mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 08:19 
Cytuj  
Tak ostatnio troszkę mnie L2 znudził i aby chwilkę odpocząć, to poszukałem sobie jakiegoś nowego MMORPG. No i zainteresowałem się grą Perfect World. Gra narazie jest w fazie produkcji na etapie beta testów. W chwili obecnej są wersje jedynie: Chińska, Koreańska, Japońska i Tajwańska (jedynie Japońska jest teraz Open beta z tego co mi wiadomo). W najbliższym czasie zabierają się za Angielską i najprawdopodobniej jak wyjdą wersje skośne to angielska wejdzie w beta testy.

Więc po kolei.
W końcu zabrałem się za umieszczenie screenów z moich Beta Testów dobrze zapowiadającej się gry Perfect World, które przeprowadziłem na japońskim serwerze Open Beta. Klient gry też był po japońsku, co widać na załączonych screenach :) Bariera językowa jest ogromna, choć przypomniały mi się dobre czasy dzieciństwa, gdy jeszcze nie znałem angielskiego, a rozpracowywałem gry jedynej słusznej wersji językowej - angielskiej (w połowie lat 80 nie było innych). To takie trochę chodzenie po omacku, aczkolwiek jak się do czegoś dojdzie to potem daje to ogromną satysfakcję.

Zanim zacząłem zakładać konto i ściągać grę, to przygotowałem sobie Instrukcję Obsługi.doc (11,5 MB) za pomocą genialnego narzędzia jakiom jest Google Translator. Kto zna angielski to dzięki niej powinien bez problemu zarejestrować się na Open Beta Japan, ściągnać klienta, zainstalować grę, uruchomić i pograć.
Tu należy się pochwała dla oficjalnych stron gier z dalekiego wschodu. Strony amerykańskie i europejskie nie dorastają im do pięt zawartością i rzeczowością treści :(

Na początek ekran logowania i tworzenia postaci.
(przepraszam za nie najlepszą jakość screenów, ale na początku nie doszedłem jeszcze do ekranu ustawień jakości grafiki, więc praktycznie wszystkie screeny, z wyjątkiem kilku ostatnich gdy znalazłem tą opcję, są w ustawieniach standardowych - najniższych detalach) :(
Obrazek Obrazek

Wygląd postaci można dowolnie modyfikować. Tu kilka predefiniowanych przykładów.
Obrazek Obrazek

...i moje zabawy :)
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Powoli zbliżam się do finału...
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

A tu efekt końcowy mojej zabawy.
Obrazek Obrazek

Ekran wczytywania gry i pierwsze sekundy życia Maraquaya w nowym perfekcyjnym świecie.
Obrazek Obrazek

Ekran ustawienia chatu i pierwszy napotkany NPC.
Obrazek Obrazek

Mapa na 3 różne sposoby.
Obrazek Obrazek

I ekran tworzenia makr. Te kolorowe ikonki to są ikony jakie możemy przypisać do swoich makr. Prawda, że ciekawsze niż te z Lineaga?
Obrazek Obrazek

Drzewko umiejętności i widok poglądowy na okolicę.
Obrazek Obrazek

Pierwsi napotkami przechodnie.
Obrazek Obrazek

I pierwsza krew :)
W grze wszystkie postacie mogą latać. Jedne mają skrzydła, inne latają na magicznych mieczach czy na różnych zwierzątkach. Jednak autorzy pomyśleli o PvP i atak z powietrza jest okupiony dużymi sankcjami. Mi na oko wyszło, że zadajemy jedynie 20-25% DMG, tego jaki byśmy zadali stojąc na ziemii.
W grze można też skakać... na wysokość około 6 metrów.
Obrazek Obrazek

Pierwszy mój lot do najbliższej wioski i... LOL :) Czyżbym był na plaży w słoneczne lato?
Obrazek Obrazek

Kilka przechodniów.
Obrazek Obrazek

Skrzynka meilowa. Można w niej zostawić komuś wiadomość i chyba nawet itemy. Ale jeszcze nie jestem pewien dokładnego jej działania. I znów jak na plaży :)
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Gateekeeper. Ta żółta tarcza nad głową mówi nam, że NPC ma dla nas jakiś quest.
Obrazek Obrazek

Zagadałem z GK. Wybietam gdzie mam się teleportować (okienko po lewej). I znazlazłem się w jakiś podziemiach. Wejście w ten portal przeniosło mnie spowrotem do wioski.
Obrazek Obrazek

Jak widać każdy wygląda inaczej. A tu napotkany sierściuszek. Zwiewał przedemną gdzie pieprz rośnie :)
Obrazek Obrazek

