mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 17:43 
Cytuj  
No więc, znalazłem kolejną gre, w która gra się przez przeglądarke ;) O dziwo gra mnie wciągneła :P I jest oparta tylko i wyłącznie na anime Naruto (tym bardziej się dziwie, że mnie wciągneła :P)
Gra jest na poziomie bety. O co chodzi w rozgrywce? Każda postać (jest ich narazie 15, a będą minimum 32) zna 4 techniki. Tworzymy team składający się z 3 postaci i walczymy z innymi graczami. Więcej o postaciach tu
Przy doborze składu, należy wybrać postacie, które będą sie dobrze uzupełniać.
Dodatkowo wszystkie powinny używać innej chakry. Czym jest chakra? Jest to "energia" potrzebna do używania skillów postaci. Skille wymagają 5 typów chakry aby działać : Bloodline (czerwona), Ninjutsu (niebieskia), Taijutsu (zielona), Genjutsu (biała) i Random (czarna). W tym ostatnim przypadku wybieramy, której chakry chcemy użyć. Dostajemy na początku każdej tury 1 chakre, za każdego żywego shinobiego w naszym teamie. Za zwycięstwa i porażki, zyskujemy/tracimy miejsce w ogólnym rankingu. To w sumie tyle. Gra ma doczekać się jeszczu wielu zmian:

# Ino - kodowanie + testowanie + aktywowanie (ostatni char, do zdobycia którego nie potrzebne jest wykonanie questów) - Zrobione
# Flash Site Chat

# Poprawienie ochrony strony (to może pomóc zniszczyć bugi)
# Cooldowny widoczne na stronie [? o.O] - Nie zrozumiałem na początku, to po prostu wyświetlanie na stronie cooldownu ataku ;) - Zrobione

# Muzyka podczas walki
# Możliwość zmiany backgrounda podczas walki

# Więcej Ninjaranks w Ladderze
# Battle Chat + Battle Log in-Game
# Forum

# Dokończenie innych postaci
# Stworzenie questów (które pozwolą na odblokowanie większej liczby postaci) [o.O]
# Prywatne gry [Duele ^^]
# Koniec bety
# Reklama (Więcej graczy)

# Clan support & Clan ladder [Yay! ^^]
# Szczegółowe wyniki walk, logi i statystyki
# Turnieje

Na koniec zaszpanuje moim profilem xD : Obrazek

Link do gry. Click!

Tyle. Do zobaczenia w grze ;)


Ostatnio edytowano 13 wrz 2006, 10:01 przez WithnesS, łącznie edytowano 2 razy

Posty: 48
Dołączył(a): 4.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 18:42 
Cytuj  
Boshee animeee


_________________
http://s13.bitefight.pl/c.php?uid=24646
Buahahaha

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 19:56 
Cytuj  
Nie grasz/Nie lubisz/Nie podoba Ci się : Oszczędź sobie durnych komentarzy. Gusta są różne i się o nich nie dyskutuje. Jeśli chcesz krytykować grę, to proszę bardzo, forum jest po to żebyś mówił co myślisz. Ale niech to będzie jakaś sensowna i trzymająca się kupy krytyka, podparta argumentami nie dotyczącymi personalnych upodobań, a nie "Boshee animeee", gdzie chcesz być "eeelo" i "wposho" ziom, a do tego zwiększyć sobie e-peen przez +1 :P


_________________
Obrazek

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 20:34 
Cytuj  
Jutro rano zobacze co to jest bo teraz ide oglądać tv 8)


Posty: 48
Dołączył(a): 4.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 16:15 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Nie grasz/Nie lubisz/Nie podoba Ci się : Oszczędź sobie durnych komentarzy. Gusta są różne i się o nich nie dyskutuje. Jeśli chcesz krytykować grę, to proszę bardzo, forum jest po to żebyś mówił co myślisz. Ale niech to będzie jakaś sensowna i trzymająca się kupy krytyka, podparta argumentami nie dotyczącymi personalnych upodobań, a nie "Boshee animeee", gdzie chcesz być "eeelo" i "wposho" ziom, a do tego zwiększyć sobie e-peen przez +1 :P


