mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 22
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 14:46 
Cytuj  
Hej... czytaliscie co te dupki wymyslily dla bardow i tamerow? Teraz ma byc jakos tak, ze prowokacja bedzie dzialala tylko na monstery do okreslonego poziomu (najpewniej 3) i jesli bard bedzie chcial prowokowac cos silniejszego, musi wziac kumpla.. he he i we dwoch, trzech, az do pieciu. Do tego bard musi grac caly czas podczas kiedy monstery sie nap.... hehe... a tamerom maja obnizyc (wlasciwie to monsterkom) moc i zycie ich petow... heheh teraz smok bedzie mial sile byka lol... No i na 4lev skrzynki trzeba bedzie brac caly kierdel smokow....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 15:03 
Cytuj  
I bardzo dobrze...

**

Posty: 322
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 15:18 
Cytuj  
Co do obnizania mocy i zycia dla monsterkow tamera ...
Nie wiem jak oni to chca zrobic ale beda musieli zrobic tak ze po oswojeniu pet bedzie ...az glupio brzmi "slabl". Bez sensu!
Niby czemu mial by slabnac.
Jak obniza moc smokow ogonie to nic sie nie zmieni.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 15:33 
Cytuj  
Zmieni sie, zmieni... bo dodatkowo wprowadza limit posiadanych zwierzaczkow. Jak bedziesz mial za duzo to sie chyba nie beda sluchaly. Teoretycznie moglbys z nich korzystac biernie, bo stamowane zwierzaki sa atakowane jak gracze, jednak zmiany pojda znacznie dalej. Potwory w pierwszym rzedzie beda atakowac graczy, a stamowane zwierzaczki beda walczyc tylko po udanym wydaniu komendy ataku.

Innymi slowy NARESZCIE NERF DLA TAMERÓW I BARDÓW. Zamiast psioczyc zacznijcie sie cieszyc. Poniewaz inflacja powinna spasc, a potem jak zrobia jakies skuteczne gold sinki to ceny moga nawet zaczac spadac - zacznie sie deflacja :razz: (o kuwa jaki ja madry jestem).

Pamietajcie, ze to jest gra i mnie to wali czy smok slabnie po stamowaniu czy nie. Jednak to wyjdzie nam wszystkim na dobre (o ile bede jeszcze mial konto do tego czasu). Nie doszukujcie sie sensu, bo on calkowicie nie jest potrzebny. :smile:


Posty: 40
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 15:55 
Cytuj  
No ja sie ciesze :lol:
Swoja droga smokow itd nie powino sie dac wogole tamowac.


Posty: 22
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 18:04 
Cytuj  
[quote]
2002-02-24 15:33, Coval napisał:
Innymi slowy NARESZCIE NERF DLA TAMERÓW I BARDÓW. Zamiast psioczyc zacznijcie sie cieszyc. Poniewaz inflacja powinna spasc, a potem jak zrobia jakies skuteczne gold sinki to ceny moga nawet zaczac spadac - zacznie sie deflacja :razz: (o kuwa jaki ja madry jestem).

To chyba nie calkiem tak. Nie powinno sie zmieniac tak radykalnie regul gry - ktos robi dluzszy czas dobrego dobrego t-huntera i kiedy go ma, okazuje sie, ze caly ten czas mozna se w dupe wlozyc, bo OSI zmienili reguly gry. Zamiast wlasnie popracowac chocby na pojebana ekonomia, ktorej wlasciwie wcale nie ma. Twoje marzenia o deflacji to tylko marzenia.... dopoki nie bedzie nowych terenow pod domki, ceny dalej beda wariackie. A bez powaznych zmian we walsciwosciach "craftable items" wszystkie one beda ch.. warte tak jak są teraz, kiedy praktycznie nie ma handlu. Ale latwiej jest oslabic smoki, wyruchac bardow (zeby byla jasnosc- nie mam zadnego barda!) i z glowy. Po co myslec o czyms sensownym, skoro mozna isc na latwizne i tani poklask.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 19:47 
Cytuj  
watpie zeby to wprowadzili bo takich niezadowolonych z tego jak mrqs ktorzy nie beda mogli juz robic 100k/h czy nawet wiecej sa setki... tysiace a wiadomo ze osi kogo jak kogo ale tramielitow nie chce wkurzyc :[

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 19:54 
Cytuj  
No to teraz im wsadzi kija w dupe :grin:


