mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 9.09.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 22:24 
 
Witam.

Tak jak w temacie...Interesuje mnie postep polskich gildii na serwerach eu z naciskiem na horde ;)

Gram w wowa od lutego 2005...zawsze moim celem byl posetp w pve...przygodne zaczalem na Zenedarze,niestety serwer technicznie nie dawal rady i jako jedyna gildia "DAWN" przenieslismy sie na Executusa co osobiscie uwazam za totalna porazke,poniewaz do TEJ pory nie jestem w stanie dostac sie do normalnie raidujacej gildii. Na CALY realm tylko jedna gildia jest aktualnie w bt....szwedzka,nie uznaja innych tylko swe/dk,zapewne wlasnie to jest kluczem ich sukcesu.
Byc moze posta tego pisze troche pod wplywem emocji...ile mozna robic wipe na lurkerze lub nawet hydrossie?! + co 2 miesiace dolanczac do gildii ktore w zasadzie ciagle skladaja sie z tych samych ludzi.
Moja glowna klasa jest lock , alt shadow priest ( dla herbalismu+potion mastery) a teraz w miedzy czasie z nudow robie Elfa rogala.
Byc moze jest jakas polska gildia ktora robi teraz na farmie ssc/tk i maja cos ubitego w bt...co patrzac na aktualny stan nie jest to czyms wygorowanym. Moze wspolpraca z jakas polska gildia wrocila by jakas wieksza radosc z gry niz myslenie "o Boze znowu 6h wipe "
Takze ten post da wam mozliwosc pochwalenia sie jak wam idzie i byc moze szanse na poprawe mojej sprawy...
Buffniety mam 1190 do shadow,brakuje ench na bracerach takze da sie wcignac te 1200+
Raidowac moge praktycznie kazdego dnia od 18 do 24-1

Pozdrawiam.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... tus&n=Kage

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 22:28 
 
Masz caly topic poswiecony temu tematowi, jest nawet przyklejony. Tak ciezko uzyc wyszukiwarki?


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.