mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 78
Dołączył(a): 6.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2008, 20:14 
Cytuj  
W tym temacie milo by bylo gdyby ktos kto wie o jakies grze MMORPG na telefony komorkowe sie wypowiedzial i zareklamowal taka :)

Ja narazie znam nie wiele ale sie podziele:

MicroMonster - Gra bardzo przypomina polska gre Bite Fight tyle ze jest w formie java i bez komercji o ile sie nie myle. Gra wyglada wogole ciekawiej, sa itemy i artefakty. Wogole trzeba to zobaczyc by sie przekonac o czym mowie bo nie potrafie tego opisac. Tym sie rozni od Bite Fight ze nie ma ras dwoch ktore sie bija miedzy soba tylko kazdy moze z kazdym :)

TibiaME - Tibia w wersji mobilnej. Wyglada naprawde ciekawie ale niestety jest jeden wielki minus ktory mnie zniechecil do grania, gdyby nie on to by sie gralo cudnie :) poprostu wraz z wyzszym lvlem dostaje sie coraz mniej expa za potworki co oznacza ze na wyzszym lvlu nawet prawie wcale... zeby dostawac pelny exp trzeba oczywiscie miec konto premium ktore kosztuje chyba 40zl i jest na 4 miesiace :) ale oprocz tego jest naprawde fajne. Wlasciwie to sie nawet oplaca kupywac te konto premium:)

Elven Legends - a to kolejna, wyglada naprawde niezle ale niestety nie sprawdzalem ;/ wiec nic nie moge powiedziec na ten temat, ale gdyby ktos sprawdzil to niech sie wypowie

*

Posty: 78
Dołączył(a): 6.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2008, 20:04 
Cytuj  
Rhynn - Bardzo interesujacy projekt :) gra zapowiada sie bardzo fajnie, jak narazie nie konczace sie beta testy, wyszla najnowsza wersja klienta do gry. Gra przypominalaby bardziej klimatem Mu Online. Fajne pvp jak na mobilny MMORPG :)

*

Posty: 82
Dołączył(a): 19.03.2008
Offline
PostNapisane: 24 mar 2008, 10:06 
Cytuj  
Seria "Age of heroes"- Gra stylu HMM w której zbieramy złoto, kupujemy artefakty,prowadzimy wojsko i rozwijamy się!

*

Posty: 78
Dołączył(a): 6.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2008, 15:39 
Cytuj  
Co prawda jest to gra offline ale fajna :)

do gier offline moge jeszcze dodac:
Ragnarok Mobile Mage - chyba wszyscy wiedza o co chodzi :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2008, 17:12 
Cytuj  
Hmm ciekawe ;D tylko teraz jak wygląda sprawa płatności u operatorów sieci za połączenie z internetem ? czy ktoś zna jakieś taryfy gdzie ten koszt będzie znacznie mniejszy ? i czy to będzie się opłacać ? :P

*

Posty: 78
Dołączył(a): 6.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2008, 17:23 
Cytuj  
W simplusie wychodzi najtaniej, wykupuje sie pakiet 20mb za 5zl lub pakiet 50mb za 10zl. Wiem ze starcza na dlugo

Ja za to przez polaczenie Bluetooth lacze sie z komputerem i za pomoca komputera mam internet za darmo w telefonie :)

*

Posty: 198
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 mar 2008, 18:32 
Cytuj  
Jak masz tak grać to już lepiej emulator na PC wziąć i grać na PC...


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 21.03.2008
Offline
PostNapisane: 24 mar 2008, 18:53 
Cytuj  
Ja miałem TibieMe, ale za chiny nie mogłem połączyć się z serwerem. Wszystko w telefonie miałem skonfigurowane dobrze, nie mam pojęcia dlaczego wyskakiwał błąd...

Jakby kogoś interesowało, w której sieci mam, to w Plusie - ale mój kumpel na innym telefonie, w Orange miał ten sam problem..

*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 22:12 
Cytuj  
meueck90 napisał(a):
Ja miałem TibieMe, ale za chiny nie mogłem połączyć się z serwerem. Wszystko w telefonie miałem skonfigurowane dobrze, nie mam pojęcia dlaczego wyskakiwał błąd...

Jakby kogoś interesowało, w której sieci mam, to w Plusie - ale mój kumpel na innym telefonie, w Orange miał ten sam problem..


Może poprostu nie opłaciłeś abonamentu jaki trzeba za tibieme ?

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 00:45 
Cytuj  
ja osobiscie nie ale moj brat tnie w bitefight i w plemiona na komie :o nie wiem czy to sie pod to podczepia.


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 198
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 14:39 
Cytuj  
Jeżeli ma się wykupiony pakiet MB w plusie i posiada się przeglądarkę Opera Mini 4 to można grać we wszystkie przeglądarkowe bez problemu :)


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 21.03.2008
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 16:02 
Cytuj  
gokus napisał(a):
Może poprostu nie opłaciłeś abonamentu jaki trzeba za tibieme ?


