mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 18:10 
Cytuj  
ten tego :] skoro Pilek wrocil :] Jest nas 4 BLMow :]
mozemy sobie hmmm kwartetowac ? ;) prawie kazdy KSNM i niezla kaske przy tym zgarnac :]
mam ok 50 Ksow w tej chwili.... nie wiem co chcecie ze swoimi robic czy odkladac na ambitniejsze walki w normalnym skladzie czy pobawic sie z towarzyszami :] Ja chcialbym sprobowac 4 ptaszki na swoim orbie
moga tez przy tym skorzystac pozostali ludzie z lsa, na warunkach ktore jeszcze trzeba by obgadac :]
Pilek ? Simi ? Bodziu ? Interested ?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 18:20 
Cytuj  
mi troche brakuje do orba, ale na blm wypad chetnie wyskocze ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1763
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 18:53 
Cytuj  
A nie potrzebujecie może Barda do awaryjnego sleepa i refresha? :]


_________________
Comodo, Hjumen, BRD 75, PLD 52, BLU 43, WHM 37, WAR 33, DRK 32, DRG 25, NIN 20, SAM 20, BLM 19, MNK 14, BST 12
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 22:50 
Cytuj  
Jesne zuzywajcie swoje KSy w mafijnych walkach, a reszta LSa bedzie sie kisic ze swoimi, bo bedzie brakowac BLMow...

Jak juz to zrobcie prawdziwa mafie i naciagajcie frajerow w Jeuno na orby! :D

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 23:42 
Cytuj  
4xblm + 1-2 osoby może iść z blm'owymi ks'ami
i równie dobrze może iść 4xblm + 1-2 osoby z ich ks'ami, tylko w drugim przypadku ja bym wolał i chciał żeby 100% dropa trafiło dla tych co dają ks'y
nie będę chodzić w składzie 4xblm + ktoś spoza CC, nawet jakbym miał dzięki temu zarobić milion tygodniowo


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 00:06 
Cytuj  
nie zrozumialem pierwszego zdania simi :)
to wyglada bardizej na Black Magic Fundation :D


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 01:51 
Cytuj  
Iść na dogadanych warunkach :lol: :lol: :lol:

Tak jak napisał Opi...szukajcie frajerów w Jeuno :lol: :lol:

Też mi zajebista oferta dla LS'a :-?


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 02:28 
Cytuj  
o czym ty mowisz ? jaka oferta ? byla jakas ?


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 08:42 
Cytuj  
Sai masz bardzo dobry pomysł i ja jestem zainteresowany oczywiście zrobieniem użytku z blmagów
szkoda że ludzie (nie wiem czy tylko u nas na Lsie, bo nie mam i nie chcę i nie zależy mi na kontaktach z innymi) w naszym LSie reagują dziwnie na słowo Black, na słowo Magic no i Mafia, tak jakby czuli jakieś zagrożenie :wink:
jeśli chodzi o pierwsze moje zdanie i widząc dropy ze skorpionów i widząc z jakim trudem przychodzi zbieranie ludziom KSów którzy sobie ich szybko i łatwo nie wysolują oraz nadzieje na drop jakie mają przez X miesięcy to "jak już" wolę im rzucić ThundagaIII/BlizzagaIII/FiragaIII w ciągu 1.40 minuty za darmo
jeśli chodzi o ludzi którzy mają dużo ksów (albo i nie dużo, przecież wystarczy 30) to wolałbym, żeby powalczyli tradycyjnie w 6 runach z wiekszą szansą na sensowy zysk/nagrodę dla każdego z nich
jeśli chodzi o nasze blm'owe KSy to możemy robić w gronie blmów KSNMy, dla funu, szansy na itemki, treningu itd.

<Edit>
dla runu "mafijnego" gdzie każdy daje orba idę tylko i wyłącznie na warunkach gdzie gile dzielimy po równo
jeśli mielibyśmy to zrobić dla jednej osoby i dla jego orba to ja rezygnuję z mojej działki (jeśli miałaby być)
</Edit>

jest tylko pytanie co na to Bodziu ?

poza tym dla 4 blmów jest jeszcze mnóstwo innych zastosowań
tylko szkoda że jest nas dwóch ...


