mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 10:39 
Cytuj  
1. CrazyChocobos.
LS historyczny, dla wielu osób pierwszy i ostatni jako typowo Polski. Przyjmowano tylko Polaków. Założyciel nie gra od lat.
Sackholderzy: Hucksterthief, Suczka (Drakant), Gokulo, Opiekun, Xetegea (Galenros), Stokrotka (chyba obecnie nie gra)

2. Provoke
Bezpośredni spadkobierca LSów o nazwie RadioMaryja i BlackChocobos. Liderem jest Pudzian. Powstał jako alternatywa dla CC przy czym przesłanki samego powstania (jeszcze w czasach RM) nie mają tutaj większego znaczenia. Obecnie aktywny LS zrzeszający graczy od najniższych lvli do etapu pre-endgame. Dodatkowo siedzą ludzie, którzy w czasie pozaeventowym mają również czas na granie.
Sackholderzy: zasadniczo każdy, ale najważniejsi to: Pudzian, Szarlej, Sakurazukamori, Grizmouken, Koniu.

3. DynamisProject
LS założony przez Saitou, a później przejęty przez Galenrosa i Rhaegala. Dawał Polakom możliwość liźnięcia endgame'u - pierwszy polskawy LS, który zrzeszał już także Europejczyków. Dzięki prowadzącym wiele osób nauczyło się grać i przykładać do eventów. LS historyczny - od kilku dni nie istnieje dla ludzi spoza...

4. Pixies
LS założony przez Opiekuna. Powstał na podłożu doświadczonych graczy z CC. Z początku zakładał przyjmowanie każdego Polaka z lvl75, doszkolenie go i wprowadzenie w endgame. Później rozwinął się jako jeden z najpotężniejszych LSów na całym serwerze. W chwili obecnej warunki przyjmowania są dosyć twarde - kilka jobów na 75, dostęp do sky, sea, duża ilość meritów. Łatwiej dostać się magom niż jobom melee. Jedyna sensowna szansa na HNM dropy dla Polaków. Wymagania to aktywność na eventach i naprawdę luźny styl życia. W chwili obecnej kierowany przez niepolaka - Enoikosa.
Sackholderzy: Enoikos, Espeon, Elya, Wortie, Rhaegal, Mantis, Urzawurza, Deshter, Mantis, Dexy, Vejitta, Opiekun.

http://pixies.guildportal.com

5. LOLMercenaries
LS założony przez Torella jako pierwsza alternatywa dla Pixies. Zajmował się tylko sky. W planach były inne eventy, ale nigdy się nie odbyły. W wyniku kilku dram, nieobecności liderów LS został rozwiązany i przekształcony jako kontynuacja w...

6. OldStars
LS założony przez Marasa (jednego z liderów LOLM), Drakanta, Simiurga i Kamilusa. Długie rozważania doprowadziły do powstania rulesów twardych, ale przyjaznych dla ludzi, którzy nie chcą traktować OS jako poczekalni przed Pixies. Po kiepskim starcie przy drugiej fali rekrutacji LS zaczął odnosić pierwsze sukcesy. Obecnie ciężko jeszcze pisać, że się utrzyma, ale jesteśmy na dobrej drodze. Robimy podstawowy endgame i przyjmujemy KAŻDEGO Polaka z lvl75 (przy niektórych osobach i jobach już od lvl70 nawet) by mógł tego zasmakować. Sky, Sea, Salvage, Dynamis, Einherjar, triggerowane NMy, Assaulty, Nyzule... Zobaczymy co przyniesie nam nowy dodatek. Natomiast nie tykamy i nie mamy nawet takowego zamiaru HNMów. Można powiedzieć, że przejęliśmy funkcję LOLM + DP dla tych, którzy nie chcą bądź nie mogą iść do Pixies.
Sackholderzy: Devastate, Drakant, Gryphee, Kamilus, Maras, Simiurg

http://www.oldstars.pl



To taki krótki przewodnik dla nowych oraz dla powracających graczy. Do uzupełnienia pozostaje nadal lista sacków z Pixies. Mam nadzieję, że post ten pomoże tym graczom, którzy nie znają polskiej sytuacji na serwerze.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 14 lis 2007, 11:36 przez kamilus, łącznie edytowano 5 razy
*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 10:50 
Cytuj  
Enoikos my ass


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 11:01 
Cytuj  
Pixies, kierowane w tej chwili jest przez jakies 6 osob, z czego 2-3 osoby prowadzace to Polacy (jesli az tak bardzo ci na tej informacji zalezy :P)


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 11:04 
Cytuj  
Nicki - to wrzucę do pierwszego posta.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 11:10 
Cytuj  
Powinienes jeszcze dopisac Alternative4, pierwszy wylom w CC, ktory doczekal sie 15-stronnicowej dramy :]

Pixies zakladal przyjmowanie kazdego Polaka z lvl 75, ale chyba nie kazdy Polak mial swiadomosc na co sie porywa, poniewaz niektorym wydawalo sie ze beda tam traktowani jak swiete krowy a nie jak normali czlonkowie ktorzy podobnie do, jak to Kamilus lubi okreslac, niepolakow musza na swoje zapracowac.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 11:16 
Cytuj  
po ustaleniu wreszcie (bo jak zwykle liderzy w pixies sie zmieniaja latwo):
Enoikos, Espeon, Elya, Wortie, Rhaegal, Mantis, Urzawurza,
oraz liderzy od konkretnych eventow: Deshter, Mantis, Dexy, Vejitta.

