mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 43
Dołączył(a): 31.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 11:41 
Cytuj  
mam 1 male pytanko . jak narazie gram na podstawce ,ale mam factionsa zaczne pozniej, gram E,mo i mama problem jaki wybrac rodzaj armora?? Aeromancer ,Piro itd... ?? czy moge zdobyc jesce jakis inny rodzaj szat lub zbroi dla elementalisty a nie tylko podstawowe - elementalis,piromancer,hydromancer,aeromancer,geomancer?? :wtf:


Posty: 30
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 13:39 
Cytuj  
Wiesz teraz to nie ma zbytniej różnicy gdyż do każdej zbroi możesz wkładać inskrypcje. Różnica polega tylko na wyglądzie i klasie pancerze [armoru].


Posty: 43
Dołączył(a): 31.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 13:48 
Cytuj  
ok dzieki ... gdziem oge dostac inskrypcje ?? czy to sa runy?


Posty: 30
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 15:47 
Cytuj  
No są inskrypcje i runy. Inskrypcje dają jakieś dodatkowe profity np większy armor vs. obrażeniom elementarnym, dodatkową energie i życie. A runy podwyższają dany atrybut. Runy dzielą się na trzy rodzaje:
- Minor najmniejszy bonus do dane atrybutu [np. Minor Fire Magic] i nie dają żadnej kary do życia
- Major większa bonus do atrybutu [np. Major Fire Magic] i większa kara do życia
- Superior największy bonus do atrybutu [np. SUperior Fire Magic] i największa kara do życia

Oprócz tego są jeszcze [tez w trzech rodzajach] runy Vigor które dodają punkty do życia. Dodatkowo jeszcze, w niedawnym update'cie dodatkowe runki do wszystkich klas [np. Rune of Vitae, Rune of Recovery].

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 16:02 
Cytuj  
jesli grasz podstawkę (czyli rozumiem Prophecies) to masz dostęp do 5 rodzajów armoru, goły elementalist (najlepsze od collectorów W southern Shiverpeaks) Pyro, aero, geo i hydro -mancer (najlepsze do zdobycia w Droknars). Kazdy z armorów występuje także w wersji d3eluxe tzw 15k armor (Marhan's Grotto i Granite Citadel). Jest też jeszcze hiper-mega-wypas i drogie elitarne FoW armor.
W Faction masz canthan i shining wzory, oraz kurrzick i luxon (normal i 15k) a także imperial endgame po zabiciu ostatecznego bossa. Dochodzi także kilka nowych bonusów. Craftując armor nie masz już bonusu przypisanego do rodzaju pancerza, czyli mozesz mieć Kurzicka z dowolnym rodzajem bonusu.
W Nightfall rodzajów pancerzy jest multum Vabbi, courman, Ista, Primeval, Forgotten i jeszcze parę. Pojawiły się także inskrypcje z bonusem armora, który możemy do Elohniańskich pancerzy wkładać.


Posty: 43
Dołączył(a): 31.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 21:09 
Cytuj  
a gdzie moge zdobyc owe lepsze armory skoro gram na podstawce??? postac pve


Posty: 30
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 02:06 
Cytuj  
Coraz lepsze armory craftujesz u armor crafter'a lub zamieniasz u collectorów porozrzucanych po całym kontynencie.


Posty: 43
Dołączył(a): 31.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 13:38 
Cytuj  
ok gdzie moge znalesc armor craftera, czy to koles spsedajocy zbroje czy jakis inny? ,chodzi mi o o niepodstawowe armory typu aeromancer... ?? jak moge stwozyc cos takiego?

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 14:08 
Cytuj  
Please learn to use google. Zajęło mi to pare sekund.
http://www.guildwars.pl/?art=100


Posty: 30
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 14:28 
Cytuj  
Per uno: zbroi nie kupujesz tylko carftujesz. Przynosisz mu materiały i kasę a on Ci ja zrobi. Crafterzy są w każdym większym mieście takim jak: Ascalon, Lion's Arch, Yak's Bend, Droknar's Forge. Secundo: Jak już pisałem jest jeszcze jeden sposób na zdobycie armora, to znaczy od collectora. Z mobów wypadają najróżniejsze itemy. I niektórzy "kolekcjonerzy" wezmą je od Ciebie w zamian za jaką cześć zbroi.

Radziłbym tobie zajrzeć na :

http://gw.gamewikis.org/wiki/Main_Page


Posty: 43
Dołączył(a): 31.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 15:12 
Cytuj  
lo lrozumiem hodzi mi o jakies inne armory a nie tlyko shoowe mozna takie cos dostac?<prophecies>

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 16:17 
Cytuj  
6 postów wyżej wypisałem ci wszystkie dostępne w prophecies armory, wraz z wersjami i lokacjami.
2 posty wyżej dstałeś lokacje tych creafterów wraz z ilością materiałów.

Jeszcze raz i powoli.

W PROPHECIES masz dostęone następujące rodzaje armorów dla elementalisty:

ELEMENTALIST ARMOR (Collectorzy na całej planszy)
PYROMANCER (Ascalon i wprzód)
AEROMANCER (Lion's Arch i wprzód)
HYDROMANCER (Yak's Bend i w przód)
GEOMANCER (Maguuma i w przód)
FOW ARMOR (END game armor w FoW po ascedning)

TO SĄ WSZYSTKIE ARMORY W PROPHECIES.
Nie ma "jakiś innych" nie można innych dostać i shoowe nie wiem co znaczy.

P.S. Po tym topicu jestem za aborcją do 15 roku życia :/


Ostatnio edytowano 27 gru 2006, 12:03 przez Yahzon, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 43
Dołączył(a): 31.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 21:52 
Cytuj  
Dziękuje za wyczerpującą odpowiedz :))

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.