mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 18:21 
Cytuj  
Gadget:
Cytuj:
Kosmaa - zakladanie kont, spawny, GM
Lianka - zakladanie kont, spawny, GM
RON - skrypty, questy, GM, spawny
Kruk - skrypty, questy, GM
Ro6ert - skrypty, questy, spawny, admin, sysko insze
Zezary - questy, GM, spawny
Malcolm - emerytowany admin, skrypty, obijanie sie, obijanie mordy - nie marudzic Mu
Gadget - questy, spawny, GM, koordynator projektu...


BroneCk:
Cytuj:
No prosze... czyli zostalem oficjalnie wyjebany z projektu... chuj z tym ze nie mam kurwa tylko lacza w domu... ale dobra... whatever...
Mnie niet


Bronka wykopano arytstycznym dzwiekiem....
mnie slicznie pozegnano (cuz moze nieodgrywalam tam wielkiego znaczenia)
Ciekawe kiedy Szanowni Panstwo pozbeda sie Kosmatki mojeje i jak juz wczesniej wspomniano o "emerytowanym" Malcolmie.. wysla go na calkowita emeryturke.

Dziekuje za uwage.


Posty: 19
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 19:10 
Cytuj  
mnie to wyglada tak: przyszli nowi wywalili starych i ida sobie w pizdu bo nie umieja sobie poradzic, no bo czy moze byc jakis inny sensowny powod

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 20:03 
Cytuj  
viki... ujme to w pewien sposob...
powiedz co robilas dla serwera?
po pierwsze, to nie bylas gieemem
przepraszam.. bylas Gmem przez 1 dzien
dlaczego?
bo napierdolony jak szpadel BroneCk dal ci admina
co zrobilas?
oczywiscie bedac trzezwa jak bronek zmienilas staty wszystkim co pojawili sie w okolicach, zjebalas co tylko sie dalo oraz plakalas ze ten chuj gadget zabral ci GMa...
jak mi strasznie przykro...
co do wpisu bronka, to z uwagi na to, iz nie ma sieci nawet Go nie wpisywalem..
ten topic byl po to, by lufdzie wiedzieli do kogo i z czym sie zwracac.
malc jest na urlopie, tak jak sam chce...
i viki... naprawde skoncz bo przykro mi sie robi patrzac jak usilujesz cos namieszac.
nie mam ochoty wywlekac wiecej historyjek, to forum nie jest od tego...
a co do reszty textow...
to mam propozycje - oddamy prawowitym wlascicielom kod DZ, a sami zostaniemy z wlasna praca na ZS
popatrzymy ile beda w stanie zrobic osoby ktore wczesniej tym sie opiekowaly
ja juz dawno powiedzialem, ze jesli malkolm popprosi to odejde.
jak na razie takiej prosby nie slyszalem, ale jesli ja uslysze... to albo bedzie jeden serwer wiecej, albo po prostu jednego Gma mniej.
proste, chyba nawet na tyle, zebys ty to zrozumiala
Gadget


Posty: 48
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 20:09 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-02 18:21, ViKi napisała:
'cos tam'

Mysle, ze jak masz jakies sprawy do kogos to proponuje prywatnie a nie wywlekac to na forum. To forum o ultimie a nie twoich prywatnych zalach.
lianka

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 20:14 
Cytuj  
Viki..wrr
sytuacja teraz wygląda tak, że poświęcamy większość swojego czasu aby stworzyć ten serwer i.. nie wiem czy sobie radzimy.. Nie wiem też na jak długo starczy zacięcia.. może do jutra? Zrobić power off.. zapomnieć, zająć się czymś innym, pożytecznym ?
Nie o tym miało być.
Nie skreślamy nikogo bo i tak jest za mało łapek do pracy.. kompletnie Ciem nie rozumiem, jak dla mnie czepiasz się jednego posta - informacyjnego dla ludzi. Jeśli się myle, wyjaśnij inaczej :smile:

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 21:16 
Cytuj  
1. Alez mi kompletnie niechodzi o prywatne zale, itp.

2. Wyciagam takie rzeczy na forum, bo nikt nigdy niemial ochoty powiedziec mi co ma do mnie.. zawsze sama musialam to wyciagac, jakkolwiek oczernialiscie mnie miedzy soba na rozne sposoby.

3. Fakt, ze BroneCk niema sieci nieznaczy, ze niejest w projekcie... czy tam ze niechce/niechcial w nim byc... zreszta sami widzieliscie jego reakcje.

