mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 11.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 16:49 
Cytuj  
Czy taki ideał istnieje? Szukałem, szukałem i nie mogę znaleźć. Są co prawda takie gry jak SecondLife ale to nie są prawdziwe rpg...

Co na ten temat sądzicie?

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 17:49 
Cytuj  
Nie znam RPG bez miecza (ogólnie broń) i zbroi (ogólnie)... tym bardziej mmorpg'a.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 20:03 
Cytuj  
nie jest bezplatne, nie znam nikogo, kto by w to gral, ale zawsze: http://www.ea.com/official/thesims/thesimsonline/us/nai/index.jsp?ncc=1 ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 56
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 20:22 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
nie jest bezplatne, nie znam nikogo, kto by w to gral, ale zawsze: http://www.ea.com/official/thesims/thesimsonline/us/nai/index.jsp?ncc=1 ;)


??? poco ten link jak to nawet nie mmorpg.?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 22:24 
Cytuj  
Jack Pirat napisał(a):
RufeN napisał(a):
nie jest bezplatne, nie znam nikogo, kto by w to gral, ale zawsze: http://www.ea.com/official/thesims/thesimsonline/us/nai/index.jsp?ncc=1 ;)


??? poco ten link jak to nawet nie mmorpg.?


dla Ciebie knights.pl to mmorpg :lol:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 22:31 
Cytuj  
A może lepiej darmowy grind bez mmorpg? wyjdz z kalachem na ulice...


_________________
nie lubie konserw

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 00:13 
Cytuj  
uo.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 06:34 
Cytuj  
UO jest platne i grind jest tam nie mniejszy niz w innych mmoprgach.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 21.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 10:21 
Cytuj  
wurmonline.com :roll:

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 15:30 
Cytuj  
W Wurmie też w pewnym sensie jest grind...

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 16:24 
Cytuj  
wszędzie jest grind, tylko jeden jest po to ,żeby mieć jakiś lvl, drugi ,żeby wykonać jakiś poważny quest a trzeci ,żeby rozwalić sobie łeb o monitor. Różnie bywa.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Posty: 5
Dołączył(a): 11.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 14:02 
Cytuj  
Aż nie chce mi się wierzyć, że nie ma mmorpg bez grindu :(. Nie jest to przecież aspekt gry lubiany przez graczy a występuje w każdej grze ... trochę to bezsensu.


Posty: 7
Dołączył(a): 13.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 19:09 
Cytuj  
może sprybuj poszukać w googlach jakieś rpg

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 19:14 
Cytuj  
zeeed napisał(a):
Aż nie chce mi się wierzyć, że nie ma mmorpg bez grindu :(. Nie jest to przecież aspekt gry lubiany przez graczy a występuje w każdej grze ... trochę to bezsensu.



Pomysl sobie, MMOrpg bez grindu by nie istnial poniewaz:
-brak grindu= brak koszenia mobkow( przynajmniej ja to tak widze) lub koszenie jakiegos rodzaju mobka tylko 1-10 razy. Z tego wynika ze nie zrobil bys zadnego questa, a questy jak by byly ( jak by nie bylo grindu to tylko questami bys mogl zdobywac exp itemki itp...)to by tylko polegaly na czyms w sensie pogadaj z tym i tym lub zanies temu lub temu....

Rozumiesz, he? :wink:

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 19:22 
Cytuj  
mmo bez grindu to raczej jakieś sims online albo 2nd life. Eventualnie jakas koszykowka czy dance online :P Jezeli o to nie chodzi to ja nie rozumiem jak ty chcesz grac w rpga nie klepiac mobow? za npcka chcesz robic ?


_________________
oumn da lololegend

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 20:50 
Cytuj  
Odpal jakis Priv serwer do WoW'a (beznadziejny) i masz MMO bez grindingu ;) Chodzisz zwiedzasz swiat, a jak odkrywasz to dostajesz exp'a.


Posty: 5
Dołączył(a): 11.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 21:31 
Cytuj  
Przez długi czas grałem w Silkroada. Cały system questów, levelowania opierał sie na ciągłym biciu mobów. Czym dłużej jednego rodzaju tym lepiej ( farming itd ) i jakoś nie widzę w tym przyjemności. Żadnej logiki, żadnego sensu. Logujesz się, idziesz na spawna i bijesz moba, każdego tak samo by oszczędzać na poty... i tak w koło Macieju. Nie mówię, że nie chce bić mobów, ale nie powinno to według mnie być sensem i jedynym celem rozgrywki.