Posty: 22
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 20:21 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-24 19:47, konrador napisał:
watpie zeby to wprowadzili bo takich niezadowolonych z tego jak mrqs ktorzy nie beda mogli juz robic 100k/h czy nawet wiecej sa setki... tysiace a wiadomo ze osi kogo jak kogo ale tramielitow nie chce wkurzyc :[

___________________________________________

Wszystko fajnie.... tylko moj najwiekszy zarobek to 20K na elderach.... moj tamer ma wszystkiego 84 tamingu i dalej nie chce mi sie robic.... Ciekawe tylko, ze nie patrzycie dalej wlasnego nosa... Moze przyjdzie czas, kiedy OSI stwierdza, ze wasi ulubieni magowie, czy co tam macie tez sa za dobrzy, albo za slabi i wszystko pozmieniaja... jak sadze, tez bedziecie szczesliwi i weseli. Mnie chodzilo o co innego, ale widze,ze niektorym trudno zrozumiec proste rzeczy. Chcialem po prostu robic sobie skrzynki samemu, bez asysty i tyle. Nie lubie zbiegowisk nawet, jesli to zbiegowisko ma wykopac jedna skrzynke. A teraz, moge sobie wsadzic w d... czas jaki stracilem (bo nie makruje wcale) i tyle.

A tak, BTW tramelita jestem z przymusu, bo niestety nie dysponuje porzadnym laczem i podczas mojego kilkukrotnego pobytu na fel zostalem, okradziony i zabity bez szans na jakąkolwiek obrone. Malo mnie bawi bycie miesem armatnim dla lamerskich pvp, ktorzy maja po prostu mniejszy lag ode mnie i strugaja wielkich bohaterow.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 20:21 
Cytuj  
hmm.. no a ja wlasnie zaczalem robic tamera :sad:
w sumie to dobrze zeby tym bogatym troche pieniazkow sie mniej robilo albo nawet duzo mniej!!!
bo globalizacja sie tworzy...
ci co maja duzo maja jeszcze wiecej i na odwrot :wink: huhue
ja nigdy mula nie mialem a kasa sama jakos leciala :smile:)) hehe


Posty: 22
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 20:27 
Cytuj  
[quote]
2002-02-24 20:21, Smolik napisał:
hmm.. no a ja wlasnie zaczalem robic tamera :sad:
w sumie to dobrze zeby tym bogatym troche pieniazkow sie mniej robilo albo nawet duzo mniej!!!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

he he.. tak.. najlepiej jakby wprowadzili dyzurnego Janosika i Robin Hooda... kto ma za duzo, temu zabrac, rozrzucic pod bankiem i ukarac jeszcze tygodniowym banem.... po co mu kasa, kiedy inni potrzebuja bardziej, hehe
Niech zyje tow. Lenin! :smile:
A moze wprowadzic PITy i podatek dochodowy rozliczany co tydzien? hehe... i bylyby nowe postacie poborcow podatkowych he he he. Gut idea.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 20:40 
Cytuj  
No to gitez... ja tez wlasnie robie t-huntera na cats;/ I co jak co, ale zrobienie tego chara wymaga masy czasu;/ taming & lpicking chociazby;/ Oddam kase i wracam do mojego archera na drach;]

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2002, 00:01 
Cytuj  
Wszystko fajnie.... tylko moj najwiekszy zarobek to 20K na elderach.... moj tamer ma wszystkiego 84 tamingu i dalej nie chce mi sie robic....

ale nie kazdy tamer ma tylko 84 tamingu :[
niektorzy maja wiecej... a w banku ledwo mieszcza im sie kupki zlota

Ciekawe tylko, ze nie patrzycie dalej wlasnego nosa... Moze przyjdzie czas, kiedy OSI stwierdza, ze wasi ulubieni magowie, czy co tam macie tez sa za dobrzy, albo za slabi i wszystko pozmieniaja... jak sadze, tez bedziecie szczesliwi i weseli.

mage nerf byl juz dawno
eh no ale to jest naturalna kolej rzeczy
przychodzi czas na magow przychodzi czas na tamerow w koncu przyjdzie i czas na warriorow

Mnie chodzilo o co innego, ale widze,ze niektorym trudno zrozumiec proste rzeczy. Chcialem po prostu robic sobie skrzynki samemu, bez asysty i tyle. Nie lubie zbiegowisk nawet, jesli to zbiegowisko ma wykopac jedna skrzynke. A teraz, moge sobie wsadzic w d... czas jaki stracilem (bo nie makruje wcale) i tyle.