4. (cite)ja juz dawno powiedzialem, ze jesli malkolm poprosi to odejde(/cite)
co do Twego GMowania Gadgecie... pamietasz historie kiedy biegales jako Effanel bedac juz dawno GM i zabiles jakiegos gracza (z jakiegos tam powodu) jego przyjaciel sie na Ciebie rzucil, zginal, po czym stwierdziles, ze ma Cie nieatakowac bo inaczej straci swoje "zycie" na stale? swietny popis, nie?

5. Lianka.. sorry ale Ty z niczym niemasz nic wspolnego wiec Ciebie to troszku niedotyczy, jestes jedynie dziewczyna faceta, "ktory na wazalince wjechal na admina/gm'a DZ"(jak to rowniez ktos ze starej ekipy okreslil)

6. Co do oddania kodu DZ.. naprawde nieprzejmuj sie.. Marek ma dane.. z przed czasu kiedy "wkroczyla ekipa popsula i teraz stawia nowy shard" (jak to okreslil jeden z bylych graczy...) wiec, gdyby ktos pokusil sie kiedys o wskrzeszenie tego shardu to niema problema.

7. Gm bylam jeden dzien ... cuz moj pech.. nigdy niechcialam nim byc.. czy wedlug Ciebie tylko GM robi pozyteczne rzeczy?
Jesli masz takie pojecie to sie grubo grubo mylisz.. pamietasz slowa Bronka? "Sami tworzycie sobie ten swiat.. i bedzie on takim jakim go zrobicie..."
Wiec niemow mi k%&^%, ze to Wy wszystko zrobiliscie... bo ze slow Gadgeta wnioskuje jakby wczesniejsza ekipa nieznala sie na niczym...
(cite)popatrzymy ile beda w stanie zrobic osoby ktore wczesniej tym sie opiekowaly(/cite)

8. Broneck jak mi dawal admina byl trzezwy, a ja wlasnie tak nie koniecznie.
(jak sie siedzi na gorze to niewidac kto co gdzie jak)

9. Podsumowujac... wiem, iz wszystko tu albo pozostanie bez odpowiedzi, albo tych faktow sie powypieracie co by mi przypadkiem dogrysc. Pa.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 21:45 
Cytuj  
Viki ja tez ponawiam prosbe... Zejdz z forum. Przejdz na maila... irca cokolwiek.

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 21:59 
Cytuj  
hmm a ja sie zastanawiam dlaczego.
co się stało ?

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 23:08 
Cytuj  
3. Fakt, ze BroneCk niema sieci nieznaczy, ze niejest w projekcie... czy tam ze niechce/niechcial w nim byc... zreszta sami widzieliscie jego reakcje.

--
nikt nie napisal ze nie jest w projekcie. w momencie gdy opuszczal olsztyn nasze stanowisko bylo jasne - Bronek byl jest i bedzie w projekcie, lecz nie ma sieci wiec jest na urlopie
--

4. (cite)ja juz dawno powiedzialem, ze jesli malkolm poprosi to odejde(/cite)
co do Twego GMowania Gadgecie... pamietasz historie kiedy biegales jako Effanel bedac juz dawno GM i zabiles jakiegos gracza (z jakiegos tam powodu) jego przyjaciel sie na Ciebie rzucil, zginal, po czym stwierdziles, ze ma Cie nieatakowac bo inaczej straci swoje "zycie" na stale? swietny popis, nie?

--
interpretacja, jak i slowa ktore mowisz byly lekko inne.
juz raz tlumaczylem i ponowie to.
moje slowa brzmialy "jesli jeszcze raz mnie zaatakujesz, spotka cie cos gorszego od smierci" interpretacja tego jest dowolna - dla przypomnienia - effanel w dalszym ciagu byl postacia najsilniejsza na calym serwie... a gorsze od 1 smierci sa na przyklad 2, 3, 5 100 smierci.
bylo raz tlumaczone, osoby ktore byly na miejscu i widzialy akcje wiedza o co chodzi..
a ty, jak zwykle niedoinformowana, czerpiesz tylko z plotek
--

5. Lianka.. sorry ale Ty z niczym niemasz nic wspolnego wiec Ciebie to troszku niedotyczy, jestes jedynie dziewczyna faceta, "ktory na wazalince wjechal na admina/gm'a DZ"(jak to rowniez ktos ze starej ekipy okreslil)

