mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 29.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 02:28 
Cytuj  
Witam
Pomimo ze jest to moj pierwszy post to od dawna zagladam na to forum.
Chcialbym was prosic o pomoc. Mianowicie szukam MMORPGA zblizonego do ryla jezeli chodzi o dropy. Mysle tu o tym ze :

=item x ze sllepu moze miec ine staty niz x jako drop [ silkroad ]
=itemy maja wiele variabli w statach
=duza ilosc itemow

Hmm gralem juz w wiele mmorpg i choc nie jestem zwolennikiem hack'n'slashy to np diablo urzeklo mnie wlasnie tym, ze z kazdgo mobka moglo wypasc cos ciekawego i niepowtarzalnego. I taki wlasnie byl/jest tez RYL. Altulnie zciagam vietnamskiego klienta i mam nadzieje ze wszystko sie powiedzie . W miedzyczasie mecze silkroada ale ten pomimo dobrego silnika graficznego i wielu opcji jak na koreanskie mmorpg nie spelnia moich wymagan jezeli chodzi o itemy.

na wszelki wypadek podam gry ktore juz odpadly :

-kal
-rose online
-wow [ zbyt wiele bugow na serverach ]
-uo [czelam na rozwoj shardow ]
-hb
-dragon raja
-knight online
-priston tale
-wiecej grzechow nie pamietam :]

Przepraszam tych ktorzy uwazaja "Search" za lek na wszystko [zreszta maja racje :D ] jednak nie znalazlem [ lub przeoczylem ] jeszcze takiej gry.
Z gory dziekuje za ewentualne propozycje [ jezeli cos takiego wogole istnieje :D ]

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 08:08 
Cytuj  
Cytuj:
-wow [ zbyt wiele bugow na serverach ]

Przez takich jak Ty zaczynam coraz intensywniej myslec o samobójstwie..
Jak napisal moj pie*** kolega wyzej grales napewno na priv servach
Jak chcesz oceniac jakas gre to wydaj te pier*** 169 zl i kup sobie z empika orga i potestuj ..a jak ci sie nie chce TO NIE PORUSZAJ TEMATU GRY W KTORA NIE GRALES NA ORGU!!!!!!!!!!!!

........
Sorki nie lubie piratow :]

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 10:52 
Cytuj  
Nie unos sie Marcinku plx. Po co rozpoczynac ta sama dyskusje po raz 40sty.

@cozmo
Podejrzewam, ze serwery UO nie rozwina sie juz bardziej. Raczej beda tracily na popularnosci.
Co do gier to losowo podaje jakiestam gierki, o ktorych wiem ze mozna pograc nie placac (abstrachujac od faktu czy legalnie czy kradnac):
- Lineage 2
- Rubies of Even-costam
- Derkeden

Sprobuj tych trzech. Jak nie znajdziesz to proponuje wysuplac 50zl/mc i zagrac w World of Warcraft na serwerze blizzarda. Duza frajda.
Pomyslow na zarobienie 50zl/mc mam conajmniej kilka. W razie potrzeby - sluze rada.


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 29.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 19:04 
Cytuj  
@MARCIN
wiem ze to zabrzmialo ala "mendy daly mi gre za darmo i to jeszcze z bugami ! a to banda zlamasow" ale chodzi o to ze moja klasa postaci [ warlock ] zawiera wiele bledow i czekam na nowy emulator aby nie zaczynac gry od nowa po kazdym updacie.

@zychoo
hmm lineage i rubies of eventide juz odpadly :]

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 19:13 
Cytuj  
Marcinku imbecylku ( oh tak delikatnie...za delikatnie ^^ ) czyz ten dzial nie zwie sie "darmowe MMORPG"...."DARMOWE mmorpg" "DARMOWE mmorpg"? gdy

Przez takich jak Ty zaczynam coraz intensywniej myslec o samobójstwie..
Jak to mowi prawo naturalne moj pie*** kolego wyzej wymieniony ( nadpisany deklu ) kto Ci wepchnal w czache piracka wersje mozgu?
Jak chcesz myslec jak czlowiek to wydaj te pier*** 169 zl i kup sobie z empika orga i potestuj ..a jak ci sie nie chce TO NIE PORUSZAJ TEMATU MOZGU KTOREGO NIGDY NIE UZYWALES!!!!!!!!!!!!


