mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 13:24 
Cytuj  
Fundamentalne przynajmniej dla mnie.
Bedzie maly wstep i na koncu pytanie.

Gra rpg (cRpg) to dla mnie takie 'srodowisko' gdzie moge byc kim chce lub prawie kim chce (ograniczenia komputera/systemu, fabuly ... ). Jestem kim chce i ponosze tego konsekwencje. Jestem kims_tam, mam mozliwosc wieksza lub mniejsza robienia pewnych rzeczy, czy innym sie to podoba czy nie. Czy inni to popieraja czy nie robie to. Oczywiscie to co robie wplywa na mnie, na innych, ich stosunek do mnie, itd itp. Ile ludzi tyle idei na postac, sposob gry, z pelnymi konsekwencjami podejmowanych decyzji. Ile ludzi tyle sposobow postepowania, ktore jedni akceptuja, inni tepia, jeszcze inni olewaja, nie rozumieja, uwazaja za zbrodnie lub bohaterstwo. Po prostu kazdy jest inny, kazdy inaczej widzie pewne rzeczy itd.

I teraz pytanie lub raczej seria pytan:

Czy ekipa ZS dopuszcza istnienie postaci, ktorych nie 'popiera', z ktorymi sie nie identyfikuje ?
Czy mozliwe beda zachowania ktore wy uwazacie z jakis wzgledow za 'be', ale w pelni w klimacie ?
CZy mozliwe bedzie istnienie 'klimatyczbnych' postaci takich jak zlodziej, przydrozny rabus (pieniadze albo zycie), morderca za pieniadze itp.??
Zeby bylo jasne, nie chodzi i o bezsensowne PK i o odreagowywanie w ten sposob stresow zycia codziennego, reperowanie wlasnego ego itd.

Innymi slowy, czy uwazacie ze macie monopol na prawdziwe RPG ?? (troche za brutalnie to zabrzmialo :grin:)
Albo delikatniej, czy na ZS dopuszczacie tylko RPG ktore uwazacie za sluszne ? Tylko wspaniale, nieskazitelne postacie, super praworzadne itd ?
Tylko to co z waszego punktu widzenia jest wydaje fajne i dobre, i zadnego miejsca na inwencje graczy ?

Bo szczerze mowiac, wiele wskazuje na to ze mocno chcecie ograniczac.
Niby Xanth na ircu powiedzial ze GM nie beda np. interweniowac w sprawie wprowadzania koni do budynkow, ze to sprawa wylacznie miedzy graczami, ze nie beda takich i podobnych sprawach ingerowac w swiat.

Ale z drugiej strony pelno jest przykladow odwrotnych:

- gildia Rutera i odpowiedz Ro6erta, ze brakuje celu gldi itd (szczegoly topic o gildii, 2 post w topicu). Czyli ze jesli GM celu nie widza, to gildii nie bedzie, mimo ze gracze robia wszystko zgodnie z regulami swiata (deed, domek itd) i moze cel jakis maja.

- Xanth na ircu, 'sugesta' ze PvP tylko na arenie i wszystkie te ograniczenia areny, ktore np. kompletnie eliminuja wiele klas postaci, praktycznie tylko zapuszkowani woje maja szanse - super arena do uczciwego PvP :grin: , tak naprawde bardzo nieuczciwa dla wielu postaci.

- rozne dzialania GM faworyzujace ludkow z gildii, np. tarcze Pretow, magiczny viking sword ktory widzialem, szaty bractwa magow - czyli dyskryminacja ludzi nie z gildii

- czesc tekstow o 'graniu dla statow'. Ja wiem ze moge se wyobrazic ze jestem zajebisty woj, ale lepiej zeby to mialo odzwierciedlenie w grze :grin: o tym napisze w innym poscie, bo to odrebna sprawa

i pewnie przyklady kolejne by sie znalazly

przyklady te pokazuja ze jak na razie to GM ingeruja w swiat bardzo mocno i daja wyrazne sygnaly ze pewne zachowania 'klimatyczne' sa be.
Nie mam na mysli 'ograniczen' wynikajacyhc z fabuly (np. magia), chodzi o zachownia klimatyczne i z nia zgodne.

moze to stan przejsciowy i zmieni sie to jak 'praworzadne' struktury graczy okrzepna i beda same sobie mogly poradzic ??