--
lolik
po 1. dla mnie nie jest TYLKO dziewczyna tylko AZ.
po 2 jesli dotyczy ekipy, ktora Ja zaakceptowala, to dotyczy takze Jej.
po 3 ekipa glosowala za GMem dla nie, a dla ciebie zdecydowanie przeciw. ciekawe czemu? gryze? bali sie mnie? uuuu fajnie
po 4 na wazelinie? NIGDY nie chcialem byc GM'em. nie wiem czy wiesz, ale GMa mialem doozo wczesniej, ale BroneCk sie nie zgodzil, z czego ja bylem zadowolony.
i ciekawa jest jeszcze jedna rzecz... popatrz w podziekowania na stronce.. tam jest cos o mnie... i nie jest podziekowanie za lizanie dupy. ani za dawanie dupy - prawda viki?
--

6. Co do oddania kodu DZ.. naprawde nieprzejmuj sie.. Marek ma dane.. z przed czasu kiedy "wkroczyla ekipa popsula i teraz stawia nowy shard" (jak to okreslil jeden z bylych graczy...) wiec, gdyby ktos pokusil sie kiedys o wskrzeszenie tego shardu to niema problema.

--
ciesze sie... mam nadzieje ze stanie pod stara nazwa... i mam nadzieje ze bedziesz mogla pokazac pelnie swojej wladzy :smile:
--

7. Gm bylam jeden dzien ... cuz moj pech.. nigdy niechcialam nim byc.. czy wedlug Ciebie tylko GM robi pozyteczne rzeczy?
Jesli masz takie pojecie to sie grubo grubo mylisz.. pamietasz slowa Bronka? "Sami tworzycie sobie ten swiat.. i bedzie on takim jakim go zrobicie..."
Wiec niemow mi k%&^%, ze to Wy wszystko zrobiliscie... bo ze slow Gadgeta wnioskuje jakby wczesniejsza ekipa nieznala sie na niczym...
(cite)popatrzymy ile beda w stanie zrobic osoby ktore wczesniej tym sie opiekowaly(/cite)

--
jesli mam byc szczery, to nie wiem co oznacza poprzednia ekipa...
dla mnie poprzednimi elemantami ekipy sa bayu, i jeszcze jedna osoba, ktore zostaly usuniete z serwera... a reszta jest caly czas pelnoprawnymi czlokkami ekipy...
proponuje zebys zapytala kazdego z Nich czy logowal sie na swoje konto GMa...
do ekipy doszly nowe osoby i zmienil sie system pracy... zapanowala demokracja i inne takie... ponadto slonko.. proponuje nie wypowiadaj sie w kwestii gmow... jesli do nich nie nalezysz... nie powiem wiecej bo to nie flejmsy... a zaczynam miec ochote jak widze takie posty :sad:
--

8. Broneck jak mi dawal admina byl trzezwy, a ja wlasnie tak nie koniecznie.
(jak sie siedzi na gorze to niewidac kto co gdzie jak)

--
cytat z BroneCk'a "eeej noo najebalem sie dalem jej tego gieema niech sie pocieszy"
--

9. Podsumowujac... wiem, iz wszystko tu albo pozostanie bez odpowiedzi, albo tych faktow sie powypieracie co by mi przypadkiem dogrysc. Pa.

--
nie wiem czy sie wyparlem..
ale prawda jest jak dupa - kazdy ma wlasna
i mam nadzieje ze ekipa bedzie prala brudy we wlasnym gronie a jak ktos ma cos do nas jako calosci to zapraszam do dyskusji...
tylko proponuje najpierw pomyslec...
a co do wywalenia ciebie... to wiesz...
nie skomentuje...
ale dziwnym trafem zawsze ty jestes biedna i pokrzywdzona przez los istotka... to bardzo dziwne... i zastanawiajace...
mimo wszystko pozdrawiam...
IRL Cie nawet lubie :razz:
Gadget

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 23:42 
Cytuj  
a ja Cie kurcze jakos nigdy niepotrafilam polubic ;P

