mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 42
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 11:24 
Cytuj  
roball napisał(a):
Co w magu jest tak strasznie kiepskiego ze wymaga to naprawy?


Skill wiekszosci jeczacych magow :P

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 11:29 
Cytuj  
Mnie najbardziej wkurzał zrypany blink. Po prostu słowo "kurwa" cisnęło się na usta za każdym razem, gdy próbowałem dogonić kolesia w tunelu na WSG, albo w innym topograficznie ciekawym miejscu. Poza tym, to uważam, że magolec jest spoczko. Grałem nim kilka ładnych miechów, sporo PvP i sporo PvE, na najróżniejszcyh buildach.

Ludzie płaczą, bo mag miał kiedyś dużo lepsze Pyro, miał niewidzialność etc.
Ogólnie to nie jest tak łatwa klasa do opanowania, jak się wydaje, ja jej chyba nigdy nie opanowałem, ale jak widze, co robią kumple na duelach albo na BG, to uważam, że wiele tej klasie do szczęścia nie potrzeba.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 11:32 
Cytuj  
roball napisał(a):
Co w magu jest tak strasznie kiepskiego ze wymaga to naprawy?

Nie bede orginalny, brak instant conjure water :O

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 11:33 
Cytuj  
roball napisał(a):
Co w magu jest tak strasznie kiepskiego ze wymaga to naprawy?


zmiana many na energie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 11:46 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
roball napisał(a):
Co w magu jest tak strasznie kiepskiego ze wymaga to naprawy?


zmiana many na energie.


Jesli mowiac "energia" masz na mysli Hp to teoretycznie mana shield jest wlasnie takim skillem.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 11:56 
Cytuj  
roball napisał(a):
Co w magu jest tak strasznie kiepskiego ze wymaga to naprawy?

Wszystko :P
A na powaznie mag ma bardzo malo hp nic mu nei dadza super silne hity jak hunter potrafi go jednym aihmedem polamac
ale ogolnie jak gra sie dobrze magiem to postac wymiataa ale ciekzo jets opanowac gre magiem do dosyc dobrego poziomu :wink:

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 11:56 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie, nie ma zadnego "buffa", poprostu zakladam nowy thread zeby pogadac na temat 'weak' maga. Wyjasnijcie mi prosze co w magu jest do 'buffniecia'. Z dwoma trinketami (ToEP ZHB) robicie taki szalony dmg i jeszcze marudzicie? Do tego cooldown na trinketach to tylko 2 minuty.

Co w magu jest tak strasznie kiepskiego ze wymaga to naprawy?

Powiem tak. Nie twierdzę, że mag jest zrypany i do niczego się nie nadaję. Tak nie jest. Normalne bugi typu Blink teleportujący nas za siebie itd. pominę, nie w tym rzecz.

Sprawa rozbija się właśnie o ToEP, ZHC i AP. Wielu magów chciałoby mieć w miarę zbalansowaną postać przez cały czas zamiast robić duży damage przez 15 sekund, co 3 minuty. To jest trochę tak jak z rogue... bez cooldownów obie klasy są poważnie gimpnięte. Taki MS warrior, hunter czy lock nie mają takiego problemu. Mogą zabijać w miarę równo przez cały czas (pomijam skille na 30 minutowym timerze).

ZHC jest w miarę dostępny dla każdego, kto siedzi w end game, ta sprawa nie podlega dyskusji.

ToEP to już inna bajka. Moja gildia farmuje MC od maja i spadły nam do tej pory dwie sztuki. Prawdopodobieństo bycia na takim raidzie i posiadania najwięcej DKP z wszystkich zainteresowanych magów, warlocków i priestów nie jest zbyt wysokie.

Mag z trinketami i mag bez trinketów to dwie zupełnie postacie. Nie zgadzam się z tłumem whinnerów na oficjalnych forach, że cała itemizacja dla casterów śmierdzi itd. Poprostu wolałbym mieć bardziej uniwersalną postać, której być albo nie być w PvP nie zależy od dwóch trinketów. Coś pomiędzy opcją z trinketami i opcją bez trinketów.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 12:01 
Cytuj  
Moze cos dadza w tych nowych 1.10 questowych setach.

roball napisał(a):
muchy sio

:lol:

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 12:05 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie, nie ma zadnego "buffa", poprostu zakladam nowy thread zeby pogadac na temat 'weak' maga. Wyjasnijcie mi prosze co w magu jest do 'buffniecia'. Z dwoma trinketami (ToEP ZHB) robicie taki szalony dmg i jeszcze marudzicie? Do tego cooldown na trinketach to tylko 2 minuty.

Co w magu jest tak strasznie kiepskiego ze wymaga to naprawy?


