mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 25.11.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 20:45 
Cytuj  
Tak ciekawy jestem kogo braliście sobie na wzór tworząc swojego bohatera. Jak ten wzór zmieniliście i jaka była ogólna koncepcja postaci przy jej tworzeniu. Czy na przykład była to Jean Grey pomieszana ze Storm czy może najwiekszy bohater świata - Superman. Proszę wypowiedzcie sie, bardzo mnie to ciekawi. Ja napiszę o swojej postaci jak przyjdzie do mnie prepaid w czwartek i będę mógł wreszcie zagrać w tą grę.


Posty: 35
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 18:27 
Cytuj  
Ja tworząc mojego bohatera chciałem wzorować się na Iceman'ie. Wiedziałem że będzie władał lodem, że posiądzie umiejętność latania oraz że będzie to blaster. Pozatym chciałem, żeby wyglądał tak jak Iceman- oblodzony "łysol" . Ale kiedy zetknąłem się z edytorem założenia co do wyglądu prysły jak bańka (mydlana ofkors). Najpierw wybierałem z każdej kategorii element, który najbardziej mi się podobał (najfajniej wyglądające spodnie, wzór na nich, najlepsza, według mnie, fryzura etc). Akurat tak się złożyło że wszystkie te części pasowały do siebie jak ulał więc nie musiałem nic poprawiać. Oczywiście próbowałem różnych wariacji podstawowego kostiumu, ale najczęściej zmiany były niewielkie. Nieco bardziej ubiór herosa został zmieniony wraz z nadejściem "Protect and Serve" ale nadal starałem się w tym wypadku trzymać jakiś tam wyznaczonych przez siebie standarów (przez pewien czas mój blaster był zbyt...heavy. Jakby był nieco mniej przypakowanym tankerem. Szybko naprawiłem ten błąd.)


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 25.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 19:59 
Cytuj  
Muszę się przyznać, że moim pierwszym wzorem bohatera była Jean Grey z X-men. Podobały mi się jej moce telekinetyczne i dla tego chciałem grać postacią która będzie mogła tak jak ona kontrolować otoczenie. Kruczek polegał na tym, że to jest kobieta a ja chciałem grać mężczyzną. Tak więc stworzyłem taką męską wersję Jean Grey. Był to Controller, Gravity control i Force fields. I tak się nim trochę pobawiłem.
Jednakże zaraz po kilkugodzinnej zabawie w wyrzucanie ludzie w powietrze za pomocą myśli przypomniał mi się wzór bohatera którym sam chciałem być. Był to oczywiście Superman, niezniszczalny facet w pelerynie z picuś glancuś fryzurą, latający w tę i we w tę ratujący Lois Laine i inne niewiasty z opresji. Wsiadłem zaraz na tworzenie bohatera i zrobiłem Natural Tankera, 2 metry wzrostu, Invulerability i Super strength, no a potem na 14 levelu - Fly. I tak do tej pory bawię się w supermana tylko mi tej pelerynki brakuje, no ale dowiedziałem sie, ze na 20 levelu jakaś misja jest żeby ją odblokować więc wszystko przedemną.
Tak więc czekam na wasze dalsze wzory, ciekawe co was zainsoirowało do stworzenia bohatera.
Pozdrawiam.

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 20:05 
Cytuj  
Moj machomacho man wygladal jak al capone w polaczeniu z pudzianem, zginal niestety smiercia naturalna po 5 dniach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 20:18 
Cytuj  
Ja wzialem zdjecie taty:


Obrazek


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 01:33 
Cytuj  
Ja mialem dupeczke odziana w lateksowe wdzianko. Przysnila mi sie poprzedniej nocy ;]

Btw, ma ktos jeszcze pare fotek ze starych dobrych czasow?:)

/protest ftw


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 04:56 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Btw, ma ktos jeszcze pare fotek ze starych dobrych czasow?:)

Jasne, zeszłoroczna śnieżynka ;)
Obrazek


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 08:42 
Cytuj  
viewtopic.php?t=16769&start=0 - cały temat fotek nawet jest :>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.