mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 19:15 
Cytuj  
Na wstępie chciałem podziękować forumowiczom, bo przeglądając to forum udało mi się bez problemów dołączyć do grona graczy grających na retailu :) jak i wybrać postać, którą będe grał.

No a teraz tak poważniej :D Jakby znalazł się taki ktoś, kto miałby ochote mi pomóc na rozpocząciu gry, radą jakie questy wykonywać, jak i adeną na tych początkujących lvl, to było by mi bardzo miło. Mechanike gry mniej więcej znam, więc z tym nie będzie problemu :!: Gram na TEONIE człowiekiem (w przyszłości DA :p ) nick : Almirith

No więc jak ?? Znajdzie się ktoś kto mi pomoże :)

Temat nic nie wnosi do gry etc. więc karol nie obraże się jak za pare dni go nie zobacze :) Mam nadzieje że nikt źle nie odbierze tego topicu :lol:

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 19:27 
Cytuj  
Valkard napisał(a):
Na wstępie chciałem podziękować forumowiczom, bo przeglądając to forum udało mi się bez problemów dołączyć do grona graczy grających na retailu :) jak i wybrać postać, którą będe grał.

No a teraz tak poważniej :D Jakby znalazł się taki ktoś, kto miałby ochote mi pomóc na rozpocząciu gry, radą jakie questy wykonywać, jak i adeną na tych początkujących lvl, to było by mi bardzo miło. Mechanike gry mniej więcej znam, więc z tym nie będzie problemu :!: Gram na TEONIE człowiekiem (w przyszłości DA :p ) nick : Almirith

No więc jak ?? Znajdzie się ktoś kto mi pomoże :)

Temat nic nie wnosi do gry etc. więc karol nie obraże się jak za pare dni go nie zobacze :) Mam nadzieje że nikt źle nie odbierze tego topicu :lol:


Witamy w swiecie L2.
Co do zarobku to tu masz topic o tym jak zarobic
viewtopic.php?t=19698&start=0
viewtopic.php?t=12713&highlight=zajecie
Poszukaj troche moze cos jeszcze znajdziesz

DA FTW !! ^^

:D


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 19:42 
Cytuj  
mozna dac na poczatek 300k i nic wiecej ... a wyznaje zasade nastepujaca :

jezeli sam nie zarobisz kasy na sprzet ponad NG, to nie zdobedziesz szacunku dla adeny i ludzi grajacych na serverze


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 19:45 
Cytuj  
PM w grze Emilka albo mail, cos sie zalatwi


_________________
Bishop - Teon


Posty: 6
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 21:46 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
jezeli sam nie zarobisz kasy na sprzet ponad NG, to nie zdobedziesz szacunku dla adeny i ludzi grajacych na serverze


No ale jeżeli całe życie grałeś na privach i miałeś znajomych to można kur****cy dostać :) Ale na D już zawsze sam zarabiałem, chyba że postać była potrzebna szybko w clanie ^^

Czytając to teraz dochodze do wniosku, że wyszedłem na żebraka :/
A i jeszcze do 20 lvl nie mam skilli do armora. Czy w tym przypadku przegięciem nie będzie korzystanie z sztyletu w heavy armorze - chce zminimalizować dostawane obrażenia w celu zaoszczędzenia na czasie jak i potkach :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 22:28 
Cytuj  
Hello :)
Żeby zaoszczędzić na potionkach to nie armour lepszy jest potrzebny tylko broń ;) A tak poważnie to o ile nie zdobędziesz potionków czy to zmobów czy z qusta (z któregoś dostaje się 100x HP potions) to nie kupuj bo to najszybsz adroga aby zostać bankrutem.

Anyway witamy na retail ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 23:06 
Cytuj  
ng D C B jest latwo zebrac, problem jest z A grade ... na kazdym serverze bez wyjatku...
na lionna dc helm to juz chyba po 200m chodzi a tunika po 60m, ale to juz przyczyna polityki i wzajemnej walki 2 najpotezniejszych ally na serverze ... raz wygrywa dusk raz dawn, co za soba niesie blokowanie farmerow do dungow = gss po 14-15a u nas chodzi ;] i matsy tez nie sa za tanie...<cry> gdzie sie podzialy czasy jak sie kupowalo gss po 6a ;]


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 23:18 
Cytuj  
Ano, D, C, B jest zdobyc w miare latwo, A grade to horror, stage 12 na Teonie juz po 80kk, helmy od 100++kk, tragedia


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 23:21 
Cytuj  
hehe a u nas stage 12 chyba po 150m a 13tki ponad 300m


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 08:49 
Cytuj  
na Bartzie 13lvl po 130kk :DDDDD


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 09:41 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
na Bartzie 13lvl po 130kk :DDDDD

o.O 260mln za 13 stage o ile sie nie myle... choć ostatnio ceny 12 i 13lev. zaczeły spadać.