Maga obrona i atak oparta jest na cooldownach, blink, nova, coc, fireblast, BW, AP(3min), PoM(3min) ,IBlock(5 min LOL) , IBarier(3min). Mag nie zyskuje ani Ac ani HP, ani leszych petow/healow, mamy tylko nasze czary obronne ktore nie zmienily sie od 10 lvl do 60 na poziomie BWL. Ja nie moge zmniejszyc cooldownu na blink. Wszyscy gadaj o Ice Block a to ma 5 minut cooldown, super raz na AB moge zdjac sobie debuffy!!!

To ja sie pytam dalczego mag nie moze poprawic swojej obrony???

CC synonim maga.. ale co to od poczatku wow CC jest nerfowane raz za razem w PvP, moze warrior na tym traci???

PvP slyszales o fucus fire??? Przy 2 warriorach/hunterach twoj czas zycia to 3 s, bo masz super blink raz na 15s.

Idz pograj magiem w AB gdzie walczysz z 5 warriorami z full Set z BWL, healer nawet nie ma co starac sie maga ratowac.


Ostatnio edytowano 8 lut 2006, 12:06 przez Schirru, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 12:05 
Cytuj  
O kałoid znowu sie wypowiada na tematy na które nie ma pojęcia.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 12:11 
Cytuj  
@Nukh hmm jesli chcesz staly wyzszy dmg to prosze bardzo zamiast ZHC i ToEP uzyj:
- http://www.thottbot.com/?i=51923
- http://www.thottbot.com/?i=19202

Oprocz tego mozesz sprobowac zdobyc:
- http://www.thottbot.com/?i=40727 (przy czarach z cast time zwieksza dps o 25%)

@Schirru afaik mag nie ma sie bronic tylko atakowac bronic to ma sie warrior :) pamietaj ze wow to nie tylko BG ale takze PvE


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 12:22 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie, nie ma zadnego "buffa", poprostu zakladam nowy thread zeby pogadac na temat 'weak' maga. Wyjasnijcie mi prosze co w magu jest do 'buffniecia'. Z dwoma trinketami (ToEP ZHB) robicie taki szalony dmg i jeszcze marudzicie? Do tego cooldown na trinketach to tylko 2 minuty.
Co w magu jest tak strasznie kiepskiego ze wymaga to naprawy?


Trollowanie? Nie karmić...


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)


Ostatnio edytowano 8 lut 2006, 12:22 przez emesio, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 12:22 
Cytuj  
Jako mag z ZHC, ToEP'em i AP zgadzam sie, ze z wlaczonymi wszystkimi tymi cooldownami jestem w stanie pokonac prawie wszystkich ( warlock moglby przetrwac poczatkowy burst dmg ) w duelu. Tylko pvp w warcrafcie nie kreci sie wokol dueli :P

Sredni czas trwania AB to jakies 10 minut. Znaczy to, ze imba combo moge uzyc 3 razy. Mag jest bogiem dpsu co 3 minuty na 15 sekund. Czyli na 10 minut gry rzadze przez 90 sekund. Na to tak narzekacie, ze przez minute mag moze was zownowac ? A co przez reszte tego czasu ? Hunter, Lock, Druid, Priest i Shaman maja wieksza szanse na zabicie maga niz na odwrot. W warunkach AB i w ogole battelgroundow warrior i rogue tez nie sa bez szans. Nie wspomne, ze mag ma tak malo hp i armouru, ze niektore klasy rozwalaja nas na 3, 4 strzaly, a inne rzucaja na nas dot i czekaja na nasza smierc smiejac sie nam w twarz bo nic sie nie da na to poradzic. I na to do kurwy nedzy magowie narzekaja.

Ja rozumiem, ze bycie rozwalonym na 3 strzaly ( badz na jedno pyro crit) jest irytujace, ale to jest nasz chleb codzienny w BG. Mozliwe ze trinkety trzeba nerfnac, ale cos za cos. Nerf burst dmg give sustained. Inaczej bedzie kolejny nerf. Nie wspomne o resistach, ktore tez sa zjebane.

Brakuje nam tez, spella na redukcje aggro i to tez jest olbrzymi problem w instansach.


EDIT
Cytuj:
Ty masz iceblock, ja mam vanisha ktory


been there done that.
kto powiedzial, ze ja mam ice blocka ? to jest talent nie skill, ktory kazdy moze kupic u trainera.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 lut 2006, 12:27 przez r_ADM, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 12:25 
Cytuj  
Roball ale ty mozesz swoje braki nadrobic skillem. Mag zbytnio skillowa postacia nie jest.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 12:27 
Cytuj  
roball napisał(a):
Schirru napisał(a):
*ciach*


Obrony? Ty chcesz nosic plate i ciskac czarami za 3k dmg? No zastanow sie co ty piszesz, naprawde. Ty masz iceblock, ja mam vanisha ktory

-nie sciaga debuffow
-jest zbugowany bo czesto zdarza sie ze imp stealth sie nie wlacza poprostu
-nie sciaga hunter's marka

heh.

ps. Karoid - bylbym wdzieczny jesli moglbys sie nie wypowiadac tutaj.