Ekipo ZS, wypowiedzcie sie prosze.
Ten post nie ma na celu dokuczanie wam, krzyczenia na was itd, chce tylko poznac wasze stanowisko.

pozdrawiam i czekam na odpowiedz :grin:
El Modello aka Yaevim aep Var
True Neutral :grin:

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 13:32 
Cytuj  
nawet jak moje 'oskarzenia' :grin: o ograniczaniu sa wg. was bespodstwane, to i tak prosilbym o odpowiedzi jakies :grin:

*

Posty: 94
Dołączył(a): 13.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 13:40 
Cytuj  
Gra rpg (cRpg) to dla mnie takie 'srodowisko' gdzie moge byc kim chce lub prawie kim chce (ograniczenia komputera/systemu, fabuly ... )

----------------------------------------

I tu sa wlasnie ograniczenia fabuly.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 13:42 
Cytuj  
Masz racje, GM nie powinni ingerowac w nie techniczne sprawy graczy (chyba ze chodzi o zachowanie klimatu, makrowanie i inne rzeczy zakazane w regulaminie), kazdy gra tak jak chce w (granicach regulaminu) i ponosi tego konsekwencje od innych graczy w swiecie gry.
Pozdrawiam :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 13:52 
Cytuj  
[quote]
2002-04-10 14:24, El Modello napisał:
Odpowiem po kolei we wlasnym imieniu:

Czy ekipa ZS dopuszcza istnienie postaci, ktorych nie 'popiera', z ktorymi sie nie identyfikuje ?

Nie rozumiem pytania. Co to znaczy "nie popiera"? Ekipa nie popiera postaci nieklimatycznych, gadajacych w grze o ircu, zabijakacych slabszych dla przyjemnosci itp. Wydawalo mi sie, ze jasne jest jakich postaci nie popieramy.

--
Czy mozliwe beda zachowania ktore wy uwazacie z jakis wzgledow za 'be', ale w pelni w klimacie ?

Tak. Np. napad na spokojnego rolnika w banku i ograbienie go, zabijajac go przy okazji.

--
CZy mozliwe bedzie istnienie 'klimatyczbnych' postaci takich jak zlodziej, przydrozny rabus (pieniadze albo zycie), morderca za pieniadze itp.??

Oczywiscie. Nikt ci nie broni ukrasc czegos z czyjegos kurfa lub kieszeni. Nikt ci tez nie broni zaczaic sie na oddzial Pretorian w lesie i obrabowac go :wink: Zasada jest prosta, nie bij slabszego, bo tego nie lubimy.

--
Innymi slowy, czy uwazacie ze macie monopol na prawdziwe RPG ??

Nie mamy monopolu na RPG, tak samo jak nikt nie ma. Ale mamy monopol na tym serwerze... i robimy go wedlug naszych zasad, ktore zreszta niektorym sie nie podpbaja... no coz.. trudno..

--
Albo delikatniej, czy na ZS dopuszczacie tylko RPG ktore uwazacie za sluszne ? Tylko wspaniale, nieskazitelne postacie, super praworzadne itd ?

Nie. I niedlugo sie o tym przekonasz :razz:

--
Tylko to co z waszego punktu widzenia jest wydaje fajne i dobre, i zadnego miejsca na inwencje graczy ?

Alez mylisz sie calkowicie. To gracze twoza klimat i nastruj, to gracze tworza gre. My tylko pilnujemy, zeby nie lamac pewnych podstawowych zasad.

--
Bo szczerze mowiac, wiele wskazuje na to ze mocno chcecie ograniczac.

Nie ograniczac... utrudnic.

--
Niby Xanth na ircu powiedzial ze GM nie beda np. interweniowac w sprawie wprowadzania koni do budynkow, ze to sprawa wylacznie miedzy graczami, ze nie beda takich i podobnych sprawach ingerowac w swiat.

