mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 19:18 
Cytuj  
Witam
Mam pytanie. Mam zamiar zacząć grę od nowa, niestety, nie wiem który serwer będzie najlepszym wyborem. Na pewno chcę, aby to był PvP.
Chciałbym, aby było na nim z trochę polaków, aby nie czuć się jak wyrzutek.
Cenie sobie też to, jeśli na serwerze jest naprawdę bardzo dużo graczy a proporcja miedzy H:A sa mniej wiecej równe.

jest sobie www.warcraftrealms.com ale ona nie jest za bardzo wiarygodna. Nawet w najmniejszym stopniu, nie ma co szukać jakiegokolwiek zakotwiczenia. Blizzard mógłby w koncu polepszyć REALM STATUS o takie informacje jak ilość graczy na serwerze, ilość aktualnie online, proporcje miedzy A i H itd. Podobne zalozenie jak na warcraftrealms z tym, że 100% pewne.

Dlatego pytam, na jakim serwerze warto zacząć gre? Czy grac na starym BL'u? czy może jakiś inny?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 19:27 
Cytuj  
Jesli potrzebujesz polakow zeby nie czuc sie jak wyrzutek, to niestety tra gra chyba nie jest dla ciebie.

Cala gra jest po angielsku i 95% czasu bedziesz sie komunikowal w tym jezyku. Polskie gildie znajda sie tu i owdzie, ale uwierz mi ze naprawde nie warto zawezac sobie horyzontow :)

Btw, wrocilem. ;]


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 19:38 
Cytuj  
Wybierz ten ktory byl dodany ostatnio czyli Taren Mill.
Gra tam troche polaków ale z czego sie zorientowałem to nawet nie probowali zakladac polskiej gilidi, wychodzac z zalozenia ze i tak zaraz sie rozpadnie ;-)

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 19:38 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Jesli potrzebujesz polakow zeby nie czuc sie jak wyrzutek, to niestety tra gra chyba nie jest dla ciebie.

Cala gra jest po angielsku i 95% czasu bedziesz sie komunikowal w tym jezyku. Polskie gildie znajda sie tu i owdzie, ale uwierz mi ze naprawde nie warto zawezac sobie horyzontow :)


Wiem bo grałem już w WoW'a bardzo dawno temu teraz chce wrócić ale sytuacja na serwerach sie zmieniła dlatego pytam, który wybrać najlepiej. Nie zawężam sobie horyzontów, tylko nie chce mieć wrażenia, że jestem jedynym lub jednym z niewielu polaków na serwerze.

Cytuj:
Btw, wrocilem. ;]

Cieszę się...

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 19:41 
Cytuj  
quong napisał(a):
Witam
Mam pytanie. Mam zamiar zacząć grę od nowa, niestety, nie wiem który serwer będzie najlepszym wyborem.


Burning lamers.. ops... burning legion;)
Co drugi gracz to Polak.. ale imo to wada akurat.
Jak chcesz tylko troche Polakow, to wybierz jaki kolwiek server, wszedzie tak na prawde znajdziesz kogos z Polski.

Pan Samochodzik

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 19:47 
Cytuj  
Burning Legion
Boulderfist
Kor'Gall
Na ww. serwerach jest najwięcej Polaków.
A czy powie mi ktoś, kiedy ma najbliższy serwer PVP wystartować?


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 03:30 
Cytuj  
podobno na burning LAGion jest duzo lagow.. znaczy polakow


_________________
Obrazek

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 08:51 
Cytuj  
LOL, az tak zle? :)

Strach pomyslec co by sie dzialo na polskich serwerach :D.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*

Posty: 55
Dołączył(a): 5.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 09:43 
Cytuj  
ja cie zapraszam na serwer Agamaggan PVP na tym serwie jest dużo polaków mamy własny kanał a wczoraj została założona Polska Gildii Enjoy jeśli chcesz grać u nas zgłoś się w grze do Irenicusa albo Roocka albo Kudlatego a przypominam ze gramy po stronie Hordy!

A jeśli masz jakieś pytania zgłoś się do mnie GG: 7669548


_________________
Nigdy nie sprzeczaj się z idiotą bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :D

*

Posty: 92
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 10:05 
Cytuj  
Gildie "polacy only" to recepta na katastrofę, ale co Wam będę mówił, sami sie przekonacie :]


_________________
Obrazek

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 10:08 
Cytuj  
Nie wszystkie polskie gildie sie rozpadaja. Niektore dzialaja doskonale.
Ale fakt, jestesmy klotliwym narodem :).


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 10:10 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Gram na Burning Legion , zdecydowanie servera nie polecam.
Głównie z tego powodu iż 20% graczy to Polacy, i rozmowy w stylu
/1 Ty chuju jebany
/1 A Chuj ci w dupe bambusie pierdolony
etc. są na porządku dziennym.

