mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 09:24 
Cytuj  
Moja propozycja skierowana jest do grajacych w EU Realmach i majacych level 60 z co najmniej trzema podstawowymi attunementami (jesli nie sprawa do rozwazenia). Blizzard umozliwi wkrotce platne przenosiny i w zwiazku z tym mam zamiar stworzyc zupelnie nowa gildie polska dla ludzi ktorzy ciagle graja a zjakichkolwiek powodow nie czuja sie dobrze tam gdzie sa w chwili obecnej. Mam juz mala grupke moich przyjaciol ktorzy zdeklarowali sie ze pojda ze mna. Szukam ludzi ktorzy cenia gre z polakami a chca po prostu dalej grac i czuc sie ze soba dobrze (ja i moi kumple mamy dobre wspomnienia po anglojezycznych gildiach ale czasem zrozumienie nie jest pelne ze wzgledu na jezyk - dlatego polska gildia). Nikomu nic nie obiecuje i od nikogo nie wymagam obecnosci 7 razy w tygodniu. Przyjme kazdego kto zechce - nawet jesli bedzie nas 200+. Ze swojej strony obiecuje full IT support (TS,forum,DKP etc). I jeszcze jedno - ze wzgledu na ograniczenia ktore Blizzard wprowadza przy migracji - docelowym serwerem bedzie PVE aby dac szanse wszystkim i z PVP i z PVE.
W tym momencie mam zdeklarowanych 8 osob (niektorzy niezle wypasione postacie maja :D)


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 09:34 
Cytuj  
proponuje dopisac że tylko ally wchodzi w gre :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 09:35 
Cytuj  
oops wazna poprawka, faktycznie Ally :)


_________________
Sathorn#2230

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 09:38 
Cytuj  
nie stworzy sie pro gildii biorac "kazdego" - a w innej wiekszosc z tych,ktorzy ktorzy duzo graja bedzie sie "zle czula"


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 09:39 
Cytuj  
nikt sie nie rodzi z Benedictionem w reku - jestem zdania ze kazdy zasluguje na szanse


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 09:53 
Cytuj  
RufeN - skoro bedzie tam wiekszosc tych ktorzy 'duzo' graja to nie bedzie z tym raczej problemu ?
Ja jestem zdania, ze to bardzo dobry pomysl - gildia pelna polakow, brak problemow komunikacyjnych (zrozum norwega, francuza i niemca mowiacych po angielsku szybciej niz my po polsku i to na raz) co byloy zapewne pomocne w rajadach, jakby co zawsze loklanie wiec nie bedzie problemu zeby kogos znalesc i mu nastukac irl;))
Generalnie popieram inicjatywe!


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 10:06 
Cytuj  
Zgadzam się, generalnie inicjatywa ciekawa...

Proponowałbym założyć jakieś forum, gdzie zainteresowani transferem mogliby się przedstawić, wkleić profil itp.

No i poszukać ludzi poprzez inne fora, ewentualnie dać info na realms forach Blizzarda i czekać na odzew...

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 10:11 
Cytuj  
Pamiętaj że im wieksza gildia tym więcej problemów , niezadowolonych ludzi , bo rozumiem że nastawiacie sie głównie na PvE , przy 200+ członkach może byc trudno , sytuacja będzie dobra dla "tzonu" gildii który zawsze bedzie miał ludzi aby zapełnić rajd ale bardzo niedobra dla reszty.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 10:44 
Cytuj  
Ok pisze sie na to, i jak juz to bedzie w 100% pewnie to napisz do mnie na PM bo moj ang jest slaby a na servie nie ma polskiej gidlii i od prawie roku czekalem na cos takiego :wink:

Pozdrawiam.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 11:43 
Cytuj  
l2english


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 11:57 
Cytuj  
Nie chciałbym wyjść na jakiegoś trolla. Bardzo popieram takie inicjatywy i ogólnie jeżeli ludzie chcą się łączyć w gildie jednonarodowe, to nie widze w tym niczego zdrożnego, ale:

Czy nie uważacie, że tak na prawdę jedną z najwiekszych wartości gier MMO (oprócz dobrej zabawy) jest poznawanie i obcowanie z ludźmi z innych krajów oraz szlifowanie obcych języków? Pierwszy rok grania w EVE-Online nauczył mnie więcej angielskiego niż cała historia nauki języka w szkole i na różnych kursach.