Czas na chwilę relaksu.
Obrazek Obrazek

...i okazywanie emocji.
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Rycerz na rumaku i...
Private Store. Tak właśnie. Te różowe kotki to private store sell/buy. Stawiamy sobie takiego i idziemy expić, a sklep sam się prowadzi. Jak dla mnie genialne! :)
Można wystawić po kilkanaście pozycji na sell/buy w jednym czasie (okienko po lewej, lewa strona to sell, prawa to buy).
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Rozwaliły mnie ten emotioikony chatu :) A po prawej stronie screen z momentu gdy odkryłem, że postać ma tak zwany tryb fashion. Coś a'la Formal Wear.
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

A tu jak ten tryb fashion działa. Są do tego przełączniki. Po lewej screen z trybem normal, po prawej fashion. W trybie fashion dalej mamy tak jak by ubrany armor, broń, itp. bo statystyki nie spadają, jedynie postać inaczej wygląda.
Obrazek Obrazek

A tu po lewej statystyki broni podstawowej. A po prawej zdobytej z questa. Zrobiłem ich kilka i nasunął mi się wniosek, że itemy z questów mają wręcz wypasione statystyki w porównaniu z tym co można wydropić/kupić.
Obrazek Obrazek

Po lewej NPC od skilli magicznych. A po prawej robię innego questa. Można sobie włączyć pokazywanie strzałką NPC questowych, podobnie jak w Lineage.
Obrazek Obrazek

Po lewej sklep. A po prawej Blacksmith, u którego można sobie craftować jakieś przedmioty.
Obrazek Obrazek

Dwie jakieś laski w trybie fashion. A po prawej w końcu odkryłem gdzie w opcjach się ustawia grafikę na Full Wypas. W końcu gra zaczęła wyglądać normalnie :)
Obrazek Obrazek

Zabawy nad gorącymi źródłami.
Obrazek Obrazek

I znów robię questa. Po lewej na środku ta masa napisów, to skrócony opis wybranych przezemnie questów, wraz z podaniem zebranch quest itemów.
Obrazek

Ciężko micoś więcej powiedzieć jak będzie wyglądać dalsza część rozgrywki.
Narazie nabiłem tylko 4 lvl. Ale kilka wniosków się samo od razu nasunęło:
- Jest bardzo duża liczba questów! Ja mając 4 lvl (max. to 99 chyba) skończyłem 3 questy i zacząłem 8 czy 9 innych! Dodam, że wszystko tylko w wiosce startowej.
- Nagrody za questy są wypasione :) Np. taki miecz czy armor to można taki sam kupić w sklepie. Ale na zakup mnie by nie było stać (mam za mało kasy). A poza tym itemki z questów są jak by magiczne i mają staty 2x lepsze niż ze sklepu.
- Pomysł z lataniem może się wydawał mi dziwny na początku, ale uważam, że to świetny pomysł.
- Podobnie pomysł z private store. Wystawiamy sobie taki i idziemy expić, a sklep się sam prowadzi. Mieści się w nim kilkanaście pozycji, a nie tylko 4.
- Pomysł ze skrytką pocztową pewno jest ściągnięty z WoW'a. Ale to dla mnie też na plus, że można komuś zostawić jakieś itemki (bo np. ciężko się razem zgrać w czasie i w grze spotkać) czy wiadomość do odczytania po zalogowaniu.
- Gra jest bardziej user-friendly. Przywiązuje większą uwagę do społeczności graczy, np. poprzez tryb fashion. To wymysł azjatów, gdzie gracz się zżywa ze swoją postacią. (idzie się bardziej uzależnić)
- Są robione jakieś blokady PKowania low lvl graczy. Jak dla mnie na +.
- Coś a'la profesję się zmienia prawie co 10 lvl, więc jak dla mnie ciekawiej, bo więcej się dzieje w grze, a nie tylko koksowanie i koksowanie na okrągło.
- Graficzka wypaśna. Szczególnie modele postaci. A latanie pozwala zobaczyć śwat z zupełnie innej strony. Dla mnie bomba :D

Podsumowując gra zapowiada się świetnie. Jest w niej kilka rozwiązań, które wydają się ciekawsze niż rozwiązanie ich w Lineage 2 (private store, fashion, latanie). Nagrody z questów są dużo lepsze w porównaniu z tymi z L2. Grafika też niczego sobie.
Nie wiem jak wygląda PvP, bo na 4 lvl (max to 99 chyba) niewiele można zdziałać. Ale czytając na japońskiej stronie oficjalnej z Google Translatorem wnioskuję, że może być ciekawie.
Martwi mnie tylko jedno.
To jest dopiero japońska beta. Znając życie grę może wypuszczą w Japonii do końca roku. Wersja angielska może pojawi się pół roku później, czyli nie wcześniej niż za rok. Do tego czasu nie pozostanie mi nic innego jak ztestować jeszcze Chińską Betę Soul of the Ultimate Nation i grać w Lineage 2 :)

