mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 20:47 
Cytuj  
Pytanko mam takie niewielkie:-)tylko zamiast pisac "poczytaj se fora" albo "patrz thottbot" e.... nie to drugie to nie tu... za duzo wowa . no w kazdym badz razie . gralem w wowa od roku i mam dosc szukam czegos innego . w desperacji pare miechow temu kupilem GW i zaplakalem sie prawie na smierc . straszna kicha imo . dlatego juz uwazniej przyjzalem sie RFO zeby kupiwszy znow wpasc w histerie . Dlatego pytam veteranow . Oplaca sie kupic? nie chodzi mi o kase i abonament ale jaka wogle to giera . sciagam triala i zobacze ale to za 20h:-) tzn zalezy mi na interesujacym duzym swiecie , fabule i jakiejs historii w miare wciagajacej i przedewszytkim aktywnego pvp a nie stania w miejscu i klikania na jeden czy drugi skill . uwielbiam swiat wowa ale niestety co za duzo to.... takze prosze o rade.

*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 02:07 
Cytuj  
Warto - EQII jest dla troche straszych graczy niz WoW, bardziej skomplikowana, trudniejsza, gracze szybciej uczą sie grac w grupie (Deadmines w WoW to koszmar)

prawdziwe PvP to w EQ II nowośc więc wszyscy są nooobami - nowe serwery =nowe postacie

wg mnie EQII to kolejny etap rozwoju gracza po EQ II powrotu to WoW raczej nie ma (wytrzymalem miesiac :D )


_________________
http://www.phdcomics.com/comics.php

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 09:28 
Cytuj  
hehe kazdy gracz eq2 powie ze gra jest spoko (bo jest :P)
a czy pvp jest fajne - sam musisz ocenic

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 10:17 
Cytuj  
SUper ale glownie chodzi mi o to ze jak kupowalem GW tez kazdy mi mowil jak zajebisty on jest i wogle a okazal sie totalna kicha imo dlatego sie pytam np jak ma sie pvp w eq2 do wowa?bo wowoskie mi sie podoba.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 12:34 
Cytuj  
/yawn dlugo tak mozesz?

Tux

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 12:46 
Cytuj  
CHyba spasuje ogladalem pare filmikow i wogle sa bez porownania do filmikow z wowa takze chyba sobie daruje wole wydac ta kase na prepaida chyba . dzieks za posty

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 12:49 
Cytuj  
Lubię EQ2 i mam zgoła odmienne zdanie niż Mark24, ale jeśli nastawiasz się na PvP to lepiej zainwestuje w Neocrona albo w EVE. Praktycznie w EQ2 walka też sprowadza się do klikania na skille i ewentualne przemieszczenie się aby być bliżej, dalej, z boku, z tyłu. Mogę Ci tę grę polecić jeśli lubisz PvE i robienie questów, natomiast do PvP to ja nie bardzo to widzę, ale może niech się lepiej wypowiedzą osoby grające na serwerach PvP.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 12:56 
Cytuj  
Jak sie nudzisz to moze sprobuj sb, tym bardziej ze teraz jest za free i sporo osob znowu zaczyna grac :D

Eq2 z lekka z byt carebearsowe, a soe upada i samo wlasciwie nie wie co ma robic z tymi mmo przez co wychodzi takie cos niby fajne, ma potencjal, ale w uj spieprzone :<
Chocby serwery pvp, ktore soe spieprzylo na calej lini :<

co do neocron to afaik ta gra jest juz martwa ;)
Zastanow sie jeszcze moze na cov, l2 albo auto assult ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 16:30 
Cytuj  
No wlasnie sciagam necrona bo ciut o nim slyszalem dobrego . no sam zobacze ale nie wiem czy nie wroce do wowa . chyba wybiore sobie jakis server o mniejszej populacji , kupie domek na przedmiesciach SW i sie ustatkuje . Moze Jaina P. ze mna zamieszka ale musze ja jeszcze troche pomeczyc bo nie wiedziec czemu ostatnio sie do mnie nie odzywa ....

