mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 19:29 
Cytuj  
W tym tygodniu zamawiam, jeśli też masz w planach zamówić to daj znać, koszty przesyłki taniej wyjdą :D

Niestety trzeba zamówić „pudełkową” wersje, bo Codemaster nie przewiduje możliwości kupienia samego Cd-Kaya. Pewnie będzie możliwość zakupu w interactcd, ale skąd pobrać klienta? A zresztą to pudełkowe to wydanie kolekcjonerskie, więc chyba warto :D

Zainteresowanych proszę o kontakt PM GG itd…..

http://www.gamestop.com/product.asp?pro ... tion=#PROD

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 19:45 
Cytuj  
Ile kosztuje przesyłka z tego sklepu i ile trwa? :>

Edit:
Dobra, nie będę leniwy - dla wszystkich zainteresowanych:
Gameseek napisał(a):
How much does postage and packaging cost and where do you deliver to?
All small orders based inside the UK are shipped via Royal Mail First Class. All large orders based inside the UK are shipped via Amtrak Courier with guaranteed next day delivery. Our European orders are shipped via Royal Mail Airmail.

UK: At Gameseek we're proud to offer a fast, efficient and hassle-free delivery service. Choose which items you want to buy and decide where you'd like them sent, and we'll take care of everything, making sure your items are carefully packaged and arrive quickly. There is a set delivery charge of £1.99 - this is a fixed price enabling you to buy more & save much more! Order 10 games for example, and the price will remain the same, saving you £££!!! Postage on heavier items (mainly hardware) may have a fixed rate charge of £5.99. Again this charge is fixed and will never raise above this price, no matter how many items you buy!

Europe: Shipping is only £2.99 for first item and £1.50 per additional item. All orders are shipped via Royal Mail - Airmail.

Please Note: Ordering online is only available to UK & European Customers. If you would like to order and live outside Europe please contact us first. Also we will only ship small products internationally, we dont ship hardware due to extreme postage charges. Also please make sure your hardware is compatible to play our software products before ordering.

For your information:
Gameseek is a UK Games website, selling PAL & Region 2 (UK & Europe) items.
PAL Items are only compatible in the UK, Europe, Australia & New Zealand
Region 2 Items will only play on European Region 2 or multi-region DVD players
(click here to go back to the top)

Who do you use for your deliveries and how long does delivery take?
Our small consignments are sent by UK Royal Mail and are large consignments are sent via UK Amtrak courier, with in-stock items being despatched within 24 - 48 hours. If an item is out of stock it is ordered from our suppliers same day and is despatched as soon as it comes into stock. It is always possible an item will be out of stock or otherwise unavailable from our suppliers, in which case the despatch of the item will be affected by its availability from our suppliers. Delivery can normally be expected within 3 - 6 working days from the date of despatch, however adverse weather conditions in the Channel Islands, routine customs & excise checks and/or Royal Mail delays can sometimes affect delivery times. Because of this we are unable to start tracing lost packets until 15 days have elapsed since the date of despatch. Please contact us if you haven't received your item after this time so we may investigate further. If an item proves to be lost in the post we will always send a replacement free of charge. (click here to go back to the top)


Edit:
Ech, info wrzuciłem z innego sklepu, mianowicie:
http://www.gameseek.co.uk/pd/PCr4rtahyq ... /RF-Online


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 sty 2006, 17:50 przez Keii, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 19:54 
Cytuj  
OK. zmiana sklepu Wielka Brytania jest bliżej :P

EDIT: UP w tym jest taniej :P

http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASI ... 50-2750805

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 20:00 
Cytuj  
Amazon nie wysyła do PL.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 20:20 
Cytuj  
A no jednak masz racje….. To na cholerę oni akceptują eKarte? Dobra Keii chyba ten twój będzie lepszy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 20:38 
Cytuj  
Wysłałem do customer supportu pytanie, czy jeśli złoży się pre-order na tą wersję, po wyjściu gry otrzyma się Pre-Order Box (z soundtrackiem i innymi duperelami), czy też Retail Box (bez bajerów). Chociaż z tego co wyczytałem na forum RF, te bajeranckie wersję są tylko dla offline'owych wersji sklepów. No nic, zobaczy się.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 09:15 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
To na cholerę oni akceptują eKarte?


ekarta to nie jest tylko polski wymysł.

może bym to sobie kupił....

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 13:12 
Cytuj  
Nie lepiej wstrzymać się chwilę? Codemasters zdobyło prawda do dystrybucji RFO na terenie całej europy, co za tym idzie wystarczyło by wysłać zapytanie do polskiego przedstawiciela/dystrybutora (o ile taki wogóle jest) czy mają zamiar sprowadzić jakies egzemplarze.

Edit:
ew. napisać do Ultimy - już nie raz nie dwa przyjmowali zamówienia i sprowadzali gry via WoW, GW, L2.

