, aby Jedi bylo startowa profesja.
Jest napisane:
"Tak, kazdy moze (a nie mogl kazdy?, przyp.) podazac scieszka Jedi ale jak wszytkie inne profesje wymasterowanie bedzie wymagalo czasu i doswiadczenia. Nowa profesja Jedi bedzie rownia, efektywnoscia w walce, innym profesjom. Jednakze bedzie dalej dostarczac obiecana, StarWarsowa mistycznosc Jedi i bedzie pozwalac graczom "zyc" jako Jedi w swiecie SWG."

Nie widze w tej wypowiedzi NIC, co swiadczylo by, ze Jedi bedzie startowa profesja. Wnioskuje, ze po prostu ja znerfuja i bedzie rownie skuteczna jak inne profesje ale bardzij klimatyczna.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 14:04 
Cytuj  
jedno mi sie nie podoba na start..
Veci dostana 10 respectow (1 przy pierwszym zalogowaniu obowiazkowy+9 dodatkowych do wykorzystania kiedybadz), po tym by zmienic profesje trzeba bedzie skasowac postac i zalozyc nowa. System klasowy z WOWa.. jak ja tego nie lubie :( Nowe postacie beda przypiete do jednej klasy...


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 14:15 
Cytuj  
Khraan napisał(a):
.... po tym by zmienic profesje trzeba bedzie skasowac postac i zalozyc nowa. System klasowy z WOWa.. jak ja tego nie lubie :( Nowe postacie beda przypiete do jednej klasy...


He? Cos chyba nie doczytalem...


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 14:17 
Cytuj  
yyy? i co wszystko co robiles przez caly czas grania w pizdu idzie?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.