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 21:40 
Cytuj  
Ashtonek ale ty nie grasz na PvP :P Ja sie tam bawie 24coer/53sage; 25guard/21woodworker i jest git ;) Przypominam ze KoS i DoF sa bez lvl limit... ;/ na nieszczescie crafterow jak ja... Anyways bawie sie przednio (szkoda ze sam, giwera byl ale wrocil do grindu na splitpaw :( )

Gaynos campujace EL docks, abo rangerzy doslownie wszedzie (zerg :( ) ale dobra zbalasowana grpa sobie ladnie radzi ;) Od h. ludzi znudzonych WoW przeszlo (duzo spotkalem) there...

PvP shard 4tw :D


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 22:49 
Cytuj  
Tuxik nie baw sie juz brzydko tym ptaszkiem od SOE i chodz do SB :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 06:11 
Cytuj  
Tuxedo napisał(a):
giwera byl ale wrocil do grindu na splitpaw :(


Giwera gra na splitpaw?? :O
Btw jest nas paru na Darathar, jest polska gildia i powoli cale to pvp sie rozkreca...z czasem bedzie lepiej jak juz na stale uda sie rozstac z serwkiem pve :p


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 14:42 
Cytuj  
Ald: pomecze jeszcze pitaszka SoE :P moze kiedys.. kto wie - mam ochotke na L2 troszke ostatnio, ale rl dochodzi do glosu powoli tez :(

Giwera nie jest ze splitpaw? ew to nie wiem skad jest :P w kazdym razie go nie widzialem :/

CrissCross:
A ja tam nie lubie Polskiego BMW i latam z angolami, zaliczylismy juz pare raidow na Gaynos :D Ph43r Antonia!


Chociaz szczerze to brak mi jakiejs dorbej static grupy z ktora moglbym duzo wykosic :/ na blue shardzie bez problemu sie takich znajduje - tu polowa to socjpaci :P przynajmniej na lower lvl - nic na higher lvl WoW refugees pewnie sie znudza i walna gre w kat ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 15:34 
Cytuj  
bez lvl limit ? :DDD
To moze za jakis czas nawet zagram :D

Giwera jest z swg ;)
Potem probowal eq2 kiedy ja konczylem i go invitnalem do RL chyba kilka dni przed moim odejsciem ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 15:38 
Cytuj  
Eq jest ladnie zorganizowane, mimo to ze w city jest uber limit ;) eee musialbys ruleset poczytac - albo pograc...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 08:50 
Cytuj  
Grimrod napisał(a):
Warto - EQII jest dla troche straszych graczy niz WoW, bardziej skomplikowana, trudniejsza, gracze szybciej uczą sie grac w grupie (Deadmines w WoW to koszmar)

prawdziwe PvP to w EQ II nowośc więc wszyscy są nooobami - nowe serwery =nowe postacie

wg mnie EQII to kolejny etap rozwoju gracza po EQ II powrotu to WoW raczej nie ma (wytrzymalem miesiac :D )

1. Na jakiej podstawie sadzisz, ze powyzsza gra jest przeznaczona dla starszych graczy? Jest to gdzies opisane na pudelku? Czy to Twoje widzimisie? Nie jestes pewien nie gadaj bzdur i nie rob chlopakowi wody z mozgu. Rozumiem, ze to forum EQ2, ale nie znaczy to, ze jak nie mamy pojecia o innej grze to piszemy w ciemno...

2. Bardziej skomplikowana....moze....ale nie znaczy lepsza...

3. Co to znaczy, ze gracze szybciej ucza sie grac w grupie? Sa bardziej pojetni? Czy poprostu gracze w wow to polglowki? Kolejny idiotyczny mit...

3. EQ2 to kolejny etap rozwoju gracza? OMG ja z przyjemnoscia wrocilem do WoW...nie ma reguly... EQ2 nie ustanawia zadnego nowego standardu w dziedzinie gier MMO (no moze poza grafika)...