To narazie tyle co można powiedzieć po około 10h zapoznawaniu się z grą. Czekam na wersję angielską, choćby betę.
Mam też założone konto na Chiśnkiej Becie Soul of the Ultimate Nation i też chciałem to ztestować. Konto zakłada się trudniej niż Perfect World, bo na SUNa trzeba podać numer dowodu osobistego, oczywiście chińskiego! Ale czego się nie znajdzie w Internecie ;) Polak potrafi :) Nawet jak języka nie zna!
Aczkolwiek nie ukrywam, że mimo wszystko i tak mnie obecnie najbardziej do Lineage 2 ciągnie, więc krzaczaste gry trochę sobie poczekają :D

Aha. Gram na serwerze pierwszym z góry na liście serwerów.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 08:26 
Cytuj  
To chyba jakaś Seksmisja w wersji Azjatyckiej...

A sterować WSAD sie da ?

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 08:38 
Cytuj  
Tak. Ja tam jestem fanem Lineage 2, więc gram myszką. Ale WSAD'em też można. Spacja to podskok.

I nie jest to seksmisja, a następca L2. Ja widzę, że ściągnęli z Lineage i WoW'a to co najlepsze i stworzyli nową grę. Ja przewiduję jej wielki sukces. Na pewno w Azji, gdzie ludzie się bardziej niż w Europie/Ameryce zżywają ze swoimi postaciami. Azjaci to tacy fani, dla których gra to drugie życie.
Perfect World właśnie chyba taką grą będzie.
Nie aby zaraz go do SIMsów przyrównywać, ale coś w tym jest. Bo np. w Perfect World może:
- mężczyzna wziąść kobietę na ręce (coś ala pary/związki, czy śluby, jeszce nie wiem),
- mężczyzna może też jechać na zwierzaku wraz ze swoją partnerką, mogą się pocałować,
- jest tryb fashion, czyli gratka dla kobiet, które przywiązują taką uwagę do wyglądu. Teraz każda może inaczej wyglądać i pochwalić się swoimi ciuszkami przed koleżankami.

Czyli gra będzie mieć wg mnie dość rozbudowane community i życie w miastach, a nie tylko łupanie mobków na okrągło.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 09:02 
Cytuj  
Seksmisja == na kazdym sceenie widze postac zenska :E

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 10:53 
Cytuj  
ni hao

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 14:56 
Cytuj  
Aldatha, gra dla CIEBIE!

MOZESZ POGRAC AZJATKA :lol:


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:06 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
Aldatha, gra dla CIEBIE!

MOZESZ POGRAC AZJATKA :lol:

A co ? Masz cos do Azjatek ? :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:08 
Cytuj  
PIEKNA gra...


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:28 
Cytuj  
Kolejny i moze udany klon Lineage, nastepca Lineage2 to Aion od NCSoft, wiec to raczej bedzie w reszcie swiata ( jesli wogole powstanie wersja eng ) marginalny projekt ale przyznam ze ladnie wyglada.
Jesli mozesz to zrob w wysokich detalach bez glow jakies skreny swiata, mobkow i czegos ladnego :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 23
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 16:39 
Cytuj  
http://wiki.perfectworld.cc
Mozna dowiedziec sie troche wiecej o grze w bardziej nam znanym jezyku
Jak widac Filipinczycy i Malezyjczycy pracuja nad angielska wersja, ale prawdopodobne jest, ze dla reszty swiata ich wersja bedzie niedostepna.
Gra zdaje sie dostala juz w Chinach wiele nagrod i gra w nia tam masa ludzi.

