mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 11:07 
 
@up

Korzystaj proszę z przecinków...

O wiele łatwiej by się czytało.

No Offence.

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 12:42 
 
JA też gram na elysi.Najgorszy jest Gekkesos bo jak mu się nudzi to sie w pk bawi:(


_________________
Obrazek


Posty: 37
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 14:19 
 
UPUP/srr ;]

UP/ nawed niewiesz ile osob tak robi....

niepopieram tego ale to są te "ciemne" uroki tibi
hmm.. ja sie tam pk nieboje na 36 chodze z giant swordem a jak co tj. PK/albo potwor (np giant spider na pohu) zdjemuje gs wkladam demon shield full def i mi może ... :D

ale nieraz było ostro kiedys mnie trapło jka mialem pk pod carlin kilka osob 40+ ale koloes 40ek dostał laga i uciekłem :D ale i tka żadna gra MMORPG niema tego klimatu co tibia....

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 14:20 
 
Taaa kumulacja dresów w jednym miejscu. Dziekujemy ci tibio ze ta subkultura nei rozlazla sie na wowa guild wars itp ;]


_________________
oumn da lololegend


Posty: 40
Dołączył(a): 18.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 14:45 
 
Krupa opowiadasz takie bajki ze naprawde smiac mi sie chce a zarazem jest mi Ciebie zal opowiadasz ze zabiles z kumplem 10 osob i bylo pare 20 lvli i blagali o litosc jeszcze ze caly czas Ci ktos kaze placic albo Cie zabije najlepiej to sie nie wypowiadaj nic na temat o tibii bo narazie jestes NEWBIE!

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 16:41 
 
Cytuj:
Taaa kumulacja dresów w jednym miejscu. Dziekujemy ci tibio ze ta subkultura nei rozlazla sie na wowa guild wars itp ;]


jeszcze flyff'a brakuje ;)


Cytuj:
Krupa opowiadasz takie bajki ze naprawde smiac mi sie chce a zarazem jest mi Ciebie zal opowiadasz ze zabiles z kumplem 10 osob i bylo pare 20 lvli i blagali o litosc jeszcze ze caly czas Ci ktos kaze placic albo Cie zabije najlepiej to sie nie wypowiadaj nic na temat o tibii bo narazie jestes NEWBIE!


Każdy Tibijczyk to noob, Ty też jestes noob'em, Tibia to gra dla noob'ów, z całym szacunkiem ale ta gra jest upośledzona, chodź z pewnością przewijają się od czasu do czasu normalni, przykładem jest jest przygoda mojego kolegi(per Glim):

-Gimli give me money
-Why ?
-Money or hunted
-Hehe
-Gimli hunted
Gimli noob


Posty: 37
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 16:57 
 
UP: hehe jesli z "Gimli" chodizło ci o nick gracza to jest to nick GoDa czyli jednego z założycieli Tibi :D


z noob sie niezgadzam wielu graczy to nie są nooby ale niestety większość polaków to SĄ noobki... dla przykładu nieraz jak wymieniałem sie na world trade to tylko z BR i SWE z polakawmi starałem robić to jak najżadziej.... z doświadczenia wiem że polakowi nieMOŻNA ufac....


no ale żadna gra mnie niewciąga jak Tibia a grałem

Kal online (42lvl i znudziło mnie)
Mu online (global 23lvl [ponad 1mln zen :D] psychic doom 7 resów )
R.O.S.E online niepamiętam ale ponad 30
i wiele innych ale żadna niewciągneła mnei na ponad 2tyg.... A tibia tak..
Podejżewam że to przez drużynowe granie a nie bezsensowne tłuczenie MOBÓW...

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 20:23 
 
Smoku12345 napisał(a):
UPUP/srr ;]

UP/ nawed niewiesz ile osob tak robi....

ALe on to jeden z największych PA na elysi...

Czy wy myślicie,że w Tibie grają nooby?Powinniście dowiedzieć się co to znaczy "newbie".


_________________
Obrazek

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 07:33 
 
Panie Italios, już powiedziałem, że w Tibie grają równierz porzadni ludzie, po drugie doskonale znam znaczenie słowa newbie, noob, i po wtóre jak już moich aluzji nie zrozumiałeś to Twoja sprawa.


Posty: 37
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 13:33 
 
aa ta racja są newbie i nooby to pierwsze to osoby kture zaczynają grać niestety często mimowolnie nooby -.-....

hmm nawiększy PA na elysi ja bym oto opsądzil jape darklight .... zawsze jak go widze na rs...

