mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 23:03 
Cytuj  
he ^^(ojej ojej first post! :P)

mam problem, w polowie~ sierpnia wracam do gry, z tym ze chce zrobic human rogue(ally bo w hordzie na dobre pve(mam na mysli kilka gildii robiacych mc chociaz, zeby wybor byl i mozna bylo sie piac w gore) nie moge liczyc widze :/) ale mam problem z serverem! :P
sytuacja wyglada tak ze:
a) nie chce zeby u jednych lataly same t1-2 a w u drugich jedna gildia ledwo ragna zaczyna tluc
b) spora ilosc grup t0 czyli bez przesadnej ilosci epikow ;P zeby byly grupy strat/scholo/ubrs/lbrs itd
c) no taki idealny :D

myslalem o Jaedenar.. ale nie wiem jak tam jest jednak z prawdziwym progressem pve i gildiami end-game...
albo Ravenholdt... nie wiem czy przypadkiem nie za stary? :P
ewentualnie Ahn'Qiraj moze... :)

doradzicie? :P

ps. wolalbym hordziakiem jednak grac ;] ale human rogue mimo wszystko jest do zaakceptowania :D
ps2. rozpisalem sie, jakby komus to przeszkadzalo nie krepujcie sie krytykowac :)


a zaomnialem dodac: migracje niemile widziane(e.g. grim baton) >:{

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 23:23 
Cytuj  
moze Aerie Peak?
viewtopic.php?t=20390

PS. fajny emot "<nie wiedzialem jak nazwac ;p>" rzadko uzywany.


_________________
.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 23:27 
Cytuj  
to samo moglem napisac w []

pozatym, PvP/RP-PvP prosze :> pve gralem ostatnie pol roku i przez te 6 miesiecy, w hordzie zabili ragnarosa(jedna gildia),a w ally juz bwl farmia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 00:34 
Cytuj  
yyy nie kumam?

chcesz isc do gildi z 1 levelem humanistego rogala, i nie chce zeby to bylo gildia ubrana w mc i bwl? taaaaa to sobie znajdz taka ktora bedzie miala 10 ppl online max i high level = 25 :o

ogólnie poraz kolejny nie kumam postu o tej treści.


Posty: 18
Dołączył(a): 28.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 02:01 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
pozatym, PvP/RP-PvP prosze :>


Ravenholdt :)

Najmlodszy rp-pvp, ogolnie mila atmosferka, zero 1337 kiddies, zero kurwa ppl etc :)

Co do progressu, mhm, afaik do mc chodza ~4 gildie (tak jak mowilem, nowy serwer), przed chwila wrocilem z raidu, padl majordomo (servers first! :p), raggy zszedl do 40 procent, reszta stoi na geddonie, horda nie zabila jeszcze majorhomo. Imo tempo zaliczania kolejnych bossow jest naprawde niezle, wiec to tylko kwestia czasu zanim ludzie zaczna biegac w tier2. Wiekszosc ludzi to level ~50, szescdziesiatki biegaja w tier0 i farmuja strat / scholo :]

Jak to na rp, zdarzaja sie player hosted eventy, etc, etc, warto rerollowac :p


_________________
Gnome Warlock - Ravenholdt


Ostatnio edytowano 24 lip 2006, 03:35 przez snup, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 02:31 
Cytuj  
Snup, dont lie :) DO ubil Majo jakies 30min przed Wami, wiec to nie byl 1st server kill, no i tym bardziej nie masz racji piszac, ze horda jest z tylu z progressem - wrecz przeciwnie. 1st server kill Kazzak, Azuregos byl by horde, mimo ze ratio jest ok H:A 1:2. Ravenholdt nie jest zly, ale w sumie po ptokach - po stronie Hordy sa 2 gildie, ktore maja jakis progress ( reszta padla ), tj. DO, kt. jest najbardziej zaawansowane, jak chodzi o PvE oraz DoH, kt. sa znacznie z tylu. Po stronie ally tez chyba nie jest rozowo, bo dwie wieksze gildie zmuszone byly sie laczyc, zeby moc zrobic wiekszy progress. W PvP to same PuGi po obu stronach z wyjatkiem jednego premade po stronie ally, kt. z tego co widzialem gra tak dlugo jak wygrywa, a ze wiekszosc weteranow z hordy dobila juz r12 i ma repa wszedzie, to BG na 60 wyglada tak, ze premade robi mecze za meczem w 5min, bo horda afkuje.
Serwer byl ciekawy jakis czas temu, teraz mam wrazenie, ze masa ludzi go opusci jak tylko wyjdzie jakis nowy rp-pvp. Kuzyn tam gra i po poczatkowym entuzjazmie jakos przygasl. Duzy plus, ze faktycznie nie ma kurwa ppl.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Posty: 18
Dołączył(a): 28.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 03:35 
Cytuj  
bah, myslalem ze bylismy pierwsi :< o orbach nie wspominalem celowo bo mowilem o mc :o


_________________
Gnome Warlock - Ravenholdt

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 07:52 
Cytuj  
snup napisał(a):
Sentry napisał(a):
pozatym, PvP/RP-PvP prosze :>


Ravenholdt :)

Najmlodszy rp-pvp, ogolnie mila atmosferka, zero 1337 kiddies, zero kurwa ppl etc :)



To chyba bylismy na róznych Ravenholdtach...
Ravenhodlt jest pełen farmerów Honoru, którym nie chce się szukać prawdziwego wyzwania na serverach PvP.

A w związku z tym, że mało jest ludzi i BG to rzadkie zjawisko, to Ci farmerzy PvP łażą sfrustrowani i marudzą wyłącznie.