Nie proboje byc eeelo w wposho ziom, tylko chce wyrazic moj stosunek do japonskich gierek. Jesli slowa Boshee animeee nie jest dla ciebie dostateczna krytyka pewnej gry to powiem to moze tak: "Mimo iz gra jest wystarczajaca rozrywka dla fanow japonskiego komixu (ojej przepraszam, znowu wyjde na wposho goscia) dla fanow japonskiej sztuki obrazkowej to jednak dla przecietnego czlowieka takiego jak ja, moze byc ona nie wystarczjacym zrodlem rozrywki. Wiec jestem zdecydowanie przeciwny grze w ww. (o niee znowu wyjde na wposho goscia)wyzej wymieniony tytul. Dziekuje do widzienia


_________________
http://s13.bitefight.pl/c.php?uid=24646
Buahahaha

*

Posty: 193
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 17:58 
Cytuj  
Dodam jeszcze że jest określony czas na wykonanie ataku i często jest tak że przeciwnik nie zdąży wybrać ataku dla danej postaci

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 21:35 
Cytuj  
Forhel napisał(a):
WithnesS napisał(a):
Nie grasz/Nie lubisz/Nie podoba Ci się : Oszczędź sobie durnych komentarzy. Gusta są różne i się o nich nie dyskutuje. Jeśli chcesz krytykować grę, to proszę bardzo, forum jest po to żebyś mówił co myślisz. Ale niech to będzie jakaś sensowna i trzymająca się kupy krytyka, podparta argumentami nie dotyczącymi personalnych upodobań, a nie "Boshee animeee", gdzie chcesz być "eeelo" i "wposho" ziom, a do tego zwiększyć sobie e-peen przez +1 :P


Nie proboje byc eeelo w wposho ziom, tylko chce wyrazic moj stosunek do japonskich gierek. Jesli slowa Boshee animeee nie jest dla ciebie dostateczna krytyka pewnej gry to powiem to moze tak: "Mimo iz gra jest wystarczajaca rozrywka dla fanow japonskiego komixu (ojej przepraszam, znowu wyjde na wposho goscia) dla fanow japonskiej sztuki obrazkowej to jednak dla przecietnego czlowieka takiego jak ja, moze byc ona nie wystarczjacym zrodlem rozrywki. Wiec jestem zdecydowanie przeciwny grze w ww. (o niee znowu wyjde na wposho goscia)wyzej wymieniony tytul. Dziekuje do widzienia



"Boshee animeee" jest dla mnie wypowiedzią na poziomię pięciolatka... Wypowiedz przeciętnego 'mądrego' człowieka nie wygladała by tak jak twoja 1 wypowiedz.

Sama gra jakoś mnie nie rusza (gra jak gra) możę to dlatego że nie jestem fanem Naruto albo dla tego że nie gram w takie gry :wink: Chociaż ma zadatki na coś naprawdę dobrego :]


PS: pisze się "komiks" i "wporzo" ale te wposho być celowe (chyba) ^^

*

Posty: 126
Dołączył(a): 24.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 08:07 
Cytuj  
super gra wlasnie zaczolem w nia grac


_________________
Obrazek
You are pure evil, and hate personified. You don't care anything.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 09:17 
Cytuj  
Akira
fajnie że grasz w star wars ale chyba ten twój pro sing jest trochę zadurzy
nie uważasz
radzę ci to zmienić bo zaraz cię jakiś mod dopadnie

a co do gry to powiem ze jest calkiem niezla :wink:


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!


