mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:23 
Cytuj  
Po długim okresie męczarni na privach, zastanowieniu się nad retailem dokonałem wyboru !
W środe już powinienem mieć już gre, zamierzam grać na początek spoilem co by zarobić hajsiwo a później to już sobie jakąś inną postać zrobie :) Gram ofcourse na Lionna. Aramil kiedyś mówił mi ,że przyjmie mnie do swego klanu ale to już dawno było więc nie wiem jak to teraz będzie ale dam rade :D

Do zobaczenia w środe na serwie chyba ,że ultima się będzie ociągać i później przyjdzie ale jestem dobrej myśli :) Mam nadzieje ,że się nie zawiode i zasmakuje prawdziwego l2 :D

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:24 
Cytuj  
To lepiej zrob warsmitha - nim bedziesz mogl zarabiac w przyszlosci zostawiajac craft shop na noc :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:27 
Cytuj  
hmm myślisz ? Wydaje mi się ,że spoil więcej potrafi zarobić, a po przeczytaniu twojego poradnika jeszcze bardziej się przekonałem do niego. No zobaczymy jeszcze, do środy mam czas :)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:33 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
To lepiej zrob warsmitha - nim bedziesz mogl zarabiac w przyszlosci zostawiajac craft shop na noc :)

Karol - jakoś nigdy mi caft shopy maniany nie przyniosły... niestety. BH lepszy IMHO.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:35 
Cytuj  
Opierałem się troche na privach, ws zawsze było więcej od bh i to ci drudzy zawsze byli porządani, nie wiem jak tu jest ale wydaje mi się ,że podobnie.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:42 
Cytuj  
Spoil przynosi zyski jesli:
1. Nim grasz
2. Nie levelujesz postaci (inaczej - delevelujesz postac)

Jesli ktos nie chce grac dorfem a jedynie nim sobie dorobic na main postac to dlugodystansowo lepiej mu sie sprawdzi WS.
Nie znam specyfiki serwera na ktorym bedziesz gral ale na hinde nie ma wielu craft shopow - w giran stoi okolo 8-10 i raczej maja stuff B/A - brakuje tych z D i C stuffem.
IMHO posiadanie wlasnego WS mocno ulatwia zarabianie na low level craftach a do tego.... gdy skonczy levelowac WS to moze caly jego stuff sprzedac i zostawic postac "gola"a mimo to jest przydatna - z BH jest inaczej :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:45 
Cytuj  
Hmm to może ktoś z Lionna się wypowie jaka jest sytuacja z krasnalami ? Których jest więcej ? Który będzie bardziej przydatny ?

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 20:12 
Cytuj  
ZabaTHC napisał(a):
Hmm to może ktoś z Lionna się wypowie jaka jest sytuacja z krasnalami ? Których jest więcej ? Który będzie bardziej przydatny ?


Na lionnie w giran ejst dosc sporo craft shopow a w nich praktycznie wszystko od D do B, A niestety jeszcze trudno znalezc [glownie weapony,jawelery] czy ws ejst oplacalny hmm no niby tak ale dopiero high lv, na low matsach nic nie zarobisz.
Co do BH to hmm jest najs bo ma FD i mozna boty trainowac+spoil podczasz expienia zawsze daje free $, ja bym osobiscie wybral BH zeby se boty trainowac, a na tych mozna zarobic pare groszy.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 20:35 
Cytuj  
WS tez moze trainowac boty i to nawet bezpieczniej i taniej niz BH - z tego co wiem wind i walker nie wykrywaja traina robionego petem jako "traina" bo moby nie sa zagrowane na playera iwec mozna zabic nawet tych ostroznych farmerow ktorzy sobie ustawili logouta na train.
A gdy w C4 dojdzie nowy interface dla petow (m.i. bedzie opcja poruszania sie nimi jakbys poruszal sie swoja postacia) to bedzie to jeszcze wygodniejsze.

43 lev BH ma speed 125.
Na tym samym levelu pet WS ma podobne HP ale speed 160 (ma mniejszy pdef ale speed to spokojnie rekomensuje).

Zasadnicza i tak naprawde JEDYNA roznica miedzy BH a WS to grupy - WS'a nikt nie wezmie a BH tak.
Ale jesli grupujesz to BH nie da Ci zadnego ekstra zarobku wiec na chuj sie meczyc ta klasa?


Nie zrozumcie mnie zle - jesli by byla mowa o main postac to tez mysle ze BH>WS.
Ale jesli to ma byc cos do zarabiania kasy, co sie dociagnie MAX do 40 lev to nie ma sensu sie meczyc z BH - lepiej zainwestowac w cos, co Ci sie przyda w przyszlosci.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 20:40 
Cytuj  
Hmm no to jak narazie jestem za WS'em, karol przekonałeś mnie :P
Dzięki za rady :)

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 20:55 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Nie zrozumcie mnie zle - jesli by byla mowa o main postac to tez mysle ze BH>WS.
Ale jesli to ma byc cos do zarabiania kasy, co sie dociagnie MAX do 40 lev to nie ma sensu sie meczyc z BH - lepiej zainwestowac w cos, co Ci sie przyda w przyszlosci.