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 23:49 
Cytuj  
Tak jak gadget powiedziales prawda jest jak dupa i kazdy ma swoja... chce zauwazacy ze twoja "dupa" wydaje sie byc prawdziwsza :smile:)
Nigdy nie bylo gm ani nic w tym stylu wiec jestem osoba raczej postronna...
Tak dla ogolu bardzoej wierze Gadgetowi i reszcie ekipy...
Mialem stycznosc z kilkoma osobami ktore zajmuja sie Gm-owaniem ale tez mialem stycznosc z szanowna panna viki...
Bardzo nie ladnie ze rozdawala staty kazdemu komu popadlo bedac gm...
ale moge to zrozumiec gdyz chyba jednak ma czasami jakies dziwne napady oraz dziwne zachowania
A przez takie napady odszedlem z zakonu smierci... tak bylismy razem w gildii...
bylo ok dl czasu ale ja nie lubie chamstwa... Viki wie o co chodzi a ja tego nie ebde wywlekal...
wiec pozegnalismy sie...
Dlatego mysle ze to co mowi Viki nalezy traktowac z przymruzeniam oka
to by bylo chyba na tyle...
i prosze Viki nie wprowadzaj zamieszania bo chyba kazdy woli zajmowac sie gra a nie odpieraniem twoich zarzutow...
wole aby gmowie "nie wymieniali" pogladow z toba tutaj na forom tylko zajeli sie nowym serverkiemk :smile:


_________________
Idzcie i rozmnazajcie sie... niech rosnie nowe pokolenie uo-maniakow.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 01:12 
Cytuj  
odszedles czy niezostales zwyczajnie przyjety po ponownym postawieniu gildi?:P
kiedy zauwazylam... ze Ty i Meph zyjecie razem.. wogle niewspolpracujac z gildia.. stwierdzilam, ze niema sensu przyjmowac Was zpowrotem...
z drugiej strony pomysl jak Cie traktowalam.. i ile dla Ciebie zrobilam... bo neiwydaje mi sie aby Ingrid byla czarnym charakterem w Twoim zyciu...

a statow kurfa nierozdawalam ...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ViKi dnia 2002-03-03 01:17 ]</font>


Posty: 19
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 01:22 
Cytuj  
Asmoden jak powiedziales jestes osoba postronna i nie znasz wielu faktow i ze nie znasz zachowan Ingrid to twoja broszka,
a co do sytuacji z effenalem to nie zapominaj ze zapytalem co moze byc gorszego od smierci i dostalem bardzo piekna odpowiedz utrata zycia na stale <nie dokladnie takich slow uzyles ale inaczej sie tego nie dalo zinterpretowac>

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 01:35 
Cytuj  
zyciu Viki ale... niestety denerwowala mnie zabawa mna jako postacia oraz czlowiekiem...
powiedzialas tob to a ja robilem a potem przez to mialem klopoty.. vide sytacja w kopalni w minoc...
kolejna sprawa jak sie bawilas blyskawicami na mnie... trudno tak wyszlo.... ale nie rozumiem do tej pory twojego poczucia humoru...
aha aby kogos przyjac spowrotem to chyba najpierw musialaby wplynac ode mnie ponowna prozba o przyjecie...
czy mnie pamiec nie myli czy takiej nie zlozylem.. po swoim odejsciu...
odeszlem na wlasne zyczene...

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 01:37 
Cytuj  
dziwne bo kiedy gildia istaniala to osobiscie Cie z niej wyrzucalam...

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 01:38 
Cytuj  
dziwnie obcielo mi posta... :sad:
dodaje wiec poczatek ktorego nie ma:
nie bylas czarnych charakterem w moim zyciu...

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 01:41 
Cytuj  
buhahaah
ty mnie z niej wyrzucilas?
moze zapytamy Venoma jak to bylo naprade...
prosze mi tu bez takich insynuacji...
odeszlismy na wlasna prozbe z mephisto
stalo sie to na skutem miedzy innymi tego ze wprowadziliscie danine na rzecz gildii - to mi sie nie podobalo...
do czasu gdy powiedzialem venomowi ze chce odejsc mialem ciagle napis - Zakon Smierci
wiec nie sciemniaj mi tu ze to ty mnie wyrzucialas bo sam odszedlem... licza sie armumenty i prawda a nie wyssane z palca rzeczy....

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 01:42 
Cytuj  
sorry .. do mnie takie cos niedoszlo... mowiles tylko ze niemasz ochoty placic skladek gildiowych

*

Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 01:47 
Cytuj  
tak zgadza sie...
powiedzialemz e nie mam ochoty placic skladek gildiowych...
powiedzialem o tym cvenomowi pofd twoja nieobecnosc i mial przekazac takze ze chcemy odejsc...

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 01:56 
Cytuj  
Venon to bardzo sympatyczny czlowiek.... w przeciwienstwie do Ciebie potrafil trzymac tzw. klimat rpg, podobnie jak Solar ... czyli Ci co zostali w ZS

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ViKi dnia 2002-03-03 01:56 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.