Ja pogralem chyba do 10 levelu i sobie odpuscilem meczarnie z chinskimi krzaczkami, ale kolega doszedl juz do 24 levelu, jest nawet w jakiejs chinskiej gildi, ktora pomaga mu robic questy. To co odroznia ta gre od innych azjatyckich produkcji, to to, ze questy nalezy robic bo dostaje sie za nie naprawde duza ilosc exp (i nie tylko). Bez nich levelowanie jest naprawde trudne, z nimi calkiem latwe. Poza tym questy sa chyba dosyc ciekawe. Te, ktore udalo mi sie zrobic polegaly poza zabijaniem mobkow i zbieraniem lecacych z nich przedmiotow (czyli standard w sumie nie tylko w azjatyckihc produkcjach, ale tam czesto innych questow nie ma) opieraly sie o zbieractwo (rosliny, mineraly) oraz dostarczanie wiadomosci lub odwiedzanie jakis miejsc. Jesli sa jeszcze jakies bardziej skomplikowane to nie udalo mi sie wpasc na ich rozwiazanie. W kazdym razie questy sa nam rowniez niezbeden jesli chcemy pozanc nowe skille, oraz casami jesli chcemy rozwinac juz posiadane.

Nie bylbym do konca przekonany czy gra nie ma szans z Aion, gdyz jest to i w wersji miedzynarodowej pewnie bedzie produkcja Free2Play. Z tego co udalo mi sie wyczytac gra w dodatku oferuje tak niecodzienne w tego typu produkcjach elementy jak housing i castle siege, wiec moze okazac sie calkiem popularna

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 16:50 
Cytuj  
Trudno pisac o przyszlosci ale Aion to NCSoft, to juz nastepna genercja gier od strony graficznej tak jak Conan, Warhammer itd, dx10 do konca roku bedzie standartem w cywilizowanej czesci swiata ( japonia, korea, usa ).
Jak wyglada pvp i czy jest end game jak np w WoW czy gra sie jak w Lineage2 itp ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 19:53 
Cytuj  
embe napisał(a):
dx10 do konca roku bedzie standartem w cywilizowanej czesci swiata ( japonia, korea, usa ).


Chyba zartujesz... Nie pisz takich glupot bp ludzie masowo poleca do sklepu po GeForce'y za 2500 zeta ktore im sa na nic nie potrzebne.

Bardziej znane gry zapowiedziane pod Dx10 (zreszta jest to ich znakomita wiekszosc, w nawiasie data premiery i kompatybilnocs z Dx9)

Age Of Conan (pazdziernik 2007 - TAK)
Alan Wake (nieznana - NIE)
Bioshock (wrzesien 2007 - TAK)
Company Of Heroes (maj 2007 patch - TAK)
Crysis (wrzesien 2007 - TAK)
Eve Online (koniec 2007 patch - TAK)
MS Flight Simulator X (nieznana patch - TAK)
Halo 2 (maj 2007 - NIE)
Hellgate: London (2007 - TAK)
Unreal Tournament 3 (Raczej koniec 2007 - TAK)

Tak wiec do konca roku zapowiedziana jest JEDNA ZNANA gra ktora bedzie wymagala Visty i Dx10 zeby ja uruchomic i to jest jeszcze konwersja z Konsoli z 2letnim opoznieniem. I w dodatku gra nikogo innego jak Microsoftu. :-) Ktory w ten sposob chce przetrzec szlaki pionierkiej technologi a nie zaden standard.

Vista i Dx10 nie beda zadnm standardem w tym roku ani u nas ani na zachodzi/wschodzi. Ba za dwa lata moze byc nowy Windows bo Vista jest troszke za bardzo eksperymentalna i sam Microsoft to przyznaje. Nawt w przyszlym roku Dx10 watpie by zostal standardem. Zwlaszcza ze nie wszyscy gracze pragna ultrarealitycznej grafiki a gry rozwijaja sie bardziej w strone massive multiplayer czy zaawansowanych zastosowac AI i fizyki z grafika dochodza powoli do slepej uliczki bo ladniej niz w Crysis to juz bardzo byc nie moze. :-)

Sorry za OT ale jak ktos pisze takie bzdury to mnie zeby bola az.:-)
Zreszta juz samo porownanie grafiki Aion, Warhammera z Age Of Conan i postawienie ich na tej samej polce to.... N/C.

Nie wprowadzajcie ludzi w blad. Wystarczy ze juz jedna osoba gra w Archlorda. ;-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 20:20 
Cytuj  
Czy ja porownuje gry i grafike ?
Pisze ze standart dx10 w grafice wdziera sie i bedzie to norma w 2008 roku w grach i w sprzecie do konca tego roku, a karty z dx10 sa juz po 260zl, pewnie ze to smiecie ale maja juz dx10, karta dajaca sobie rade juz jako tako z dx10 kosztuje 450zl, ceny zleca strasznie jak wejda produkty ati.