a pomysl ile kasy stracili ci co robili gm poisoning na siege a potem dali ceny regow jak w trammel a nawet jeszcze taniej.. albo ile czasu stracili ci co robili przez dwa lata postacie w ROT a potem osi wprowadzilo normalny system i przyszla masa dexorow robiacych postacie w trzy dni...
osi wprowadzilo bardzo duzo zmian ktorych nikt nie chcial i ktore niczego nie naprawialy a tylko jeszcze bardziej skomplikowaly wiele spraw.. no ale co zrobic? :/ zaczac grac w inna gre najwyzej

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2002, 00:04 
Cytuj  
he he.. tak.. najlepiej jakby wprowadzili dyzurnego Janosika i Robin Hooda... kto ma za duzo, temu zabrac, rozrzucic pod bankiem i ukarac jeszcze tygodniowym banem.... po co mu kasa, kiedy inni potrzebuja bardziej, hehe

janosikow i robin hoodow spotkasz niestety tylko w fel tylko :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2002, 01:24 
Cytuj  
Zalosne... mowicie tutaj o jakiejs stracie czasu. Otoz Ultima Online to gra, wiec jakikolwiek czas wladujecie w granie to z innego punktu widzenia patrzac to strata czasu. Chociazby wasza postac byla uber PvP pro MastaHHHH.

Zamiast zmudnie rozwijac postaci zacznijcie sie BAWIC. Na regular shardach ciezko do tego dojsc, bo masz az piec slotow na postaci. Na siege najlatwiej, bo juz po kilku miesiacach produkcji zaczynasz naprawde grac. I o to wlasnie tutaj chodzi - trzeba sie bawic, zamiast zmudnie pracowac. Tego miedzy innymi brakuje na CL, ale i tak mnie to wali :smile:

*

Posty: 60
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2002, 17:42 
Cytuj  
taaa, no jest poprostu super :razz:
Wlasnie koncze tamera, jesli wprowadza te pomysly to chyba jednak pojde do DAoC.. przynajmniej cos nowego a nie ^$&@(#&$ sie przez 3-4 miesiace (przed RoT) z tamingiem zeby teraz byle pies mi smoka zabil :/
Jesli chodzi o te niebotyczne zyski to niezupelnie jest tak jak to Con przedstawia, o ile na reg shardach mozna sobie gate in/gate out z dungeonu do banku i spowrotem o tyle na SP musisz dojsc z petami co jest bardzo upierdliwe bo sa atakowane przez wszystko...
Tak czy inaczej mysle ze ich pojebalo :/

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2002, 09:01 
Cytuj  
A to nie jest tak ze wszyscy sie ciesza z tych zmian?
Przynajmniej PvP nie bedzie wygladalo tak:
"a kill"
"b kill"
"c kill"
"d kill"
"I own you!" :smile:

A co do money farming to kazda postacia da sie zarabiac ale tamer i bard byli wyjatkowo przegieci (poza SP moze gdzie jednak bard byl dificulty based).

*

Posty: 60
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2002, 17:45 
Cytuj  
Karolq jakbym nie widzial Cie w akcji jak tluczesz tamera z 2 albo 3 smokami to pewnie bym uwierzyl ze tak wyglada walka z tamerem :wink:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2002, 19:31 
Cytuj  
OMG.
Otóż place 30$ miesiecznie za 3 konta, bo gram tylko na SP. @ konta to red bandyci.
Konto nr 3 to postac, ktora byla przerabiana z 5 razy... Az wreszcie zrobilem taki template:
1. magery - 100
2. taming - 100
3. cartography - 100
4. remove traps - 100
5. lockpicking - 100
6. animal lore - 80
7. veterinary - 70
8. detect hidden - 50 (zeby dzialalo remove)
Nie musze chyba mowic, ile czasu zajelo mi robienie tego chara. I kurwa mac co? 4 miechy siedzenia nad kompem mam sobie wsadzic w dupe? Nie, nie bardzo chce mi sie wierzyc w tak radykalne zmiany.
:sad:


_________________
Vhailor

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2002, 22:19 
Cytuj  
Sorry, ale po Ci remove traps?
Przeciez mozesz zdjac pulapki Telekineza!?


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.