mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 22:40 
Cytuj  
Wreszcie ruszyla beta LOTRO. Wszyscy ktorzy wczesniej zdobyli zaproszenia np. w drodze konkursow beda mogli zalozyc konto i grac. Czekam na pierwsze wrazenia o ile ktos sie nie boi NDA :).

Dla niezorientowanych przypominam, ze wciaz mozna sie zapisywac na bete.

Amerykanska strona LOTRO
http://lotro.turbine.com

Europejska strona LOTRO
http://www.lotro-europe.com/

Obrazki z gry:
http://lotro.turbine.com/index.php?page_id=62

Filmiki z gry:
http://www.lotro-europe.com/downloads.p ... =downloads

Obrazek
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 22:42 
Cytuj  
Ja gram od kilku dni i powiem szczerze, ze na razie gra mi sie jak w zajebistego singla. Grafika na takim poziomie jakiego jeszcze nigdy nie widzialem w mmo. Niestety, na razie malo widzialem mmo w tej grze.
Niemniej nadal jestem mocno podjarany ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 22:44 
Cytuj  
Napisz jak wyglada walka. Jesli jest rownie dynamiczna jak na takim jednym filmiki to ja dziekuje..

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 22:58 
Cytuj  
Nie widzialem filmikow. Walka wyglada podobnie jak w wow. Przynajmniej PvE. Jedyna roznica jest mozliwosc ustawienia jednego skila w 'kolejce' do odpalenia.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 23:51 
Cytuj  
Ehh to znaczy ze postac dalej rusza mieczem jak anemik ?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 11:31 
Cytuj  
Hmm, nie wiem jak bylo wczesniej. Do tej pory gralem dluzej tylko loremasterem z staffem i wygladalo to ok. Do tego zrobilem sobie championa (primary DD), ktory walczy dwiema bronmi i wyglada to calkiem ok. Jesli chodzi o szermierke to mam pewne doswiadczenie i uwazam, ze to w jaki sposob sa zadawane ciosy ma jakiestam odzwierciedlenie w rzeczywistosci.

Sa pewne combosy, ktore mozna wykonac dopiero po zebraniu odpowiedniej ilosci combo pointow (inaczej to sie nazywa, ale pisze tak, zeby bylo wiadomo o ocb) i wygladaja tak, ze sa to faktycznie combosy, widac jak postac zadaje trzy ciosy, a nie obraca sie w kolko i robi jeb jak przy Evi w wow. Do tego kazdy kolejny cios jest opisany co robi i kazdy cios comba moze byc oddzielnie zablokowany. Imo wyglada to ok.
Do tego na razie (na 6 lvl) ma dwa ciosy, ktore dodaja cp i kazdy wyglada inaczej. Jeden wyglada jakby postac uderzala sztychem obiema bronmi na raz. Drugi to dwa oddzielne ciecia po jednym na bron, jedno po drugim. W wow afair to po prostu byl dzwiek.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 12:07 
Cytuj  
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... ngs+online
o0 wlasnie tak.
Inne pytanie. Jak wyglada levelowanie ? A i jak swiat mozna wlesc w kazda dziure czy poprostu sa nie widzialne sciany? A no i co z ta magia :D Jest yam jakby jedna posac "czarujaca" ale.. no wlasnie ale ?;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 12:10 
Cytuj  
Dej pare screenshotków z hudem. Np. z oknem inwentarza, charekterystyk, skilli czy questów.

Śmierć NDA.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 12:22 
Cytuj  
iniside napisał(a):
http://video.google.pl/videoplay?docid=7130028356493250511&q=lord+of+the+rings+online
o0 wlasnie tak.
Inne pytanie. Jak wyglada levelowanie ? A i jak swiat mozna wlesc w kazda dziure czy poprostu sa nie widzialne sciany? A no i co z ta magia :D Jest yam jakby jedna posac "czarujaca" ale.. no wlasnie ale ?;]


Na pewno nie jest tak fajne jak DDO !!!!!!!!!~`````~~


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 13:28 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
iniside napisał(a):
http://video.google.pl/videoplay?docid=7130028356493250511&q=lord+of+the+rings+online
o0 wlasnie tak.
Inne pytanie. Jak wyglada levelowanie ? A i jak swiat mozna wlesc w kazda dziure czy poprostu sa nie widzialne sciany? A no i co z ta magia :D Jest yam jakby jedna posac "czarujaca" ale.. no wlasnie ale ?;]


Na pewno nie jest tak fajne jak DDO !!!!!!!!!~`````~~

Tego nie wiemy ten sam developer :lol:

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 14:12 
Cytuj  
Ja po opisie vercina, skasowalem instalke i nawet nie mam zamiaru odpalac:|. W przyszlym tyg ciagne vanguarda... 20GB~~