Z tego co mi wiadomo, to płaci się za wersje Gold - ja mam tą darmową (free verison, z ograniczeniem bodajże do 10 lvl) :har:

*

Posty: 78
Dołączył(a): 6.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 17:34 
Cytuj  
tak wiec polegam Ci strone www.tibiamegold.cba.pl tam wszystko znajdziesz co potrzebne by miec wersje Gold za free :)


Ostatnio edytowano 28 sty 2009, 17:35 przez ivvan, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 20:20 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
ja osobiscie nie ale moj brat tnie w bitefight i w plemiona na komie :o nie wiem czy to sie pod to podczepia.

Przeglądarka i śmigasz. Sam tak robiłem jak mi net odcieli. W Plusie bodajże karte do internetu kupywałem tam tani net był i śmigałem w plemiona :D.


Posty: 1
Dołączył(a): 9.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 06:09 
Cytuj  
w moim przypadku to wcale nie jest zły pomysł granie na kom na necie z kompa, poniewaz niektorzy tak jak w moim przypadku mogą mieć zakaz na kompa nie mieć jak korzystać z internetu ....więc sami rozumiecie

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 07:44 
Cytuj  
Lato jest, idz pograc w pilke, w kosza, poplywac. Od biedy nawet ksiazke poczytaj :P
A nie napieprzasz w mmo na komorce;f

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 15:28 
Cytuj  
No ale żeby aż tak temat odkopać? ;p.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 sie 2010, 08:02 
Cytuj  
Kulka napisał(a):
No ale żeby aż tak temat odkopać? ;p.


ROTFL

Nawet nie zwrocilem uwagi ze data posta przed "odkopywujacym postem" to 2008 rok ;f

*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2010, 21:56 
Cytuj  
2008 ? ! o w mordke jak ten czas szybko leci... a zadnego dobrego mmorpg na koma dalej nie wymyslili ;/


Posty: 9
Dołączył(a): 8.09.2010
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 16:08 
Cytuj  
Zdecydowanie polecam http://worldofdragons.com, ktory szybko sie rozwija i nie trzeba koniecznie grac na telefonie, poniewaz jest wersja na PC i jest tez wersja Online (w przegladarce). Bez wzgledu na to, z jakiego klienta korzystasz, zawsze logujesz sie na to samo konto, wiec jesli grajac na telefonie zdobedziesz lvl, albo jakis item, to logujac sie poprzez klienta PC, masz ten level i item. Pisze o tym poniewaz takie gry jak TibiaME, nie lacza sie z kontem Tibia PC, to oddzielne gry.

Plusy:
------------------
+ Ladna grafika
+ Duzo ludzi (okolo 60tys. ale moze byc wiecej, lub mniej)
+ Przyjazny interfejs
+ 4 rasy i 4 klasy (sam nie wiem czy to plus, czy minus, niby malo, ale jest to gra mobile, ktora ciagle jest ulepszana i rozwijana, wiec napewno cos jeszcze doloza).
+ Mozliwosc gry na komputerze, przegladarce i telefonie (wciaz na tym samym koncie)
+ profesje (bardzo wiele, crafterskie jak i zbierackie)
+ duza ilosc skilli, dla kazdej klasy.
+ auction hall
+ mailbox
+ duza ilosc questow
+ b. duza ilosc itemow (zbroje, bronie, przedmioty crafterskie, i inne)
+ turowy system walki - w sam raz dla gier mobile.
+ gra budowa i koncepcja bardzo podobna do World Of Warcraft (oczywiscie przy zachowaniu dystansu). Smialo moglaby zmienic nazwe na World of Warcraft Mobile i nikt by nie podejrzewal, ze nie jest wydana przez Blizza ;)
+ Gra jest ciagle ulepszana - rozwijana.

Minusy:
-----------------
- brak banku/schowka na itemy.
- oplaty, niestety aby pograc dluzej niz 10dni trzeba zaplacic, ale uspokajam - nie sa to duze kwoty, np. placac 12zl. masz dozywotni abonament + 320cc (cc - corsair coins, waluta w item shopie).
- item shop, niestety jak to bywa w wiekszosci darmowych gier, jest sklep dla graczy premium, ceny niestety nie sa zbyt niskie, ale mozna przeciez grac bez tych dodatkow.
- Mapy premium, aby moc sie dostac na taka mapke, trzeba kupic w item shopie scroll, ktory ci to umozliwi, niestety nie sa to tanie rzeczy.
- Brak polskiego fansite, ale mysle ze juz niebawem cos powstanie.

Ale uspokajam, procz wydatku 12zl (dozywotni abonament + 320cc), nie trzeba juz nic dokupowac, no chyba ze chcesz byc kozakiem "tanim" kosztem, ale jesli pograsz dluzej, to spokojnie mozna sie obyc bez item shopu :)

A tutaj filmik YT, przedstawiajacy interface gry:
http://www.youtube.com/watch?v=JM1mExRlONU

Pozdrawiam[/url]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.