Hm a czy da sie dobrze zarobic craftujac itemy c grade, na 40 lvl? Czy mozna tez na 40 craftowac b/a??? Bo duzo wiecej kasy daja B/A grady chyba:D

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 20:56 
Cytuj  
to nie tak. shoty C i low C mozna robic juz na 36, ale top C chyba dopiero na 49. Top B na 55 lvlu.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:14 
Cytuj  
% najlepszy zarobek jest wlasnie na D i C.

Poza tym pamietajcie ze do 30 lev ON I TAK BEDZIE SPOILOWAL.
Spoil lev 1 ktory ma WS dziala tak do 25 lev mobow.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:16 
Cytuj  
Najlepiej sie zarabia robiac shoty A, nikt tego nie sprzedaje wiec jedynie craft.
Ja np dzis dalem zarobic jakiemus dorfowi ze 100k na craftach SSA/BSPSA


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:03 
Cytuj  
Witam wszystkich.

Nie bede tworzyl nowego tematu, wiec napisze tutaj, bo temat jak najbardziej pasuje do mojej sutacji.
Po zamowieniu gry tu http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3136 i karty pre-paid tu http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=293 i po rocznym pogrywaniu na priv serwerach powiekszylem dzis liczbe graczy serwera Bartz.
Planowana postac docelowa Prophet, chodz do konca nie jestem pewien i na poczatek pogram sobie dorfem zeby zorientowac sie co nieco w panujacej sytuacji. Wiec jesli ktos chcialby powiekszyc swoja liste fl to pm do Vinova.

Pozdrawiam, Tomek.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:07 
Cytuj  
Ja teraz mam rozkmine czy czasem nie zacząć grać na innym serwerze a nie na Lionna, z tego co czytałem to proponujecie Bartz i Teon, może potraficie coś doradzić w tej kwesti, czy może lepiej już zostać przy Lionna ? Znajomych wogóle nie mam na retailu więc gdzie bym uzyskał ewentualną pomoc ? Sorry ,że was tak męcze ale chce już mieć uzgodnione wszystko wcześniej bo nie chce ,żeby już w czasie gry okazało się ,że dokonałem złego wyboru...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:14 
Cytuj  
Jest fajny nowy klan na bartz gdzie mozna liczyc na pomoc i fun i w ogole ludzie sa na poziomie. pm w grze kataya lub dalisa lub smurfetka.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:19 
Cytuj  
husky napisał(a):
Witam wszystkich.

Nie bede tworzyl nowego tematu, wiec napisze tutaj, bo temat jak najbardziej pasuje do mojej sutacji.
Po zamowieniu gry tu http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3136 i karty pre-paid tu http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=293 i po rocznym pogrywaniu na priv serwerach powiekszylem dzis liczbe graczy serwera Bartz.
Planowana postac docelowa Prophet, chodz do konca nie jestem pewien i na poczatek pogram sobie dorfem zeby zorientowac sie co nieco w panujacej sytuacji. Wiec jesli ktos chcialby powiekszyc swoja liste fl to pm do Vinova.

Pozdrawiam, Tomek.

Coraz wiecej osob zaczyna grac :P. Jeszcze podaj jaki serwer tylko.

ZabaTHC napisał(a):
Ja teraz mam rozkmine czy czasem nie zacząć grać na innym serwerze a nie na Lionna, z tego co czytałem to proponujecie Bartz i Teon, może potraficie coś doradzić w tej kwesti, czy może lepiej już zostać przy Lionna ? Znajomych wogóle nie mam na retailu więc gdzie bym uzyskał ewentualną pomoc ? Sorry ,że was tak męcze ale chce już mieć uzgodnione wszystko wcześniej bo nie chce ,żeby już w czasie gry okazało się ,że dokonałem złego wyboru...


Na kazdym serwerze z tych trzech otrzymasz pomoc, jednak bartz i teon to najbardziej popularne serwery.


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:21 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
husky napisał(a):
Witam wszystkich.

Nie bede tworzyl nowego tematu, wiec napisze tutaj, bo temat jak najbardziej pasuje do mojej sutacji.
Po zamowieniu gry tu http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3136 i karty pre-paid tu http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=293 i po rocznym pogrywaniu na priv serwerach powiekszylem dzis liczbe graczy serwera Bartz.
Planowana postac docelowa Prophet, chodz do konca nie jestem pewien i na poczatek pogram sobie dorfem zeby zorientowac sie co nieco w panujacej sytuacji. Wiec jesli ktos chcialby powiekszyc swoja liste fl to pm do Vinova.

Pozdrawiam, Tomek.

Coraz wiecej osob zaczyna grac :P. Jeszcze podaj jaki serwer tylko.

Przeciez napisal za bartz;/

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:25 
Cytuj  
Dobra wbijam na Bartz, mam nadzieje ,że nie będe żałował :)
Od środy mam nadzieje start, każda pomoc mile widziana :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.