mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 16:49 
Cytuj  
No wiec zamierzam zakupic konsolke, tylko nie moge sie zdecydowac jaka. PlayStation 3 czy XboX360. Prosze o wypowiadanie sie osob, ktore posiadaja wymieniony tu sprzet. Naczytalem sie, ze X jest bardzo awaryjny, jednak ma swietny stosunek jakosc-cena, ale PS3 jest bardziej przyszlosciowy. Mam nadzieje, ze pomozecie sie zdecydowac :)


Ostatnio edytowano 2 lut 2009, 16:39 przez Daedrael, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 16:53 
Cytuj  
xbox

eot

edit:
na boxa wychodzi wiecej lepszych tytułow co wiecej x ma sporo lepsza grafike od psa. (poszukaj w googlach sa porownania). Chyba ze chcesz konsole na zime i nie masz centralki to polecam ps3.


_________________
oumn da lololegend

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 16:56 
Cytuj  
Bardzo konstruktywna wypowiedz, moze cos wiecej?

EDIT : A co do tej przyszlosciowosci? Np. GTA 4 moze byc po prostu "biedniejsze" na Xie, bo korzysta z 2 stronnych plyt DvD 9GB, a PS3 ma Blu-Ray 25GB. Zmiesci sie po prostu wiecej danych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 17:01 
Cytuj  
Trudno, żeby nie miał lepszej grafiki - konsola jest na rynku dłużej, więc twórcy gier nauczyli się lepiej wykorzystywać jej bebechy. PS3 dojdzie jeszcze do tego poziomu i go przewyższy, o to się nie martw - sprzętowo jest potężniejszy od X pudła.

Shaver napisał(a):
Chyba ze chcesz konsole na zime i nie masz centralki to polecam ps3.

Jeśli lubisz oglądać czerwone okręgi na obudowie konsoli, polecam Xa.


_________________
Obrazek

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 17:54 
Cytuj  
Zdecydowanie xbox :D bez 2 zdań ostatnio kopiłem i jestem zadowolony :D

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 17:55 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Trudno, żeby nie miał lepszej grafiki - konsola jest na rynku dłużej, więc twórcy gier nauczyli się lepiej wykorzystywać jej bebechy. PS3 dojdzie jeszcze do tego poziomu i go przewyższy, o to się nie martw - sprzętowo jest potężniejszy od X pudła.


Ps3 nie zdeklasuje xboxa jezeli chodzi o jakosc grafiki.

Keii napisał(a):
Jeśli lubisz oglądać czerwone okręgi na obudowie konsoli, polecam Xa.


Czerwonych okregow nie trzeba sie juz bac o ile sie kupi nowy model falcon z procesorem w tech 65nm. Mozna juz go dostac spokojnie w polsce np. halo edition. Mozna go rozpoznac po porcie hdmi ktorego nie bylo w starym premiumie.

Jezeli chodzi o kwescie xbox vs ps3 to jest to raczej kwestia preferencji.
Zadna z tych konsol nie jest bardziej przyszlosciowa od drugiej. W przyszlosci raczej podziela rynek po polowie. Pewne jest ze wiekszosc zachodnich gier bedzie wydawana na obie platformy rownoczesnie, a wiekszosc wschodnich firm bedzie produkowala gry na obie konsole.
Skonczyly sie dobre czasy kiedy oplacalo sie dac lapowe za exclusive.
Dzisiaj zaden pieniadz nie smierdzi jak na gre trzeba wylozyc 30mil $.

Ja osobiscie kupilem xboxa bo irytuje mnie strasznie oswietlenie w grach na ps3, jest jakies takie strasznie blade. Drugim powodem jest fakt ze strasznie nie lubie dlugich loading time'ow co jest bolaczka ps3.
Ale za to musze bulic za multiplayer i niedlugo bede musial zmieniac plytki podczas gry na konsoli co jest niefajne.
No i od ps3 finalnie mnie odstraszyl brak gier.

Cytuj:
Bardzo konstruktywna wypowiedz, moze cos wiecej?

EDIT : A co do tej przyszlosciowosci? Np. GTA 4 moze byc po prostu "biedniejsze" na Xie, bo korzysta z 2 stronnych plyt DvD 9GB, a PS3 ma Blu-Ray 25GB. Zmiesci sie po prostu wiecej danych.


Raczej malo mozliwe ze gry na xboxa beda "biedniejsze". Wydawcy pojda droga 2x dvd.
A akurat GTA4 na xboxie bedzie wymiatac bo pojawi sie dodatkowy episodic content do sciagniecia.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.


Ostatnio edytowano 15 paź 2007, 18:03 przez ikona, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 17:59 
Cytuj  
Xbox360.

Ale jakbym miał kasę, to kupiłbym też PS3 dla takich gierek jak MGS4 czy GT5.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 18:12 
Cytuj  
Ale patrzycie tez na to, ze teraz mozemy dostac PS3 z 60GB HDD + 2 gry + 2 Sixy (bezprzewodowe pady) za 1900 zl?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 18:38 
Cytuj  
Nie patrza, bo za 1900zl w media markt jest ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 18:54 
Cytuj  
polecam ps3 jesli lubisz j-rpgi (te zaczna wychodzic lawinowo) , mgsy(chociaz na x pudlo tez jest szansa) , dobre shooterki/slasherki (heavenly sword wkrotce uncharted) , dobre pilki (PS-y)

obecnie cena ps3 spadnie do 1500-1600 za ver 40 gb czyli juz niewiele drozej od xboxa

polecam x360 jesli lubisz FPS-y (halo3 , bioshock) , dobry online (live bezkonkurencyjny) , ninja gaiden , gears of war , Alan wake

ogolnie na dzien dzisiejszy wiecej dobrych gier niz na ps3 i dosc atrakcyjny cenowo

obie konsole skrzydla na dobrym HDTV wiec jak masz stary SD to mozesz nie byc zachwycony , choc oczywiscie grac sie da