Mark: toć to jest koreańczyk z rodowodu (czyt. grind i h&s)...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 14:08 
Cytuj  
Jak bedzie tam fajny craft to sie chyba pisze na to=]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 14:20 
Cytuj  
wiem, że koreańczyk, i wiem co za tym idzie, ale mam czas by pograć godzinę dziennie aktualnie, więc co za tym idzie szukam trochę bardziej rozwiniętego MU online gdzie można potrzaskać potwory bez 10000000000 13-letnich bachorów na metr kwadratowy i może od czasu do czasu kogoś killnąć dla odprężenia. RF może się tu sprawdzić.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 14:52 
Cytuj  
Sylvian pytać się przedstawiciela tijaaa już szybciej zobaczę na półkach Xbox 360 niż RF? Albo zmówić przez Ultime, po co? Cenowo wyjdzie tyle samo albo i drożej. A jeśli zbiorę tak z 4 osoby teraz na zakup to koszty przesyłki właściwie przestanie istnieć :D

A i nie chce czekać, bo z tego, co wiem każdy, kto zrobi preorder dostaje się do Bety, więc można grac od razu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 16:15 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Codemasters zdobyło prawda do dystrybucji RFO na terenie całej europy, co za tym idzie wystarczyło by wysłać zapytanie do polskiego przedstawiciela/dystrybutora (o ile taki wogóle jest) czy mają zamiar sprowadzić jakies egzemplarze.

Edit:
ew. napisać do Ultimy - już nie raz nie dwa przyjmowali zamówienia i sprowadzali gry via WoW, GW, L2.

Hm, tyle, że nawet data wydania gry nie jest znana, nie wiem, czy Ultima podejmie się tego zadania.
Przedwczoraj napisałem do działu obsługi gram.pl, czy ROF pojawi się w ich ofercie, odpowiedź którą dziś otrzymałem brzmiała:
gram.pl napisał(a):
Dzień dobry,

Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta CD Projekt.

Przykro mi, ale muszę w obu przypadkach udzielić Panu odmownej odpowiedzi - nie będziemy dystrybutorem tego tytułu, a w związku z tym nie pojawi się on w naszej ofercie.

W przypadku innych pytań lub uwag prosimy o ponowny kontakt z naszą firmą.

Te dwa pytania to:
a) Czy CD Projekt będzie wydawcą?
b) Czy możliwy będzie zakup w gram.pl?
Escaflone napisał(a):
A i nie chce czekać, bo z tego, co wiem każdy, kto zrobi preorder dostaje się do Bety, więc można grac od razu.

Nie do końca. Do iluś pre-order egzemplarzy dodają klucz do bety. To raz. Dwa, że tego klucza będzie można użyć dopiero w Phase III, a Phase I jeszcze się nie zaczęło. A trzy - przed retailem zapowiedziany jest wipe. Więc napalanie się na betę imo mija się z celem :>
Escaflone napisał(a):
A jeśli zbiorę tak z 4 osoby teraz na zakup to koszty przesyłki właściwie przestanie istnieć

Straszliwy koszt przesyłki w wysokości 2.99 funta. Normalnie więcej wyjdzie na rozesłanie tego do ludzi potem :}


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 14:01 
Cytuj  
a ile ta przyjemność ma kosztować na miesiąc ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 17:23 
Cytuj  
Jeszcze nie wiadomo. Prolly 13-15 $/€, znaczy standard. Ale CM nie umieścił nigdzie oficjalnego oświadczenia.

Edit:
A propo tego sklepu, właśnie dostałem odpowiedź na pytanie, czy przy pre-orderowaniu dostaniemy pre-order box (niby logiczne, ale np. w Gamestopie wersje eksluzywne dostępne są tylko przy zakupie offline).

Treść maila:
Gameseek napisał(a):
yes you will have the pre-order box if you pre-order the game
thank you


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 21:54 
Cytuj  
Kurde no ten sklep nie akceptuje eKarty (pora na prawdziwą Vise). Zna ktoś dobry sklep w europie, co będzie takową akceptował?

Aż stracha dostałem, co jeśli RF nie będzie akceptował eKarty

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 00:02 
Cytuj  
założysz sobie inteligo > eKarta :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:32 
Cytuj  
Nie no ludzie trzymajcie mnie :( Aż chyba powinienem jakąś nagrodę dostać z mBanku jestem pierwszym !!! klientem, któremu przysłano zły kod CVV2…… Karta oczywiście zablokowana HURRAA :( a najlepsze jest to, że mój pech z tą karta się powtarza za pierwszym razem poczta mi ją zgubiła :( jak już mam mieć pecha to takiego, co mój kumpel z PKO logował się na cudze konto :D (jak poszedł do PKO to latali przy nim jak by to był Król wiecie, co by było gdyby on z tym poszedł do TV :D a i najlepsze jest to, że on se parę rzeczy kupił z tego czyjegoś konta)

Dobra, co tam mam płakać nie warto idę se walnąć kilka głębszych…….


Ostatnio edytowano 23 sty 2006, 22:45 przez Escaflone, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:35 
Cytuj  
@up
dobrym pomysłem byłoby zamazać dane osobiste :)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:50 
Cytuj  
Po co? A co to za tajemnica imię i nazwisko? a numer ekonta tez ci nic nie da.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 17:07 
Cytuj  
Prawdziwym h4x0rom to nawet numer buta wystarczy :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.