mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2007, 13:49 
Cytuj  
Talisman Online.
UWAGA! Zostalo 600 Kodów na Open Bete! Wiec radze sie speiszyc!

Witam. 10 Pazdziernika wystartowaly open beta testy nowej gry jaka jest Talisman Online! Gra nie ma, az tak zadowalajacej grafiki, ale klimat naprawde wciaga.

Czas na troche info o grze:
1. Gra ma Combo System, co 3 uzyty skill zadajesz o 1.5x wiecej dmg. Moze mozna robic z tym cos jeszcze, ale dlugo nie gram w ta gre, tak wiec duzo nie wiem.
2. Tak jak wspominalem wyzej, gra ma grafike przecietna, bez przesady nie widac pixeli, ale grafa nie jest taka jak np. w WoWie. Ale wszystko wyrownuja piekne efekty skilli ;)!
3. Jest 5 klas: Tamer, Wizard, Asassin, Fairy i Monk.
Tamer - cos jak hunter, posiada pety.
Wizard - wiadomo ;).
Asassin - jak narazie o tej klasie malo wiem.
Monk - Przecietny tank/dmg dealer ;).
Fairy - o tej klasie tez malo wiem. Nazwa wskazuje na jakas klase supportujaca, ale z tego co widzialem na screenach fajny dmg tez ma.
4. Gra ma Enchant Items system, otoz za questy dostajemy 'energy', kazda postac ma skill, ktory ulepsza dany item (nie kazdy) na level wyzej za wymienione wyzej energy, co zwieksza dla broni atk, a dla armora, gloves'ow itp. nie ARMOR tylko np. jak glovesy daja +1 VIT to na nastepnym lvlu daja +2 VIT'a. (Wiem, ze wytlumaczylem lopatologicznie, ale inaczej nie umiem ;d.)
5. Bronie mozemy zdobyc tylko z questow! Nie wypadaja z potworow, ani nie mozna kupic ich w sklepie. Mozna je kupic ewentualnie od innego gracza, co jest malo prawdopodobne, bo sam tez musi czyms koxac ;).
6. Live skills - Mozna wybrac 2 dodatkowe skille, dokladniej specjalizacje czyli np. robienie charmow, alchemy - robienie potow, jak narazie znam tylko te 2.

Jak wiadomo to dopiero OB, wiec jest limit levelu do 45 max. Oczywiscie blokada bedzie zdjeta po OB ;).

http://www.talismanonline.com/gp_enhan.aspx
Troche info na temat enchantowania itemow na level wyzej, oraz inne ciekawe wiadomosci dot. gry.

pare screenow:
Tamer
Obrazek
Wizard (2 mieczyki, mmm.. ;))
Obrazek
Monk ;).
Obrazek
Asassin.
Obrazek

NAPRAWDE ZACHECAM DO GRY!

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2007, 14:20 
Cytuj  
Szkoda, ze movementu nie moga tak bezczelnie "zjebac" jak im sie to udalo z interfejsem. Kolejne koreanskie badziewie, pfft.

No ale mimo wszystko dzieki za info :<

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2007, 14:33 
Cytuj  
Wilk bezczelnie zerzniety z wowa ;-)


_________________
Nestor#1522


Posty: 10
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2007, 15:29 
Cytuj  
@Nestor
Prawda. Jest tu bardzo duzo rzeczy zerznietych z WoWa takich jak: wyjmowanie lootu z potworow, mounty, pety tylko dla Tamera itp. Mimo wszystko gra jak na 150mb instalke wymiata.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2007, 15:58 
Cytuj  
Tak, tylko to już wszystko było przed WoWem.
A "zerżnięcie" całego modelu moba to różnica...


Posty: 10
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 15:36 
Cytuj  
Dana bez przesady.. Czesto widze takie komentarze, jak ktos powie, ze gra "zerznieta" to odrazu sypia sie teksty, ktora gra byla pierwsza. Mimo iz gra ma w sobie duzo elementow WoW'a i tak bardziej wciaga niz WoW.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 16:18 
Cytuj  
look like pixel crap. No10x


_________________
oumn da lololegend

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 19:02 
Cytuj  
Nie czytalem ale moze zgadne;)

4 klasy ? 15 grafik mobow? 3 nowe bronie co 5 lvli z czego uzywa sie tylko jednego rodzaju ?


