mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 14:35 
Cytuj  
Juz od ponad pol roku wiadomo o tej grze ale nikt nic nie napisal o tym na forum :)
Bardzo trudno jest sie dostac na jakies testy w tej grze poniewaz jest strasznie duzo chetnych.
Podaj link do oficialnej strony : http://www.godsandheroes.com/

Swoje szanse na otrzymanie klucza do beta testow mozesz zwiekszyc kupujac jakis magazyn (ale nie ma 100% ze dostaniesz keya).

A teraz troche o grze :
1. Z tego co slyszalem / widzialem na filmikach to tryb walki mozna prowadzic calym oddzialem, ktory pewnie otrzymujesz wraz ze wzrastaniem twojego doswiadczenia.
2. Gra ma bardzo dobra grafike, narazie nie wiadomo jaki bedzie potrzebny komputer ale minimum 2000zl trzeba bedzie wydac :P
3. Wybierasz sobie wlasnego boga dla ktorego bedziesz walczyl / sluzyl czy cos takiego.
4. Bardzo dobrze zrobione postacie , glownie wyglad.
5. Jeszcze raz zajebista walka 1 na 1 na arenie.

Gra miala sie ukazac pod koniec lutego ale najpewniej bedzie przesuniete to na wczesne lato lub cos w tych okolicach.

W tej grze nowoscia jest walka grupowa, czego nie spotkasz w zadnym innym MMORPG, nowoscia tez jest sluzenie dla swojego boga.

Dla osob znudzonych gra w ciagle te same lub podobne MMORPG gdzie jest ciagle ten sam temat : zdobywanie expa, robienie questow, "zabili go i uciekl" to zapraszam do sprobowania tej gry.

http://www.godsandheroes.com/

Ja na nia czekam i wyprzedaje swoje konta do innych gier na uzbieranie kasy na dobrego kompa by w to zagrac :)

Prosil bym o wiecej komentarzy od osob ktore graly w Beta testy lub orientuja sie w temacie tej gry.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 10.03.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 19:04 
Cytuj  
Ale dlaczego temat dałes w Beta testy .... czyzby juz byly ?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 19:28 
Cytuj  
Juz sa. Poza tym lepiej wrzucic do beta testow topic o grze w przygotowaniu niz do ogolnych.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 19:52 
Cytuj  
mam nadzieje że się dostane do bety...bo gra zapowiada się niezle

a wiadomo coś już o płatnościach
jaka będzie wysokość abonamętu ?


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!

*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2007, 20:10 
Cytuj  
podobno tyle co inne mmorpgi

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 18:47 
Cytuj  
Ja sie jakoś w listopadzie zapisałem na Beta testy....

*

Posty: 56
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 15:32 
Cytuj  
to płatne jest... ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 15:36 
Cytuj  
Jack Pirat napisał(a):
to płatne jest... ?

No a co ty myślałeś? Nie płacić SOE? ;P

*

Posty: 56
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 15:47 
Cytuj  
szkoda :-?

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 17:37 
Cytuj  
Ja sie jakoś w listopadzie zapisałem na Beta testy....


:o od poczatku powstawania gry sledze na biezaco strone i forum i zadnych zapisow nie widzialem :O
Cytuj:
Please read this message for the latest information on any news regarding Beta.

- At this point there is no public Beta, nor have we announced a date for the Public Beta
- A few sites have been given Beta codes as prizes for a phase of Beta to be announced later
- Massive Magazine (Street Date August 23) has a Beta code in each issue which will get you priority access. That does not mean you will actually be guaranteed access to the beta, but you are more likely to be selected with one of these codes than with any other way.
- Having an account (Create HERE ) on this site will also give you a chance at being selected.
- FilePlanet will be offering Beta Codes once we get to the later phases of Beta.
- No, we have not announced any dates for the Beta.

I hope this helps answer some of your questions concerning the Beta for Gods & Heroes: Rome Rising . If your question is not answered here, please, ask in the forums!

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 20:43 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Ja sie jakoś w listopadzie zapisałem na Beta testy....


:o od poczatku powstawania gry sledze na biezaco strone i forum i zadnych zapisow nie widzialem :O
Cytuj:
Please read this message for the latest information on any news regarding Beta.

- At this point there is no public Beta, nor have we announced a date for the Public Beta
- A few sites have been given Beta codes as prizes for a phase of Beta to be announced later
- Massive Magazine (Street Date August 23) has a Beta code in each issue which will get you priority access. That does not mean you will actually be guaranteed access to the beta, but you are more likely to be selected with one of these codes than with any other way.
- Having an account (Create HERE ) on this site will also give you a chance at being selected.
- FilePlanet will be offering Beta Codes once we get to the later phases of Beta.
- No, we have not announced any dates for the Beta.

I hope this helps answer some of your questions concerning the Beta for Gods & Heroes: Rome Rising . If your question is not answered here, please, ask in the forums!



Proponuje podszkolic troszke angielski. Wyczytalbys z tego txt co cytowales, ze signup juz dawno byl ( to ten pkt co zaczyna sie od: Having an Acc.) i jak w 90% CB mmo co znam z tych co sie zapisali wybieraja co miesiac kilku do gry.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 21:19 
Cytuj  
heh, nie napisałem , ze tego nie rozumiem -dałem to dla informacji innych...
Jak powiedziales o zapisach pomyslalem o jakims odnosniku na stronie czy cos w tym stylu , a taka rejestracja z forum i losowe wybieranie to smiechu warte ot co.

Swoja droga to tak jak kiedyś napalałem się na tą grę , tak teraz stwierdzam że to będzie shit , poczatkowo myslalem , ze to bedzie lepiej oprawiona graficznie wersja RV ,no... przynajmniej taka mialem nadzieje , wtedy jeszcze procz paru screenow nic o niej nie bylo wiadomo :cry:

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 20:10 
Cytuj  
te juz sie bety rozpoczely czy co bo sie zapisalem a skad link ew jak w/w jest prawda ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 07:23 
Cytuj  
Tak rozpoczęły się:
Cytuj:
Greetings

Gods & Heroes: Rome Rising, like all MMOs, will go through multiple phases of beta testing. There will be several closed stages, invite-only stages, and finally several phases of open beta. Each phase is designed to test various attributes of the game, the servers, and the teams involved in launching such a large-scale game.

The majority of the people selected to participate in the invite-only phases of the beta will be chosen from our registered forum members. The beta registration keys from MASSIVE Magazine will allow you an opportunity to get in the beta if you were not given access at an earlier stage.

Thank You
Perpetual Support


Oni są chyba w pierwszym/drugim stadium :)
Jak widać, można kupować jakiś magazyn, żeby dostać klucz do bety, z tego co czytałem, rzadko trafić na ten magazyn z tą niespodzianką :)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 23:19 
Cytuj  
to jak, dostał się ktoś do tej closed bety ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 12:51 
Cytuj  
http://community.godsandheroes.com/2007 ... ive_away_0


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 12:58 
Cytuj  
Huh, no właśnie wlazłem na link powyższy, dałem after i dostałem key ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 13:08 
Cytuj  
Też już mam tylko klienta ściągnę po powrocie z pracy :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 13:09 
Cytuj  
So do I . chyba kazdemu daja , klient bedzie sie sciagac 16 h :<

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 14:55 
Cytuj  
też nie mozecie wznawiać ściagania tego pliku? jakoś mi sie nie widzi sciagac non stop przez 17 godzin


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.