mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 22:36 
Cytuj  
ściagam, macie jakieś opinie ?

tu beta
http://www.fileplanet.com/181240/180000 ... ient-(Full)

tu opis
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=2036

EDIT:
juz nie sciagam, screeny mi sie nie podobaja :P


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 22:55 
Cytuj  
lame :P po co nowy topic?
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=27400


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 23:02 
Cytuj  
PotBS ?

sory moje IQ jest za niskie :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 gru 2007, 23:18 
Cytuj  
Lol Desh what a fail :lol:

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 16:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ściagam, macie jakieś opinie ?


moja opinia, gra jest fajna, swietnie zrobiony crafting, AH i walki na morzu :)
Grze brakuje jeszcze dopracowania w walkach na ladzie oraz przy texturach postaci.
Ale ogolnie da sie pograc.. a grupowe ataki na konwoje rulez :>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 21:54 
Cytuj  
A według mnie największy fail tego roku. Gra w stylu " piraci rodem z disneya". Walka to klikanie wystrzalu raz z jednej raz z drugiej strony, zero skila, zero wolności zero funu.


_________________
OrleOko czuwa...

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 09:02 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Walka to klikanie wystrzalu raz z jednej raz z drugiej strony, zero skila, zero wolności zero funu.


no to chyba nie bardzo zalapales jak sie strzela z okretu i CZYM.
Masz do wyboru kilkanascie rodzajow strzalow i to z roznych rodzajow broni i amunicji. Sa amunicje do rozwalania marynarzy, samego okrętu, żagli i masztów by spowolnic okret itd.
Mozna strzelac tez dzialami z przodu i z tylu jak masz odpowiedni okret. Mozna rowniez strzelac z muszkietow, jak rowniez robic abordaze. Opcji walki okretu jest od groma, sam jeszcze wszystkich nie rozpracowalem :)
Trzeba tez przyznac, ze AI NPC'ow jest dosyc wysokie nawet na niskich levelach. Ich okrety idealnie sie ustawiaja do walki i prowadza walke bardzo taktycznie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 11:10 
Cytuj  
Nie gadaj, ze masz problemy z AI...
Co do walki to jest nudna i dluga, i oczywiscie instancjowana.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 11:59 
Cytuj  
Nom, niestety AI przeciwnikow to jakas masakra jest. Majac kiepski statek, mozna z zamknietymi oczami zalatwic konwoj 4-5 statkow o poziom wyzszych od siebie i z uczuc to jedynie sie znudzic. Wystarczy ostrzelac poklad ze szrapneli i dokonac abordazu. Instancjowanie swiata i brak jakiegokolwiek realizmu - wlacznie ze statkami plywajacymi pod wiatr, odradzajaca sie zaloga i 6 osobowymi abordazami. Questy to koszmar, wlacznie z tym pierwszym "storyline".

Koszmarny fail. A mogla byc z tego taka fajna produkcja... obiecywali tak wiele. Ech az sie przykro robi.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 12:07 
Cytuj  
Czego mi tez brak, to np. dobierania zalogi. W Pirates! bylo ciekawie - idziesz do taverny i stamtad bierzesz ludzi. Tutaj taverna jest, ale oprocz 1-4 questow to chyba nie ma wiekszego zastosowania..?
Zrobili tez kosciol, ale jak gralem nie mial tez zadnych zastosowan oprocz dwoch questow.
No i wyzej wymieniona odradzajaca sie zaloga

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 13:33 
Cytuj  
Jako zapalony zeglarz, od lat czekalem na ta produkcje. To mialo byc cos niesamowitego. Dostalem sie do bety pare miesiecy temu i jak zobaczylem tego gniota, to popadlem w czarna rozpacz.
Miasta praktycznie identyczne, misje te same, niezaleznie od klasy i "rasy". Ostatnio devsi cos wspominali, ze beda przerabiac misje, tak zeby byla jakas roznorodnosc i po wyborze innej narodowosci czy klasy dzialo sie cos (niby) innego. Po dobrych 5 latach produkcji, nagle wpadli na cos takiego... niezly refleks.
Po miastach biegaja dziesiatki roznych kolorowych kapitanow (z czego 70% to kobiety oczywiscie), a kazdy z nich slizga sie ruchem lyzwowym jakby kij polknal...
Realizm? Gdzie? Pierwsza lepsza bitwa morska, przeciwnik oczywiscie mocniejszy, wiec zaczyna mnie gonic, to ja plyne baksztagiem, robiac zwroty przez rufe i strzelam naprzemian z obydwu burt i mozna by tak do usranej smierci (rozwalenia 100mln przeciwnikkow, lub braku amunicji, co nastapiloby pierwsze), ale po 2 minutach doplywa sie do niewidzialnej krawedzi mapy, statek odbija nam sie od przezroczystej sciany i staje :) Morze nagle sie skonczylo...
Ta gra moglaby sie potknac o realizm i by go nie zauwazyla.


