mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2271 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 114  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 12:04 
Cytuj  
/lsmes to tak naprawde jedyne narzedzie, ktore SE dalo LSom (poza chat kanalem oczywiscie) i mysle, ze powinnismy lepeij je wykorzystywac. Mam w zwiazku z tym propozycje:

- jak robicie cos w ramam LSa (misje, NMy itp) to wrzucajcie info do /lsmes, a jesli nie macie pearlsacka to podajcie komus kto ma co ma tam wrzucic. Infa o czyis urodzinach tez sa mile widziane (ostatnio np zadzwonil do mnie Cold zeby wrzucil zyczenia dla Saitou).

Prosze tez pearlsackerow o nie wrzucanie tam info o tym dingneliscie (vide Huck - na szczescie Huck robi lvl raz na pol roku, wiec w sumie mozna mu wybaczyc :D :wink: ), ze zrobiliscie jakas misje, ze jestescie wkurwieni itp itd

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 12:35 
Cytuj  
Uważasz że umieszczenie info o tym że nasz team skopał dupe promathi za niewarte umieszczenia w lsmes ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 12:38 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Uważasz że umieszczenie info o tym że nasz team skopał dupe promathi za niewarte umieszczenia w lsmes ?


Warte dla nas, dla innych srednio. Prawie codziennie kazdy z nas stacza jakies wazne walki w grze.

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 12:43 
Cytuj  
Co do Promathii to im się takie info należało.

Niewiem czy to się nada ale: Potrzebna pomc z itemami na GK1

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 12:44 
Cytuj  
Zgadzam się z Opem - tam powinien być głównie harmonogram eventów, problemem jest to, że nie każdy może ustawiać /lsmes - ale wszyscy Ci, którzy planują coś (Garrison, CoPa, wypad na avatary itd) - dajcie znać ludziom z pearlsackami, żeby takie info umieścić.

:)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 12:45 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Co do Promathii to im się takie info należało.

Niewiem czy to się nada ale: Potrzebna pomc z itemami na GK1


Nie nada. :D

Chdzi o informacje o tym, ze kilka osob sie na cos umawia na jakis konkretny termin.

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 12:47 
Cytuj  
/lsmes poniedzialek 20:00 - Phomiuna Aqueducts - farmowanie subligarow


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 12:48 
Cytuj  
No to się już umówiłem z Karwackiem i Kyuubem na najbliższy weekend. Ale jak nie to nie. Płakał nie będę :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 12:49 
Cytuj  
A, oczywiscie rozne smieszne teksty tez sa mile widziane oczywiscie, szczegolnie wtedy jak nic sie nie dzieje, jak slynny tekst o "niewystawianiu balonow". :D

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 12:53 
Cytuj  
Opi :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 13:23 
Cytuj  
Huckster napisał(a):
...tam powinien być głównie harmonogram eventów, (Garrison, CoPa, wypad na avatary itd)...


ja mysle ze w pewnym momencie moze sie tego zrobic tyle, ze trzeba topic zmieniac codziennie :)

/lsmes: sobota, 3 grudnia, godz. 19.00. dla zainteresowanych, wypad na Promy (Holla, Mea, Dem). zbiorka Upper Jeuno.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 13:33 
Cytuj  
/lsmes Przed knajpe zajechal super woz sportowy, a zniego wyszedl szalowo
ubrany extracki facet.
Podszedl do niego zebrak - brudny, smierdzacy i prosi o kase:
- Daj troche forsy, bo umre z glodu i moje dzieci.
Po chwili zastanowienia, facet siega do kieszeni i wyciaga banknot
100 $, i podaje...., ale cofa reke i mowi:
- Na pewno przepijesz!!??
- Nieeee!!!!! Ja jestem abstynentem, nie pilem wodki juz od 10 lat!!!!
Znowu facet podaje zebrakowi banknot, ale ponownie cofa reke i mowi:
- Na pewno przepalisz!!???
- Nieee!!!! ja nigdy nie palilem papierosow!!!!!
Znowu facet podaje pieniadze i ponownie cofa reke:
- To stracisz na dziwki!!??
- W zyciu!!!, nie interesuja mnie zadne kobiety, tylko moja zona i dzieci!
Po namysle facet otwiera drzwi od swojej gabloty i mowi:
- Wsiadaj!!
- Ja??!!?!!? Przeciez jestem brudny!!, smierdzacy!!! pobrudze w srodku!!!!!
- Wsiadaj!!!!!!!!! Pojedziemy do mojej zony.... Chce jej pokazac, jak
wyglada facet, ktory nie pije, nie pali, i nie chodzi na dziwki !!!!!