A teraz konkretnie:
Yarp zanim zdecydujesz sie za jakie MMO bedziesz bulic kaske, to wyprobuj kilka gier jak masz mozliwosc. Ja tak zrobilem (gralem w SWG, FFXI, EQ2, GW) i ostatecznie wybralem WoW. Kazda z tych gier moz dac Ci duzo przyjemnosci z grania niewatpliwie. Musisz jednak wybrac ta,ktora przypadnie Ci do gustu najbardziej. Poniewaz to jest forum EQ2 to powiem jakie wg. mnie sa plusy i minusy ww. gry:
PLUSY:
-swietna grafika (niestety okupiona dosc wygorowanymi wymaganiami sprzetowymi)
-klimat+muza poprostu swietne
-stabilnosc serwerow wzrorowa (przynajmniej w okresie kiedy ja gralem)
-housing (znaczy,ze mozesz miec wlasny dom)
-duzo opcji w edytorze kreowania postaci
MINUSY
-populacja graczy na wiekszosci serwerow kiepska zwlaszacza porownujac do WoW (moze teraz cos sie zmienilo...)
-wyglad twarzy postaci - jak dla mnie koszmar
-questy - niektore z nich nudne jak flaki z olejem (ale tak jest tez w innych mmo)
To by bylo na tyle...

Ps. I nie kieruj sie jakimis mitami opowiadanymi przez innych...tak jak tymi dot. WoW. Jakoby to byla gra dla dzieci etc...Nie wiem z czego to wynika..byc moze z jakiejs zawisci, ze produkcja Blizzarda zgarnela wieksza czesc rynku MMO?...Tak czy siak sam musisz wybrac ta gre, ktora bedzie Ci sie podobac. EQ2 napewno jest godny uwagi.


Ostatnio edytowano 25 mar 2006, 12:05 przez Wedge, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 11:52 
Cytuj  
A wiesz ja po 2 miechach bez wowa i wyprobowaniu kilku inncyh gierek z checia do niego wroce . Jednak kazdy moze miec inny gust ale blizz rules (dobra Ghost bedzie zwalony:-) ale to szczegol) . Wszystko w WoWie mi sie podoba ale to jak z Warszawa . Znam mnustwo os ktore mowi za nie lubia stolicy z takich czy innych powodow nigdy jej nie widzac na oczy :-)- taka dygresja . Jedyne co mi w WoWie przeszkadza to to ze ludziom juz nie zalezy na gildiach kumplach grze dla zabawy zobaczenia swiata itp . Licza sie tylko epiki dla ktorych naprawde sie wariuje . Ja gram ponad rok i ogolnie mam to gdzies i nagle nie ma z kim grac:-) a pvp ciut BG zwalily niestety ale to dawne czasy .

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 12:19 
Cytuj  
To jest wlasciwie OT, ale napisze ci ze jak szukasz przygody i zabawy to wybieraj nowe serwery normalne lub rp, zawsze sie znajdzie spora grupa ludzi zaczynajacych gre w WoW, a na takim BL czy innych to raczej nie ma sie co spodziewac niczego po za gonitwa za epikami.

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 14:26 
Cytuj  
Mam pytanie, a mianowicie co zrobić jeśli chce zainstalować sam addon KINGDOM OF SKY, jeśli kupiłem go w wersji oferowanej przez cenegę. Mam już dodatek DoF, ale boję się tego że jeśli kupię KotS to nijak będe mógł korzystać z obu. Z góry dzięki za odpowiedź !

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 15:55 
Cytuj  
Nie bardzo rozumiem jak KoS mialby Ci uniemozliwic granie w DoF. Po prostu w opcjach konta podajesz kod przyslany Ci przez cenege-w ten sposob aktywujac dodatek, launchpad sciaga Ci potrzebne pliki i to wszystko - masz dostep do KoS


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.