mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 14:45 
Cytuj  
Wiec chcialem wam przedstawic gre w ktora gralem ze 2 lata temu na krzakach. Niestety banna ip od nich uniemozliwil mi pogranie dluzej niz 10 lvl i zrezygnowalem z pownownych prob. Jednak po dwoch latach mojego czekania doszly mnie sluchy ze wychodzi versja czysto angielska. :)

Po pierwsze stronka
http://www.sealonline.com/index.html
Regist do cb
https://security.sealonline.com/member/ ... ?tb=regist

Gra lada moment ma sie ukazac w versji closed beta. Potrwa od 2 do 4 tygodni po czym bedzie kas wszystkich postaci jak to w cb bywa. Potem OB po ktorym juz naszych pupili nam nie zabiora.

CO nam oferuje gra?

imo przedewszystkim bardzo dynamiczna gre (blyszczace skile i kombo na klawiszach A S D). Potrzebe zespolowego grania w party i roznorodnosci postaci w gildi.
Pvp - jeden kanal pk na reszcie mozna wziasc standardowego duela/guildwara
Obecnie systemu jeszcze dokladnie nie poznalem totez niewie mczy sa clan fildy. Raidy na bosy widzialem na filmikach na jakis koreanskich stronach lecz niestety nie moge ich znalezc.

6 unikalnych postaci

Warrior
Obrazek
na noob lvlu
Obrazek
Olbrzymie bronie dwureczne. Dobry dmg maly def dobry atk speed
wiecej na http://www.sealfan.com/wiki/index.php/Warrior

Knight
Obrazek
Obrazek
bron+tarcza. Dobry tank
wiecej na http://www.sealfan.com/wiki/index.php/Knight

Mag
Obrazek
Typowy czarodziej DamageDealer malo defa
wiecej na http://www.sealfan.com/wiki/index.php/Mage

Priest
Obrazek
Obrazek
klasa supportujaca (buffy heal itd)
wiecej na http://www.sealfan.com/wiki/index.php/Priest

Jester
Obrazek
Hybryda. Klasa poczesci supportujaca ale i posiadajaca dobry dmg dystansowy
wiecej na http://www.sealfan.com/wiki/index.php/Jester

Craftsman
Obrazek
Jak wiadomo kraft jedna z najciezszych ale i najbogatrzych postaci. Procz tego ze wali dwurecznyi mlotami i zajmuje sie produkcja wszystkiego. 6 rodzai krafterow w zaleznosci od builda kazdy bedzie robil inna rzecz
-poton craft (w zasadzie kazdy crafter moze bo to basic)
-accesory crafter (wingi maski itd)
-Armour crafter (taaa jest mozliwosc robienia armorow z nizszymi statami niz sa wymagane
-Weapon crafter (+ dmg + atk speed itd)
-Accessory/Armour/Weapon Refiner (osoba zajmujace sie Plusowaniem itemkow :])
-Forge Crafter (pety i bomby. Bomb craft raczej nie uzywa bo jest za maly success a pety jako tako sie przydaja)

Troche screenow

1 2 3 4 5 6 7

Filmiki

1 2 3

Pozostaje mi tylko zacierac rece i czekac. Wacham sie jeszcze pomiedzy wariatem a kraftem. Dlatego pewnie przetestuje obie psotaci w cb i w ob zdecyduje sie na jedna :]


_________________
oumn da lololegend


Ostatnio edytowano 21 lis 2007, 00:41 przez CheGee, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 17
Dołączył(a): 26.09.2007
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 15:01 
Cytuj  
nie chce mi sie czekac
najpierw mialo byc w sierpniu potem 24-25 wrzesien
a teraz pazdziernik
to jest chore :wtf:


_________________
A teraz żart!!!
Pani mówi do jasia na lekcji
- Odmień mi Kot przez przypadki
-mianownik-kot dopełniacz-kota-wołacz-kici-kici

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 15:04 
Cytuj  
to normalne przy dobrych grach ze jest spory delay. Nie zachowuj sie jak dziecko tylko czekaj ]8]


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 19:28 
Cytuj  
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=26125
Również czekam (głównie na możliwość spania w grze) a klasa pewnie maguś.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 19:38 
Cytuj  
tamten topic to porazka. Co do spania uzywa sie go zadko do regeneracji hp i many. Tzw rest na poczatku pod gazeta potem chyba na 20 lvlu dostajez lozko. Nie pamietam na jakims filmiku widzialem jak przed raidem na bosa 6 osob w party i wszyscy na wyrkach. Fajny widok. ;]


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 19:42 
Cytuj  
Chodzi mi właśnie o takie zespołowe spanie (jak leżakowanie w przedszkolu) ot tak dla zabawy i daje szanse na ciekawe eventy ;]

**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 17:06 
Cytuj  
Wie ktoś kiedy będzie oficjalne otwarcie tej gry (chodzi kiedy skończy sie beta a zacznie normalna gra)?

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 17:40 
Cytuj  
cb prawdopodobnie potrwa od 2 tygodni do miesiaca w zaleznosci od tego jaka ilosc bugow uda sie wylapac.