Rozumiem, że osoby bardzo młode moga mieć z tym problem, ale każdy nastolatek (kończący podstawówkę) powinien mieć znajomość angielskiego wystarczającą do podstawowej komunikacji. I gwarantuję, że jeżeli wysili się przez pierwszy miesiąc czy dwa to postępy będą ogromne.

Nigdy nie nauczyłbym się angielskiego gdyby nie konieczność posługiwania się nim. Może by się postarać wyciągnąć z grania coś więcej niż tylko rozdmuchane ego. WoW to najtańszy kurs angielskiego jaki w życiu widziałem.

A ogólnie to życzę powodzenia w zakładaniu gildii i dalszych sukcesów w WoW.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 12:14 
Cytuj  
imho sens zakladania takiej gildi jest taki sam jak robienie postaci w ciemno na nowym serwerze w nadziei Bog wie na co :/ imho kretynizm. istnieje cus takiego jak lista kontaktowa, istanieje cus takiego jak /join polska wiec czy nie lepiej jak ktos chce zrobic postac to od razu do konkretnej gildi ktora istnieje ~rok czasu i nie zanosi sie zeby upadla. dla doswiadczonego gracza czas zrobienia takiego "alta" to gora 2 miesiace. tak samo jak kogos stac na platny transfer. poszukac, popytac i przeniesc sie do porzadnej normalniej gildi. a nie robic kolejne "huj wie co" w nadziej ze moze sie uda stowrzyc super uber gidlie. to samo tyczy sie zupelnie nowych graczy. nie robice postac na nowych serwerach. naprawde o wiele bardziej oplacalne jest zrobienie postaci na starym serwie z ustabilizowana sytuacja zarowno na ah, pvp, gildiowa itd. niebojcie sie ze na starym serwie "to same 60 z epixami" no i co z tego??? predzej pomoze taka 60 z epixami ktora sie nudzi na starym serwerze niz nUUUb ktory nie ma zielonego pojecia o grze, lub kolejny "alt" farmiacy moby byle jak najszybciej dobic do 60.

IMHO :)


Posty: 30
Dołączył(a): 6.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 12:16 
Cytuj  
Popieram sath na mnie mozesz liczyc.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 12:16 
Cytuj  
Koori napisał(a):
Czy nie uważacie, że tak na prawdę jedną z najwiekszych wartości gier MMO (oprócz dobrej zabawy) jest poznawanie i obcowanie z ludźmi z innych krajów oraz szlifowanie obcych języków?


Nie, zrozumiales mnie widze, ja pracuje w jezyku angielskim i nie mam z nim zadnych problemow. Dlatego chce polska gildie poniewaz dwoch ludzi ktorych "mother tongue" jest inny niz angielski nie zrozumieja sie na 100% we wszystkim. A do tego istnieja ludzie majacy z jezykami obcymi generalnie problem. A ze z zasady pomagam wlasnie tym nie radzacym sobie i potrafiacym sie do tego przyznac - wiec stad moj pomysl.
Ale jedna uwaga, jesli postrzegacie MMO jako szkole jezyka to radze szybko to zmienic. Bo na "ulicy" sie dogadacie ale juz w jakims urzedzie to beda na was patrzyli jak na buszmena (vide l2english). MMO to najwieksza wylegarnia "złego angielskiego" jaka znam :)


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 12:23 
Cytuj  
@april

Nigdzie nie napisalem ze chce stworzyc "uber" gildie, przeciwnie chce sie dobrze bawic i zapewnic innym to samo - bez pogoni za lootem. Powiesz ze bez lootu nie ma zabawy? Owszem jest, miedzy kumplami na TS zawsze jest zabawa. Jesli ktos uzywa TS do wydawania rozkazow i przeklinania - moja oferta jest nie dla niego.
Pisalem o attunmentach tylko dlatego zeby co najmniej moc chodzic na MC/Ony bo to podstawa, ale jesli nie - swiat sie nie zawali (dodatek przed nami).
Poza tym, nie pisalem tego abys mial mozliwosc zgnojenia mojej inicjatywy, chcesz - dolacz, nie chcesz - nie obrzydzaj innym.