Ja dzięki Elfince kupiłem wczoraj 11lev. Najśmieszniejsze jest to, że 2min wcześniej znajomy z klanu mnie PMnął, że jakiś gość w Giran sprzedaje.
Także wziełem 1 od Elfiego i kumplowi mówie:
- Spytaj ile za niego chce
- Gość mówi, że nie wie dotsał od kolegi który odszedł z L2 i czeka na propozycje
- powiedz mu, że 45mln
- mówi, że OK o.O

----- w tym momencie mało nie zrobiłem pod siebie -------
co sie stało dalej pewnie się domyślacie....

Nie miałem całej kasy na main'ie więc wymęczyłem Elfiego, żeby pędem przyleciał do mnie i pożyczył mi na 2h 20mln. OK. Mam kase grzeje do gościa, gadu, gadu staneło na 40mln ;)
I co? Oczywiście scammer... najpierw wsadził 10lev, później 11 x Crystal B grade... :[


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 10:22 
Cytuj  
ja tez probowalem oscamowac grubego ale sie je** nie dal:P
zaluje tylko ze przed odejscie nie skupilem tych krysztalkow wiecej jak chodzily po 10-20mln:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 10:34 
Cytuj  
To ciezko bylo ocenic czy one spadna czy ceny wzrosna bo np. na hinde 11 lev ciagle sa po 20-30 mln, 12 po 55-70 (i mozna je dostac od reki bez problemow) a trzynastki spadly ostatnio z 300 na 120 mln.

Wiec rownie dobrze mozna sporo kasy umoczyc :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 11:28 
Cytuj  
IMO ceny zachaczają o paranoję u nas. Tym bardziej, żę wcale nie jest tak ciężko je zdobyć. Główna trudność to farmerzy a w zasadzie fakt, że na wszystko się im pozwala. Ja ludzie słyszą, żę farmerzy to od razu rozkładają ręce i napisza ci, że farmerom nie zależy na XP więc nie ma sensu z nimi walczyć. IMO bzdura na kółkach, ale jak jest każdy widzi.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 12:29 
Cytuj  
WTB green 11 na Hinde;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 12:32 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
skylight00 napisał(a):
na Bartzie 13lvl po 130kk :DDDDD

o.O 260mln za 13 stage o ile sie nie myle... choć ostatnio ceny 12 i 13lev. zaczeły spadać.


mylisz sie ^^ powaznie od paru dni na rynku w giran sprzedaja 13'stki po grubo ponizej 140m :> Moze dlatego ze teraz juz kupuja je tylko 'zwykli' gracze i nikt tyle nie da za krysztal ^^

sry za OT to tylko takie sprosotwanie :)


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 09:24 
Cytuj  
Ok temat mi pasuje:)
Wrocilem i jestem troszke zagubiony:)
1. Jakie q na 66lvl sa dla mnie teraz must do.
2. Mam mase matsow (po kilka k animal bone cbp itd itd) jakies recepty b grade m.in. aoba (2x) ale aoba cos blade nie widac na rynku, jesli ktos by mi doradzil co mozna scraftowac zeby te matsy zamienic na kase. Jakis craft kolo 50-70m moze byc 60% moze byc i 100%.

dzieki z gory.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 14:14 
Cytuj  
dlaczego spamujecie watek nowego na retailu, zwlaszcza rzeczami, ktore mu sie przydadza lekko przykladajac za pol roku ???

Pm Artheco ingame.


Posty: 6
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2006, 17:50 
Cytuj  
Topic swoje już zrobił :) Kase na rozpoczęcie dostałem >> tutaj ukłony w strone Emilki :) A co do spamowania to niech sobie pospamują, mnie tam to nie porzeszkadza. Pozatym czemu dopiero za pół roku może mi sie przydać :?: :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.