mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 09:26 
 
Już w niedzielę na Zamku Brytanii odbędzie się uroczysta koronacja Lorda Arkana Ravenlorda II, spadkobiercy Starożytnej Cywilizacji Harmonium na króla Brytanii. Zapraszamy wszystkich na ceremonię ^^. Tym samym proklamowane zostanie oficjalnie Królestwo Brytanii. Już od kilku dni trwa proces formowania realsitycznego społeczeństwa w Strefie Cienia. Po ustanowieniu administracji w prowincjach Królestwa wszyscy gracze będą mogli uczestniczyć w przedsięwzięciu budowy prawdziwego państwa graczy UO na o wiele większą skalę, niż to było w pamiętnej Autonomii Harmonium.

Postacią Lorda Arkana Ravenlorda II kieruje Atreides ([email protected]), jeden z najbardziej znanych graczy UO na polskich serwerach, niezły ekspert od spraw mobilozowania graczy do czynienia rzeczy pożytecznych ;). Doskonały RPGowiec, osoba obecna na polskich serwerach UO praktycznie od początku. Udzieli on z pewnością informacji zainteresowanym pracą w strukturach państwowych oraz odpowie na pytania dotyczące projektowanego dla Strefy Cienia ustroju.

Wszelkich informacji udzielają także Pionierzy Harmonium oraz Straż Królestwa (wszyscy w nebiesko-żółtych barwach Harmonium).

Pozdr,
Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 10:18 
 
Takie pytanie. Jak zostane tym zlym to co mnie czeka?

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 10:20 
 
Ten lord to jakis samozwaniec !
Ciekawe czy ktos uzna jego wladze ?

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 10:24 
 
Karaniria, juz nie samozwaniec. Wczesniej mial Lord jako imie ale teraz juz ma glourius czyli Lord samo sie dopisalo a GMy zmazaly mu Lord z imienia bo niezbyt ladnie by wygladalo Lord Lord. A tak poza tym to ja uznaje jego wladze, tyle ze tylko w miescie. Poza niech uwaza bo moze dostac siekiera przez plecy i jego straz tez :grin:.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 10:28 
 
A wlasciwie to o ktorej ta koronacja i czy mile widziani mordercy? Wkoncu musze zobaczyc takie przedstawienie nawet za cene zycia.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 10:33 
 
Cos czuje ze zamiast koronacji zrobie komus armagedon... hihihihihi zaczynam byc coraz bardziej Evil...

Wiezienia, nakazy, koronacja.... hmmmm jeszcze rozumiem jakby mnie ktos o zdanie zapytal, moze by i byla zabawa... ale nie lubie jak ktos robi cos za moimi plecami.

Przygotujcie sie na blyskawice.... w duzych ilosciach - znaczy te no fajerwerki hihihihi juz ja wam dam koronacje


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 10:40 
 
Szerszen eeee mala prosba zerknij na topic dotyczacy banku jesli mozesz :grin:
A tak wogole to co to za lord itd .... i kto go wybral i wogole a moze ja nie chce zeby jego lordowska mosc dbal o moje interesy i moje bezpieczenstwo bo pewnie sobie podatki kaze placic a potem utwozy ZUS dla graczy emerytow i NB WRRRR

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-02-09 10:54 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 10:40 
 
Acha, czyli mam nie przychodzic :razz:)?


