mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 20:20 
Cytuj  
Witam wszystkich.
Mam ciekawe info nt. Runescape. Są darmowe (czyt. pirackie) servery do tej gry. Ktoś najwidoczniej zakosił z Jagexu program servera:) A tak się zachwalali swoimi zabezpieczeniami...
Można zerknąć na stronkę http://moparscape.org gdzie jest umieszczony klient do gry, za pomocą którego można również postawić sobie własny serverek.
Granie na postawionym tam przez siebie servie raczej nie ma sensu, bo nikogo tam nie ma (tylko kilka npców niedaleko miasta gdzie sie pojawiasz) i prawie nic nie dziala bo nie są podłączone żadne skrypty (do questów obsługi drabin, kowadeł etc.). Nasza postać ma wszystkie statystyki na 99 i może rzucać wszystkie czary bez runów (teleportacja przydaje sie do zwiedzania świata dla members:).
Cóż troche to bezużyteczne ale zerkając na to forum http://www.moparscape.org/smf/index.php jest nadzieja że będzie coś ciekawego. Są tam umieszczone linki do programu dla serverka (Moparscape 3.1) na którym można pochasać bez używania stronki (wtedy inni mogą się do ciebie podlaczyć bo na stronce to nie) oraz skrypty do serverów, które nadają im nieco życia (wtedy można sobie pograć). Narazie bawilem sie skryptami o nazwach Testscape i Questscape ale są jeszcze baaardzo niedopracowane. Przekopie bardziej tamto forum to może znajde coś dobrego albo podam jakis ip. do sprawnego serverka.


_________________
Kiedy wszystko inne zawiedzie, przeczytaj instrukcję.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 21:15 
Cytuj  
imho co innego "za darmo", a co innego "kradzione" :evil:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 8
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2006, 21:23 
Cytuj  
Hehe czekałem aż ktoś to napisze:) Kradzione jest za darmo przecież nie płacisz.Cóż tak kradzione dokladnie tak samo jak "darmowe" shardy do UO, które na tym forum mają swój własny dział.
Ja sobie przeglądam tego "darmowego" Runescape żeby zobaczyć co naprawde jest tam ciekawego. Można to potraktować jako inny rodzaj traila. Myślę że, nie dlugo sobie wykupie member accout żeby się normalnie pobawić.


_________________
Kiedy wszystko inne zawiedzie, przeczytaj instrukcję.

*

Posty: 168
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2006, 10:37 
Cytuj  
A ile on kosztuje? (w zł)
I na ile czasu?


Ostatnio edytowano 9 lis 2006, 10:51 przez dodge52, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2006, 10:46 
Cytuj  
Nie rozpatrujmy, prosze, tego czy darmowe=kradzione czy darmowe!=kradzione czy jeszcze jakos inaczej. To juz bylo, tysiac razy.

Jako, ze nie placi sie za granie, to 'darmowe' moze i nie jest naduzyciem semantycznym, aczkolwiek warto zaznaczyc, ze nie jest to 'darmowe z zalozenia' tylko 'darmowe, bo kradzione', co autor watku napisal, wiec nie roztrzasajmy tego juz, bo zaraz sie pojawi tutaj 10 stron spamu. I po co to komu?


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2006, 14:23 
Cytuj  
Dokładnie.
A co do kosztow members account to kosztuje to 5.50$ za miesiąc jeżeli opłacasz za rok z góry i 7,95$ jeśli płacisz tylko za jeden miesiąc.
Zerknij na strone http://www.runepl.com/modules.php?name=Members tam masz wyjaśnione jak z Polski można opłacać. Dolarów nie trzeba kupować opłacasz w złotówkach (sami przeliczą ci kurs, ostatnio 1$ to 3pln).


_________________
Kiedy wszystko inne zawiedzie, przeczytaj instrukcję.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2006, 16:43 
Cytuj  
Ja tam placilem karta, czyli 5$ za miesiac...dodge jak bedziesz chcial pograc to z memberem :D wtedy dopiero mozna sie szybko rozwinac :)


Posty: 15
Dołączył(a): 18.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 11:22 
Cytuj  
nareszcie skończył się monopol jagexu

to daje niezłe perspektywy bo napewno powstaną modyfikacje rsa, i niektóre z nich mogą okazać sie lepsze, z lepszą mechaniką i systemem.

mam problem z uruchomieniem moparscape: gdy uruchamiam przez przeglądarke nie chce sie odpalić, jest to szare tło i pisze coś w lewym dolnym rogu że aplet javy nie chce się włączyć, a zwykły runescape mi sie odpala bez problemu. Tak samo gdy chciałem odpalic z klienta moparscape po zainstalowaniu nie mogłem: jak chciałem z ikonki moparscape.jar to w oknie java virtual machine lancher tak pisało: Could not find the main class. Program will exit. Gdy próbowałem przez runMoparscape.bat to były takie błędy w oknie jakby z ms-dos :
Exeption in thread "main" java.lang.NoClassDefFoundError: java/lang/StringBuilder
at Bot. <clinit><Bot.java:107>
aby kontynuować naciśnij dowolny klawisz..

i sie wyłacza

na ich forumach napisali że trzeba wypakowąc całe archiwum. ale jakie archiwum? po zainstalowaniu w folderze tam nie ma żadnych archiwów z wyjątkiem moparscape.jar wypakowałem to przez winrara i to nic nie dało: nadal te same błedy a w plikach wypakowanych nie było zadnego do odpalenia.

jeśli wiecie jak temu zaradzić to pomóżcie, prawdopodobnie innym też może przytrafic sie taki problem.


