mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 14:55 
Cytuj  
Dzisiaj po przyjsciu na chate, zorientowalem sie, ze mam zmienione haslo na konto WoW. Odzyskalem je, ale nie mam matsow, toreb, golda (12k). Prosze o jakies rady, na jaki adres mailowy pisac w tej sprawie, jakie informacje tam zawrzec itp. Po prostu wszystko co moze mi pomoc...Z gory dzieki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 15:00 
Cytuj  
pisz ticket do GM'a


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 15:11 
Cytuj  
napisz ticket, gm ci powie co robic, potem zamkna ci konto na pare dni zeby przeprowadzic sledztwo, po czym odblokuja i bedziesz mial postac z powrotem


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 15:13 
Cytuj  
Po tickecie zablokuja ci konto do inwestygacji, i wypelniasz http://wow-europe.com/support/securityw ... form3.html albo juz teraz. (ja wypelnilem http://wow-europe.com/support/securityw ... form1.html ale to w sumie bez znaczenia)
Po paru dniach dostajesz email z wygenerowanym haslem, zmieniasz je, logujesz sie i piszesz ticket po itemy ktore znalezli w logach:p

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 15:17 
Cytuj  
Mam nadzieje, ze golda tez zwracaja? Bo tylko na tym mi glownie zalezy...

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 15:21 
Cytuj  
Tez, no a itemy bez enchantow gemow:p


Posty: 43
Dołączył(a): 19.04.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 15:31 
Cytuj  
Twoje "od dawna" chyba wynosi dwa tygodnie, bo mniej więcej taki czas temu straciłem konto i odzyskałem je bez enchantów i gemów. Nic się w tej kwestii nie zmieniło.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 15:33 
Cytuj  
Dzieki wszystkim za odpowiedzi, napisalem do supportu na stronce, ktora podal superXtra. Mam nadzieje, ze uda mi sie odzyskac to wszystko, bo 12k Golda, to nie malo...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 17:41 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Logan napisał(a):
Twoje "od dawna" chyba wynosi dwa tygodnie, bo mniej więcej taki czas temu straciłem konto i odzyskałem je bez enchantów i gemów. Nic się w tej kwestii nie zmieniło.


Znajomemu jakis czas temu hackneli acc, po suspendzie na czas inwestigejszyn i rozmowie z GMem wrocily itemy z gemami i enchantami.

(Jakis miesiac temu)


pewnie to zalezy od gestii gmow... licz na szczescie

mnie na przyklad kretyn kazal placic vendorowa wartosc itemow do odzyskania (byl to lvl 51 wiec tylko 40g czy cos no ale nie wiem skad to sie wzielo)...


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 17:43 
Cytuj  
to zalezy, czy z twojego konta byly wysylane przedmioty / gold. jesli tak, to moga poprosic i oplate, jesli nie, to zwroca wszystko bez problemow.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 18:00 
Cytuj  
Kumplowi przy zwracaniu itemow GM kazal zmienic nazwy gildii, ktore mial, bo byly Polskie :-?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 18:48 
Cytuj  
Cytuj:
Z enchantami i gemami, od dawna.

''Sure''

Nie zwracaja enchantow i gemow. Tak samo z goldem. 1x moje konto i paru moich znajomych i przy zadnym nie dostali spowrotem golda ani gemow i enchantow, to samo bylo ze mna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 19:02 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Pierdolisz głupoty tbh.

Zwracaja, zalezy od GMa.
nie pisz mu że pierdoli jak sam piszesz że zalezy od gma :lol:
to brzmi jakby pisał to dwarf pala 8)


_________________
psn

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 19:16 
Cytuj  
koci napisał(a):
Nie zwracaja enchantow i gemow. Tak samo z goldem. 1x moje konto i paru moich znajomych i przy zadnym nie dostali spowrotem golda ani gemow i enchantow, to samo bylo ze mna.


mi okolo dwa-trzy miesiace temu zwrocili z goldem, z enchantami, z gemami - ze wszystkich.

postac byla usunieta, wczesniej usunieto itemy.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 20:25 
Cytuj  
No to fajnie mieliscie bo ja nie mialem takiego szczescia.