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 15:18 
Cytuj  
Vercin jest idiota. Zrobil 5 level i nawet nie wyszedl z noob zony, a sie madrzy. Swiat nie ma zadnych niewidzialnych scian ani tekstur. Mozna lazic gdzie sie chce, a las wyglada naprawde lesnie, a nie smiesznie.
Najlepiej bedzie jak wkleje to co napisalem Sagowi na ircu.
Kod:
<zych> ze do 7-8 levela jestes w takiej noobzonie
<zych> z innymi nubami
<zych> i tam sobie grasz grasz, levelujesz
<zych> i robisz chain questa
<zych> ktory mniej wiecej na 7-8 levelu przenosi cie do instancji
<zych> gdzie masz filmik i w ogole jest elo
<zych> taki jakby 'attunement do wyjscia z noobzone'
<zych> w pewnym momencie jak pojdziesz do jakiegos gostka
<zych> to on mowi: "Szybko, jakies buraki zaatakowaly i podpalily wies(miasteczko noobow), trzeba pomoc."
<zych> Razem z tym kolem idziecie do miasta
<zych> gasicie pozar
<zych> i walczycie z bandziorami
<zych> i potem okazuje sie, ze jak juz zgasicie to to miasto wyglada podobnie do tamtego na poczatku, tylko ze jest spalone i jest pelno gosci ktore je odbudowuja
<zych> i stoi dalej kilka budynkow
<zych> i jak podejdziesz do goscia jakiegostam zfinishowac questa
<zych> to on mowi, ze po pokonaniu tych frajerow droga na poludnie jest otwarta
<zych> i wlasnie to jest moment, w ktorym otwiera sie caly swiat i nie ma zadnych scianek z tekstur


_________________
Obrazek


Posty: 35
Dołączył(a): 18.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 15:50 
Cytuj  
Cholera, to ja - skrajny fanatyk gry. Z dobrym kompem, dobrym łączem i pewnym doświadczeniem... Mam własny Fan-Site, aktywnie udzielam się na scenie gry... I co? I nie dostałem się. Dlaczego? Bo nie zapisywałem się do American Beta tylko do European Beta -_-. Damn,


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 17:21 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Ja po opisie vercina, skasowalem instalke i nawet nie mam zamiaru odpalac:|. W przyszlym tyg ciagne vanguarda... 20GB~~

Off-top.
20GB !? Dostales sie do bety? lal. Kurde na ile oni plytach DvD to wydadza i ile to po instalacji zajmuje :D.


Tak Zychoo jakbys mogl daj pare screenshotow. Lac na NDA oni i tak nie zagladaja na polskie fora ;)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 17:28 
Cytuj  
Raczej nie zagladaja, ale ktos moze byc na tyle zlosliwy, ze poinformuje. Raczej nie ufam tutejszemu community. Oczywiscie nie mowie o wszystkich, ale jednak sporo osob ma do mojej osoby jakies 'ale', wiec mogliby doniesc tylko po to, zeby mi narobic hecy. A tego nie chce.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 17:29 
Cytuj  
Wyszedlem z noob zony :)Poszedlem nastepnie do old forest i dam sobie uciac fujarke ze smierdzialo tam kupa, po bokach byly sciany z tekstura a ja moglem isc taka jakby ustalona z gory droga. Tez mam nadzieje ze tylko mi sie przywidzialo:| Pojde tam moim grubym dworfem jescze raz co by sprawe zbadac dokladniej.
Pozatym ja nie gram w to wcale a jakbym gral to bym zaprzeczal bo jest NDA. Tak sobie zmyslam hihihihihi

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 17:47 
Cytuj  
nie wiem czy myslisz o tym lesie gdzie na polnocny wschod od obozu drwali, ktory jest pelen pajakow, wilkow i bandytow to osobiscie nie zauwazylem sciany, do tego uwazam, ze jesli chodzi o wyglad to gra jest obledna. Problem w tym czy to MMO, bo jesli nie to ja nie wiem czy warto. Singla trzeba bylo zrobic na takim silniku, jesli ma to dalej wygladac tak jak wyglada.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 19:13 
Cytuj  
Czy ta gra uzywa tego samego uposledzonego silnika co ddo ?


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 19:17 
Cytuj  
Uposledzonego ? co ty. Jak gra startowała był niezły. Teraz to jest dopiero uposledzony (sic!). Im wiekszy Engine Speed tym sie bardziej zacina.. ;)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 20:42 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Czy ta gra uzywa tego samego uposledzonego silnika co ddo ?

Nie wiem jakiego, ale zajebistego.
Juz sie spieralem z Vercinem co ma lepszy engine, ale przy podobnych warunkach w grze (poza miastem) w wow mam 40+ a w LOTRO mam 50+ fps. A grafika bez porownania bardziej szczegolowa.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 490 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.