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 15:27 
 
NIe kture tylko które.Ale darklighci nic mi nie zrobią bo jestem kumplem koniana.


_________________
Obrazek


Posty: 37
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 21:02 
 
tez mam prota u jednego z darklightow :D zapodaj nick moze znam :D

hmm ja narazie w tibie niegram... o lol ja w nic niegram postrzelal bym sobie przez neta w cos.. ale jak na zlosc all co mama na hdd niedziala...
sciagam medal of honor asoulta :D ahh puki co sie wynudzam :D

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 21:49 
 
JA nie mam prota tylko bardzo starego i dobrego kumpla,napisałem,że konian.
Zagraj se w AA.


_________________
Obrazek


Posty: 37
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 21:53 
 
ohh wreszcie ktso otym wspomnial odrazu tak off topic zapytam mam problem mam AA na dysku (americanArmy) mam założone konto ale on wpisuje passy itp ale on niechce mnie zalogowac wogule niereaguje ..... listy serverow tez niewyszukuje..

*

Posty: 58
Dołączył(a): 6.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 22:40 
 
Smoku widze ,że doskonale swoim słownictwem pokazujesz poziom Polaków w Tibii :D

partykułę "nie" z czasownikami piszemy oddzielnie , weź to sobie do serca :D

@DOWN nie bede bił następnych postów więc edytuje ,a wypowiedzi Smoka poprostu mnie uderzyły i nie ma co ukrywać ,że taki sposób wysławiania się Polaków w Tibii jest sporym problemem... Przecież społeczeństwa graczy w grach MMORPG to rzecz niezwykle ważna ,gdy 70% Polskich Tibijczyków to analfabeci może to odrzucać od gry i zniechęciło to do gry napewo wiele osób.

Italios uwierz ,iż zauważyłem chyba wszystkie jego błędy ale czasowniki pisane z "nie" razem pojawiały sie w jego wypowiedzi bardzo nagminnie.


_________________
http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=mer
http://reklamowka.com/index.php?affiliate=1521
http://www.zielonymail.com/pages/index. ... d=marciner
http://www.skarbonka.net/pages/index.php?refid=marciner
Dzięki ^^


Ostatnio edytowano 4 maja 2006, 23:09 przez Marcin'er, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 22:52 
 
@UPUP
MOże autorka padła.
@up
CZy zawsze ktoś się musi łapać za słowka?A tobie nawet to niewyszło bo przeoczyłeś 1 jego błąd...


_________________
Obrazek


Posty: 37
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 11:30 
 
ahh przykro mi ze biezesz mnei za anaalfabete.... uswiadomie cie ze mam srednia 5.1 :D ale to inna sprawa widzisz ma mstwierdzona dyslekcje ale to mnie nieusprawiedliwia od czego jest word nie.... :D
ale jestem leniwy... noo :D ^^
srr za bledy

ps pisze bez ogonkow bo tak sie nauczylem bylem dosc dlugi czas za granica a tam niema ogonkow na klawiaturze :D no i hmm tak mi zostalo

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 15:12 
 
Dobra rada Smoku, jak już coś napiszesz to dwa razy to przeczytaj...


_________________
Obrazek

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 15:53 
 
Ktoś napisał o drużynowej grze, a nie głupim tłuczeniu moobów.Chyba pomyliłeś gry.Tu się pisze o Tibii.Grze która polega tylko i wyłącznie na tłuczeniu coraz gorzej zrobionych moobów.
Ps: Wasze forum jest idealnym przykładem tautologii ( pewnie 80% z was pierwszy raz się z takim słowem spotyka).Musze jednak to coś czytać, ponieważ można się wiele dowiedzieć.


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 16:11 
 
Cytuj:
Ktoś napisał o drużynowej grze, a nie głupim tłuczeniu moobów.Chyba pomyliłeś gry.Tu się pisze o Tibii.Grze która polega tylko i wyłącznie na tłuczeniu coraz gorzej zrobionych moobów.
Ps: Wasze forum jest idealnym przykładem tautologii ( pewnie 80% z was pierwszy raz się z takim słowem spotyka).Musze jednak to coś czytać, ponieważ można się wiele dowiedzieć.


Święta prawda, brawo Darnok :D

Swoją drogą, Tibia już mimo swej brzydoty i upośledzenia, niedość, że nie ma rozwiniętego pvp, to jeszcze próbuje go zwalczać (system skulli i reakcje na nie innych graczy). Nie ma pvp więc co dopiero mówić o grze drużynowej :lol:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.