mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 42
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:12 
Cytuj  
W tym topicu opisujemy tylko Bugi lub podejrzenia co do nich ...
W ten sposob GM-i beda mniej wiecej wiedziec co poprawic ...
I nie warto sie z nimi czaic , poniewaz wszyscy na tym w przyszlosci ucierpimy ( co bedzie przejawialo sie najprawdopodobniej duzymi cofkami ). A tego chyba nie chcemy ...
Dziekuje za uwage ...


Posty: 10
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:56 
Cytuj  
Hmmm...Wydaje mi sie, ze powinienem dostac ksiege czarow kiedy biore jako pocztkowego skilla magery. Nie dostalem i to mnie zastanawia, gdyz nie wiem jak wycwiczyc czary nawet bo gdy podchodze i "magu ucz" to facet mowi mi ze nie jestem magiem! A ja mu na to, ze ma sie odpier....ale... nie podzialalo :smile:
Ale jeshcze jedno mam - jak mam wycwiczyc i u kogo zielarstwo? Czy na stronce ukaza sie sposoby uzywania umiejetnosci (w szczegolnosci zielarstwa)? Mam nadzieje, ze przysluzylem sie graczom ZS!
Pozdrawiam @ll!


_________________
Mag Zakonu Czarnych Szat

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 01:42 
Cytuj  
1) Potworki przechodza przez sciany.

2) Nie wiem jak inne cenny ale cenna welny jest za 9gp od sztuku (Delucja). Jezeli inne sa niskie to jest to Bug.

3) Jestem magiem i nie mam ksiegi czarow. Wiec jak mam czarowac. No i jak pisac scrolle na sprzedarz. No i jeszcze zielarstwo. Jak to z nim jest.

4) Nie daleko Delucji jest farmer z murderem. Znajduje sie na przeciw bramy najblirzej portala (miejsca gdzie naz wysadza).


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 01:45 
Cytuj  
Patrzylem na inne cenny u krawca sa wyrzsze wiec to nie bgu. Ale nie ktore farbki i kuble z woda sa za 0gp. A pocienty material za 2gp. Wiec troche malo jak walek materialu kosztuje 60gp (przy kupnie), a welna 30gp (przy kupnie).


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...


Posty: 45
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 04:20 
Cytuj  
Baron stoi gdzies ukryty za sciana za palacem.Troche to lipa a moze bawi sie w chowanego?
W N`ylem nie dzialaja palmy i nie mozna scinac dzrewna czy tak wszedzie jest?
Na polnocy miasta (za murami)przy banku jest ciesla ktory jest zamkniety na klucz i nie mozna sie do niego dostac.
W centrum miasta w shipwrighta,on i cartographer stoja tak blisko siebie,ze kiedy chce sie cos kupic odzywa sie tylko ten drugi.
Nie znalazlem architecta.


Posty: 45
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 05:01 
Cytuj  
Nie wiem czy to bug.Zostalem zatryty przez weza.Zle sie czujac bieglem az do wyczerpania staminy,kiedy sie skonczyla juz nie wzrastala tylko wciaz byla na 0.Nie wiem czy to bug czy wina zatrucia czy jescze czegos.
W N`ylem nie mozna scinac drewna z palm.W miescie po przeniesieniu sie przez portal-Delucja?Drzewa dzialaja ale nie ma kogos kto skupuje wykonane przezemnie luki.Platnerz,ciesla i ten od broni do walki wrecz nie skupuja ich.
Jak na powrot przeniesc sie do N`ylem?


Posty: 45
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 05:06 
Cytuj  
Co robia potwory z samym centrum N`ylem?Kilka krokow od portalu zaatakowal mnie water elemental.Czy to nie przegiecie w samym srodku miasta?
Jest za malo straznikow,nie chodzi o obrone przed zwierzetami ale o sam fakt ochorny przed atakami innych graczy.Po co wtedy jest kryminal skoro brak straznikow?
Paladyn w Delucji miasto po drugiej stronie portalu jest goly. :smile: Ma tylko plaszcz tarcze i miecz.No ladnie ladnie czy to jakis berserker ? :smile:

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 08:56 
Cytuj  
Kaamien gildi kosztuje 15k. Jezeli jest taki jak dawniej to za malo troche. Jezeli ma inna funkcje to nie wiem.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 09:05 
Cytuj  
Chodz mialem grac kowalem to mecze maga bo jest ciekawy i oto moje uwagi.