to jak ludzie i nieludzie! rasizm! :O

o TAK! A4 pierwszy POLSKI LS dla polakow ktorzy mieli dosc CC ;p zalozony przez Kalcie i Pilka (RiP;p) :]


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 11:38 
Cytuj  
Gdybym mial czas grac tak jak ja wy chetnie bym wstapil do Pixies, ale nie mam ochoty podporzadkowac mojego rl grze, a wiec, jakie alternatywy ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 11:40 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
6. OldStars


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 11:41 
Cytuj  
co z Deva i Gryphee? sa liderami?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 11:51 
Cytuj  
To chyba nie miejsce na takie pytania, ale tak.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 721
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 12:16 
Cytuj  
Deva i Gryph sa "oficerami" pomagaja przy eventach ale ostateczne zdanie i decyzje co do eventow i zasad panujacych w OS maja pierwotni liderzy czyli Kamilus Drakant Simi i ja


_________________
"Two little goblins, out in the sun. Down came a dragon, and then there was none."
Fluffy Thunder, Gladiator(FFXIV)konto aktywne
Maras, Dragoon/Samurai(FFXI)konto zawieszone

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 13:36 
Cytuj  
Gwoli scislosci - tez jestem sackholderem Pixies. :D

Espeon jest shellholderem.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 13:45 
Cytuj  
http://www.oldstars.pl

omg zmiencie to tlo :D

a tak to strona ladna


_________________
Jast v2.0

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 14:00 
Cytuj  
egoist napisał(a):
http://www.oldstars.pl

omg zmiencie to tlo :D

a tak to strona ladna


Fajnie wygląda ta stronka:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 14:27 
Cytuj  
Wiekszosc rzeczy nie dziala pod Firefoxem.

I Espeon to ona a nie on :P LS nie jest przez nia ani niego ani nikogo innego kierowany, co bylo juz wyjasnianie w 4 roznych postach, ale w/e.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 14:50 
Cytuj  
Wszystko co działa - działa pod Fx ;)
Po prostu jeszcze bardzo mało działa, gdyż nie mam czasu napisać softu - jak przyłażę z roboty to jestem już wyżuty z chęci na programowanie... Może w ten weekend ;)

A grafikę robiła Freyah ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 15:49 
Cytuj  
Espeon jest shellholderem dlatego chyba ze jest mega aktywna i nie ma obaw ze jakby co odejdzie z gry bez slowa itp. a nie dlatego, że przejawia skłonności do kierowania Pixies na eventach itp. Esp jest raczej "cicha" na eventach, a prawdziwymi osobami "kierującymi" Pixies są imo Jast i Eno, czasem Dexy i Done.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 16:25 
Cytuj  
ator, to sa osoby z nigdy nie zamykajacymi sie jadaczkami ;p
w jednej chwili chetnie prowadza, rozkazuja, a w drugiej puszczaja im nerwy i ida emo (slynne d2 plz, albo idc, w/e). mam na mysli tu lesia i enoiksoa. no offence ;p
co do dexy, juz kiedys mial pod swoim liderem inny ls, mysle ze mu starczy.
donexana nigdy nie zaakceptuje, po za tym jestem stanowczo na nie, jesli chodzi o w miare swiezego czlonka na lidera.
po za tym, jesli osoba duza gada, rozstawia ludzi po katach, wcale nie znaczy za ma oficjalnie nadane stanowisko lidera.

boze, dalej podniecajmy sie sackiem jakiegos lsa! :O
omg, lets party, nie ma mnie w grze, nie jestem liderem, nic nie robie, ale mam sackholdera!
z tego co mi wiadomo to mowa tu o LIDERACH, a nie sackach, aktywnosci jadaczki czy czego tam innego.

(mnie tez nie ma w grze, ale juz sie tlumaczylam na pixies, po za tym nigdy nie zabiegalam o zadnego sacka, relic horna itd, zanim rzuca sie glosy sprzeciwow :P)


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 17:09 
Cytuj  
kalcia napisał(a):
o TAK! A4 pierwszy POLSKI LS dla polakow ktorzy mieli dosc CC ;p zalozony przez Kalcie i Pilka (RiP;p) :]


Nie żartuj? Poważnie? Wiedziałem o A4, ale nie miałem pojęcia o tym lol.

****

Posty: 1034
Dołączył(a): 20.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 17:23 
Cytuj  
Cytuj:
2. Provoke
Bezpośredni spadkobierca LSów o nazwie RadioMaryja i BlackChocobos. Powstał jako alternatywa dla CC przy czym przesłanki samego powstania (jeszcze w czasach RM) nie mają tutaj większego znaczenia. Obecnie aktywny LS zrzeszający graczy od najniższych lvli do etapu pre-endgame. Dodatkowo siedzą ludzie, którzy w czasie pozaeventowym mają również czas na granie.


W tej rozleglej encyklopedii wiedzy zabraklo nickow osob posiadajacych pearlsacki Provoke, ale pewno szybko nadrobisz to okrutne zaniedbanie... :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.