Nie bedziemy. Jesli ktos jest chamem i burakiem i sie zachowac nie umie, to od tego sa jednostki wychowawcze np. Pretorianie :wink: My ingerujemy w momentach naprawde duzego chamstwa (bluzganie) lub uzywanie slow z poza klimatu i swiata.

--
Ale z drugiej strony pelno jest przykladow odwrotnych:

--
- gildia Rutera i odpowiedz Ro6erta, ze brakuje celu gldi itd (szczegoly topic o gildii, 2 post w topicu). Czyli ze jesli GM celu nie widza, to gildii nie bedzie, mimo ze gracze robia wszystko zgodnie z regulami swiata (deed, domek itd) i moze cel jakis maja.

Oczywiscie. Narazie fabula nie przewiduje zadnych dodatkowych Gildii i doskonale wiesz o tym. Po drugie, tak jak Robert juz tutaj piosal, jesli macie grupe kolegow w ktorej jest wam dobrze, to po co wam Gildia, hierarchie, rozkazy? No, po co?

--
- Xanth na ircu, 'sugesta' ze PvP tylko na arenie i wszystkie te ograniczenia areny, ktore np. kompletnie eliminuja wiele klas postaci, praktycznie tylko zapuszkowani woje maja szanse - super arena do uczciwego PvP :grin: , tak naprawde bardzo nieuczciwa dla wielu postaci.

Czyzby? A na piesci powalczyc nie laska? Nie mow mi tylko, ze jako mag masz wrestling na zerowym poziomie bo nie uwierze. Po drugie, jesli chcesz walczyc to badz wojownikiem. kto powiedzial, ze bedziemy spokojnych rolnikow zmuszac do walk na arenie? A jesli ktos taki zostanie wyzwany na pojedynek, zawsze przeciez moze odmowic.

--
- rozne dzialania GM faworyzujace ludkow z gildii, np. tarcze Pretow, magiczny viking sword ktory widzialem, szaty bractwa magow - czyli dyskryminacja ludzi nie z gildii

Nie, nie dyskryminacja. Uwydatnienie elitarnosci Gildii. Bo gildie sa elitarne. I takie maja byc. Dlaczego? Pomysl chwile..

--
- czesc tekstow o 'graniu dla statow'. Ja wiem ze moge se wyobrazic ze jestem zajebisty woj, ale lepiej zeby to mialo odzwierciedlenie w grze :grin: o tym napisze w innym poscie, bo to odrebna sprawa

Teksy o graniu dla statow dotycza doskonale wiesz jakich osob i za co... nie udawaj nieswiadomego, bo cie nazwe hipokryta :smile:

--
i pewnie przyklady kolejne by sie znalazly
przyklady te pokazuja ze jak na razie to GM ingeruja w swiat bardzo mocno i daja wyrazne sygnaly ze pewne zachowania 'klimatyczne' sa be.

Zaraz zaraz, kto ingeruje? Ingeruja czy daja sygnaly, bo to jest roznica? Oczywiscie ze sobie nie zyczymy osob ktore nie potrafia sie zachowac ani wczuc sie w gre. Oczywiste tez jest ze w takich momentach wkraczamy osobiscie. Tak samo jak wkraczamy, by udzielic graczowi pomocy. Nie uogolniaj wiec i nie naditerpretuj, prosze.

--
Nie mam na mysli 'ograniczen' wynikajacyhc z fabuly (np. magia), chodzi o zachownia klimatyczne i z nia zgodne.

I do tego dazymy i dazyc bedziemy. Fabula to raz, klimat i jak najmniejsza ingerencja GMow w sprawy graczy to dwa.
Ktos ci podpadl? Zabij go. Ale zabij klimatycznie, rozumiesz? Nikt wtedy slowa zlego ci nie powie.

--
moze to stan przejsciowy i zmieni sie to jak 'praworzadne' struktury graczy okrzepna i beda same sobie mogly poradzic ??

