mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 13:18 
Cytuj  
Server: Quakenet.
Chan: #mmoprg.pl

Hi~

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 13:29 
Cytuj  
A skont klikash?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 13:31 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
A skont klikash?

Ty uwazaj, bo znow na bashu wyladujesz :]

ofc wpadne poidlowac


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 14:00 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
A skont klikash?

*whistle* chodz pies dostaniesz opa :<

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 14:20 
Cytuj  
Powstał on po tym jak zrobilem temat w pogawędki :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 14:33 
Cytuj  
#mmorpg.pl byl zanim sie zarejestrowales na forum :<

po prostu zniknal bo go olano.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 15:23 
Cytuj  
Tentego nie przebywam na ircach za duzo, zwlaszcza jak mam was na guildchat to tymbardziej ;)
Ale wpadne kiedys tam z nudow.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 16:25 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Powstał on po tym jak zrobilem temat w pogawędki :>
Ken aj tacz jó?

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 17:39 
Cytuj  
sup?
Ciezko jest sie przestawic z rozmowy na temat na rozmowe o wszystkim.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2006, 18:11 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
sup?
Ciezko jest sie przestawic z rozmowy na temat na rozmowe o wszystkim.

...byleby tylko ta rozmowa o wszystkim dotyczyła tematu :P
żebym siedział na ircu musiałbym chyba dorzucić wtyk do FX'a bo jestem za leniwy żeby w mirandzie klikać całe 8 razy :cry:


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Posty: 9
Dołączył(a): 25.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 21:48 
Cytuj  
Witam i piszę do Was z wielką 'rozterką' na sercu :cry: Mianowicie, na forumowym IRCowym kanale otrzymałem flagę +b (<= dostałem po prostu bana, dla mniej obeznanych w tej sprawie). Dostałem go najpierw (?) za to iż jakiś koleś, który ma na tym kanale nick goqsane, zaczął mnie troszkę obrażać i denerwować (jeżeli by ktoś był ciekawy jak przebiegała ta nasza 3-dniowa 'kłótnia' to zapraszam do mnie na PW, z WIELKĄ chęcią udostępnię logi). No i w tym momencie zacząłem się bronić, na początku jakoś 'w miarę', ale potem jak koleś zaczął sobie kpić z mojej rodziny, to nie wytrzymałem i zgarnąłem bana. Otrzymałem go od person o IRCowym nicku nx^con. Wydaje mi się, że złapałem go służnie, na uspokojenie. Sądziłem, że dostałem go na co najwyżej 24h, więc na drugi dzień próbuję connecting to channel i się udało, więc ja cały w blasku ^^ W tym 'pobanowym' dniu nic nie pisałem na kanale, zaczepił mnie ten brzydal raz, ale nie zareagowałem. Tak minęła doba, próbuję wejść znowu na kanał i patrzę znowu ban ;x Patrzę w logi i wychodzi, że nikt mi go nie dał. Więc albo dostałem perm bana i wtedy coś się zchrzaniło i jakoś na # wlazłem, albo już nie wiem co ;x W każdym razie, bardzo bym prosił o zdjęcie mi bana (+b), bo chciałbym znowu zawitać na kanale i przyrzekam, że nie będę się już niepotrzebnie odzywał, a zwłaszcza do tego gbura goqsane ;x Obiecuję poprawę ;] Mam nadzieję, że ta moja mała petycja zostanie jakoś POZYTYWNIE rozpatrzona i wszystko się wyjaśni :) Jestem tu od niedawna i chcę żeby było po prostu sympatycznie i chcę żeby tak pozostało ^^ Także, z góry dziękuję za serdeczną i życzliwą pomoc, i pozdrawiam!

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 22:30 
Cytuj  
Zdaje sie mnie ze powienien pan zawitac rowniez na kanal #care. Pozdrawiam!


Posty: 9
Dołączył(a): 25.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 15:13 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Zdaje sie mnie ze powienien pan zawitac rowniez na kanal #care. Pozdrawiam!


Czyżby lekka, niedojrzała, nutka ironi? Jeżeli się mylę to serdecznie przepraszam, natomiast jeżeli to prawda, to ja nie takiej pomocy oczekiwałem ;x Pozdrawiam i nadal czekam na jakąś KONKRETNIEJSZĄ odpowiedź/pomoc!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 15:49 
Cytuj  
drugi raz zbanowal cie zapewne ircowy hultaj Sag, ktory ma kompklesky straszne i rozladowuje je na losowych osobach :)

ogolnie to powodzenia i szybkiego powrotu na #mmorpg.pl XD

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 16:47 
Cytuj  
ale potem jak koleś zaczął sobie kpić z mojej rodziny, to nie wytrzymałem i zgarnąłem bana

Niech zgadne :) Powiedzial "wykompie ci matke" HEHE

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 16:52 
Cytuj  
L2spell szczoch. 'Wykompe ci matkje' powinno byc.


_________________
cypis#2942
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 25.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 17:12 
Cytuj  
Postal napisał(a):
drugi raz zbanowal cie zapewne ircowy hultaj Sag, ktory ma kompklesky straszne i rozladowuje je na losowych osobach :)


Niestety on mnie drugi raz nie zbanował, przynajmniej w logach o tym nic nie ma ;] Jest tylko napisane, że zbanował mnie nx^con. Ale to było za 'pierwszym razem'.

Postal napisał(a):
golnie to powodzenia i szybkiego powrotu na #mmorpg.pl XD


To się nazywa forumowy ziomisław ^^ Dziękuję serdecznie! :)

Pieszczoch napisał(a):
Niech zgadne :) Powiedzial "wykompie ci matke" HEHE


Niestety sposób w jaki obraził moją rodzinę, był troszkę gorszy (łagodnie mówiąc ;x). I ja natomiast, uważam to bynajmniej za śmieszne, więc nie wiem co Cię tak rozbawiło ;x

Teraz, to mi się podoba :) Jakieś treściwe i rzeczowe odpowiedzi ;] Jednak byłbym już 100% szczęśliwy jeśli by tu mi odpisał ktoś co będzie z tym moim banem lub co muszę zrobić, itp. itd. (wiecie o co chodzi ;]). Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękuję i pozdrawiam!

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 17:16 
Cytuj  
Nie bylo zadnego drugiego razu... Po prostu wszedles z innym IP i dlatego cie wpuscilo, potem wrociles z tym zbanowanym i nie wpuscilo. Juz odbanowalem...

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 19:54 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Nie bylo zadnego drugiego razu... Po prostu wszedles z innym IP i dlatego cie wpuscilo, potem wrociles z tym zbanowanym i nie wpuscilo. Juz odbanowalem...


z0mG KERBIR ALERTTTT!!!

*

Posty: 59
Dołączył(a): 31.12.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 09:10 
Cytuj  
Cicho dosyć na tym kanale. Siedziałem 3 dni i tylko 5 linijek na kanale ktoś napisał ;p


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.