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 18:58 
Cytuj  
Chyba sie zdecyduje na Xa w takim razie. Stawiam na FPSy, pozatym bardzo chcialbym zagrac w tego slawnego Gears of War. A co do TV to mam 46 cali LCD Sony, wiec nie powinno byc zle.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 19:34 
Cytuj  
Xbox360, półka z grami na PS3 w dalszym ciągu świeci takimi pustkami, że aż wstyd...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 20:14 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
obecnie cena ps3 spadnie do 1500-1600 za ver 40 gb czyli juz niewiele drozej od xboxa

Nie ma to jak kupić konsole bez wsparcia dla tytułów z PS2 :wink:

IMHO w takiej opcji pozostaje to 16 gier, które na PS3 wyszły w ciągu ostatniego roku.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2007, 21:25 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
obecnie cena ps3 spadnie do 1500-1600 za ver 40 gb czyli juz niewiele drozej od xboxa


Sony is not cutting the price of the PlayStation 3 in Europe, but will offer free games and accessories instead.

Zreszta obcieli cene o 20% afair wiec u nas by to wyszlo kolo 2k pln.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 08:08 
Cytuj  
tu chodzi o to ze nie obetna ceny ps3 60 gb , to tak zwany starter pack ktory bedzie za 1999 zl , wraz z dodatkowym padem dostaniemy 2 gry (zazwyczaj motorstorm i resistance fall of man) , oraz 2 filmy blue ray ale tu nie jestem na 100% pewien

Obetna za to cene ver 40 gb , dzieki cieciom w architekturze


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 08:54 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Chyba sie zdecyduje na Xa w takim razie. Stawiam na FPSy, pozatym bardzo chcialbym zagrac w tego slawnego Gears of War. A co do TV to mam 46 cali LCD Sony, wiec nie powinno byc zle.


jak chcesz grac w FPSy, w tym w Gears of War to radze ci zostac przy PC.
granie w FPS na padzie to katastrofa.
granie na konsoli za pomoca myszy i klawiatury to tez katastrofa.

co do konsoli wedlug mnie PS3 > Xbawks, ze wzgledu na MGSy i Final Fantasy (w tym VII)


_________________
Obrazek
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 08:58 
Cytuj  
wersja bez wsparcia PS2 bedzie kosztowac 1599zl polskich, nie bedzie mialo 2 USB ( zostana 4 z 6) i memory card slotow. Po gwiazdce sytuacja z grami na ps3 powinna sie troche polepszyc. Jak pewnie sie skusze na ps3 , ale to jak wyjdzie Tekkenik 6 i GT5. A do tego czasu pozostanie nabyc Wii.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 09:25 
Cytuj  
Zawsze bylem wiernym fanem Sony i PS (od 97 roku).

Ale mam juz dosc kolejnego FF czy MGS, obecnej ceny PS3 czy tez wysnuwanych przez fanow stwierdzen: PS3 sie odbije, PS3 bedzie rox-kox, chuj ze teraz nic nie ale bedzie, musza sie nauczyc wykorzystywac mozliwosci PS3.

Prawda jest taka, ze te czasy sie skonczyly i nikomu sie po prostu nie chce uczyc wykorzystywac mozliwosci PS3. Swiadcza o tym wywiady z czolowymi producentami gier (Valve) albo wycofanie sie z produkowania gier na PS3 (np. Capcom).

Taka spiewke to juz slyszalem 10 lat temu gdy na rynku krolowaly dwie konsole - PSX i Sega Saturn. To drugie niby lepsze, potezniejsze, wieksze mozliwosci ale <hint> trudniejsze w programowaniu </hint>. Staurn died.

Anyway na obecne chwile (podjerzewam, ze przez najblizszy rok jak nie forever) bedzie X-pudlo. Alternatywa moze byc ew. Wii ale dla mnie poza wiipadem ta konsola to krok w tyl jesli chodzi o technologie.

Chyba, ze jestes jap-face-fan jak niektorzy na tym form i chcesz miec longer yellow e-peen to kup PS3.

Tyle.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 10:39 
Cytuj  
Na dzień dzisiejszy oczywiście x-360. Ale radze poczekać jeszcze troche, jak rozwinie sie sytuacja.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2007, 10:07 
Cytuj  
Nie chce robić nowego tematu to pisze tu .....

Dobra nie sądziłem że t powiem ale dla mnie wojna PS3 vs Xbox się skonczyla i wygrał PS3.

Czemu ?

1.Cena PS3 spadła strasznie teraz mozna kupić leko okrojoną wersje za 399 Euro pełna kosztuje 512 Euro podczas gdy Xbox 360 wersja z 20 GB dyskiem kosztuje 369 Euro !!!!! W tym momencie tylko idiota kupi Xboxa ...... Nawet jeśli Microsoft obniży ceny do 250 to i tak moim zdaniem to nic nie da ......
2.To jakie gry wychodza na PS3 ostatnio to masakra Xbox sie chowa !! nie ma nic poza Halo 3, PS3 ma zajebiste super rewelacyjne The Eye of Judgment + Heavenly Sword + mase innych które wyjda do konca tego roku.

Xbox moze wychodzić w tysiacach wersji niech robia co chca PS3 juz nie pobiją !!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.