Zmieni sie wiele jeszcze... mam nadzieje ze na lepsze i... trudniejsze.

mam nadzieje ze udalo mi sie wyjasnic choc czesc watpliwosci. Czesc z tego co powiedzialem jest tylko i wylacznie moim zdaniem i moja opinia, ale z czescia moich wypowiedzi reszta ekipy powinna sie zgodzic.

Pozdrawiam.

X.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 13:59 
Cytuj  
odpowiadalem kilka razy na podobne pytania...
odpowiem raz jeszcze
zaznaczam ze jest to MOJA pinia a nie ekipy.
postacie o ktorych wspominales zlodzieje zebracy bla bla bla... sa wedle mnie jak najmilej widziani ( noo moze nie w stosunku 10:1 z normalnymi :smile: )
wiadomo ze odgrywanie takich postaci jest trudne i wymaga wiele kunsztu i klasy od grajacego.
z mojej stronie jeszcze nikt, ale to absolutnie nikt nie doznal zlego slowa za to co robil i bylo to zgodne z klimatem...
ponadto zawsze staralem sie wynagradzac takim osobom to podtykajac jakies mini qusty i inne takie...
dla mnie swiat powinien byc pelen dobrych zlych ludzi... to normalne i naturalne...
wiesz d czego sie czepiamy?
do tego, ze jakies dziecko zostalo skrzywdzone w szkole, mamusia nakrzyczala ze obiadu nie zjadlo.. wchodzi na UO, wielki wojownik..
i odreagowuje swoje stresy na innych...
wlasnie taki klasyczny PK...
popatrz na normalny swiat.. ilu bandytow zlodziei chodzi po ulicach...
sporo...
a ilu takich co zabijaja po 3 osoby dziennie chodzi po ulicach?
e?
wlasnie...
widzisz..
ja chcialbym widziec swiat gdzie ludzie nie komunikuja sie jakims gg..
gdzie ludzie spotykaja sie i opowiadaja o tym co dzis wykopali, zlowili.. o potworach...
wynajmujemy czlowiekowi karczme i chcemy zrobic ja miejscem spotkan ludzi przy kufelku..
chcemy zeby zycie wlasnie tam kwitlo.. a nie na ircu...
popatrz na to w ten sposob..
co barzdiej Ci sie podoba -
wchodzisz do swiata robisz co masz robic alt tab na ircu zalatwiasz interes, idziesz 2 miasta dalej sprzedajesz kupujesz, przelaczasz na irca idziesz zabic potwora ktory grasuje juz 2 minuty w innym miescie...
czy wchodzisz do swiata, wiasz sie ze swpomi przyjacolmi, rozmawiasz z nimi umawiasz sie na wyprawy pijesz pracujes zpolujesz..
szukasz sobie klienta.. pytasz sie ludzi czy moze nie chca Twoich uslug?
nie ma czegos takiego ze my jakich typow odgrywania nie lubimy...
albo ze tylko chcemy panstwo prawa itp..
nie... to jest nudne na dluzsza mete...
tak wiec miejsce jest dla kazdego...
kto potrafi sie w tym swiecie znalezc i wspoolgrac z innymi...
cos jeszcze chcesz wiedziec? cos mam jeszcze dopowiedziec?
pzdrwm
Gadget

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 14:01 
Cytuj  
Xanth, Dzieki za odpowiedz.
Wyjasniles b. duzo.
Fakt, pewnie wiele rzeczy uogolnilem, naditerpretoewalem itp. Ale to dla tego ze sie nakrecilem strasznie :wink:. A nakrecilem sie bo obawialem sie odpowiedzi 'nie' napytania, a wtedy niestety pozegnalbym sie z ZS.
Jeszce raz: nie chodzilo mi o oskarzanie obrazanie, a o odpowiedzi i wasza interpretacje pewnych zdarzen, bo moze zle rozumiem rozne rzeczy.

pozdrawiam cala Ekipe :smile:

ps. to kiedy ta siwatynia do skili w dol ? :grin: :grin: :grin:

