mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 29
Dołączył(a): 9.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 03:33 
Cytuj  
Ok wiem durne pytanie :) Aczkolwiek :)

Gralem "fpyte" czasu w L2. Obecnie szukam czegos co zaspokoi moje rzadze pod wzgledem "dramy" i innych elementow gry jakie sa istotne (podstawa to drama + ciekawy system gry). Moje oczy skierowaly sie na V. Dlaczego ? A no coz. V z tego co czytam wyglada na najciekawsza gre pod wzgledami jakie mnie interesuja, co zreszta da sie wyczytac z waszych postow.

Owszem wiem ze gra niby umiera, czytalem :) Jednak ostatnio wypowiedzi ludzi na tym forum sugeruja ze jest jednak nadzieja :)

Prosilbym o wypowiedzenie sie osob, ktorzy wciaz graja poniekad, przedewszystkim karol66'a :)

Z gory dzieki i wesolych:P

P.S. jest w to sens grac na core 2 duo T7100 + HD 2600 na laptopie ?


_________________
Quit L2 (again....)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 15:50 
Cytuj  
Zalezy ile masz ramu, 1gb to takie minimum, przy ktorym bedzie dosyc irytujaco dogrywac z hdd.

A czy warto zaczynac ? Sprawdz triala, zanim wywalisz kase w bloto, bo na dzien dzisiejszy lepiej pograc w innego singla. ;]


_________________
@polygamia


Posty: 29
Dołączył(a): 9.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 15:58 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Zalezy ile masz ramu, 1gb to takie minimum, przy ktorym bedzie dosyc irytujaco dogrywac z hdd.

A czy warto zaczynac ? Sprawdz triala, zanim wywalisz kase w bloto, bo na dzien dzisiejszy lepiej pograc w innego singla. ;]


2GB ma sie rozumiec jest :) ale martwi mnie karta graficzna, w koncu HD 2600 to demon nie jest :P

Triala swoja droga sprawdze, ale napiszcie czy jest jakas nadzieja, szczegolnie dla serverow PvP, czy moze lepiej dac sobie spokoj i skupic sie na czyms innym lub czekac na AoC (rokowania sa dosc niezle, ale to sie okaze w praktyce :P )


_________________
Quit L2 (again....)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 17:03 
Cytuj  
Lepiej czekaj jak wielu innych, a triala zagraj, bedziesz wiedzial co Sony zaprzepascilo i jak zarabista ta gra mogla byc :/


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 17:30 
Cytuj  
Moze coś mi umknęło, ale od kiedy jest dostępny trial?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 19:18 
Cytuj  
No fakt, tylko dla veteranow, ciekawe czy teraz na chacie tez rozdaja jak dawniej klucze na triala, wystarczylo zagadac ze sie chce zobaczyc gre i lubisz Sony to GM dawal keya :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 20:47 
Cytuj  
embe napisał(a):
No fakt, tylko dla veteranow, ciekawe czy teraz na chacie tez rozdaja jak dawniej klucze na triala, wystarczylo zagadac ze sie chce zobaczyc gre i lubisz Sony to GM dawal keya :)

Nie daja juz i nie ma zadnych planow na triala, pytalem na tym ich chacie.

Gram teraz na PvE serwerze i jest sporo ludzikow, kanal Thestra zaspammowany a ja mijam co chwile kogos, ale jak juz ktos pisal w innym temacie, teraz jest ten darmowy czas, ciekaw jestem co sie stanie jak go wylacza.

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 21:05 
Cytuj  
Sprobojemy po swietach.
Pytanie do grających: Gra na tyle dobra ze warto wydac 200 zl na nia?

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 21:33 
Cytuj  
mi wlasnie wyczerpala sie subskrybcja ktora wykupilem po jakiejs pol rocznej przerwie
uwazam ta kase za wyrzucona w bloto
zreszta popatrzcie na podejscie sony ich tegie glowy marketingu
free miesiac tylko dla ludzi ktorzy kiedys grali i sie mocno wk....li/znudzili ze przestali
Ci co graja musza placic
a Ci co nie grali nie maja szansy nawet tej gry zobaczyc

lepiej kup dobrego szampana i napij sie za nadchodzace tytuly ;)
a jak nie pijesz daj mi ja sie napije ;) za ich zdrowie
zreszta cokolwiek z ta kasa zrobisz bedzie lepszym rozwiazaniem :)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 22:16 
Cytuj  
Gra na tyle dobra ze warto wydac 200 zl na nia?

