mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 03:29 
Cytuj  
http://www.nihilum.co.uk/forum/showthread.php?t=7743

Discuss.

Moim zdaniem, po czesci maja racje, bo high end dungeony to masakra jest jesli chodzi o poty i gear, i latwo sobie zyly na tym wypruc.

Ale z drugiej strony, o to w tym chodzi. Rownie dobrze mogly byc kody (IDDQD anyone?) na poty czy inne gowna, i wyszlo by na to samo. Blizz moglby zaczac robic mikroplatnosci jak koreanskie mmo, i sprzedawac consumable za kase.

Nie szokuje mnie to ze high end gildie kupuja gold na mase, ale zawsze traca na tym kilka punktow jak wychodzi to na wierzch.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 05:45 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
high end dungeony to masakra jest jesli chodzi o poty i gear, i latwo sobie zyly na tym wypruc.

Ale z drugiej strony, o to w tym chodzi.


a ja myslalem, ze chodzi glownie o dobra zabawe :) No coz, niektorzy jednak traktuja gre zbyt powaznie...... psychiatrzy beda potem mieli klientow :)

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 05:57 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Nestor napisał(a):
high end dungeony to masakra jest jesli chodzi o poty i gear, i latwo sobie zyly na tym wypruc.

Ale z drugiej strony, o to w tym chodzi.


a ja myslalem, ze chodzi glownie o dobra zabawe :) No coz, niektorzy jednak traktuja gre zbyt powaznie...... psychiatrzy beda potem mieli klientow :)



A my juz mamy czlowieka ktory w kazdym temacie wlacza FLAME ON

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 06:07 
Cytuj  
to wkoncu kupuja ten gold czy nie nie ? Nie chce mi sie przekopywac przez 10 stron wazeliny dla teh uber nihilum!11~~~~~~~~


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 06:31 
Cytuj  
Kupują.

W skrócie napisali, że każdy, kto ma prace/szkołe/cokolwiek musiałby być kompletnie pojebany żeby farmić na każdy "end game uber progresss itp" raid ingame.


_________________
Altaya | BF4

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 06:37 
Cytuj  
? Przecie od wyjscia Naxx kazda lepsza gildia miala ok ~50% czlonkow (tych ktorzy maja szkole/prace/life) ktorzy kupowali golda aby miec na raidy......nic sie nie zmienilo, np wczoraj cale SSC wyczyscilismy w niecale 5h bez zbugowanej Vashj i poszlo na to 2x flask, ~7 kazdy z elixirow (hunter afk na pullu Phatoma=wipe, tank water tombed na tw=wipe) + mana poty , repair byl jakis ~7g wiec w sumie wyszlo cos ok 250g na caly ssc clear. Ofc jak sie uczy bossa to wydatki sa o wiele wieksze i jak ktos kto konczy prace o 15 idzie do domu, zanim zje i wezmie prysznic i odsapnie to jest juz ~16 z groszami i teraz ma niecale 3h do raidu, wiec o wiele lepiej jest kupic golda i miec relaks niz farmowac jak pojebany aby tylko zdarzyc. Gra sie dla funu a nie dla pojebanego farmingu, blizz to wkoncu skapowal i next patch rozwiazuje te problemy :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 06:53 
Cytuj  
Czyli, jeśli to prawda (bo do końca w sumie dowodów nie ma) to wszystkie ich dotychczasowe wyniki te stare i te obecne można uznać za zwykłe oszustwo (cheat).

Dlaczego tak uważam:

1. Zakup golda w chwili obecnej oficjalnie nie jest dostępny.
2. Zwykli gracze aby przygotować się do raidu poświęcają troszkę czasu na farmę, tak więc postępy zwykłych gildii są dużo wolniejsze, ale według tego schematu prawidłowe i przewidziane przez twórców gry. Czyli po prostu kupujący golda naginają fizykę gry, innym słowem oszukują w stosunku do normalnie zaplanowanego schematu działania gry.

Można tu jeszcze wymienić sporo zależności.

Tak więc, jeśli naprawdę gracze Nihilum posiłkują się zakupem golda, to należy z dużym dystansem spoglądać na ich wyniki w grze, a nawet można pokusić się o stwierdzenie oszustwa co w przypadku innych gier całkowicie skreśla wizerunek takich graczy.


_________________
http://www.youtube.com/kpszczola

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 07:00 
Cytuj  
Chyba nie wiesz jak wygląda farma na progresowy end game.

Można mieć skilla a nie mieć czasu na farme durnych potków i co wtedy? Rezygnować z gry tylko dlatego, że jakiś dzieciak co siedzi cały dzień przed kompem i farmi jak głupi czuje się tym oburzony?

Who cares.

Zresztą w linkowanym topicu podane są wszystkie argumenty za/przeciw/whatever, nie ma sensu powtarzać się po raz 1482194.


_________________
Altaya | BF4

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 07:12 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
Chyba nie wiesz jak wygląda farma na progresowej end game.

Można mieć skilla a nie mieć czasu na farme durnych potków i co wtedy? Rezygnować z gry tylko dlatego, że jakiś dzieciak co siedzi cały dzień przed kompem i farmi jak głupi czuje się tym oburzony?

Who cares.

Zresztą w linkowanym topicu podane są wszystkie argumenty za/przeciw/whatever, nie ma sensu powtarzać się po raz 1482194.


Ależ wiem o co chodzi "w farmie progresowy end game", jeszcze za czasów pamiętnego naxx wiem co się działo, ale jakoś nigdy nie pokusiłem się o zakup golda, a naprawdę przy tych cenach to nie jest żaden problem.