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 14:14 
Cytuj  
Mnie sie tylko nie podoba wypowiedz GM w sprawie PK. Ze mozna tylko silniejszych itd.
Swiat jest niebezpieczny wiec jesli jakis kupiec rusza w droge to niech liczy sie z tym ze rabus go napadnie. Rabusie nigdy nie atakuja silniejszych (chyba ze im na mozgi padlo) tylko slabszych.
Wiec jesli ktos nie walczy a chce sie wybac na wycieczke niech wezmie woja ze soba, Petorianie niech pilnuja porzadku i przyjmuja zgloszenia o rabusiach. Zabranijac rabusiom napadac na slabszych odcinanie mozliwosc bycia rabusiem.
Codo mordowania w miastach to przez jest straz sa Pretorianie aby nad tym panowac nie mozna odgornie tego zabraniac. Jesli nie beda spelniali swojego zadania trzeba bedzie jakos ich zmienic a nie zabrac graczowi wcielic sie w wymarzonan postac. przeciez mozna za takim PK wyslac listy goncze i gdzie sie nie pojawi straz bedzie mu deptac po pietach. Tacy seryjni morderce przewanie krotko zyja wiec przy sprawnej organizacji naszych sluzb pozadkowych wszystko powinno byc dobrze (bo poto przeciez dostaja bonus od GM).

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 14:17 
Cytuj  
bandyci rabujacy kupcow.. tak, okej
ale nie w momencie gdy jedzie jeden albo wiecej PK wpadaja i morduja wszystkich bo zupa byla za slona
albo im panna nie dala
albo im nie stanal
albo cokolwiek...
dodam jeszcze ze bandyci nie napadali ludzi 3 razy dziennie tylko robili wypady raz w tygodniu albo cos w ten desen i tak zarabiali...
a co co stali na trakcie to zwykle zezimieszki... ale w 80% przypadkow tylko okradali a nie zabijali...

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 14:21 
Cytuj  
To pozolcie ustawiajcie dla nich dodpowidni status mordercy, rozwiescie listy goncze, wyznaczajcie nagrody za ichzabicie a szybko znikna ze swiata lub sie zmienia swoje postepowanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 14:35 
Cytuj  
Tak. ja jestem caly czas za tym. Chcesz byc morderca, bandyta, rabusiem? Nie widze problemu. Dostaniesz crima lub murdera na stale, healera specjalnego co to tylko takich leczy i prosze bardzo, napadaj. Mozliwe ze to w niedlugim czasie wejdzie w zycie... ale nie obiecuje... nie tylko ja mam cos do powiedzenia.

X.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 15:07 
Cytuj  
Gadget, rowniez dziekuje za odpowiedz.
Co do definicji 'debilnego PK' to zupelnie sie zgadzam i tepienie przez GM takich osobnikow jest IMO jak najbardziej OK.

Aaa, ja niekoniecznie chce mordowac itd, po prostu to bylo ideowe pytanie. (nie chce miec murdera lub krima z powodu tego posta :grin:)

A murder to moglby schodzic po jakims dlugim czasie, bo przeciez ludzie sie zmianiaja.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 16:33 
Cytuj  
Gadget Xanth otoz ja rowniez wtrace sie do dyskusji chociaz wcale mnie nie korcilo ale...

Powiem wam czego sie boje, i wbrew pozorom nie sa to killerzy ktorzy robia po to postac zeby mordowac. Gadget piszesz o roznych idealach mniejszych lub wiekszych, a powinienes wiedziec ze na ludziach mozna sie przejechac, przezyles/przezylismy to kilka razy. Piszesz o idealach jak powinien wygladac swiat jak go sobie wymarzyles, ale niestety tak nie bedzie bo ludzi przebywajacych jest zbyt wielu, kieruja sie swoimi zasadami itp itd.
(dobra koniec czesci pierwszej lub tzw. pierdzielenia)