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 10:43 
 
Scorpio, skladki juz sa, tyle ze dobrowolne. A wlasciwie to czemu wam sie nie podoba, ze ktos stara sie o utrzymanie klimatu? Teraz powiem na przyszlosc: Ludzie, jak ktos nie chce grac RPG to nie musi ale jak juz ktos to robi to niech nikt na niego naskakuje.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lobo_17 dnia 2002-02-09 10:43 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:00 
 
Cytuj:
2002-02-09 10:43, lobo_17 napisał:
Scorpio, skladki juz sa, tyle ze dobrowolne. A wlasciwie to czemu wam sie nie podoba, ze ktos stara sie o utrzymanie klimatu? Teraz powiem na przyszlosc: Ludzie, jak ktos nie chce grac RPG to nie musi ale jak juz ktos to robi to niech nikt na niego naskakuje.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lobo_17 dnia 2002-02-09 10:43 ]</font>

Lobo ja nic nie mam do gracza ktorych chce zachowac klimat itd ... tworzy organizuje i pracuje nad klimatem w ogolnym pojeciu.
Ja sie tylko pytam kto mu dal prawo do bycia moim lordem suzerenem czy czym tam chce byc. A zwlaszcza do korony ? Byly jakies wybory ?
A co z rada graczy dla calego swiata - powstanie czy nie. Co z wyborami na burmistrzow miast. itd itp .....

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:11 
 
Powiem krotko. Ktokolwiek poza Valarami moze miec nad wami wladze, to albo wy go musicie zaakceptowac - jako swego guildmastera/lorda albo moze dostac tytul z nadania ODE MNIE.

Wiem jestem megalomanem, ale w koncu wolno mi nie? hihihihihi

Nie przypominam sobie abym taki tytul nadawal "jego lordowskiej mosci" niemniej sadze iz jesli sami nie obalicie kogos roszczacego sobie prawa do wladzy, to ja rowniez nie powinienem sie w to mieszac - przynajmniej poki nie zachwieje rownowagi swiata.

Ma sie odbyc koronacja... dobrze, jest dosc prosty sposob - zrobcie ruch oporu.

Lord chce miec wlasne straze dobrze, jutro w pore koronacji straze w miastach zostana wylaczone - bo nie beda potrzebne skoro jest Lorde Britishem, ciekawe czy utrzyma tron.

hehehehehehe
=======================
GM Evil Szary


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:14 
 
Cytuj:
2002-02-09 11:11, Szerszen napisał:
Lord chce miec wlasne straze dobrze, jutro w pore koronacji straze w miastach zostana wylaczone - bo nie beda potrzebne skoro jest Lorde Britishem, ciekawe czy utrzyma tron.

hehehehehehe
=======================
GM Evil Szary



Serio? Cool. Ale bedzie rzez :grin:.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:23 
 
Chaos wypowiada oficjalna wojne nowemu Lordowi! My wojownicy zla nie zdzierzymy wladzy jakiegos (chocby i mastera UO i w ogole RPGowca jakich malo) bufona :grin:.

Gunaf!
Lithus!
Bayu!

I inni wojownicy chaosu!

Stancie za swym mistrzem w walce o wolnosc! (oczywiscie gdy Szerszen wylaczy straze :grin:)

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:25 
 
Po wygranej (a jakze by inaczej moglo byc) wojnie, moze zmienimy Brytanie w miasto zla...

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:25 
 
heheh to lece po zbroje i do Britani heh
komus glowa spadnie:)) gdy z ja parwem jedsetm a parwo chroni przed chaosem :smile: chyba nio nie. a taki samozwańzczy królik to chyba chaso a chaos trzeba niszczyc:)

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:26 
 
Zaden chaos Wilczq :smile: Ja jestem chaos :razz:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:29 
 
EJ Taunis, najpierw to bym musial do gildii na nowo, ale narazie postanowilem, ze narazie wolny srzelec. Oczywiscie nigdy nie opuszcze mego ukochanego CHaOsu i juz wypowiedzialem wojne Lordom.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:34 
 
Wlasnie - na smierc zapomnialem! Wracaj natychmiast do zamku! I na nowo wstepujesz! Ale to w podskokach!

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:37 
 
ROTFL chaos a karny jak pruska armia... To jest zlo... a nie chaos hihihihi (wiem czepiam sie)


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:38 
 
Huehue... co do mości pana Arkana Ravenlorda :smile: ...


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.