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.01.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 21:38 
Cytuj  
http://us.blizzard.com/support/article. ... leId=20460


dokladnie to czesc " Regaining Control of a Compromised Account "

Prawo jest po naszej stronie ;d

EDIT: Kasiasty FTW

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 22:28 
Cytuj  
Serio... co to znaczy hack na konto? Nigdy sie z tym nie spotkałem, żaden z moich znajomych sie z tym nie spotkał, a mam ich kilku w WoW.

Stąd moje pytanie, jakim cudem ktoś hackuje konta? Rozmumem keyloggery, ale to gowno trzeba sobie samemu odpalic, nie?

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 23:17 
Cytuj  
niekoniecznie, wystarczy ze wejdziesz ze swiezym niezabezpieczonym systemem na jakas tam stronke na ktorej jest keylogger a potem logniesz sie do wowa / no i niektorzy korzystaja z wszelkiego rodzaju kafejek internetowych i kto wie co i kto tam wczesniej zainstalowal
wiec podstawa to updaty windy i jakis najprostszy firewall


_________________
Nat is fat

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 23:24 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Serio... co to znaczy hack na konto?
hack na konto to takie okreslenie żeby nie było ze komuś okradli postać przez głupote .. nie pisza się że logował sie na niewiadomo jakim kompie z jakimi spayami czy sam mial zasyfiony komputer w domu z trojanami ...
pisze sie ze miało sie hack na konto i to jest takie pro - hack na konto to brzmi niemal jakby ukradli łosia hasło z blizzarda :wink:

najgłupsze go mozna zrobic to zalogowac sie na nieswoim komputerze

ja mam viste + norton 360 (do niedawna KIS 7.0) a w notebooku xp z norton 360.

kaspersky internet security 7.0 lub norton 360 nie są programami mulacymi kompa - obu uzywalem na starym laptopie. jednoczesnie nie uwazam samego antywirusa za wystarczajaca ochrone (czyt. nod32 ukradziony emulem)

ogólnie podstawa to najnowsze poprawki i kontrolowac skad jest to co sie instaluje


_________________
psn

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 23:38 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
hack na konto to takie okreslenie żeby nie było ze komuś okradli postać przez głupote .. nie pisza się że logował sie na niewiadomo jakim kompie z jakimi spayami czy sam mial zasyfiony komputer w domu z trojanami ...
pisze sie ze miało sie hack na konto i to jest takie pro - hack na konto to brzmi niemal jakby ukradli łosia hasło z blizzarda :wink:

najgłupsze go mozna zrobic to zalogowac sie na nieswoim komputerze

ja mam viste + norton 360 (do niedawna KIS 7.0) a w notebooku xp z norton 360.

kaspersky internet security 7.0 lub norton 360 nie są programami mulacymi kompa - obu uzywalem na starym laptopie. jednoczesnie nie uwazam samego antywirusa za wystarczajaca ochrone (czyt. nod32 ukradziony emulem)

ogólnie podstawa to najnowsze poprawki i kontrolowac skad jest to co sie instaluje

tlumaczac to co deshroom napisal:
wow jest seks, najpierw dobrze sie zabezpieczcie, zebyscie pozniej nie plakali ze ze w waszej drugiej polowce pojawia sie nagle inna osoba
brak firewalla jest jak jechanie bez gumy i to wlasnie jest najglupsze
sam deshroom kupil tabletki i stosuje najnowsze durexy - obu uzywal ze stara dziewczyna. jednoczesnie nie uwaza ze stosowanie jednego srodka antykoncepcji jest wystarczajace
ogolnie to trzeba jeszcze patrzyc w kalendarzyk i kontrolowac poped


_________________
Nat is fat

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.