Posty: 8
Dołączył(a): 29.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 19:18 
Cytuj  
no coz .... jedni chca pomoc ... inni ponarzekac ... ale ktorz moze dogodzic wszystkim :D

@marcin
-podziwiam cie za to ze wiesz co to empik
-podziwiam cie za to ze wiesz ile kosztuje wow
-podziwiam cie za to ze uwazasz ze poruszylem temat wowa
-i najbardziej podziwiam cie za to ze uzywasz forum to zadoscuczyniana swoim kompleksom

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 20:32 
Cytuj  
Cytuj:
Podejrzewam, ze serwery UO nie rozwina sie juz bardziej. Raczej beda tracily na popularnosci


moim zddaniem jestes w blendzie np server do uo wog(Wordl of Gothic) jest bardzo dobry zapraszam na stronke www.wog.gaa.pl


Posty: 8
Dołączył(a): 29.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 21:48 
Cytuj  
ehm .. czy ktos moze odpowiedziec na moje pytanie ? [ patrz 1szy post :D ]


Posty: 20
Dołączył(a): 21.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 18:02 
Cytuj  
Tylko jedna gra spełni twoje wymagania. A jest nią Anarchy Online.


_________________
Teraz ty jestes pragnienie a je jestem Sprite......hehe


Posty: 44
Dołączył(a): 11.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 19:39 
Cytuj  
Silkroad Online jest fajny.


_________________
BiteFight
http://s4.bitefight.pl/c.php?uid=24769


Posty: 4
Dołączył(a): 4.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 12:26 
Cytuj  
Poledam ci 2 gry:
ccrpg(Crimson Creation)
The crims the life of a criminal
a to linki:
www.ccrpg.pl - ccrpg(Crimson Creation)
www.thecrims.com The crims the life of a criminal
oby dwie gry po polsku :)


_________________
1.Dlaczego sam nie szukasz odpowiedzi?
2.Sprawdź czy twój IQ jest wiekszy niz srednia krajowa.
3.Zobacz w lustro i zastanów sie czy widzisz Gębe czy d***


Posty: 2
Dołączył(a): 8.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 09:53 
Cytuj  
Fethor napisał(a):
Poledam ci 2 gry:
ccrpg(Crimson Creation)
The crims the life of a criminal
a to linki:
www.ccrpg.pl - ccrpg(Crimson Creation)
www.thecrims.com The crims the life of a criminal
oby dwie gry po polsku :)


no cóż, ccrpg możesz śmiało odrzucić. gra jest wyjątkowo nudna, tak, przedmiotów jest sporo ale na niskie poziomy z których wyjdziesz w ciągu kilku dni, dalej przedmiot pojawia się raz na kilka poziomów i jest to jeden i ten sam przez co gracze wyglądają na sprzętowe klony, o bardzo wysokich poziomach nie wspomnę gdyż tam wogóle nie ma poziomów a ludzie jadą na sprzęcie sprzed 10 poziomów :-? dajmy na to taką zbroję - ma ona wyłącznie obronę i unik który w praktyce mało co daje podnosząc średnio o 1% umiejętność. tarcze posiadają również tylko obronę. ccrpg jest bardzo zabugowaną grą gdzie admini wspierają swoich kolegów (którzy oczywiście mają modów) wysyłając im stat packi i sprzęt, oczywiście nikt o tym nie wie, wystarczy jednak zapytać odpowiednie osoby. dlaczego gra jest nudna? fabuła tak kuleje że aż strach pomyśleć, napisana została niejako z obowiązku, aby była. nie ma żadnego celu w grze poza byciem 1 w highscore. jeśli chce się komuś siedzieć przy grze całymi dniami i odświeżać patrząc czy jest ktoś w "chłopcach do bicia" to proszę bardzo, kilkadziesiąt razy zaatakujemy w ciagu całego dnia pod warunkiem że spędzimy tam większość czasu. osoby z kodami czyli wysyłające na potęgę smsy oczywiście szybko levelują i nikt nie da im z czasem rady czego przykładem jest człowiek który stosunkowo niedawno zaczął grę a za kredyty z kodów kupił wszystko co było możliwe w grze (wyspę również ma rozwiniętą na max) ta gra to jedna wielka katastrofa..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.