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 13:37 
Cytuj  
hahahahaahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahaha


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******

Posty: 4799
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 13:39 
Cytuj  
Stok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Final Fantasy XI : Zjawcia [Ramuh] RETIRED
Final Fantasy XIV: Chrysalis Skyserpent [Moogle]

****

Posty: 1265
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 13:45 
Cytuj  
Stok, dobre :D

Opi 8) juz nie wiem co jest lepsze.... udziel uwage mezowi, a on tu zdzjecia "najpiekniejszych dziewczat Polski", tam balony :P

:wtf:


_________________
Ancover Elvaan WHM 75 / RDM 71 / BLM 40 / SMN 53
Merity: ~90 :wink:
Alchemy 100+6/Clothcraft 92+2
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 14:00 
Cytuj  
/lsmes Był sobie facet, który miał motor. A ponieważ, bardzo lubił swój motor, to smarował go wazeliną, żeby mu nie zardzewiał podczas deszczu. I pewnego razu spotkał dziewczynę marzeń, on ją pokochał, ona jego jak to w bajkach bywa. I pewnego dnia ona zaprosiła go do siebie na obiad. Przed wejściem do jadalni uprzedziła go:
- U nas w domu jest taka tradycja, że kto się pierwszy odezwie po obiedzie, zmywa naczynia, ta tradycja obowiązuje również gości. Tak więc pamiętaj.
No więc zaczęli jeść, zjedli i siedzą i patrzą po sobie. Chłopak sobie myśli:
- Mmmm, pycha obiad, trzeba by było podziękować, no ale nie będę przecież zmywać.
Dziewczyna sobie myśli:
- Zabrałabym go już do pokoju, ale nie mogę nic powiedzieć, bo będę musiała zmywać.
Matka myśli:
- Trzeba by już wstać, ale napracowałam się dzisiaj i nie chce mi się zmywać.
Ojciec myśli:
- Nic nie robiłem przez cały dzień to i zmywał nie będę.
Mija pół godziny. Chłopakowi się znudziło, wziął dziewczynę, posadził na stole, podniósł jej spódnicę, spuścił spodnie i użył sobie. Siada i myśli:
- UUUch, leżało mi to już od dwóch dni, trzeba by jej coś powiedzieć, bo to jakoś głupio, ale przecież zmywać nie będę.
Dziewczyna myśli:
- Było extra, trzeba by mu podziękować, ale to zmywanie....
Matka myśli:
- Nie miałam tego od 6 lat, trza by coś staremu powiedzieć, ale nie teraz, bo zmywać nie będę.
Ojciec myśli:
- A to gnój, moją córkę przeruchał, a ja przez to zmywanie nic nie mogę powiedzieć.
Mija następne pół godziny. Chłopak wziął mamusię na stół i powtórzył numer. Siada i myśli:
- Ale się spodliłem. Tu taka lacha, a ja jej matkę. Musiałbym się wytłumaczyć, ale...
Dziewczyna myśli:
- świnia, najpierw ja, potem moja matka. Musiałabym mu coś powiedzieć, ale...
Matka myśli:
- Ehhhh! Jak dobrze, jak mu podziękować, jak nic nie można powiedzieć?
Ojciec z pianą w ustach myśli:
- Moja córka, moja żona na moim stole, a ja nic nie mogę temu draniowi powiedzieć.
Nagle zerwał się deszcz. Chłopak wstaje od stołu, podchodzi do okna i patrzy jak jego motor moknie.
- He, he, dobrze, że go wysmarowałem wazeliną - myśli. - Jak przestanie padać to muszę go znowu posmarować.
I zaczyna szukać po kieszeniach puszki, i stwierdza, że zapomniał jej z domu.
- No trudno, zmyję te naczynia - myśli i pyta:
- Czy ktoś ma wazelinę?
Na co ojciec zrywa się i biegnie do kuchni:
- TO JA JUŻ POZMYWAM!


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 09:49 
Cytuj  
Wraca facet do domu i od progu krzyczy:
- Jessss wygralem w lotto, jest udalo sie SZESĆ, SZOSTKAAA! - wydziera
sie zadowolony z siebie.
Patrzy, a tu zona siedzi smutna i placze.
-Co sie stalo - pyta.
Na to żona: - Mama mi dzis umarla.
Facet wrzeszczy: - Yessssssssssss K***a KUMULACJA !


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***

Posty: 524
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 09:58 
Cytuj  
rzecz dzieje sie na przedstawieniu sztuki ''Romeo i Julia''. Julia umiera, zrozpaczony Romeo krzyczy ''co mam robic, co mam robic?!'' A na to glos z publicznosci: pierdol póki ciepła...


_________________
Every cross should be turn
Every grave should be burn

*

Posty: 142
Dołączył(a): 5.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 20:23 
Cytuj  
Ja mam takie drobne pytanko, czy teraz nasz LS moze rozdaac pearlsacki? Bo w sumie jest duzo osob ktorym by sie one przydaly. ogole co trzeba przypadku naszego LSa zrobic, zeby moznabylo rozdaac Pearlsacki?

Tez sie wam ten topic tak rozjezdza?


_________________
Limes ---> 42+ SMN / 29 WHM / 17 BLM Retired, czekam na FFXIV ;-)

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 20:28 
Cytuj  
Ja widzę jednorazowo jakieś 10%. Ktoś spacji nawalił czy jak?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2271 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 114  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.