mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 22:42 
Cytuj  
Po roku grania na piratach postanowilem przejsc na oficjalny.

Jezeli jakis klan szuka przyszlego buffera i moze pomoc na starcie to jestem chetny.

Server: Teon
Name: PiterPL

Pm me in game.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 10:05 
Cytuj  
moze mi ktos powiedziec czemu 3/4 polakow na privach wsadza w imie swojej postaci to nieszczesne PL ?

na imie tez masz adam nowak PL ? Oo

na moim pierwszym serverze grecy KOSowali kazdego kto mial PL w xywie ...
a na poprzednim serverze nie bralismy nikogo do klanu kto mial PL nawet jak gral klasa ktora byla potrzebna ...

jest to jakis niezrozumiala dla mnie forma patriotyzmu z ktora sie nie spotkalem na lionna moze dlatego ze znam lub spotkalem tu 7 polakow Oo


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 10:35 
Cytuj  
wiesz jakby nie patrzec to w sumie na oficialu w L2 nie gra zbyt wielu polakow tzn mowie ze niewielu w stosunku do priv serverow wiec dajc sobie w nazwie PL jest wieksza szansa ze ktos z rodakow cie zawazy ... tak mi sie przynajmniej wydaje - chociaz osobiscie tez tego nie rozumie : O bo przeciez zaczynajac grac w jaka kolwiek gre nie mozna liczyc na to ze zaraz znajda sie polacy i beda z toba chcieli grac ...


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 11:04 
Cytuj  
Cytuj:
na imie tez masz adam nowak PL ? Oo

nowak to jest nazwisko nie imie :> hehehe

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 11:32 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
wiesz jakby nie patrzec to w sumie na oficialu w L2 nie gra zbyt wielu polakow tzn mowie ze niewielu w stosunku do priv serverow wiec dajc sobie w nazwie PL jest wieksza szansa ze ktos z rodakow cie zawazy ... tak mi sie przynajmniej wydaje - chociaz osobiscie tez tego nie rozumie : O bo przeciez zaczynajac grac w jaka kolwiek gre nie mozna liczyc na to ze zaraz znajda sie polacy i beda z toba chcieli grac ...


Zawsze mozna uzyc swojsko brzmiacego nicka. Spotkalme na teonie:
POLSKA
WielkaPala

Odrazu widac ze polacy :D :D


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 11:52 
Cytuj  
Trzebabyło pograć w OB. 3/4 polaków z PL w nicku latało. I tak jak Sky pisał, łatwo delikwenta rozpoznać w ten sposób. Lepiej, żeby miał PL w nicku niż jakieś l33t'y i inne bzdety :P
Nie przepadam za afiszowaniem się ze swoją 'polskością' ale też mnie specjanie to nie mierzi. Co innego, że swojego czasu ten przyrostek był domeną wielkich krzykaczy i po prostu chamów.. ale to już inna historia:P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 13:11 
Cytuj  
pietiapp napisał(a):
_________________
Kupie adenke za kase (Teon) PM me.

Skreslony juz na 'dzien dobry'.

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 14:05 
Cytuj  
temptation napisał(a):
pietiapp napisał(a):
_________________
Kupie adenke za kase (Teon) PM me.

Skreslony juz na 'dzien dobry'.



w sumie czemu ? nie rozumie ... rozumie ze duzo ludzi doszlo do tego co ma wlasna ciezka praca i za to naleza im sie gratulacje : ) ale podczas gdy kto kupuje adeny za RL $ nie widze w sumie nic zlego mysle ze nalezy uwzglednic to ze to troche inaczej wyglada jak ktos gral kiedys a ci co zaczeli teraz [np ja] chca sie troche dofinansowac zeby moc w pewnym sensie 'pdgonic' zeby nie musiec bic bez ss'ow ... zeby mu wystarczylo chociaz na jakies poty ... inaczej to juz wyglada jak ktos ma zamiar za kase RL$ kupic sobie wszystko az do B czy A sprzetu juz o lvl'owaniu nie wspomne .


wogole mysle ze ocena kogos za to ze kupuje adeny za RL$ jest conajmniej nie na miejscu bo do tego mozna by dodac jeszcze wiele innych spraw o ktorych byla mowa na 4um wielokrotnie jak np : sprzedawanie aden za $ ,bootowanie [chociazby sklepik] bo ktos powie ze to jest nie fair :O ,2nd account albo nawet wiecej ... ,expienie bo ktos zna wysoko lvl'wego WS'a ktory mu moze nabic 30lvl w ciagu 3-4h ...