Posty: 8
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2006, 16:07 
Cytuj  
U mnie też było coś takiego. Pomogło mi zainstalowanie najnowszej wersji javy. Potem odpalasz runserver.exe (albo coś takiego, nie moge sprawdzić bo mi się dziś komp spalił:(:(:(:(


_________________
Kiedy wszystko inne zawiedzie, przeczytaj instrukcję.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 09:34 
Cytuj  
Santa the Beast napisał(a):
U mnie też było coś takiego. Pomogło mi zainstalowanie najnowszej wersji javy. Potem odpalasz runserver.exe (albo coś takiego, nie moge sprawdzić bo mi się dziś komp spalił:(:(:(:(


:lol: Karząca ręka Boga dosięgła cię za piratowanie


_________________
O.o


Posty: 8
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2006, 15:13 
Cytuj  
Coż okazało się że jednak dało się gp uratować:). Rozbijam Jagex, nadal walczę z jego imperialistyczną hegemonią!!!:)


_________________
Kiedy wszystko inne zawiedzie, przeczytaj instrukcję.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 22:05 
Cytuj  
ejejejejej... jakos nie rozumiem sensu grania w piracki ranskejp, kiedy ta gra jest zwyczajnie z jagexu za free... a sami mowicie ze kupujecie membery. Moze mi to ktos wytlumaczyc??


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 22
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 17:16 
Cytuj  
To tak jak w Tibi OTS. Zainspirowani jakimś pomysłem na świat mogą zrobić bardzo dobry serwer np. Ja. :P
IP do ciekawego serwera to "dodian.com".
Poniżej umieszczam link do pobrania lepszego klienta czyli poprostu MoparScape, a nie MoparScape 3.2 itp... Ten jest poprostu lepszy.

www.dodian.com/moparscape.rar

PS. To nie jest żaden pirat itp... Człowiek zrobił i wstawił na strone żeby ludzie mogli pobrać jego program.


_________________
Nauczcie się pisać!


Posty: 22
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2006, 17:19 
Cytuj  
Mam także swój serwer.
Jeżeli będziecie chcieli IP to wam dam.

Pozdrawiam.


_________________
Nauczcie się pisać!


Posty: 12
Dołączył(a): 16.12.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 14:44 
Cytuj  
Masz rację Rune. Pierwszy MoparScape jest najlepszym klientem, a jak JA bym odwalił serwer to byście noc zawalili na 100%!!! Tylko, że ja mam za słaby kompiter i bym nie dał rady na nim odpalić serwera! Nawet RuneScape na MAŁYCH detalach nie pujdzie... :har:


Posty: 48
Dołączył(a): 4.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 16:07 
Cytuj  
Patryk1 napisał(a):
Masz rację Rune. Pierwszy MoparScape jest najlepszym klientem, a jak JA bym odwalił serwer to byście noc zawalili na 100%!!!

A gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem -_-'

A MoparScape działa mi świetnie, używajcie Opery :)


_________________
http://s13.bitefight.pl/c.php?uid=24646
Buahahaha


Posty: 12
Dołączył(a): 16.12.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 16:16 
Cytuj  
Heh, a ty używasz MoparScap'a 3.2/ Aryan w przeglądarce? Tu masz godnego uwagi klienta -----> www.dodian.com/moparscape.rar

To jest ten pierwszy klient do grania na prywatnych serwerach i nazywa się poprostu MoparScape. Zapewniam, że na 90% będzie się lepiej grało.


Posty: 12
Dołączył(a): 16.12.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 16:17 
Cytuj  
Ja nim pomykałem już w tamtym roku! :D


Posty: 1
Dołączył(a): 24.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 19:36 
Cytuj  
Rune powiedz mi wszytko stronke itp IP serwa


Posty: 15
Dołączył(a): 18.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 16:05 
Cytuj  
w końcu udało mi się odpalić moparscape.
chyba lepiej działa klient ściągnięty, tak przynjamniej się wydaje z logicznego punktu widzenia.Na początku nie mogłem znaleść działąjącego serwa, te z listy na http://www.moparscape.org/serverstatus.php nie działały mi sprawdziłem większość działą mi jedynie 4everscape.servergame.com, możliwe że co 10minutowa aktualizacja nie jest wystarczająca bo niektóre servery dosyć częsro się resetują. Na różnych toplistach tęz nie znalazłem działającego serva. W końcu znalazłem stronkę http://rs-server.net/ i tam znalazłem servy z których większość mi działała.
szczerze mówiąc nic szczególnego te pirackie serwy, rozumiem że większość rzeczy nie działa, chciałem po prostu powalczyć z graczami dla przyjemności
ale większość serwerów po prostu nie jest zbytnio grywalna. Szczególnie irytująca jest walka: stoisz na przykład bokiem albo tyłem do gościa, nawalasz w powietrze a gość obrywa(chyba nie ma skryyptu żeby postać się obracała w kierunku przeciwnika) albo na niektórych serwach podczas ataku dowolną bronią jest animacja ataku pięścią. Poza tym jest fure zjebanych rzeczy. Zanim te serwery staną się w miarę grywalne minie trochę czasu. Jak na razie to pytam się was:czy znacie moze jakiś dobry server w miarę przyjemną walką, server głównie do walki z graczami ale też z potworami, najlepiej bez trenowania i zarabiania kasy po prostu wchodzisz, dobierasz uzbrojenie i nawalanka, mogą też działać pozostałe umiejętności, bez lagów jakieś pojedynki itp itd. ja znacie jakiś najlepiej żeby dobrze działąła walka, to powiedzcie.

a pozatym jaka jest różnica między najnowszym klientem a pierwszym która czyni pierwszy lepszym?[/i]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.