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 16:30 
Cytuj  
Czyli ostatnie trzy tytuly Sony to syf? Hmm, nie ma co, SOE schodzi na ps..... oh wait. A w przygotowaniu maja juz kolejne przeinstancjonowane gniociwo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 17:39 
Cytuj  
W pewnym sensie jest mi zal SOE. Ktos tam w beznadziejny sposob decyduje o tym w ktory tytul zainwestowac i przygarnac pod swoje skrzydla, a ktory nie.
Widzialy galy co braly.
Bylem betatesterem juz jakis czas zanim SOE przejelo PotBS. Juz wtedy byla to kaszana jakich malo, wystarczylo wpuscic jakiegos gracza, zeby to mogl latwo ocenic. Nie wiem czemu SOE postawilo na ta gre. To nie bedzie nawet produkt niszowy, to bedzie "jakas dziurka, znajdujaca sie w kacie, ktory przypadkiem jest w niszy".


_________________
Obrazek

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 22:43 
Cytuj  
Co do AI...gdzieś w lipcu jak dałem tej grze szansę będąc na np. lvlu 23cim rozwalałem wszelkie npce na OS do lvlu 46. Jedynie najmocniejsze fregaty lvl 45> były za mocne. Generalnie gra jest syfem pod każdym niemal względem. Plusy to muzyka i sama walka jako taka/manewrowanie okrętem, tyle. Zresztą napisałem już recenzję na tym forum w lecie.

http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=16 ... &start=140

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2007, 16:34 
Cytuj  
moj maly preview bety :) http://www.youtube.com/watch?v=Cy57o40rZXg

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2007, 17:03 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
W pewnym sensie jest mi zal SOE. Ktos tam w beznadziejny sposob decyduje o tym w ktory tytul zainwestowac i przygarnac pod swoje skrzydla, a ktory nie.
Widzialy galy co braly.
Bylem betatesterem juz jakis czas zanim SOE przejelo PotBS. Juz wtedy byla to kaszana jakich malo, wystarczylo wpuscic jakiegos gracza, zeby to mogl latwo ocenic. Nie wiem czemu SOE postawilo na ta gre. To nie bedzie nawet produkt niszowy, to bedzie "jakas dziurka, znajdujaca sie w kacie, ktory przypadkiem jest w niszy".


Blizz ma w SOE agentow i sabotuja wszystkie projekty, przeciez to jest oczywiste ze nawet telefoniczna ankieta daje wynik ze instancjonowanie i zonowanie to syf, a te pierdoly upieraja sie przy swoim i wciskaja na rynek kolejny raz gre, ktora juz przed premiera jest na straconej pozycji.

Co ja bym chcial w takiej grze, oczywiscie jest to nieralne ale ... startujesz na ladzie gdzie musisz wytrenowac crafting, wybudowac stateczek, zajac sie wyposazeniem, znalezc zaloge, zdobyc mapy i dopiero ruszamy w morze, oczywiscie pvp w otwartym terenie, questy powiazane z exploracja, craftingiem, pvp i innymi bajerami bo jest tego duzo.
Mamy instancjonowane porty, pvp, gra na ladzie, nedza jakich malo, nawet dla fanatykow morza nie stanowi atrakcji.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2007, 17:17 
Cytuj  
embe napisał(a):
Co ja bym chcial w takiej grze, oczywiscie jest to nieralne ale ...

Moje to jeszcze bardziej, ale wolalbym byc np. jedna osoba z zalogi jakiegos okretu i tak zaczac przygode. Nie mowie tu oczywiscie o tej naciaganej fabule ze nagle kapitan (NPC) ginie i ja ciagne za sznurki.

Avatar użytkownika

Posty: 8
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 08:02 
Cytuj  
Trochę chyba przesadzacie z negatywnymi ocenami tej gry, nie jestem co prawda zawodowym graczem ale trochę MMORPGów już "zaliczyłem" (Guild Wars, WoW, SW: Galaxies, LotR i kilka darmowych) ale przy żadnym nie bawiłem się tak dobrze jak przy Pirates of the Burning Sea. A tu właśnie o zabawę chodzi. Co do poziomu trudności misji to jest przecież możliwość podniesienia go u odpowiedniej osoby w świecie gry. Początek historii jak się zostaje Kapitanem rzeczywiście nie jest najlepszy ale potem jest już lepiej. Poza tym gra ma niski abonament wynoszący 10$ a wiec jakieś 26zł miesięcznie.


_________________
----------------------------
| http://cyrograf.vxm.pl |
----------------------------

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 08:36 
Cytuj  
Reader’s Choice Award 2007 "Best New Game"

to chyba mówi samo za siebie :P


_________________
oumn da lololegend

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2007, 08:44 
Cytuj  
Fenarid napisał(a):
Poza tym gra ma niski abonament wynoszący 10$ a wiec jakieś 26zł miesięcznie.

Gdzie to bylo oglaszane? Zawsze myslalem, ze SOE do kazdej swojej gry wali swoj standardowy abonament 14.99$ + EU tax 22%.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.