WOW! HICIOR! Obawiam sie jednak ze 600 kluczy rozeszlo sie jak swierze buleczki na taki crap :/


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 20:04 
Cytuj  
Nie chciałbym urazić autora tego posta, bo info dość rzetelne i chyba w dobrej wierze zamieszczone, ale ta gra to jedna wielka kupa gówna :o :o :o

Obrazek


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 21:42 
Cytuj  
gra ktoś z was w tą gre jeśli tak to chętnie z kimś sie wybiore na pare bosów i na zdobywanie rep point


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl


Posty: 29
Dołączył(a): 7.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 21:51 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Nie chciałbym urazić autora tego posta, bo info dość rzetelne i chyba w dobrej wierze zamieszczone, ale ta gra to jedna wielka kupa gówna :o :o :o



/agree

syf z Azji.

w tempie w jakim ci Azjaci wypuszczają te badziewia to niedługo będą mieli jedną grę na jednego mieszkańca, a przecież wystarczyło by zrobić jedną fajną dla wszystkich. Czy oni wszyscy muszą się podniecać fioletowymi włoskami najlepiej łonowym, 10m mieczem, łukiem z porcelany po babci, ortopedycznymi butami z karnawału w Rio, i dobrze że nie mają trzeciej ręki bo by mieli 4 miecze naraz ...

Bardzo ciekawe mają te produkty, się ich ogląda to jakby tandetny cyrk z Czech właśnie zajechał do miasta.
Kopia z wowa czy nie ale jednak kopia, jakiś blizz zrobił grę i chinole robią to co umieją najlepiej - podróbki.
Zresztą to samo powiedzieli o nich na targach samochodowych we Frankfurcie - nawet przy podrabianiu samochodów nie starali się zmienić
desajnu. Ot urok Azjatów :)


Posty: 5
Dołączył(a): 27.03.2008
Offline
PostNapisane: 27 mar 2008, 16:10 
Cytuj  
szkoda, że tak zjechaliście ta grę, może interface ma podobny do WoWa ale czy to ma duże znaczenie? grałam trochę w WoWa i raczej zbytnio nie przypomina mi jej. opis gry jest trochę błędny, pisany przez osboę chyba mało w to grająca. jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć naprawdę to zapraszam na http://talismanonline.ovh.org/ .
w sumie temat doscyć stary, sry za odświeżnie, ale mi ta gra się podoba :]
może gra nie wyróżnia się zbytnio ilością postaci, ale to czego nie spotkasz w innej grze to Talismany (jak nazwa wkazuje) każda klasa ma 2 wep tali (bronie) do wyboru, i 4 assistant tali (wspomagające) możena używać 2 na raz. można je zdobywać z questów i również wypadają z bossów w scenariuszach, nie jak pisał kolega, że tylko z zadań. Bronie może również zdobyć dzięki systemowi uczeń/mistrz. każdy tali wymaga 'enachantowania' za pomocą energi. ale tu jest problem! energi zawsze nie jest zbyt wiele i nie robiąc na nią zadań nie ulepszymy zbyt dużej ilości tali, i tylko od nas zależy, które będą dla nas najlepsze i te będziemy ulepszać pierwsze.
a tak więcej opisywał on grę dużo wcześniej niż teraz. limit lv został zwiększony do 60, 2 nowe mapy, dodane IM, drugi server, gra nie stoi w miejscu. a to bardzo lubię to komunikacja z GM, piszesz do niego PM w grze i na 90% Ci odp. piszesz na forum/mail - nigdy nie czekałam dłużej niż 2 dni na odp.
ale wybór należy do Was, tylko nie grajcie, że zrobicie 5lv i powiecie, że gra niewarta uwagi, bo każda gra z początku wydaję się mało ciekawa.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 mar 2008, 10:39 
Cytuj  
Komentarze w tym temacie są na poziomie tej strony : http://www.mmorpg.org.pl
:oops:

Nie twierdze ,że ta gra jest dobra ,ale ocenianie jej po 3 screenach to poprostu przejaw głupoty. Nie dziwie się również ,że nikomu nie chce się testować kolejnej wowo podobnej gry ,ale po co te komentarze w takim razie.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2008, 18:18 
Cytuj  
Oceniamy (-lem?) po informacjach zawartych w pierwszym poscie, ktore sa wystarczajace, aby moc stwierdzic, ze gra faktycznie jest kolejnym koreanskim potworkiem. A po screenach natomiast mozna ocenic interface - nie rozumiem za bardzo czego sie czepiasz po pol roku.

2, 3, 4, 5 identnycznych MMORPG - ok, ale po 100 mozna juz rzygnac i zaczac krecic nosem na kolejne.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 mar 2008, 19:35 
Cytuj  
uno: Nie ja odświerzyłem.
duo: Ocenianie gry bez grania w nią to nadal fail. Nie bede wymieniał tytułów ,które ze screenów wygladają jak crap ,a okazują się ciekawymi pozycjami ,bo to daremne. Nie o to chodzi ,że się czepiam ,ale jak luknełem na cały topic postów ludzi którzy krytykują ,a sami nie przetestowali gry to tylko jedno skojarzenie - http://www.mmorpg.org.pl
:oops:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 00:57 
Cytuj  
Przeczytaj moj post jeszcze raz, dokladnie. Hint: zwroc uwage na to, co moga oceniac wypowiadajace sie w tym topicu osoby, biorac pod uwage, ze OP wymienil (bardzo biedne) main features gry.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 14:31 
Cytuj  
Jesteś ograniczony czy udajesz? :oops:
Stwierdzenie gra jest gównem lub syf z Azji to ocena całokształtu. Już zauważyłęm ,że masz pewne problemy z interpretacją ,więc nawet CI dam przykład. (nie ma za co synek)

-Gra ma słabą grafike i niewiele profesji. ( O widzisz krytyka bez grania ,aczkolwiek taka wypowiedź opiera się tylko na podanych informacjach.)

-Gra jest do dupy. (No i to Jasiu jest ocena całokształtu gry. )

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 14:55 
Cytuj  
Do grupy syfu z korei mozna zaliczyc ta gre jak i Aion plus dziesiatki innych znanych tylko maniakom pozycji, teraz pytanie czy ta gra wyroznia sie z tej masy gowna tak jak Aion czy tez nie ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 15:44 
Cytuj  
Gra ma slaba grafike, niewiele profesji, zerzniety interfejs i modele, slabe sterowanie i jest kolejnym koreanskim crap grindem, wiec - w niewielkim skrocie - smierdzi. Przyjebales sie do tego, ze ludzie oceniaja gre po screenach, mimo ze w rzeczywistosci wcale tak nie bylo, co dopiero po dwoch moich postach udalo ci sie zalapac, po czym przeszedles do jakiegos mizernego ataku, bo pewnie glupio ci sie wtedy zrobilo, a jakos trzeba zachowac twarz - gg.

Naprawde milo widziec, ze wyciekles z pogawedek/flames, bo od razu widac, ze potrafisz dyskutowac na poziomie. Tak to jest jak rynsztok sie przepelnia, a jego zawartosc nie ma innego ujscia.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 15:59 
Cytuj  
1.Mam 5000 postów jestem szefem!
Nie ważne jaką głupote napisze i tak ma ona +3 Int i +5 Wis ,ponieważ punkt
pierwszy!
2. Pisze w różnych super działach ,w których pisze tylko ELyTa ,dlatego nie ważne czy mam racje ,bo punkt pierwszy.
3. Zalogowałem się dawno temu ,dlatego mam immunity na argumenty zwykłych ludzi z przedziału 0-1000 postów.
3. Gram w WoWa !!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.