mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 17:01 
Cytuj  
Chcialbym serdecznie zaprosic wszystkich chetnych do gry w RISK YOUR LIFE PART I , na polskim serwerze , zakupilismy serwer dedykowany tak wiec mozna pomiescic o wiele wiecej ludu :)

+ Polska Obsluga
+ Serwer Dedykowany
+ Szybko rozwiązujemy problemy
+ Wszystko łatwe , proste i przyjemne bo..... bo POLSKIE :)

Tak więc zapraszam serdecznie , odwiedź stronę www.ryl.boo.pl !


_________________
http://www.archlord.com.pl - Polska strona o Archlordzie.


Ostatnio edytowano 17 lis 2006, 07:58 przez ExDeaTh, łącznie edytowano 4 razy
*

Posty: 110
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 18:54 
Cytuj  
Hmmm zagrałbym ale mam zasłabego kompa

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 19:41 
Cytuj  
Rok szkolny się zaczyna i będzie cienko z graniem :(

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 21:21 
Cytuj  
mi się wydaję, czy WoW ma mniejsze wymagania od Ryla ?


anyway, to jest forum o grach darmowych, a nie o freeshardach / emu i innym badziewią tego typu*




*-Jeżeli się mylę, to proszę o poprawienie mnie


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 07:15 
Cytuj  
To jest normalny serwer , a nie jakiś emulator serwera , postawiliśmy serwer do Risk Your Life który trwa już dobre 3 - 4 miesiące i poprostu chcieliśmy rozreklamować RYL Polska , dział nazywa się Darmowe MMORPG - nasz RYL jest darmowym mmorpg więc ja tam nie widzę przeszkod dlaczego nie mógłbym napisać czegoś tutaj o tym , zresztą są moderatorzy na tym forum i oni będą wiedzieli najlepiej , jeśli serio jest coś nie tak to napewno napiszą.


_________________
http://www.archlord.com.pl - Polska strona o Archlordzie.

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 08:11 
Cytuj  
Gdzie jest client ??

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 08:20 
Cytuj  
Na stronie ktorej podalem w Menu Glownym jest Strona Serwerowa , tam masz caly download , z kolei jak sie zarejestrujesz na forum to tam rowniez masz temat download i jest wszystko


_________________
http://www.archlord.com.pl - Polska strona o Archlordzie.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 10:53 
Cytuj  
Człeku 1.To nie jest emulator tylko server dedykowany na oficjalnych plikach 2.Ma zezwolenie pliki dostał przeciez od oficjalnego ryla 3.Jak im dali za darmo to nie kradna bo im zezwolili


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 19:10 
Cytuj  
ja mam juz konto i chetnie pogram lubie ten klimat i mozna sie wyzyc.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!


Posty: 24
Dołączył(a): 23.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 06:35 
Cytuj  
Niezły ten wątek, jakie my mamy kurczę prawe społeczeństwo <spada z krzesła i kwiczy> Dla waszej wiadomości to jeśli się na czymś nie znacie - nie odzywajcie się.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 13:48 
Cytuj  
No to se pogadaliscie... a tak ogolnie to fajny serwer i jak na te czasy nadal fajna gra.
Pilnujcie tylko gnojarstwo na chacie zeby nie przeklinalo i nie robilo z siebie i innych idiotow, moze jakies bany na chata ?
Druga sprawa to zadnych lagow i normlanie dzialajacy serwer.
Tyle na poczatek.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 14:04 
Cytuj  
Nie dziala link do ftp z download.com, podajcie jakies inne zrodla do klienta.