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 lis 2005, 09:18 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 09:03 
Cytuj  
Jesli chcecie to robic za darmo dla ludzi z LSa to jest to bardzo piekna idea, ale wtedy to nie jest mafia tylko organizacja charytatywna :) i raczej nie o to chodzilo Saitou.

Jesli chcecie to robic za jakis procent zysku to IMO wieksza szansa na kase jest w normalnych skorpion runach robionych przez CC, gdzie kazdy (albo prawie kazdy) daje orba.

Jesli chcecie naciagac ludzi spoza LSa na orby to juz nie sprawa CC. Zreszta jak znam Bodzia to pewnie na to pojdzie, mysle ze nieraz mial szanse w czyms takim brac udzial, Sim tez nie wyglada na specjalnie zainteresowanego.
Slayerek napisał(a):
szkoda że ludzie (nie wiem czy tylko u nas na Lsie, bo nie mam i nie chcę i nie zależy mi na kontaktach z innymi) w naszym LSie reagują dziwnie na słowo Black, na słowo Magic no i Mafia, tak jakby czuli jakieś zagrożenie :wink:


Czuja zagrozenie, bo maja zle doswiadczenia. Nasz static akurat mial zajebiste szczescie, bo mielismy Bodzia w skladzie, ktory olewal takie rzeczy i wolal expowac z nami, wolal chodzic na BCNMy z nami dajac normalnie orby. Mial moze przez to gorszy sprzet niz Nim czy Edwin, ale byl napewno bardziej lubiany.

Jednak nie raz byly takie sytuacje, ze w exp party brakowalo BLMa, bo wszyscy robili manaburn, na BCNMy brakowalo BLMow, bo wszyscy robili swoje manaburn, ba, nawet na HNMach czasem brakowalo BLMow, bo akurat byli zajeci swoim specyficznym funem.

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 10:23 
Cytuj  
Hmm .. to szczerze mowiac juz nie wiem o co saiowi chodzilo .. Najlepiej by bylo gdybysmy robili to mniej wiecej tak :
- raz na jakis czas zbieramy armie z CC i robimy to z nimi
- lapiemy ludzi spoza i co jakis czas robimy tradycyjne runy zarobkowe


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 10:33 
Cytuj  
Jak dojdę Summonerem do lev 70 to chetnie wybralbym sie dla testu do KRT: 4xBLM, 1xSMN, 1xBRD i zobaczyl jaki moze byc z tego exp ;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 10:38 
Cytuj  
mój drobny apelik dla ludzi z naszego LSa co mają KSy i chcą zarobić : nie róbcie indywidualnych wypadów na KSNMa z nadzieją na drop, róbcie tylko pełne (najlepiej) runy 6xorb
jak ktoś ma KSy i nie chce zarobić tylko mieć szanse na zdobycie jakiegoś itemka to zapraszamy do współpracy z mafią 8)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1842
Dołączył(a): 26.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 10:42 
Cytuj  
Ja mam kolo 100 KSów


_________________
Obrazek

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 11:30 
Cytuj  
jak chcecie usmazyc/utopic 2 smoczki czy 4 sępy to ja chce dissectora :D i dam orba :D


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 14:12 
Cytuj  
Bodziu Pilek Simi
Czy jest mozliwosc spotkania sie w ten weekend ? ja sie dostosuje do godziny...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 14:20 
Cytuj  
miałem zamiar jechać w piątek wieczorem do domu (i w sobotę może zdążę na dynamis i po nim moglibyśmy się spotkać) lub w sobotę rano (wtedy wracam około 17 w niedzielę i po 17 możemy się spotkać) ale dostałem dziś maila żeby być gotowym do przyjścia do pracy w weekend (nawet nie wiem na ile godzin dziennie i czy w ogóle będzie trzeba)
prawdopodobnie będę wiedział w piątek po 16.00 co będę robić w weekend


_________________
Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 14:57 
Cytuj  
ja tak .. mam nadzieje, ze dozbieram te 5 ksow do tego czasu :p sobota/niedziela praktycznie obojetnie byleby nie w nocy ;p


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 15:46 
Cytuj  
Termin i jestem Sait :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 16:06 
Cytuj  
wiec czekamy co simi powie jutro i sie umowimy konrketnie


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.