mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 5.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 19:19 
 
Shaver napisał(a):
phist czy ty nie mozesz isc sobie w pizdu tak jak trade? Wszyscy byli by happy. Uzytkownicy nie musieli by czytac twoich postow, Ty nie dostaniesz bananem bo nie masz konta i tu nie zagladasz a modzi nie beda musieli cie banowac bo zakladasz nowe
Poszedłbym już dawno, bo szczerze to z powodu suszy na rynku mmo obecznie nie mam tu o czym pisać (w działach o MMO oczywiście), ale wkurwiła mnie trochę ta sprawa więc zostanę. :)

Shaver napisał(a):
Imo probojesz (podkreslam) probojesz robic to co robil rage/trade ale *ujowo ci to wychodzi.

Będę próbował dopóki nie osiągnę w tym perfekcji.

Alkirion napisał(a):
rany boskie, jaki nudny typ:)

Nawzajem.

Alkirion napisał(a):
Doprawdy, uwierz, ze kazdy ma kompletnie w dupie Twoje osobiste dramaty zwiazane z Twoim uczestnictwem na tym forum.

W tym przypadku nie chodzi o moje osobiste dramaty. Karol zbanował juz bez powodu 3 aktywne osoby z działu Lineage2.
To, że ja wyleciałem możecie mieć w dupie, tak jak i ja mam w dupie zarówno niektórych was jak i to co robicie, ale co powiecie gdy ktoś z was czyli tych "spoko gości" dostanie bana za nic?

Alkirion napisał(a):
To wbrew pozorom jest forum tematyczne, nie majacego zadnego powiazania z tym, co Ty na nim robisz, (...) Nie mowiac o najwazniejszej kwestii, czyli o tym, ze nic do tego forum nie wnosisz, newsow o niczym nie piszesz, tylko trujesz dupe wdajac sie w jakies bezsensowne dysputy


Jakbyś wiedział o jakiejkolwiek grze tyle co ja o Lineage2 i wniósł do tematu tak wiele w tak krótkim czasie to bym ci szczerze pogratulował, ale co to ma kurwa wspólnego z tym tematem?

konrador napisał(a):
Tak jak mowilem - jesli komus nie podoba sie zachowanie jakiegos moderatora, moze zwrocic sie z tym do niego za pomoca PM lub ewentualnie poinformowac jednego z adminow.

Nie widzę sensu aby zwracać się z tym do Karola, ponieważ jego zachowanie przypomina bardziej zachowanie dziecka niż poważnego moderatora. Co do Admina to rzeczywiście spróbuję się z nim skontaktować.

konrador napisał(a):
Kontynuowanie tego watku nie ma najmniejszego sensu, bo nic z waszego kurwiania nie wyniknie, takze zamykam.

Doszedłem to tego samego wniosku. Prawie żadna wypowiedź w tym temacie nie była obiektywna i nie zrażona brakiem sympatii do mnie. Większość z wypowiadajacych się tutaj to zaszczute przydupasy moderatorów, którzy w niewiadomym celu liżą im dupę.

Uważam, że temat rzeczywiście można zamknąć.


PS Jak narazie Karol zamiast "sprzątać" forum, zaśmiecił je prawie dziesięcioma moimi kontami - LOL
Nie wiem jak dla was, ale dla mnie takie usuwanie kilku kont tego samego użytkownika dziennie, mając nadzieję zrobienia mu tym na złość, uważam za naprawdę dość szczeniacką zagrywkę.


_________________
Obrazek

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 19:34 
 
Tym razem ja zamykam temat i przypominam o zasadach postowania na forum.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.