Ja boje sie gildii i nie dlatego ze sa one duze i elitarne. Niech beda. Musza byc.
Boje sie zbyt wielkiej ingerencji i pomocy z waszej strony. Spojrz na swiat ma 3 tygodnie a przypakowany magicznie shivan khan zamawia juz Mithrill dobrej jakosci (znaczy ten nie dobrej jest do dupy ?)ba wrecz sie zakazuje sprzedazy niegildiowym. W imie czego ? Chyba nie chcecie doprowadzic do sytuacji ze na swiecie beda tylko 3 gildie
i tylko one, bo gra stracila by swoj smaczek, a najbardziej sie boje sytuacji (nie smierci) ze bede sie bil z jakims pretorianinem o cos tam i potem przyjdzie on z kolegami i mi wpierdziela. łał twardziele. Boje sie ze mozecie przekroczyc granice zbyt mocno pakujac gildie. Powoli panowie mithrill tak ale nie po 3 tygodniach gry. Zbroja taka powinna byc po 6 miesiacach i to bylo by cos. Zauwazylem ze powtarza sie kowal dz-owy. wszyscy zaczynaja lazic w zajebistych zbrojach. Jeszcze tydzien i gildia bedzie lazic w expach (smiech) ...

... a brakuje mi wlasnie bandytow i zlodzieji (nie chaosu) jak bylo by mi sympatycznie wchodzac na mostek zostac otoczonym przez szesciu kolesi z kijami mowiacych : Dawaj myto smirdzilu bo w pysk
i nie przepuscim bo w pysk i w morde. <--- nooo spoko przyjdzie 4 pretorian w expowym mithrilu i bandytow niema :razz: ...

...moim skromnym zdaniem troche za mocno pomagacie gildiom...

btw: popatrz sobie jak czasem gram jesli chociaz raz zobaczysz moje nie klimatyczne zachowanie prosze zapakuj mnie na tydzien do paki... aha jesli bede przechodzil kolo wiezy pretorian spojrzyj rowniez na slowa sparring...


ku przemysleniu i rozwadze
hiteq

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 17:41 
Cytuj  
Ze sie tak zapytam skad wiesz ze Shivan ma podpakowana postac?

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 17:46 
Cytuj  
Aaa.. co do Pretorian. Jak chca wymuszac zakaz sprzedawania mitrilu to niech wymuszaja.. zycze powodzenia :smile: Szczegolnie jak wjedzie sobie 5 osobnikow z mitrylowymi zbrojami do ich warowni i urzadzi piknik na dziedzincu :smile:

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 18:01 
Cytuj  
Ziemni nie wiem przypuszczam poprostu jak ktos jest wojem i walczy dzien w dzien to wie co komu moze zrobic. Tobie moj miecz podczas walki zabiera ok polowe energii a jestes niezly oj niezly. Shivanowi zabralo ok 5% energii. i powiedz mi ze ma Taaaaka zbroje jak chodzi w kobalcie dokladnie takim jak moj komplet (strange veeery strange)

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 18:28 
Cytuj  
1) Ma tarcze pretorian.
2) Duzo od szczescia zalezy :smile: raz sie z kims wygrywa bez problemu, raz sie dostaje.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 18:43 
Cytuj  
esz jak ja niedokladnie pisze ...inni tez maja tarcze pretorian :> ...

sczescie nie dziala pare razy :wink:

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 19:18 
Cytuj  
dobra z tyma bandytami to wywnioskowalem tak nie wolno slabszych to qumam bo zalozmy sie ze sie na tak wlasnie expa zbrojke z mitha i do tego dobre skille to malo kto podskoczy ale w takim ukladzie jesli ktos jest taki to co mu pozostaje hmm no coz dwie beczki z miksturami zycia i dexa na plecy i na wieze pretorian robic m;lyn ???? bo innego wyjscia nie widze kto jest od takiego osbnika silniejsz nikt proscz tych co prawa i porzadku pilnuja hehe to taka moja drobna uwaga bo i tak nie trudnie sie w tym fachu ale zaciekawil mnie temacik pozdr. :smile:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 07:40 
Cytuj  
Chyba nie zrozumialem...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.