200zl? Pzeciez ona lezy w bargain bins za $10, max $20 :<

Gra jest dobra i naprawde mi jej szkoda, ale niestety po beznadziejnym starcie malo kto w nia gra i teraz juz nie warto pakowac w nia zbyt wielkich pieniedzy, CHYBA ZE wytarczy ci serwer PvE i /duel :< Na PvP jest troche ruchu, jednak mysle, ze, jak juz pisalem w innym topicu, jest to glownie spowodowane przez reaktywacje starych kont, a potem wszystko przycichnie... Ludzie moze biegaja i soluja, ale party nikt nie szuka, chaty sa praktycznie martwe i nikt nic nie pisze - zaraz po premierze tetnily zyciem, co chwile ktos umawial sie na robienie grupowych misji itp.

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 22:46 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Gra na tyle dobra ze warto wydac 200 zl na nia?

200zl? Pzeciez ona lezy w bargain bins za $10, max $20 :<



Znasz jakies konkretne? Chodzilo mi o podstawke z 30 dniami.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 23:07 
Cytuj  
W Polsce? Nie. U nas sie do tej pory Auto Assault sprzedaje. Ale jakbys sie zakrecil, to na pewno bys cos znalazl z wysylka do Polski.


Posty: 29
Dołączył(a): 9.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 23:39 
Cytuj  
Heh, po krotce utwierdziliscie mnie w przekonaniu ze chyba jednak warto poczekac na cos innego, w stylu AoC, Aion lub w Eve sie pobawic.

Dzieki i pozdro wszystkim :)


_________________
Quit L2 (again....)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 00:28 
Cytuj  
konrador napisał(a):
U nas sie do tej pory Auto Assault sprzedaje.

Tak? hehe nie wiedzialem

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 11:16 
Cytuj  
Ja poczekam 2 tygodnie. Potem zdecydujemy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 11:42 
Cytuj  
jesli ta gra jest taka fajna, to szkoda, ze nie znalezli sie maniacy chetni do stworzenia freesharda (jak bylo z UO). ta gra wydaje sie byc swietnym narzedziem do stworzenia swietnego swiata z olbrzymia iloscia mozliwosci...


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 13:42 
Cytuj  
Maniacy by sie znalezli, ale nie porownuj prosze zlozonosci sererow UO z serwerami Vanguarda.
Bez jakiegos konkretnego leaka kodu oryginalnego serwera NIE ma szans zeby w przeciagu kilku-kilkunastu lat, powstal dzialajacy i grywalny serwer.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 14:42 
Cytuj  
Ja gram w WoWa od samiutkiego poczatku i jestem ogrymnym jego fanem, jednak musze stwierdzi ze Vanguard zrobil na mnie ogromne wrazenie (piekno tego swiata, grafika i wielkosc rzucily mnie na kolana), jednak nie mialem przyjemnosci grac.Nie wiem wlasnie czy nie zassac sobie i odpalic te free dwa tygodniu.Zal jednak sciska ze tak piekna gre mogli tak spitolic.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 15:58 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Ja gram w WoWa od samiutkiego poczatku i jestem ogrymnym jego fanem, jednak musze stwierdzi ze Vanguard zrobil na mnie ogromne wrazenie (piekno tego swiata, grafika i wielkosc rzucily mnie na kolana), jednak nie mialem przyjemnosci grac.Nie wiem wlasnie czy nie zassac sobie i odpalic te free dwa tygodniu.Zal jednak sciska ze tak piekna gre mogli tak spitolic.


Nie ma triala. 2tyg free jest dla veteranów. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 16:43 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
k4czy napisał(a):
Ja gram w WoWa od samiutkiego poczatku i jestem ogrymnym jego fanem, jednak musze stwierdzi ze Vanguard zrobil na mnie ogromne wrazenie (piekno tego swiata, grafika i wielkosc rzucily mnie na kolana), jednak nie mialem przyjemnosci grac.Nie wiem wlasnie czy nie zassac sobie i odpalic te free dwa tygodniu.Zal jednak sciska ze tak piekna gre mogli tak spitolic.


Nie ma triala. 2tyg free jest dla veteranów. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem.

V.


k4czy chyba jest wlasnie veteranem jesli pisze ze "...rzucily mnie na kolana" :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.