Nie wazne jak sie zacznie to nie ma sie ksiegi czarow. Przez co nie mozna przepisywac czarow na scrolle anie sie zadnych uczyc. Bo mistrze telekinezy wogule na ciebie nie reaguja. Co do zielarstwa to wogule nie moge znalezc gdzie mozna sie tego nauczyc.

Dobra stworzylem nowego maga z heralbisz - ponoc to zielarstwo. Ale jak to urzyc bo nie ma diametu obok czynnosci, a w lesie nie znalazlem nic oprocz smiersi od orkow.

Pozatym w porownaniu do innych cenn to scrolle sa smiesznie tanie i taki mag jak sie juz ksiazki na rybkach dochrapie (na razie nie wiem jak to inaczej zrobic) to nie bedzie za duzo arabial na scrollach. Noe chyba ze te wysoko poziomowe sa drozsze.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 09:10 
Cytuj  
W zamku barona na lewej zewnetrznej scianie sa srziw przez ktore nie mozna przejsc. Wogule jakos dziwnie tam wygladaja wiec moze ich tam nie mialo byc.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 09:39 
Cytuj  
W Nujem nie znalazlem zadnego Healera pomiomo ze przebieglem jako duch prawie cale miasto. Jedynie w Delucji sa. Chociaz tyle ze przewoznik tylko 5gp sobie liczy za przeniesienie do Nujem :smile:


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...


Posty: 5
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 11:06 
Cytuj  
Nie wiem czy to blad ale w grze jak cos mowie to czesc tekstow w ogulke sie nie pojawia. Niektore tylko sie pojawia


Posty: 45
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 11:06 
Cytuj  
healer jest na polnocy miasta za murami w jednym z domkow.cos kiepsko szukales :smile:

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 13:03 
Cytuj  
Wyroby skórzane wyjątkowej jakości nie dawały rzadnych bonusów po za ceną. Skórzane AC nie wzrastało :sad:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)


Posty: 10
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 13:15 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze fryzjer nie dziala! Nie reaguje na komendy ("buy" , "kupic") Nic stoi tylko! Probuje do niego po Rosyjku, wlosku, polsku, niuemiecku, angilesku, mauretansku! Nic - jakis analfabeta. Moze gluchoniemy? :smile:


_________________
Mag Zakonu Czarnych Szat

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 13:20 
Cytuj  
Ja zauwazylem ze straznicy nie reaguja na potwory!Scigal mnie wielki scorpion,przebieglem kolo 5 straznikow i zaden nie zareagowal.Pozatym nie moglem polanczyc pieniedzy w jedna kupke tylko mialem rozbite na kilka.Acha i nie wiem czy ta blad ale ruda po przetopieniu zamiast w plecaku laduje na zniemi!


_________________
Peace and love :P

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 13:24 
Cytuj  
Nie udało mi się w rzaden sposób pokolorować ubranek. :sad:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

*

Posty: 135
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 13:24 
Cytuj  
Pierwsze 100 kasy ma status nieznikania. Właśnie dlatego nie da się jej z inną kasą połączyć. Tak jak wszystko z resztą. W sumei to dobrze, bo tych pierwszych 100 sztuk nikt nam nie gwizdnie...


_________________
"Life's for my own to live my own way"

*

Posty: 135
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 13:50 
Cytuj  
Carpenter kupuje oid mnie szafy z szufladami, ale szafy na ksiazki juz nie chce kupic:( Pozatym jedną skrzynie kupil, a innej juz nie chce...


_________________
"Life's for my own to live my own way"


Posty: 2
Dołączył(a): 16.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 15:05 
Cytuj  
Nie weim czemu ale jak zroblem drwala nie mialem pily i nozyka. Ceny black perl przy sprzedazy 3 gp skoro mozna je lowic tak latwo. Koledze przy 10% fishinga zrecznosc urosla z 10 na 13. Z mojego ciala nie moge podniesc niczego luba tylko mala czesc, i czemu nie moge nauczyc sie rozpalac ognia gdy mam 0%

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.