_________________
oumn da lololegend

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 17:51 
Cytuj  
Postacie wygladajace jak dzieci powyzej 3 lat ladnie odstraszaja :]


Ostatnio edytowano 2 paź 2007, 21:38 przez V, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 18:38 
Cytuj  
Nie cierpię takich gier. Postacie to mająbyć stwory lub ludzie normalnej postury a nie jakieś 3 latki tak jak powiedział V.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 19:38 
Cytuj  
Default napisał(a):
Nie cierpię takich gier. Postacie to mająbyć stwory lub ludzie normalnej postury a nie jakieś 3 latki tak jak powiedział V.


To po co się pytasz kiedy beta się skończy, jak i tak nie będziesz grał.

Default napisał(a):
Wie ktoś kiedy będzie oficjalne otwarcie tej gry (chodzi kiedy skończy sie beta a zacznie normalna gra)?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 20:30 
Cytuj  
No, grafika prawie jak w WoW :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 20:54 
Cytuj  
Nie obra zaj tej pięknej gry. Przeciez takie gowno Jak Seal online to sie nawewt do wowa ie umywa

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 21:13 
Cytuj  
Default napisał(a):
Nie obra zaj tej pięknej gry. Przeciez takie gowno Jak Seal online to sie nawewt do wowa ie umywa


a ty wiesz w ogóle jak wow wygląda poza screenami ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 21:59 
Cytuj  
Default napisał(a):
Nie obra zaj tej pięknej gry. Przeciez takie gowno Jak Seal online to sie nawewt do wowa ie umywa


A teraz, klasyk :

Twoja stara sie nie umywa.

Dziekuje za uwage, i zycze milej gry.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 22:02 
Cytuj  
Cytuj:
Nie obra zaj tej pięknej gry. Przeciez takie gowno Jak Seal online to sie nawewt do wowa ie umywa


idź w Mu Online first mmorpg pograć

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 00:09 
Cytuj  
Deflałt czlowieku. Two etap rozwojowy począwszy na tibi a kończąc na Mó onlanj mnie przeraża. Nie wiesz co ludzie widzaw tego typu grach. Podejrzewam ze nie znasz takich tytułów jak Rose, flyff, czy pristontale ktore należa juz dla mnie do klasyków gier tego typu. Scions of fate (yulgang) zaliczam do niewypałów dlatego nie zawarłem jej w liscie. Gry z tego typu grafiką są popierane przez ludzi imo wrażliwych w pewien sposb na mangę 3d. Na nich nie robi wrazenia lajnejdż czy perfect world. Nie czują tego, że chce im sie bić lvl dlatgo bo za tyle i tyle zalożą nowy zajebisty różowo-seledynowy armor. Jest to klimat dla specyficznego rodzaju graczy ktorzy docenia to żę nic nie opiera sie na żeczywistości. Nie obchodzi ich to, że majac 23 lata graja w "teletubisie". Ich ro jacuje to lubią i dalej bedą to robic.

Tyle pierdolenia po pijaku. Pozdrawiam chyba.


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 03:50 
Cytuj  
Jak te rose'y i flyffy taki zajebiste są to czemu w nie nie grasz ? Wszystkie tego typu gry to jeden wielki , gówniany grind fest który normalnemu człowiekowi bardzo szybko się nudzi.

Cytuj:
Gry z tego typu grafiką są popierane przez ludzi imo wrażliwych w pewien sposb na mangę 3d...Jest to klimat dla specyficznego rodzaju graczy ktorzy docenia to żę nic nie opiera sie na żeczywistości.


Tekst roku...

I nie tłumacz się piciem, na trzezwo jesteś tak samo specyficznie wrażliwy na mange 3d ;/


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 07:38 
Cytuj  
w rose nie gramz tego powodu ze prywatne severy to crap a orginal nie wiem czy jeszcze istnieje. Jak tak to jest p2p. Priston jest juz gra dosyc stara. Nie pamietam day wydania. Tez byl p2p od niedawna jest f2p. flyff zostal zjebany totalnie przez cash shop. Gralem w niego ponad 2 lata i z update na update stawalo sie coraz gorzej. Devsi zamiast likwidowac bugi wsadzali nowe cash itemki. Bugi jak byly tak pozostawaly a jakos dziwnie zaczely pojawiac sie nowe. To ze nie widzisz nic fajnego w takiej grafie mnie nie obchodzi. Mi to odpowiada. Przypominaja mi sie slowa mojego dobrego kumpla "sluchaj mi to sie nie podoba a tobie napewno tak bo jest to rysowane" Siedzi juz dlugo w l2 ktore mi wogole nie przypadlo do gustu tak jak wiele z tego typu grafika gier. Jezeli chodzi jeszcze o grafikike. Gry pokroju ragnaroka tez w zaden sposob mnie nie zachwycaja.

I nie przypierdalaj sie do ludzi jak czegos nie rozumiesz :]


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 10:35 
Cytuj  
Cytuj:
a orginal nie wiem czy jeszcze istnieje


Naprawde nie wyobrażam sobie z jednej strony uważania gry za zajebistą, a z drugiej strony nawet nie posiadania wiedzy na temat podstawowych rzeczy, jak to czy stoją jeszcze orginalne serwery do niej :D.

Cytuj:
Priston jest juz gra dosyc stara. Nie pamietam day wydania.


Skoro ta gra taka kultowa to co za problem że stara ? Ludzie do tej pory grają w ultime, AO...


Cytuj:
I nie przypierdalaj sie do ludzi jak czegos nie rozumiesz


Naucz sie pisać z sensem , a nie pierdolić o "ludziach wrażliwych na mange 3d" to może przestane.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 3 paź 2007, 11:26 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.