dlatego stwierdzam ze sie z toba nie zgadzam piszac ze on jest skreslon odrazu!

mysle ze kazdemu a przedewszystkim newbie [w tym i mi] nazlezy sie troche wiecej wyrozumialosci niz starym graczom - kolejny chronical za pasem a ty aktywowales konto dopiero teraz nie daltego ze nie miales kasy ja np mialem wiecej problemo niz tylko kasa nie mialem jak zalzoyc konta potem zalozylem jak mieli mi karte przyslac to musialem dlugo czekac poczym sie okazala ze cos tam bylo nie tak i znowu musialem czekac az w kocnu zrezygnowalem odkupilem konto za grosze nie chodzilo o chara czy sprzet bo w sumie nic tam nie bylo chodzilo tylko o to ze to byla na chwile obecna jednya droga jaka moglem dostac sie na server i sobie pograc jak zaczalem grac po 3tyg okazalo sie ze czeka mnie wielka przeprowadzka Gliwice -> Wiedeń znowu nie mogelm grac brak neta + monitora pozniej dowiedzialem sie o sprzedazy pre==paid cardow i gry w sklepach w polsce wiec pojawila sie okazja kupna z czgo skorzystalem i zaczalem normalnie grac !

koniec :P

to tylko taka moja mala opinia mam nadzieje ze nikt mnie za to nie zbluzga i nie wyrzuci z /friendlist :D

anyway jeszce lepsze sa nicki typu xXxDXx ... albo oOolmaooOo ...


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 14:19 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
dlatego stwierdzam ze sie z toba nie zgadzam piszac ze on jest skreslon odrazu!

Fajnie, masz do tego prawo.

A następnym razem, błagam, ogarnij jakoś swoje wypowiedzi...
Jakieś kropki, przecinki... Wiesz, interpunkcja etc.

Zawartość merytoryczną pozostawię bez komentarza.

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 14:20 
Cytuj  
temptation napisał(a):
skylight00 napisał(a):
dlatego stwierdzam ze sie z toba nie zgadzam piszac ze on jest skreslon odrazu!

Fajnie, masz do tego prawo.

A następnym razem, błagam, ogarnij jakoś swoje wypowiedzi...
Jakieś kropki, przecinki... Wiesz, interpunkcja etc.


no tak przeciez to forum jezyka polskiego a nie o lineage2 .... sry m8 : O
nie wiedzialem ze bez przecinkow sie czytac nie da poza tym bylem a bit podirytwany ze dajesz nowemu 'koledze' na dziendobry kopa w du** ...


Cytuj:
Skreslony juz na 'dzien dobry'
no tak wartos merytoryczna ...


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 14:23 
Cytuj  
po co cale te wywody? kolo sie pyta o klan i jednoczesnie w innym watku oglasza ze za $$ kupi adene. W wielu klanach jest to automatyczne skreslenie (np w GOLu) - wiec po co cala ta demagogia.

Osobna sprawa jest samo zagadnienie uzywania kasy do celow innych niz oplata za konto. Zgodnie ustalilismy juz dawno w klanie ze jest to haniebne i poprostu nam nie odpowiada. Podobnie uzywanie wszelkich botow - nie zezwalamy na to.
PRawda jest ze uzywamy free walkera jako klient light - do pogadania, szybszego wedrowania po swiecie czy handlu. Jest to swego rodzaju schizofrenia ideowa, jednak jednoczesnie zaznaczamy ze jakakolwiek "automatyka" jest zabroniona. NIestesty oryginalny klient zajmuje idealnie 100% czasu procka i glupie handlowanie uniemozliwia prace na kompie.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 16:54 
Cytuj  
Hej
mikmac napisał(a):
NIestesty oryginalny klient zajmuje idealnie 100% czasu procka i glupie handlowanie uniemozliwia prace na kompie.


Trochę chyba przesadzasz. Na swoim "starym kompie" - od miesiąca mam nowy - który miałby teraz 4 lata Athlon 1.6G+ 512Mb mogłem bez problemu grać, słyuchać muzy/filmy, oglądać www, bawić się wordem i kilka innych rzeczy w tym VS 6.0 i jakoś nie miałem problemów [no prawie L2 blokuje debuggera, ciekawe czy soft ice też :D, muszę sprawdzić] Może na nim innej grym bym nie odpalił czy wogóle innego programu 3D ale w końcu na tym polegaja wybory (strategie wszystko za wszelką cene pozostawie N/C) - na nowym sprzęcie to gorsze rzeczy puszczam i śmiga :D

Co do wątku imienia to naprawdę żałuję że NCSoft nie trzyma konwencji imion graczy adekwtnej do fantasy MMORPG i za to najbardziej nie cierpie farmerów 0 słwem ZERO klimatu do gry.


