mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 27.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 15:40 
Cytuj  
Chciałbym zareklamowac fajnego MMORPGa "Dragon Raja" fajna gierka dużo mobow do bicia sporo questów, 5 różnych klas postaci:
1. Ksiądz
2. Mag
3. Złodziej
4. Łucznik
5. Wojownik
każda buduje sie w zupełnie różną stronę, około 15 różnych "Jobow" dzięki każdemu z nich można robić przedmioty między innymi zbroje, bronie i inne magiczne jak i nie magiczne, w grze występują 3 nacje Yilse, Zypern, Vyseus... raz dziennie odbywa się wojna między nacjami polegająca na zniczeniu wszystkich "Stonów" danej nacji, nie jest to natomiast łatwe, gdyż stony są bardzo wytrzymałe i ciężko ustać przy życiu gdy przeciwnik zobaczy Cią przy stonie :) czary i skille w grze bardzo ładnie wyglądają... nie chcę napisać "Rewelacyjnie" bo jest wiele ładniejszych gier MMORPG, gra jest w 2D ale niektóre elementy sa 3D wszystko jest ładnie zmontowane dzwięki i system PVP znakomity dla zainteresowanych podam linki do 2 różnych serverow:
www.dr-int.com - mniej zaludniony server.
www.newraja.com - nieco bardziej zaludniony server.

Problem w tych serwerach jest taki że co jakiś czas Hosterzy muszą otrzymać licencje do hostowania tego serwera, ponieważ jest on międzynarodowy.
Szukamy więc kogoś kto mógłby postawić serwer(mam pliki i opis jak postawić serwer, wraz z kumplem możemy pomóc przy rozwijaniu sie serwera, znajdowanie bugów, których troche znam) , mam kontakt z sporą grupą ludzi którzy napewno mogą zacząć grać i pomóc nowym graczą. Najlepiej żeby serwer był dostępny tylko dla Polaków, ponieważ gra jest atakowana przez hakerów, zazwyczaj chińczyki. Wiem że był już jeden Polski serwer, lecz właśnie tam widać było "ingerencje" Hakera, nie moge powiedzieć że było ich dużo ponieważ widziałem tylko jednego. Dlatego myśle żeby zablokować dostęp do serwera ludzią spoza Polski.
Szukam Hostera który mogłby Hostawać ten serwer 24/7. jeśli ktoś ma taką możliwość prosze o kontakt :
gg - 3378023 lub
gg - 5388677.


Pozdrawiam.


Posty: 13
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 18:48 
Cytuj  
kiedyś chciałem w to grać, ale serwery globalne ripneły teraz wole 9Dragons :D


Posty: 4
Dołączył(a): 27.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2007, 22:40 
Cytuj  
Wraz z Sv1R'em mogę pomóc w tworzeniu serwa, lecz potrzebny jest Hoster. Mamy spore doświadczenie z tą grą.

PZDR

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 09:57 
Cytuj  
gra ktoś na new-raja? :D :-?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2007, 21:19 
Cytuj  
Gierka swojego czasu mnie urzekła ale za dużo grindingu (tylko o to tam chodzi)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2007, 09:06 
Cytuj  
zaczęła mi przypominać helbreatha :P , jednak on mi się bardziej od dragon-raji spodobał :P


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 23.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 13:07 
Cytuj  
Gra ktos na newraja w to ?? Ja mam tam wiza jestem z yllse, jak dobrze wrocic do starej dobrej DR :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.