mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 1.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 12:42 
Cytuj  
Temacik na pytania, problemy, itp. :).

Który trzeba mieć lvl, ilu ludzi, i gdzie się zgłosić, jeżeli chce się założyć super grupę?
Czym się płaci i ile i gdzie się zgłosić, jeżeli chce się zbudować siedzibę swojej super grupy?

No, to tyle :D.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 17:21 
Cytuj  
re:up
przy wykonaniu misji w Port Oakes jest budynek w którym znajdziesz kolesia odp. za tworzenie gildii, jak tylko bede w grze to spr

Edit: dodatkowo chcialbym sie spytac:
Dostaje disconnenta albo wczasie loading-u (co prawda wlacza sie 5m) albo wczasie gry, wyłączyłem firewall-a to samo, ofc mam wyłączony firewall windows-a,mam neo 512


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 11 gru 2005, 17:30 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 17:29 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze Zoom to gra w CoH wiec misji w Port Oakes to raczej nie wykona :>


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 17:45 
Cytuj  
a te disconnecty to jakies konkretne, czy totalny random?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 19:46 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
a te disconnecty to jakies konkretne, czy totalny random?


albo przy loadingu (przy/po zmianie muzyki,3/4 paska)
albo 5-15m gry
problemow przy tutorialu nie ma


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 19
Dołączył(a): 1.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 20:59 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Wydaje mi sie, ze Zoom to gra w CoH wiec misji w Port Oakes to raczej nie wykona :>


Tak, Zoom gra w CoH :P. Ale podejrzewam, że w CoH jest podobnie.
A na, którym, że tak powiem, lvl jest ta misja ( znaczy na jakim ją wykonywałeś )?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 21:10 
Cytuj  
Zoom napisał(a):
Tak, Zoom gra w CoH :P. Ale podejrzewam, że w CoH jest podobnie.
A na, którym, że tak powiem, lvl jest ta misja ( znaczy na jakim ją wykonywałeś )?


misje nie maja min lvl dostepu (maja chyba reputacji),ale tak 10-12lvl...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 19
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 14:39 
Cytuj  
Zoom napisał(a):
Który trzeba mieć lvl, ilu ludzi, i gdzie się zgłosić, jeżeli chce się założyć super grupę?
Czym się płaci i ile i gdzie się zgłosić, jeżeli chce się zbudować siedzibę swojej super grupy?

No, to tyle :D.

SG można zakładać od lvl-u 10, i można ją założyć samemu (teoretycznie możesz mieć SG z jednej osoby). Zgłasza się chęć posiadania SG w Port Oakes. Tam jest taki dość wysoki budynek z czerwonymi flagami Arachnosa, a w srodku gość odpowiedzialny za SG.

Bazę dostaje się za darmo (tzn. wejście do bazy) u tego samego gościa, a na wszelkie następne bajery potrzebny jest "prestiż", który zdobywa się poprzez granie w "SG mode". Ostrzegam z góry: tworzenie jakiejkowlkiek działającej bazy jest cholernie drogie, więc (jeśli mogę zasugerować), lepiej przyłącz się do istniejącej SG (np. naszej ;) ), niż zakładaj własną nową.

Można jeszcze zamienić inafmy na prestiż, ale trzeba mieć ponad 1mil infamy, i "przelicznik" jest dość kiepski, więc jest to raczej nieopłacalne (znów: u tego samego gościa co SG się zajmuje).


_________________
Shaamaan

Free will is an illusion...

CoV: Spirit Warden / Soul Warden @ Union

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 15:01 
Cytuj  
Shaamaan napisał(a):
Zgłasza się chęć posiadania SG w Port Oakes. Tam jest taki dość wysoki budynek z czerwonymi flagami Arachnosa, a w srodku gość odpowiedzialny za SG....

...lepiej przyłącz się do istniejącej SG (np. naszej ;) ), niż zakładaj własną nową.