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 12:37 
Cytuj  
@Sathorn

nie przejdzie.

gram na serwerze RP cosamo w sobie oznacza zabawa>lootem. i owszem jest od groma inicjatyw, sluby w katedrze, spotkania przy kufelku piwa w karczmach, wyscigi 1 lv postaci, zabawa w chownego w IF itd. itp. fajnie milo i przyjemnie tylko ze o 20:00 i tak kazdy HS, join the raid group i ZG/AQ20/MC/BWL

to jest gra, kazdy chce cos osiagnac w niej a ze WoW jest tak skonstruowany ze zeby cus osiagnac trzeba farmic PVE/PVP to nic na to nieporadzisz.

i niechce "gnoic" Twojej inicjatywy ale nie sadze zeby wiele osob chcialo "poswiecic" swoje wychuchane mainy z 3/8 T2 dla zabawy.

a jak chcecie zrobic gildie rajdowa to.... patrz moj pierwszy post w tym temacie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 12:43 
Cytuj  
Ale macie problem.
Tworzac taka zbieranine trzeba wczesniej ustalic wszystko bo na "gebe" potem bedzie płacz, co sie wymaga i co sie oferuje, a z doswiadczenia wiem jak to sie zakonczy, daje wam jakies max 2 miesiace, az zapal wygasnie i wszyscy beda szukac nowych serwerow i beda robic kolejne alty.
Aktualnie mozna na jednej rece policzyc polskie gildie, ktore odnosza sukces, a stworzenie nowej to bardzo trudna sprawa, wiem to z doswiadczenia :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 12:56 
Cytuj  
Cytuj:
Bo na "ulicy" sie dogadacie ale juz w jakims urzedzie to beda na was patrzyli jak na buszmena (vide l2english). MMO to najwieksza wylegarnia "złego angielskiego" jaka znam


To trochę zalezy od ludzi z którymi grasz. Rzeczywiście uczenie się angielskiego jedynie z WoW może mieć bardzo kiepskie skutki, ale uzupełnianie i napędzanie uczenia się koniecznością komunikacji jest bardzo fajna sprawa.

W żaden sposób nie próbuje podkopać zasadności czy celowości Twojego pomysłu. Powodzenia.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:02 
Cytuj  
april napisał(a):
i niechce "gnoic" Twojej inicjatywy ale nie sadze zeby wiele osob chcialo "poswiecic" swoje wychuchane mainy z 3/8 T2 dla zabawy.

Nie beda musieli. Sathorn zamierza wprowadzic ten pomysl dla ludzi, ktorzy skorzystaja z opcji PTT


Posty: 30
Dołączył(a): 6.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2006, 13:14 
Cytuj  
april wlasnie dlatego powstal taki topic aby wczesniej pogadac i ustalic pewne rzeczy, nie rozumiem w czym twoj problemnikt ciebie nie zmusza do migracji wiec jesli masz postowac dla samego nabijania postow sobie to idz gdzies indziej.incjatywa satha ma na celu zebrania wlasnie ludzi ktorzy sa porozrzucani po roznych serwerach i z jakis powodow chcieli by zaczac scritce od nowa.Ja akurat jestem w jednej z top guildii na serwerze bwl/aq 40 farming status zaczynami naxx ale bym sie przeniosl bo epixx ia potem lansowanei sie na mail box nie jest akurat tym czego oczekuje in tej gry.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.