mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2001, 15:46 
 
Zaglada tu ktos grajacy aktywnie na Catsie? (oprocz mnie i Thaliona:p)


Posty: 21
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2001, 16:15 
 
Ja :smile:


_________________
Eustachy Pulpet [Half-Dwarven Looter, UOB]
Looter z Catskills
http://lootershall.clanpages.com

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2001, 16:50 
 
Ja tez.. ja tez =]

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2001, 16:50 
 
Na razie mam mala przerwe w graniu ale za 2 tygodnie powinienem wrocic...
I bede grac mniej lub bardziej aktywnie na cats , na razie mam bajzel i musze kilka postaci dopracowac :sad:

jestescie w jakiejs gildii ?
nie wiem czy macie tam jakies gotowe postaci czy jak ale chetnie bym kiedys potrenowal resista z demonkami


_________________
Obrazek
http://www.pajacyk.pl

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2001, 21:32 
 
siemanko
wlasnie dostalem namiar.
pozdrowka z Catsa.


_________________
Obrazek

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2001, 23:23 
 
Cytuj:
On 2001-11-12 16:50, Smolik napisał:
jestescie w jakiejs gildii ?
nie wiem czy macie tam jakies gotowe postaci czy jak ale chetnie bym kiedys potrenowal resista z demonkami


Na catsie dzialaja Polka The Rats oraz juz lada minuta :smile: moje i Delisa Soul Keepers.
A co do postaci gm magow to poki co ja wymieklem, 8x8 sucks na zwyklych shardach, paski sie gubi mniej wiecej po 2pkt (czesto nawet nie ma 1pkt), przy darmowym musicianship, peacemaking czy evalu to jakos przetrzymalem ale magery to przy 73 sobie dalem spokoj.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2001, 23:28 
 
LOL.

A ze mnie zawsze sie smiali, ze gram na normalnym shardzie. I poszedlem na latwizne. Heh.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2001, 23:29 
 
Cytuj:
On 2001-11-12 23:23, Thalion napisał:

Na catsie dzialaja Polka The Rats oraz juz lada minuta :smile: moje i Delisa Soul Keepers.
A co do postaci gm magow to poki co ja wymieklem, 8x8 sucks na zwyklych shardach, paski sie gubi mniej wiecej po 2pkt (czesto nawet nie ma 1pkt), przy darmowym musicianship, peacemaking czy evalu to jakos przetrzymalem ale magery to przy 73 sobie dalem spokoj.


No lada minuta to nie, bo właśnie Cats padł :evil: My raczej skupiamy
się na postaciach bez magii. Ja mam dwóch magów na siege i raczej na razie mi starczy (tzn. robie maga z inscription, ale to jeszcze potrwa ze wzgledu na to Thalion mówi (problem z 8x8 na zwykłych shardach) :razz:)

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2001, 13:57 
 
to znaczy jaka to bedzie gildia ?
rozumiem ze jak chlopaki z sp na cats poszly to bedzie jakas only pvp nie ?

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2001, 18:57 
 
Cytuj:
On 2001-11-14 13:57, Smolik napisał:
to znaczy jaka to bedzie gildia ?
rozumiem ze jak chlopaki z sp na cats poszly to bedzie jakas only pvp nie ?


Otóż nie :razz:
Raczej RPG, bez jakiegoś szczególnego PvP. Nie wiem jak Thalionowi, ale mi osobiście
PvP zbrzydło (tzn. w moim wypadku PvP wygląda w sposób: redzi wpadają, ja padam, redzi wypadają). Pewnie jestem lamer, ale gra w trammel tutaj bez redów i innych tego typu wkurwiających przeszkadzajek daje mi 1000x więcej zabawy. Na siege było pewnego rodzaju wyzwanie, ale takie nerwice (typu każdy poważniejszy wypad skończony byciem skillowanym) nie działają dobrze na moje zdrowie.
Jak dla mnie Siege to serwer dla weteranów którym już się niedobrze robi na widok dungeonów itepe. Cenie ten serwer za wiele rzeczy, ale ja po roku grania na siege jestem nadal newbie. Wstyd się przyznać ale póki nie zacząłem grać na catsie, nie znałem praktycznie dungeonów (no z wyjątkami). Zawsze zanim gdzieś się doszło pojawiał się "element PvP".
Także teraz mam zamiar trochę nadrobić, bardziej skupiając się na innych aspektach gry. Nie wiem czy to dobrze, czy źle, ale czuję się jakbym dopiero co zaczął grać w uo, więc mnie się podoba :smile:
Wbrew pozorom jednak wcale nie jest tutaj tak łatwiej.. Raczej powiem: mniej stresowo (przynajmniej dla mnie).
Dla tych co mnie nie znają: nie, nie żale się. Na Siege mam 2story housa (mógłbym mieć towera ale mniej mi sie podoba, poza tym zabrakło cierpliwości), wykończone postaci (oprócz resista), wystarczająco dużo kasy (chciałbym mieć teraz tyle na catsie:P), jakieś rewardsy, parę raresów i inne pierdy.
Także jakoś mi tam szło, tyle że nie w PvP - a to jest sprawą kluczową na Siege. Zbyt przesadzona jak dla mnie zresztą. Gdyby na wszystkich serwerach byłyby zasady jak na Siege, byłoby zajebiście - proporcja redów do bluesów na przyzwoitym, naturalnym poziomie. A tak, to jest to serwer dla PKasów (o ile jeszcze mają co PKować :razz: ). Jeszcze 2 miesiące temu bym temu zaprzeczył, ale wtedy jeszcze nie znałem obu stron medalu (czyt. zwykłych shardów). I nie mówię że Siege jest zły, bo sam jeszcze pewnie nie raz pogram na nim, i wszystkim innym gorąco polecam (no mam tylko nadzieję, że nie będzie coraz bardziej pusty :sad: )

