mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 00:44 
Cytuj  
Tak sobie przeglądam to forum, i ot ... moje zdziwienie czemu nie ma nic o Vanguardzie? Moze jest tu jakaś osoba, która dostala sie do beta ( phase 2) i moglaby sie podzielić swoimi odczuciami?

http://www.vanguardsoh.com/

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 17:57 
Cytuj  
oho... pierwszy raz słyszę o tej grze... :/


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 19:34 
Cytuj  
troll much?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 01:26 
Cytuj  
powazna sprawa:/ nikt nic tu nie wie o Vanguardzie :/ a szkoda bo moze to byc rewolucja na rynku mmorpg.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 01:35 
Cytuj  
Oho M$ zaczyna sie brac za rynek mmorpg, aczkolwiek scr bardzo ladne.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 09:24 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
moje zdziwienie czemu nie ma nic o Vanguardzie?

Jestes pewien?
viewtopic.php?t=12927

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 11:15 
Cytuj  
czyli wątek kasujemy? :>


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 11:37 
Cytuj  
Cytuj:
czyli wątek kasujemy? :>


Raczej nie, ten jest o becie:P, coz zrobic, ze zrobil sie off-topic. Skasowac wasze posty? :D


_________________
OrleOko czuwa...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 11:40 
Cytuj  
Ciebie trzeba skasowac ;/

Atherius: to nie jest pierwszy mmo ms, nalezy wspomniec chocby ac, ktory byl calkiem zajebisty.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 19:22 
Cytuj  
Cytuj:
Ciebie trzeba skasowac ;/


No nie wiem czy dasz rade:)


Cytuj:
Atherius: to nie jest pierwszy mmo ms, nalezy wspomniec chocby ac, ktory byl calkiem zajebisty.


To nie jest mmorpg MS, Ms daje tylko na niego kase i ma go wypromowac :/[/quote]


_________________
OrleOko czuwa...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 20:03 
Cytuj  
a szkoda bo moze to byc rewolucja na rynku mmorpg

W jakim sensie Vanguard ma byc rewolucja na rynku mmorpg, bo albo czegos nie wiem, albo czegos nie rozumiem?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 22:35 
Cytuj  
Cytuj:
bo albo czegos nie wiem, albo czegos nie rozumiem?


Raczej to pierwsze, poszukasz a znajdziesz. Jestem pewien, ze potrafisz obsugiwac przegladarke.


_________________
OrleOko czuwa...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 23:22 
Cytuj  
Jeszcze nie zaczelismy dyskusji, a ty juz uciekasz sie do kasliwosci, bo najwidoczniej brak ci faktycznych argumentow, ktorymi moglbys poprzec to, co napisales w poprzednim poscie. Pogratulowac.

Jesli Vanguard rzeczywiscie bylby gra rewolucyjna, to mysle, ze zainteresowanie nim na tym forum byloby wieksze, a jednak jest jak jest - o czyms to swiadczy. Faktem jest, ze twoja ulubiona to be gra, jest niczym innym tylko kolejnym kolorowym grind festem dla ludzi, ktorzy lubia godzinami przesiadywac przed monitorem klepiac kolejno przyciski na klawiaturze w poszukiwaniu swiecacego itemka, ktorym pozniej beda mogli pochwalic sie pod bankiem. Przykro mi :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 23:51 
Cytuj  
ja tylko dodam ze jak sie w styczniu zarejestrujecie na forum to jest szansa ze dostaniecie się do open bety za pol roku .. jest juz 45k+ zarejestrowanych a bete rozdaja wg kolejności rejestracji

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 09:36 
Cytuj  
Do Vanguarda jeszcze daleee(ex100)ko. Po niemilych doswiadczeniach z mmorpg, co to mialy byc najlepsze na swiecie (a po roku czekania okazalo sie, ze niekoniecznie) dam sobie siana i zastanowie sie nad gra dopiero, jak juz wyjdzie. :)
Do tej pory mozecie rozglaszac, ze jest najwiekszym hiciorem nokautujacym UO, albo tez najgorszym, przereklamowanym shitem. Jedno jest pewne: poki co, nikt z was nic konkretnego o tej grze nie wie. :P


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 11:21 
Cytuj  
Cytuj:
Faktem jest, ze twoja ulubiona to be gra, jest niczym innym tylko kolejnym kolorowym grind festem dla ludzi, ktorzy lubia godzinami przesiadywac przed monitorem klepiac kolejno przyciski na klawiaturze w poszukiwaniu swiecacego itemka, ktorym pozniej beda mogli pochwalic sie pod bankiem. Przykro mi :(



Faktem jest, ze nigdy nie bawiles sie w mmorpg z dobrym community. Pewnie, "zaliczasz" wszelkie darmowki i sporadycznie WoW-ujesz, a tam tradycja jest stanie jak to okresliles ze "swiecacym iteamkiem" przed bankiem i "bicie mobow". Co do Van. rzeczywiscie, info jest malo i bardziej opieramy sie na spekulacjach :/. Ale juz po skladzie devsow ( all starts tego gatunku) mozna sie spodziewac, ze shit to nie bedzie.


_________________
OrleOko czuwa...

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 11:28 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Faktem jest, ze nigdy nie bawiles sie w mmorpg z dobrym community. Pewnie, "zaliczasz" wszelkie darmowki i sporadycznie WoW-ujesz, a tam tradycja jest stanie jak to okresliles ze "swiecacym iteamkiem" przed bankiem i "bicie mobow". Co do Van. rzeczywiscie, info jest malo i bardziej opieramy sie na spekulacjach :/. Ale juz po skladzie devsow ( all starts tego gatunku) mozna sie spodziewac, ze shit to nie bedzie.


W tym momencie nasuwa mi sie tylko jedno na mysl
Obrazek

lol

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 11:30 
Cytuj  
Vanguard śmierdzi EQ na kilometr :har:
A teraz bijcie ...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 11:31 
Cytuj  
Widze ze kazdy tutaj ma niesamowita wiedze na temat innych osob :> zapewne nawet wieksza niz sami zainteresowani; a stwierdzenie "faktem jest" majace z faktami tyle wspolnego co 30 stopni celsjusza w warszawie w tej chwili naduzywane jest w stopniu znacznym.

Po tejze wnikliwej analizie psychologicznej rowniez stwierdze ze vanguard niczym rewolucyjnym nie bedzie bo i nie jest zamiarem tworcow byc rewolucja. Sami pisza ze chca zrobic idealna gre osadzona w schematach znanych z innych mmorp, mozna sobie o tym poczytac http://www.vanguardsoh.com/faq.php

Pisza wprawdzie ze planuja byc mmorpg trzeciej generacji, ale tak naprawde to co to jest ta trzecia generacja to ja osobiscie nie wiem, ich celem jest to co pisza w faq - tutaj do rewolucji daleko bo wszystko to juz bylo. Nie ma sie wiec co obruszac na to ze ktos mowi ze gra rewolucyjna nie jest (zaakceptowac to) i poczekac na release ktory pokaze na ile tworcy gry poradzili sobie z zadaniem.

juz.


Ostatnio edytowano 26 sty 2006, 13:50 przez krzyk, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 11:45 
Cytuj  
--->eagleeyes
tam tradycja jest stanie jak to okresliles ze "swiecacym iteamkiem" przed bankiem i "bicie mobow".

a cóż więcej robi się w tych everquestach w które ty grywasz?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.