Nigdzie gdzie nie mowilem o buff HP/AC mowie o zmniaach w czarach, zeby int czy spi czy co tam jeszcze mailo wplyw na moje czary.

A jesli chcesz plakac o rogue to po co tworzysz watek o magach??

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 12:33 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie, nie ma zadnego "buffa", poprostu zakladam nowy thread zeby pogadac na temat 'weak' maga. Wyjasnijcie mi prosze co w magu jest do 'buffniecia'. Z dwoma trinketami (ToEP ZHB) robicie taki szalony dmg i jeszcze marudzicie? Do tego cooldown na trinketach to tylko 2 minuty.

Co w magu jest tak strasznie kiepskiego ze wymaga to naprawy?

Skill podobny do hunterowskiego/rogueowskiego zabierający całe agro. To moje jedyne życzenie, jestem imba nic mi więcej nie potrzeba 8)

Set z BWl dla warriora jest stricte pve, do pvp to on sie tak nadaje jak magistersu maga!


Ostatnio edytowano 8 lut 2006, 12:36 przez DirectC, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 12:33 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@Schirru afaik mag nie ma sie bronic tylko atakowac bronic to ma sie warrior :) pamietaj ze wow to nie tylko BG ale takze PvE


Blizzard powiedzial ze nie ma primery DD wiec mag takim nie jest i nie moze byc. Wiec ja sie pytam gdzie moja obrona przy takim stwierdzeniu.

Mag nie odgrywa zadnej kluczowej roli w PvE wiec nie ma wlasciwie o czym rozmawiac.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 12:56 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Mag nie odgrywa zadnej kluczowej roli w PvE wiec nie ma wlasciwie o czym rozmawiac.


Krótko mówiąc - pieprzysz.

1. AoE - impy i psiaki w MC, droga do Broodlorda w BWL, zdejmowanie addów na bossach w ZG - średnio sobie to wyobrażam bez magów.
2. Sheep - poly na kolesiach przy Majordomo, sheepowanie przez całe ZG.
3. Dmg - jak by nei patrzeć magowie ciagle potrafią się wspiąć na początek DD.
4. Robienie żarcia :P Tego sobie nie wyobrażam bez magów.

I oczywiście zaraz dasz przykłady, że to albo tamto mże robić kto inny. Oczywiście, można zastąpić magów, rogali, locków, hunterów, szamanów etc i łazić do instancji w składzie 1/2 warriorzy, 1/4 prieści i 1/4 druidzi.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 12:58 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie placze o rogue, poprostu porownuje sobie dwie klasy.


Porownanie maga od rogue mija sie zupelnie z celem. Bo ten drugi ma forme niewidzilnosci uniklan dla tej klasy, a mag nie ma nic co mozna by z tym porownac. Nie oznacza to bynajmniej ze twierdze ze rogue jest uber, bo moim zadniem nie jest.

ps. mark od huntera powinie trawac gora 15-30 s, a jak nie vanish powinien go zdejmowac, gram tylko magiem a to moja luzna i z boku ocena sytuacji rogue-hunter.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 13:05 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Schirru napisał(a):
Mag nie odgrywa zadnej kluczowej roli w PvE wiec nie ma wlasciwie o czym rozmawiac.


Krótko mówiąc - pieprzysz.

1. AoE - impy i psiaki w MC, droga do Broodlorda w BWL, zdejmowanie addów na bossach w ZG - średnio sobie to wyobrażam bez magów.
2. Sheep - poly na kolesiach przy Majordomo, sheepowanie przez całe ZG.
3. Dmg - jak by nei patrzeć magowie ciagle potrafią się wspiąć na początek DD.
4. Robienie żarcia :P Tego sobie nie wyobrażam bez magów.

I oczywiście zaraz dasz przykłady, że to albo tamto mże robić kto inny. Oczywiście, można zastąpić magów, rogali, locków, hunterów, szamanów etc i łazić do instancji w składzie 1/2 warriorzy, 1/4 prieści i 1/4 druidzi.


Nie musze nic podawac sam potwierdziles moje zdanie.
Ale z tymi adamin w ZG to mnie zaskoczyles... gdzie tam ten mag jest taki potrzeby, naprawde z ciekawosci sie pytam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.