Tak jest przynajmniej w hordzie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 09:15 
Cytuj  
Nowe serwery po 3-4 miesiacach czesto robia sie low, wiec lepiej wybierac te ktore maja teraz najwieksza populacje. Jaedenar ma 12000 graczy, wedlug censusa, wiec zle nie jest i ratio A-H 1.1 do 1.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 09:32 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
To chyba bylismy na róznych Ravenholdtach...
Ravenhodlt jest pełen farmerów Honoru, którym nie chce się szukać prawdziwego wyzwania na serverach PvP.

A w związku z tym, że mało jest ludzi i BG to rzadkie zjawisko, to Ci farmerzy PvP łażą sfrustrowani i marudzą wyłącznie.

Tak jest przynajmniej w hordzie.


Na aliance nie jest chyba tak tragicznie, zreszta widac to wlasnie po bg, u aliantow staly jeden premade, ktory zawsze przeciwnika na hordzie znajduje, a jak sie zbierze jakas druga grupka aliantow najczesciej nie wieksza niz 5 osob to tez zawsze pelny sklad hordy go obija, widac wiecej ludzi gra pvp u hordy :D. Ja mam takie doswiadczenie z moich niezbyt czestych "wizyt" na Ravenholdt, wiec moze mam pecha i sytuacja jest nieco inna (jak gralem regularnie tam to bylo podobnie)

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 09:34 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
yyy nie kumam?

chcesz isc do gildi z 1 levelem humanistego rogala, i nie chce zeby to bylo gildia ubrana w mc i bwl? taaaaa to sobie znajdz taka ktora bedzie miala 10 ppl online max i high level = 25 :o

ogólnie poraz kolejny nie kumam postu o tej treści.


pozdro :>

ostatnim rogalem lvl 42 zrobilem w niecale 8 dni /played+bicie repa, farmienie itemkow(mialem 1980hp i 202 agi) i testowanie buildow(35g respec) wiec czemu tu mam miec gorzej? narazie sie tylko o server pytam i przy okazji musialm przedstawic sytuacje ;>

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 10:17 
Cytuj  
Aerie Peak... moze nie PvP i nie RP ale najlepszy z nowych serwow z zajebistym progressem :)

Nie wiem jak u Hordy ale ally radzi sobie bardzo dobrze

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 10:29 
Cytuj  
dzieki za wszystkie odpowiedzi :)

@up:

myslisz ze zmienialbym server skoro mam rogue 42~ lvl na innym pve? rogue na pve jest tym samym co disc priest na pvp... niczym :) na BG przeciez rogue nie istnieje.. ale mimo wszystko thx za odpowiedz :D

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 10:34 
Cytuj  
disc priestem mozna pocwiczyc PvP przeciez :) holy smiter ftw !

a co do zmieny serva to nabic 42 lvl to chyba zadne wyzwanie ... ? jakies 3-4 dni played

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 10:39 
Cytuj  
i chodzic z 900hp i 100 agi+2 daggery z 10 lvla? no tak, co za problem :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 10:50 
Cytuj  
Bidderdoo napisał(a):
a co do zmieny serva to nabic 42 lvl to chyba zadne wyzwanie ... ? jakies 3-4 dni played

niecale dwa raczej robiac questy (jak sie wie gdzie isc itd.):)

Sentry napisał(a):
i chodzic z 900hp i 100 agi+2 daggery z 10 lvla? no tak, co za problem :P


nawet jakbys chcial to nie ma jak utrzymac takiego gownianego sprzetu na sobie - lepszy shit ciagle wpada :P
btw enchanty z +pare agi i +100hp sa tanie nawet jak sie pierwsza postac robi - srednio zaawansowany gracz do 30lvl potrafi zarobic ok 150g altem (dosyc szybko go levelujac) - tak robie ja i moi kumple.
btw2.gdzie na tym lvl oplaca sie "bic repe" na WSG dla daggera?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 11:03 
Cytuj  
napsz guide dla ras ktorymi umiesz zrobic 150g do 30 lvla, bo ani ja ani kumpel ktory ma 2 epickie shamany(maelstrom i bl) nie umiemy tak zrobic

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 11:10 
Cytuj  
Sentry napisał(a):
napsz guide dla ras ktorymi umiesz zrobic 150g do 30 lvla, bo ani ja ani kumpel ktory ma 2 epickie shamany(maelstrom i bl) nie umiemy tak zrobic



:wtf:


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 11:19 
Cytuj  
mam propozycje, po prostu doradzcie mi na jakim pvp/rppvp serverze zaczac gre(w sierpniu~) i jaka frakcja(A/H)? :P(prosilbym o krotki opis sytuacji na serverze)


Posty: 18
Dołączył(a): 28.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 12:01 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
snup napisał(a):
Sentry napisał(a):
pozatym, PvP/RP-PvP prosze :>


Ravenholdt :)

Najmlodszy rp-pvp, ogolnie mila atmosferka, zero 1337 kiddies, zero kurwa ppl etc :)



To chyba bylismy na róznych Ravenholdtach...
Ravenhodlt jest pełen farmerów Honoru, którym nie chce się szukać prawdziwego wyzwania na serverach PvP.

A w związku z tym, że mało jest ludzi i BG to rzadkie zjawisko, to Ci farmerzy PvP łażą sfrustrowani i marudzą wyłącznie.

Tak jest przynajmniej w hordzie.


err, ta sytuacje mamy juz chyba za nami :o
tzn premade rinx i spolka nadal istnieje, ale z pvp jest coraz lepiej, ostatnio nawet byly dwa AV up, co w porownaniu z zeszlym miesiacem jest niezlym wynikiem, imo bedzie coraz lepiej :)

Tak czy inaczej, ja zalozylem charka i nie zaluje.


_________________
Gnome Warlock - Ravenholdt

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.