_________________
Kurga

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 17:04 
Cytuj  
Cytuj:
NIestesty oryginalny klient zajmuje idealnie 100% czasu procka i glupie handlowanie uniemozliwia prace na kompie.

Może trochę OT, ale jeśli by tak było, to jakim cudem udało mi się odpalić 2 klienty i wymienić itemy ze znajomym (Na Teonie, nie priv servie).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 17:04 
Cytuj  
autorze tematu jako ze niedawno zaczeles ten temat wnioskuje ze masz niewielki lvl, zacznij od 0 raz jeszce, zmien imie postaci na np Ogryzek i popros ich o przyjecie do klanu..zapewniam Cie ze jak nie beda wiedzieli ze Ty to Ty ten ktory chce kupic adene wezma cie w swe szeregi :>


Sprzedajacy -Kupujacy adene laczcie sie :))

Ps
A tu dam wielkiego ROFTL'a

Cytuj:
Podobnie uzywanie wszelkich botow - nie zezwalamy na to.

Cytuj:
PRawda jest ze uzywamy free walkera jako klient light


heh normalnie nie wiem plakac czy smiac sie :)


Ostatnio edytowano 22 gru 2005, 17:07 przez Poziomka, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 17:06 
Cytuj  
no widzisz ja sie na kompach nie znam... Gralem juz w L2 na D800, A1800, A2500 i teraz na A64 3200 i wciaz L2 zajmuje wszelki dostepny czas proca, IE sie wlacza minuty a nie sekundy, podobnie inne aplikacje offica. Nawet glupi kalkulator potrafi sie wolno uruchamiac... :/
Owszem jak wlacza, winampa i sie w koncu wlaczy to muza leci plynnie, ale jak dla mnie z kompa sie nie da korzystac. Ja pracuje na kompie i moje programy czesto zabieraja wiecej niz 2GB ramu... walker mi wlasnie pozwala handlowac w czasie pracy :)

Keil -->
da sie uruchomic prawie kazdy program - na zasadzie leb pod tramwaj tez mozna ale po co? Po prostu wszystko trwa okropnie dlugo - mniej wiecej jak odswiezanie stron jak w tym samym czasie sciagasz sobie jakis plik z sieci z pelnym wykorzystaniem lacza. Podobna sytuacja - dac sie da, ale jest meczace.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 17:18 
Cytuj  
pietiapp napisał(a):
Server: Teon
Name: PiterPL

Pm me in game.


Zmien server :P


_________________
Bartz
Fire4Ever/Sorc/67 ~ urlop

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 17:42 
Cytuj  
To i ja się z butami wepcham ;)
W sumie mikmac napisał dobrze - niestety L2 obiąża procek okropnie także o ile przełącznie się między procesami nie jest jakieś potwornie ciężkie to ich równoległa praca niestety tak (nie mówie tu o winampie, choć juz praca w zwykłym IE jest potwornie wolna i drażniąca).
Co do używania walkera czy innego softu jako 'lekkiego' klienta - co w tym widzicie takiego potwornego? Jesli nie używają żadnych scryptów ani automatycznych funkcji to jest to taki sam klient jak ten orginalny z ta tylko różnicą że całe środowisko jest przedstawione w 2d zamiast w 3d. Uzywanie walkera nie równa się z używaniem bot'a. To tak samo jakby nazwać administratorów sieci używających snifferów 'hakerami' - bez sensu (choć to są dwie różne sprawy - także bez łapania za słówka).

Zresztą nie mam zamiaru prowadzić tu kolejnej bezsensownej wojny. Tak samo jak kupowanie adeny jest to indywidualna sparwa każdego z nas - dlatego skoro ich klan leader uważa że kupowanie adeny jest bee to to jest jego swięte prawo - ot koniec tematu IMO.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 17:46 
Cytuj  
Ale ja poważnie żadnych problemów nie miałem i w sumie wszystko chodziło normalnie (alt+tab -> FF i huzia po internecie), nawet ruszenie tych 2 klientów nie spowodowało, że któryś z nich się ciął.
A komputera nie mam potężnego -> procek 1.7, 1 gb ramu :o


_________________
Obrazek

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 17:46 
Cytuj  
duzo ramu szybki dysk i szybki procek ... i sprawa zalatwiona ...


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 19:38 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
duzo ramu szybki dysk i szybki procek ... i sprawa zalatwiona ...

... i gwiazdkę z nieba jeszcze


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.