Pamietaj tez ze dx10 to nie tylko grafika taka jak w crisis, mozna spokojnie zrobic gre z grafika w stylu WoW wymagajaca dx10, nie liczy sie styl i tylko realistyczne odwzorowanie, dx10 to calkiem inne podejscie do grafiki i tu pole do popisu maja projektanci.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 21:19 
Cytuj  
Lineage nie lubie, WoWa tak samo, polaczenia tych dwoch zapewne tez nie polubie.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 23
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 09:50 
Cytuj  
Co do dx10 - w sumie nie oferuje on zbyt wiele nowosci poprawiajacych jakosc grafiki. Jego glowna zaleta ma byc przeniesienie przeniesienie weikszej liczby zadan z cpu na gpu i w ten sposob umozliwienie uruchamiania wiekszej liczby bajerow (bajerow w wiekszosci dostepnych juz w dx9 ale niewykorzystywanych, ze wzgledu na ich duzy wplyw na wydajnosc) przy podobnej liczbie klatek. W teorii gry na dx10 powinny wygladc ladniej, a chodzic tak samo.

Perfect World w kazdym razie ma bloom lub/i hdr (przynajmniej tak mi sie wydaje, ze to wlasnie jest efekt widoczny na kilku ostatnich screenach, ktory tez mogklem obserwowac u siebie na kompie) wiec od strony technicznej jest gra na czasie (dodanie obslugi dx10 pewnie tez nie jest niewykonalne). Zreszta gry mmorpg nie powinny sie scigac z grami single player w jakosci generowanej grafiki, bo tam gdzie w singlu w bardzo przeladowanym bajerami miejscu mozna ograniczyc liczbe postaci (NPC, mobkow itp) to w mmorpg nie jest to mozliwe. W ogole chyba nie da sie znalezc gry single player w ktorym jednoczesnie po ekranie poruszaloby sie tyle postaci co w grach mmorpg, a koniecznosc obsluzenia tych wszystkich postaci ma duzy wplyw na wydajnosc. Zbyt wysokie wymagania mialy na pewno duzy wplyw na sredni sukces rynkowy EQ2, odbijaja sie tez pewnie na Vanguard i moga byc niestety gwozdziem do trumny dla Age of Conan

Niestety tak jak kolega zakladajacy watek, za krotko gralem w Perfect World, zeby dowiedziec sie czegos o PvP, ale mysle ze jst dosyc rozbudowane: "PVP System: PVP on land sea and air. City PvP, Guild VS Guild PvP and more; Guild and factions system" chociaz na full loot bym nie liczyl ;-)

Nie jest to w kazdym razie kolejna azjatycka produkcja w ktorej liczy sie przede wszystkim szybkie ladowanie potow, a mozliwosc laczenia skilli w combosy jest tutaj duzym ulatwieniem

Przypuszczam tez, ze gra przyciagnie przede wszystkim fanow L2 oraz wszelkiej masci wielbicieli darmowych mmorpg - milosnikow WoW gra raczej specjalnie nie zainteresuje, a zwolennikow EQ2 pewnie nawet odrzuci

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 10:13 
Cytuj  
Maraquaya bardzo ladny opis grats.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 11:43 
Cytuj  
fakt ladny oldschoolowy opis w pieknym stylu .

Aldatha, gra dla CIEBIE!

MOZESZ POGRAC AZJATKA

nie smaszi ja nie trawie lineage-like klonow :)

Imo to gra w sam raz dla karola , wielkie cycki , krotkie spodniczki i jeszcze wedlug tego

"- mężczyzna wziąść kobietę na ręce (coś ala pary/związki, czy śluby, jeszce nie wiem),
- mężczyzna może też jechać na zwierzaku wraz ze swoją partnerką, mogą się pocałować,"

to bedzie mozna ja wirtualnie puknac :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 16:46 
Cytuj  
ej, czemu ta gra ma loading screen taki sam jak final fantasy.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 18:48 
Cytuj  
Calkiem fajna gra na pierwszy rzut oka, Maraquaya jakbys mogl jeszcze dorzucic opis klas profesji itd byloby 6.


offtop:

Vista i Dx10 nie beda zadnm standardem w tym roku ani u nas ani na zachodzi/wschodzi. Ba za dwa lata moze byc nowy Windows


Winzgroza Vista jest ostatnim z rodziny win$ tak brzmi oficjalny komunikat m$.


bo Vista jest troszke za bardzo eksperymentalna i sam Microsoft to przyznaje.

Eksperymentalne to tam masz tylko ikonki to jest po prostu stare dobre odswiezone XP.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 23:48 
Cytuj  
Klikam wg instrukcji w "big button" na stronie z downloadem i dostaję msg "Cannot initalize skin" - i nie idzie :wtf:


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.