Ależ misiu, on gra w CoH ^^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 15:12 
Cytuj  
Niech dolacza. Bedzie szpiegiem +]


_________________
Obrazek


Posty: 19
Dołączył(a): 1.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 16:43 
Cytuj  
Czyli nikt nie wie, gdzie mogę założyć SG :har: w CoH. :cry:. A miałem taki genialny pomysł na bazę ;P.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 16:49 
Cytuj  
Baze to sobie możesz mieć... jak stronę zmienisz.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 17:55 
Cytuj  
Czy mieliście problem z założonym kontem do gry, które nie działa? Założyłem dwa konta - jedno w ncsoft i drugie (inne) do logowania się do gry - przyszło potwierdzenie założenia i aktywacji tych kont. Teoretycznie mogę grać ale praktycznie dostaję komunikat, że wpisałem nieprawidłowy login lub hasło. Nie pomaga reset hasła (robiłem już 4 razy) użytkownika na pewno wpisuję dobrze... Ja to mam chyba takiego pecha :) Napisałem do pomocy technicznej i czekam na odpowiedź inną niż z automatu. Może macie jakiś sprytny pomysł dla mnie?


_________________
Pozdrawiam
Greg

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 17:57 
Cytuj  
Najpierw powiedz CoH czy CoV i sprawdź czy masz euro wersję i gdzie ci się loguje klient.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 18:12 
Cytuj  
Mam triala do CoH od MagPS. Tyle tylko wiem na temat tego konta. Gdzie się loguje klient? Nie mam pojęcia. Wiem, że jak próbowalem zmienić hasło za pomocą konta z gry (jest taka możliwość) to na www też się nie mogłem zalogować.


_________________
Pozdrawiam
Greg


Posty: 22
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 18:14 
Cytuj  
Mam pytanie do CoH i CoV, ponieważ chciałbym zagrać, a nie jestem pewien czy mi gra ruszy.
Czy gra działałaby bez większych lagów i bez zbędnego przycinania się jak mam:
Pentium IV (3 Ghz), 512 DDRAM 2, Radeon 9600 Pro i Neo 512 (<połączenie internetowe).
Pytam, ponieważ wymagania, które podają twórcy gier często mijają się z prawdą i chciałbym wiedzieć czy warto kupować grę, która może się ciąć na komputerze.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 19:08 
Cytuj  
Fileq napisał(a):
Mam pytanie do CoH i CoV, ponieważ chciałbym zagrać, a nie jestem pewien czy mi gra ruszy.
Czy gra działałaby bez większych lagów i bez zbędnego przycinania się jak mam:
Pentium IV (3 Ghz), 512 DDRAM 2, Radeon 9600 Pro i Neo 512 (<połączenie internetowe).
Pytam, ponieważ wymagania, które podają twórcy gier często mijają się z prawdą i chciałbym wiedzieć czy warto kupować grę, która może się ciąć na komputerze.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.


będzie śmigać ręcze za to..u mnie C1,5k; 240MB (dzielone), kg 16MB problemem jest tylko mało ram-u


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 19
Dołączył(a): 1.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 19:18 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Baze to sobie możesz mieć... jak stronę zmienisz.


Sęk w tym, iż supergrupy bohaterów posiadają siedziby. I tu jest moje następne pytanie. Czy aby móc postawić hideout dla swojej grupy w CoH wymagane jest posiadanie CoV? ( W sumie byłoby to dziwne, gdyby przestępcy posiadali siedziby, a herosi nie. W komiksach superhero jest odwrotnie - wiem, bo komiksy to moja pasja :P ).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 20:02 
Cytuj  
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=17022


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 22
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 20:38 
Cytuj  
Chciałbym zacząć grać w CoVa, ale niestety nie mam tam żadnych znajomych i w sumie trochę głupio grać samemu :|. Znalazłoby się miejsce w SG u Was i czy mógłbym dojść?


_________________
"All the Jedi knowledge, all the lightsaber skills, can't help You escape...Your destiny."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.