Dziwne, ja jak gralem nie spotkalem sie z czyms takim. No coz, mzoe koledzy cashastego posluguja sie takim jezykiem, i dont care.
Troszke polakow gra jeszcze na The Maelstorm i Chrommagusie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 10:36 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
mzoe koledzy cashastego posluguja sie takim jezykiem,.


Cashasty sam tak mowi na codzien :)

viewtopic.php?p=377781&highlight=chuj#377781

a co polskich gildii to jest w nich duzo lepsza atmosfera niz w zachodnich :)


_________________



****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 10:42 
Cytuj  
Na Kor'gall nie idź, odradzam, sam tam mam postacie i jakoś tak... gdzie indziej podobno jest lepiej


_________________
O.o

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 10:50 
Cytuj  
Ale gość CHCE SERWERÓW Z POLAKAMI i na tych wymienionych przeze mnie jest ich najwięcej (choć to właśnie jest ich główną wadą) poza tym ma wyjść teraz nowy serwer (a wie ktoś kiedy wyjdzie?) gdzie w kolejce do niego samych Undead-Polaków jest chyba dwustu... :har: a ja będę na nim grać :cry:


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 10:55 
Cytuj  
Wyjdzie PVP ... jak znikną z pvp napisy Recommeded ;]
Wyjdzie PVE ... jak znikną z realmów pve napisy Recommeded ;]
Myśle że już niedługo się pojawi PVP dawno nie było pozatym nadchodzi dodatek i sporo napalenców kupuje WoW'a własnie koło grudnia ;]( w tym okresie).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 11:02 
Cytuj  
Adriks napisał(a):
Ale gość CHCE SERWERÓW Z POLAKAMI i na tych wymienionych przeze mnie jest ich najwięcej (choć to właśnie jest ich główną wadą)


IMHO to jest ich zaleta.. nie ma to jak swojska atmosfera :)


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 11:04 
Cytuj  
nie chodzi mi o serwery gdzie aż kipi od polaków. Bo sam kiedyś grałem na BL'u i wiem jak to jest, jak w okół jest dużo naszych graczy. Nie można tego tak traktować jak my to traktujemy no ale niestety taka jest prawda.

Dużo polskich graczy, raczej nie wie co to dobra, wspólna zabawa. Nie mówię o wszystkich, ale niestety, w grach MMORPG przeważa ta gorsza część naszego grającego społeczeństwa. Dlatego cenie sobie graczy, z którymi można w WoWie (i nie tylko ogolnie we wszytkich MMORPG'ach) miło spędzić czas, poquescić, itd itp.

Dlatego pytałem o serwer gdzie graja polacy, ale nie chodzi mi o serwery gdzie aż ma się od nich wylewać, tylko, żeby można było z kimś czasem pogadać, i żeby się nie czuło, że jest się jedynym graczem z polski na danym serwerze. Chodzi mi o serwer gdzie też są dobre gildie (nie mowie tutaj teraz o polskich gildiach) z dobrą przeszłością i mocną przyszłością. No i cenie sobię, jeśli na danym serwerze jest ogółem naprawdę bardzo,bardzo dużo graczy. Nie na widzę, kiedy idę przez IF lub SW i miasto świeci pustkami.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 11:16 
Cytuj  
na kazdym servie znajdziesz polakow wiec kryterium wyboru powinno byc pod wzgledem gildii, zdfiniuj jeszcze co twom zdaniem znacyz "dobra gildia" bo jesli to znaczy gildia z szybkim progressem to: moim skromnym zdaniem:
- PVP: Magtheridon (to wogle najbardziej chyba hardcorowy server) ale znajdziesz tu ilosc polakow ponad przecietna, Kazzak w miare nowy serv
- PVE: Silvermoon (serv na ktorym gralem) 3 hardcore gildie ale tylko jedna znana ;-) ok. 20 polakow no troche wiecej z jednym wyjatkiem (karoid) wszyscy sa spx stosunek K/M ~1/8 ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 11:32 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
na kazdym servie znajdziesz polakow wiec kryterium wyboru powinno byc pod wzgledem gildii, zdfiniuj jeszcze co twom zdaniem znacyz "dobra gildia" bo jesli to znaczy gildia z szybkim progressem to: moim skromnym zdaniem:
- PVP: Magtheridon (to wogle najbardziej chyba hardcorowy server) ale znajdziesz tu ilosc polakow ponad przecietna, Kazzak w miare nowy serv
- PVE: Silvermoon (serv na ktorym gralem) 3 hardcore gildie ale tylko jedna znana ;-) ok. 20 polakow no troche wiecej z jednym wyjatkiem (karoid) wszyscy sa spx stosunek K/M ~1/8 ;-)


dobar gildia:
- wyrozumiała, zorganizowana, miła, sympatyczna, jednolita, otwarta, pomocna. (itd)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.