Posty: 10
Dołączył(a): 22.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 00:37 
Cytuj  
O dziwo nie lubie gier przez przegladarke ale moge w to pograc wydaje sie fajna gra to zaruyzykuje


Posty: 35
Dołączył(a): 30.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 21:53 
Cytuj  
no niejest taka zla jak niektozi z was opisuja, zara pogram se w to i luknem :)


Posty: 1
Dołączył(a): 15.08.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 17:45 
Cytuj  
Gra jest nawet fajna, można zagrać :)
A oto mój profil :)


Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 26.08.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 16:18 
Cytuj  
Oto mój:

Obrazek

Jest jeszcze jeden MMORPG o Naruto, ale w przygotowaniu!

http://www.NarutoRealm.com

A to polska strona:

http://www.NarutoRealm.pl

jest ona prawie gotowa, ale szukają mimo wszystko chętnych do pomocy, głównie GRAFIKA !!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 16:26 
Cytuj  
Znowu grafik? Po co ja do niemiec jade ?:)

sorki za ot


_________________
forfiter


Posty: 4
Dołączył(a): 26.08.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 22:11 
Cytuj  
No więc jak piszesz się na grafika??

to jest ich e-mail

[email protected]
lub
[email protected]

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 22:36 
Cytuj  
Nie pisze sie bo mam ciekawsze zajecia.


_________________
forfiter

*

Posty: 126
Dołączył(a): 24.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 09:45 
Cytuj  
moze mi ktos powiedziec jak zrobic dobry sklad na Garra??


_________________
Obrazek
You are pure evil, and hate personified. You don't care anything.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 10:41 
Cytuj  
Skład na konkretną osobe mija się z celem. A na garre (jak i na każdego) jest xxx sposobów :)

- Stun (przykład: Sakura)
- Kontrola (przykład: Ino)
- Usuwanie chakry (przykład: Hinata)
- Wysysanie chakry (przykład: Shino)

Wszystko zależy na jakiej zasadzie ułożysz swój team ;) Powiedz kogo używasz to będzie łatwiej.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 24.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 11:52 
Cytuj  
chcialbym team na kontrole z duza iloscia chakry np.
1 osoba zbiera duzo chakry
2.uniemozliwia atak przeciwnikowi
3 robi kombosy z chakry


_________________
Obrazek
You are pure evil, and hate personified. You don't care anything.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2006, 14:52 
Cytuj  
A więc tak:

Postacie kradnące chakre
- Ino*
Używana chakra: Genjutsu, Random
- Shino
Używana chakra: Bloodline, Random
Postacie usuwające chakre
- Neji
Używana chakra : Bloodline, Taijutsu, Random
- Hinata
Używana chakra: Bloodline, Taijutsu, Ninjutsu, Random
Postacie Stunujące
- Naruto
Używana chakra: Genjutsu, Taijutsu, Ninjutsu, Random
- Sakura
Używana chakra: Random, Taijutsu, Ninjutsu
-Tenten
Używana chakra: Random, Taijutsu
-Gaara
Używana chakra: Random, Ninjutsu
-Shikamaru
Używana chakra: Bloodline, Genjutsu, Random
-Ino
Używana chakra: Genjutsu, Random.
*Chyba ją nerfneli. Kiedyś kradła 1random chakre podczas któregoś ataku.

Ataki :
Shino to jedyna postać kradnąca chakre. Do tego może chronić team przez 2 rundy.
Ino jest tanim i dobrym stunnerem, podobnie jak tenten.
Neji usuwa najwiecej chakry (5 przez runde) i ma silny atak.
Hinata ma 2 imba ataki (40 damage + 4chakry przez 2 rundy i 30dmg w przeciwnikow + 50% redukcji dla teamu) ale za to musi używać bloodline raz na 5 rund.
Naruto jest jednym z najlepszych tanków (na równi z sasuke). Niestety potrzebuje klonów, czyli genjutsu raz na 5 rund.
Sakura ma dobry tani stun, tani buff który zwieksza obrazenia stunu, no i umie leczyc.
Gaare już znasz :P Stun + Instant kill + 50% dmg reduct.
Shikamaru musi raz na x (ostatnio zmienili, nie pamietam ile) rund uzywać randoma, ale za to unieruchamia na 2 rundy + ma atak, który zadaje 50dmg na runde, trzymanej osobie.

Tyle. Ja używam teamu Naruto + Hinata + Temari. Tą ostanią mógłbyś na coś zmienić, na przykład Sakura albo Tenten albo...
Kombinacji jest od groma, wystarczy trochę pograć :)


Ostatnio edytowano 13 wrz 2006, 10:12 przez WithnesS, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.