_________________
@polygamia

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 14:09 
Cytuj  
Mi to działa ...wlasnie to download.com , Tobie nie ?

http://dw.com.com/redir?pid=10566980&me ... 66980.html

w kazdym razie dzis wieczorem jeden z graczy bedzie uploadowal gdzies klienta wiec.... cierpliwosci :)


_________________
http://www.archlord.com.pl - Polska strona o Archlordzie.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 23:33 
Cytuj  
Polecam temat o Game Guardzie na forum serwera. To by wyjasnialo sprawe co do legalnosci.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 07:37 
Cytuj  
ExDeath napisał(a):
ee ale ja nie rozumiem w dalszym ciągu


Bo jesteś piratem i albo rżniesz głupa że o tym nie wiesz albo jesteś nieuświadomiony.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 08:38 
Cytuj  
omg :D czy wy nie rozumiecie ze te pliki serwerowe są testowe ? one nie są w 100% pelni , zostaly udostepnione do testowania przez RYLINDO wydawca gry w Indonezji :0
Dlaczego nie odpowiadacie wciaz mi na pytanie :) skoro ja jestem zlodziejem to czemu nie mowicie tego samego Tym ktorzy reklamują tutaj swoje serwery do ragnaroka ?

To ostatni post jesli chodzi o jakies glupie przekamazanie sie odnosnie legalizajci :) nie chcesz grac to nie graj nikt Ci nie kaze a nazywaj mnie jak chcesz , na mnie to nie dziala :) Pozdro 4 all


_________________
http://www.archlord.com.pl - Polska strona o Archlordzie.


Posty: 24
Dołączył(a): 23.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 09:41 
Cytuj  
Przestańcie się żreć, po prostu idea "serwera legalnego" dla obrońców światości under age 12 jest nieprawdopodobna. I tyle, koniec teamu, jak tego coponiektórzy nie rozumieją (Przykład z samochodem powala, bo ma się do tych plików jak pięść do nosa), to cóż, ich sprawa. Polecam zgłosić adminowi żeby wyczyścił ten wątek i pogroził obrońcom światłości, żeby nie spamowali w wątku.


Posty: 1
Dołączył(a): 3.09.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 09:42 
Cytuj  
Serwer jest naprawde wypas, wciagnalem duzo moich znajomych na ten serwer, ja osobiscie nie gram teraz w part1 (chwilowa przerwa od undergrounda : P )

Polecacie topic o GameGuardzie na forum? dziwne bo ja z niczego takiego nie korzystam, moze jestem wyjatkiem?
Po cholere pierdzielicie o legalnosci serwera, czy macie w tym jakis interes? czy tylko umiecie gnojić czlowieka, nawet jak cos robi dla was? Zanim kogos bedziecie oceniali co robi spojrzcie na swoje oprgramowanie na kompie i na to, jak sie zachowujecie bo w tym momencie niektorzy z was (nie bede palcem pokazywal) zachowuja sie jak dzieci neo+... ciekawe czy takie chojraki w realu jestescie. niektorzy nie zostali nauczeni co to kultura osobista. :wtf:

wbijajcie ludzie na serwer, naprawde atmosfera jest zarabista :)
:P

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 19:24 
Cytuj  
Czy serwer jest legalny, czy nie nawet nie bede probowal dociekac.
Po prostu tak samo jak znajdowaly sie, znajduja sie i beda sie znajdywac na tym forum tematy dotyczace freeshardow dopoki administracja nie zdecyduje inaczej, wiec post:

Cytuj:
anyway, to jest forum o grach darmowych, a nie o freeshardach / emu i innym badziewią tego typu*

Nie jest prawda, o czym informuje zgodnie z prozba autora dodana malymi literkami. Wystarczy zobaczyc jakie tematy juz sa na forum, by zobaczyc, ze tematy o pirackich/zlodziejskich/wstretnych z punktu widzenia moralnego serwerach przeroznych gier maja sie tu dobrze od zawsze.

I od razu zaznaczam: Prosze nie mylic tego posta z moja opinia na temat freeshardow, bo nie ma ona tutaj najmniejszego znaczenia i nie mam zamiaru jej wyglaszac, bynajmniej nie w tym temacie bo sluzy on do dyskusji n/t serwera RYL.

Ja tu tylko sprzatam.


_________________
Obrazek


Posty: 16
Dołączył(a): 8.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 23:41 
Cytuj  
Dobra... ja szukałem serwika do tej gry :D dzięki wielkie :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.