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Delis dnia 2001-11-14 19:11 ]</font>

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2001, 13:15 
 
gdybys chcial cala kase przelozyc na cats z siege to by ci duzo wyszlo
zawsze byl stosunek 1:6
tylko to juz jest moim zdaniem ostatni dzwonek
bo siege zrobi sie jeszcze bardziej czerwony i pvp a za tym idzie ze mniej ludzi bedzie chcialo tam zaczynac postacie i transferowac kase.

w sumie to mozesz lazic po dungeonach w trammel non stop bez opciazenia psychicznego ze wszystko stracisz :wink:
to jest fajne bo mozna wyjsc nawet w zestawie invul i z bronmi vanq :smile:

a jak ci sie znudzi to mozna w fel na cmentarz brit isc i tam tez sa fajne bitwy

rpg...
to chcecie zrobic jakas gildie z hierarchia:P ? zasadami i wypadami do dungeonow ?

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2001, 14:04 
 
Ze wszystkim, bedzie tez oddzielny kamien dla Shadowlordsow wojen gildiowych i polowan anti-pk. :smile:

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2001, 18:55 
 
tzn ile bedzie tych kamieni ?
w sumie wojny gildiowe to to samo co polowania anty pk...
bo pk jest bardzo malo przez stat losty :razz:
glownie polega to na tym ze ktos sie robi szary i spodziewa sie ze 1 go zaatakuje i bedzie miec jazdy jak pk a nie ze gank kilkunasto-osobowy

wojny gildiowe obowiazuja tylko w fel ? czy tez w tram ? wiem ze chaos i order sa tu i tu a np. frakcje tylko fel

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2001, 19:22 
 
Cytuj:
On 2001-11-15 18:55, Smolik napisał:
tzn ile bedzie tych kamieni ?

wojny gildiowe obowiazuja tylko w fel ? czy tez w tram ? wiem ze chaos i order sa tu i tu a np. frakcje tylko fel


Beda 2 kamienie, jeden dla wszystkich (glownie mule bardy oraz postacie jeszcze trenujace) i drugi kamien do pvp ktory bedzie zapisany do frakcji. Z tego co wiem do wojny gildiowe sa tu i tu.
Tylko ze ta gildia to hoho, trzeba 2 domy miec :razz:

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2001, 19:35 
 
Kamienie będą dwa. Chcieliśmy zrobić jeden, ale okazało się że do frakcji może
należeć tylko 1 postać z konta. Także będzie gildia "zwykła" i frakcyjna. Z tymże rozdzielone są one tylko na potrzeby uo (bo każdy członek gildii musi mieć przynajmniej jedną postać tu i tu). A ponieważ do frakcji zapisujemy postaci typowo PvP więc
jakby "przy okazji" będą wojny gildiowe itepe. Byliby redzi być może też, ale gildia ma charakter anti-pk. Tzn. ideologicznie - czyli nie jesteśmy też noto-pk, i tak dalej. Wojen też nie wypowiadamy wszystkim;) ale tylko w wyjątkowych
sytuacjach.
Gildia nie ma charakteru ani evil, ani hero. Jesteśmy neutralni.
Mimo że nie jesteśmy Panami Ciemności, to mamy z nimi pewne układy (których nie mogę ujawinić) - Współpracujemy z Shadowlordsami i walczymy w ich sprawie.

Wojny gildiowe sa i w trammel i w fel.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2001, 19:38 
 
Cytuj:
Beda 2 kamienie, jeden dla wszystkich (glownie mule bardy oraz postacie jeszcze trenujace) i drugi kamien do pvp ktory bedzie zapisany do frakcji. Z tego co wiem do wojny gildiowe sa tu i tu.
Tylko ze ta gildia to hoho, trzeba 2 domy miec :razz:


Ja sobie wypraszam. Żadna z moich postaci nie jest "mułem" i nie będzie. Rzeczywiście mam craftmana (craftwoman :wink: ) ale też spełni swoją rolę w gildii.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2001, 23:06 
 
Wojny to mozecie wywolac wszystkim gildiom "orc" czyli tym ktorzy kreca sie w orc forcie kolo yew :>

wszystkie wojny przyjmuja , a kiedys jak jednego zabilem to i vanq battle axe mial skubany :grin:

frakcje to fajna rzecz ale duuzy gank , samemu nie da sie w to bawic. a czemu akurat sl?

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2001, 23:53 
 
Role Playing :smile:
Gildia bedzie rpg a Shadowlords najbardziej pasuja pod jej charakter. SL maja poza tym chyba najfajnieszy klimat i otoczke. Jak to mawia Delis:
- CoM sa chujowi
- do True Britannians ida wszyscy lamerzy
- Minax ma dupna nazwe
:lol:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2001, 12:05 
 
Z tego co wiem niedlugo na Catsie maja wprowadzic "no stat lost", czyli tez bedzie duzo redow, moze nawet wiecej niz na SP bo tam gra wiecej wiary. Jedyny plus (dlamnie minus) ze ludzie beda uciekali do tramel bo tam nie mozna bic :sad:(

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2001, 13:29 
 
no stat loss??? od kiedy??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.