Grając w normalne RPG ( single playerowe ) nigdy się nie nudziłem. Questy mimo iż czasami banalne nie ograniczały się do tłuczenia mobów 5h dziennie. Wiem, że to całkowicie odmienny rodzaj gier, ale ... czy nie powinniśmy dążyć czegoś bardziej grywalnego?

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 22:13 
Cytuj  
Bo Silkroad to tak jak każde free mmo H&S to sie nie dziw. Jeśli stawiasz na fabułe itp to zagraj w Guild Wars, gra naprawde fajna. Pozatym nie trzeba płacić abonamentu. Gra tak naprawde opiera się na zdobywaniu skilli i robienie questów w celu poznania w pełni fabuły i nie są one w stylu: zabij x potworów. Gra ciekawa, chodź jeśli jesteś fanem gier typu Lineage II/WoW to raczej nie dla ciebie, GW to oRPG czyli że ludzi spotykasz tylko w miastach, są klany itp ale jak wychodzisz poza miasto to te miejsca są podzielone na serwery i jestes na mapie sam, lub z team'em.


Posty: 23
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 22:44 
Cytuj  
Znam dwa MMORPG nie wymagajace grindowania. Pierwszy z nich to platny EveOnline, a drugi darmowy koreanski Voyage Century. O pierwszej mozna duzo poczytac na tym forum. Co do drugiej - to nie jest tak, ze grind w tej grze nie wystepuje, ale nie jest on niezbednym elementem do rozwoju postaci. Musimy grindowac tylko jesli chcemy rozwijac umiejetnosc w poslugiwaniu sie bronia bila lub palna, ale bez tej umiejetnosci mozna w tej grze przezyc, aczkolwiek przy abordazu bedziemy raczej skazani na porazke. W kazdym razie rozwoj postaci opiera sie na skillach, z ktorych znaczna czesc rozwijamy wykonujac questy absolutnie nie polegajace na zabijaniu setek mobkow (co nie znaczy, ze nie sa one nuzace, bo w zaleznosci od wybranego zawodu polegaja one na przewozeniu towaru z miasta do miasta, polowaniu na piratow, lub odkrywaniu nowych tajemniczych miejsc)

Cytuj:
Pomysl sobie, MMOrpg bez grindu by nie istnial poniewaz:
-brak grindu= brak koszenia mobkow( przynajmniej ja to tak widze) lub koszenie jakiegos rodzaju mobka tylko 1-10 razy. Z tego wynika ze nie zrobil bys zadnego questa, a questy jak by byly ( jak by nie bylo grindu to tylko questami bys mogl zdobywac exp itemki itp...)to by tylko polegaly na czyms w sensie pogadaj z tym i tym lub zanies temu lub temu....


A w sumie co zlego widzisz w tego typu questach, pomijajac juz fakt, ze nie sa jedynymi mozliwymi w grze , w ktorej grind nie jest obowiazkowy. Masowa eksterminacja mobkow zreszta wcale nie musi byc grindem, jezeli zabijanie mobkow nie jest celem samym w sobie, lecz jedynie przeszkoda w drodze do celu (na przyklad jakiegos skarbu bedacego przedmiotem questu) to to nie jest grind. Jezeli jednak latamy po jakism obrzarze lub stoimy w jednym miejscu w celu zdobycia exp/itemkow to wtedy juz mamy do czynienia z grindem

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2007, 21:19 
Cytuj  
krogg : po czym wnosisz że VCO wyszło spod koreańskiej ręki ? (czy w ogóle azjatyckiej)

grind...chodzi w ogóle o grind pve czy pvp ?
co z GW w takim razie ? 20 lvl i finito, reszta to tylko zdobywanie skilli
np w planetside to jest tylko pvp i grind jako taki jest nonsensem, bo nawet śrubokrętem w grach mmofpp (czy tam fps) postacią na 1 lvlu można ukatrupić hihg lvl pwnzora

w zasadzie to chyba tylko gry mmofps z elementami rpg nie bazują na grindzie, bo tam albo gra się zaciekle by katrupić leszczy z gorszym łączem :P albo się nie gra

natomiast 100% mmorpg bez grindu nie spotkałem, a powstanie chyba tylko jeśli będzie w niej rozgrywa stricte pvp bez nawet cienia pve


ps: h# mnie strzela jak tylko sobie przypomnę że sigonyth nie wypalił ;_;


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.