Ale idąc twoim tokiem myślenia, zaczynamy przykładowo grać w Counter-Strike lub jakiegoś Quake, nie idzie nam za bardzo, nie mamy czasu na treningi w grze, chcemy mieć wyniki, kupujemy lub ściągamy jakiegoś AIM bota (program, który sam za nas celuje widać przeciwników przez ściany itp.) i już jesteśmy do przodu. Czy jest to uczciwe i różni się czymś od zakupu golda ?

Idąc dalej tą ścieżką, to nie należy raportować botów na serwerach bo przecież, może ktoś nie ma czasu na granie lub farmę więc zostawia bota czy jest jakaś różnica w tym rozumowaniu między botem a zakupem golda ?

Twórcy przewidzieli widocznie taki czas, który należy poświęcić, aby iść do przodu, a zwykłe przyspieszanie sobie i ułatwianie poprzez zakup golda jest według mnie normalnym oszustwem.


_________________
http://www.youtube.com/kpszczola


Ostatnio edytowano 19 kwi 2007, 07:14 przez ShaggY73, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 07:12 
Cytuj  
nic nowego jak dla mnie

fizycznie nie jets mozliwe rajdowanie po 10h/dobe i wyfarmienie kasy na same naprawy jesli ma sie szkole/prace (o zyciu poza gra nie mowie, bo jak ktos gra po 10h/dobe to go nie ma po prostu ;P), a gdzie jeszcze kasa na poty ??

zawsze wiedzialem ze nihilum i dt kupuja golda, inaczej sie nie da z ich trybem grania

//edit

@up: nie porownuj fpsa z aimbotem do kupowania golda, bo czas na gre to ci kolesie maja (czyli czas na "trening") a smierc w fpsie nic nie kosztuje i wszystkie bufy sa za darmo


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 07:26 
Cytuj  
Robus napisał(a):
//edit

@up: nie porownuj fpsa z aimbotem do kupowania golda, bo czas na gre to ci kolesie maja (czyli czas na "trening") a smierc w fpsie nic nie kosztuje i wszystkie bufy sa za darmo


Ale nie mieli by tego czasu nie zakupując golda, więc cała sytuacja się zapętla nie sądzisz?


_________________
http://www.youtube.com/kpszczola

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 07:38 
Cytuj  
Ja osobiście uważam, że kupowanie golda powinno byc legalne i nie mam nic przeciwko pod warunkiem, że:
1) blizz ograniczyłby / całkiem uniemożliwił korzystanie z botów
2) kupowałoby się gold od innych graczy, którzy po prostu najzwyczajniej go farmią
Powody proste, skoro ktoś ma kasę i chce kupic, to czemu nie, w momencie gdy ktoś inny ma czas i chce sprzedac?
U mnie w gildii jest sporo osób, które miesięcznie sprzedają 1-2k golda normalnie wyfarmionego.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 07:41 
Cytuj  
Big LOL tla tego kto porownal kupowanie golda do uzywania botow w cs, to zrobmy tak, zlap 25 randomow, dam wam wysztkie poty w grze i flaski i wypad wyczyscic cale ssc w 5h bo inaczej del account...nosz takie cos pierdolnac to trza byc niezlym lolem.....

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 07:54 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Big LOL tla tego kto porownal kupowanie golda do uzywania botow w cs, to zrobmy tak, zlap 25 randomow, dam wam wysztkie poty w grze i flaski i wypad wyczyscic cale ssc w 5h bo inaczej del account...nosz takie cos pierdolnac to trza byc niezlym lolem.....


Poziom wypowiedzi tego osobnika jak widać świadczy o nim wystarczająco, więc nie ma co nawet brać pod uwagę jego 15 sekundowych wypocin.


_________________
http://www.youtube.com/kpszczola

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 07:58 
Cytuj  
@up nie staraj sie byc madry bo ci nie wychodzi.

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 08:04 
Cytuj  
farma < kupowanie golda

wychodzi na to samo żaden cheat poprostu ktoś sobie skraca o kilka godzin czas bezmyślnego grania i zamienia go w kilka minut zęby gold kupić :] Moim zdaniem kupowanie golda to najlepsze co teraz można w WoW zrobić bo jak mam farmić to ja dziękuje niech chinole farmią nie ja :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 08:09 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
W skrócie napisali, że każdy, kto ma prace/szkołe/cokolwiek musiałby być kompletnie pojebany żeby farmić na każdy "end game uber progresss itp" raid ingame.
dobrze napisane, znam kilka osób które kupuja po to żeby i rajdować i żyć jak człowiek

@ShaggY73
za stary jesteś juz, jezeli szukasz zrozumienia/porozumienia z ludzmi o połowe młodszymi czuj sie tu jak obcy natomiast nie traktuj tak ich


_________________
psn


Ostatnio edytowano 19 kwi 2007, 08:13 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 08:13 
Cytuj  
Jak zwykle najbardziej oburzaja sie ci co z róznych przyczyn nie kupuja golda.
Jakos mi to przypomina wieczne dyskusje nt. darmowe mmo > platne mmo...
:roll:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 08:15 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Jak zwykle najbardziej oburzaja sie ci co z róznych przyczyn nie kupuja golda.
najbardziej oburzaja sie ci co by kupili ale ich świnka tego nie wytrzymuje :wink:


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 08:18 
Cytuj  
Najbardziej oburzają się właśnie ci co kupują golda i myślą, że nie nagieli w ten sposób fizyki w grze ;P


_________________
http://www.youtube.com/kpszczola

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.