mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 28.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 12:20 
Cytuj  
Na początku witam wszystkich (Jestem nowy na forum i na Lineage:-))

Chciałbym prosić was o pomoc. Jak już napisałem jestem noob, więc jak coś będziecie pisać to tak po ludzku.

Więc tak, mój problem tkwi w tym, że nie wiem jak Krasnolud potrafi coś zrobić. Spoil & Sweep jakoś rozgryzłem,ale jak się robi jakieś przedmioty. Czytałem, że trzeba zdobyć jakieś recepty. Jak to prawda to gdzie je można zdobyć. I jeszcze jedno, czemu jak daje Private Workshop(czy coś, nie pamietam za dobrze) to nic sie nie dzieje(to taka ikona z młotem, w akcjach). Z góry dzieks za pomoc :-)


Posty: 2
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 12:28 
Cytuj  
Recepty możesz zdropić z mobów lub też wyciągnąć ze spoila. Na początku będziesz się natykał głównie na recki do sprzętu który jest dostępny w sklepie. Jednakże możesz też trafić na takie z których będziesz mógł stworzyć matsy potrzebne przy późniejszych craftach.


Posty: 7
Dołączył(a): 28.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 12:42 
Cytuj  
a tak mniej więcej w jakich okolicach i jakie moby dropią te recepty??

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 13:26 
Cytuj  
stalker napisał(a):
Na początku witam wszystkich (Jestem nowy na forum i na Lineage:-))

Chciałbym prosić was o pomoc. Jak już napisałem jestem noob, więc jak coś będziecie pisać to tak po ludzku.

Więc tak, mój problem tkwi w tym, że nie wiem jak Krasnolud potrafi coś zrobić. Spoil & Sweep jakoś rozgryzłem,ale jak się robi jakieś przedmioty. Czytałem, że trzeba zdobyć jakieś recepty. Jak to prawda to gdzie je można zdobyć. I jeszcze jedno, czemu jak daje Private Workshop(czy coś, nie pamietam za dobrze) to nic sie nie dzieje(to taka ikona z młotem, w akcjach). Z góry dzieks za pomoc :-)


pewnie grasz na priv serverze i daltego ci nie dziala workshop :/ a ten topic pewnie karol wydupczy :P


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 14:30 
Cytuj  
Pierwsze pytanie:
Bedziesz chcialbyc Bounty-Hunterem czy Warsmithem ?
BH - ma craft lvl 1..to oznacza ze bedziesz mogl robic tylko materialy typu cbp.leather steel czy jakies takie proste
Jesli bedziesz warsmithem bedziesz mogl robic matsy, itemy, armory - wszystko....oczywiscie kiedy osiagniesz odpowiedni lvl .
te podstawowe recepy na matsy dostaje sie z mobkow w poczatkowych lokacjach..tam gdzie zaczynasz i okolice ..
No zeby ustawic 'sklep z recznymi robotkami' musisz posiadac jakies recepty w swojej ksiazce - recept :)- bez tego nie da rady.:>

Oczywiscie powinienem na wstepie zapytac gdzie grasz..free shard czy platne servery ?
jesli na darmowym - to tam wedle uznania 'rzadzacego' cos moze dzialac, a moze i nie dzialac :>

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 16:48 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
pewnie grasz na priv serverze i daltego ci nie dziala workshop :/ a ten topic pewnie karol wydupczy :P


geez co za roznica gdzie gra... z private workshopem czy bez moglibyscie mu pomoc a nie od razu flame'owac :P

Po pierwsze musisz miec recepte na rzecz ktora chcesz zrobic :)
Jesli nie wiesz skad ja wziac to polecam www.l2wh.com
Teraz tak:
Jesli grasz na retailu to po 2x kliknieciu na recepcie gra sie Ciebie zapyta czy chcesz zarejestrowac recke w Recipe Book'u (jest to nieodwracalne - recka po tym znika i pojawia sie w Ksiazce). Pozniej w menu inventory (TAB) na dole po lewej masz opcje Craft (pod warunkiem ze masz jakikolwiek lvl crafta - chyba 5 czy 10 lvl minimum dla dorfa). Klikajac na niej pojawi ci sie recipe book - tam sa przedmioty na ktore recepty zarejestrowales. Klikasz na takim 2x i ukazuja Ci sie materialy jakich potrzebujesz w formie ikonek (jesli sa na szaro to znaczy ze ich nie masz). Jesli nie wiesz skad wziac niektore materialy (bo robi sie je z innych materialow), to informacje o nich masz w Detailed Recipe Informations w tym samym okienku u gory (lub mozesz sprawdzic na www.lineage2.com w dziale Library/Items & Equipment)
Jesli nie grasz na retailu i nie dziala recipe book to po 2x kliknieciu na recepcie w inwentarzu pojawia Ci sie slowny opis tego co potrzebujesz i na gorze i na dole w okienku masz opcje "Craft (item)". I tu jest dupa z privami ze np. w c1 nawet Ci nie pisze czego brakuje, tylko wyskakuje komunikat ze.. czegos brakuje xD
No to na tyle :)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 17:38 
Cytuj  
No i tu sie troche nie zgodze pooma odnosnie 'nie flame'owania'
Jak ktos zada pytanie nie wazne jakiej tresci dotyczace darmowych serverow - i ludzie zaczna odpowiadac to zaraz pojawia sie nastepne osoby ..a moze im tez ktos odpowie :)
Dodatkowo sam wiesz ze na prywatnych serverach skille,NPC i inne takie moga dzialac inaczej niz "u Nas" a moze ich wogole tam nie byc


Posty: 7
Dołączył(a): 28.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 17:53 
Cytuj  
Wielkie dzieks Pooma. Pomogłeś mi i to nie wiesz jak :-).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.