mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 17
Dołączył(a): 6.09.2008
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2008, 19:38 
Cytuj  
Witam.
Mam dylemat w co grać.
Około 1,5 roku grałem w Lineage 2 na prywatnym i 2 miesiące na oficjalnym. Testowałem wiele MMO ale na zasadzie wejdz>popatrz>wbij 5 lvl i wtedy albo grałem trochę dłużej albo wyłączałem.
Ogólnie chodzi mi o coś w klimatach i systemach lineage2, guild wars, WoW, LotR Online, Perfect World czy Archlord. Jeżeli chodz o abonament to do 20 zł, albo przy zakupie (jak Guild Wars) albo najlepiej za Free.

Wszelkiej maści roboty, statki kosmiczne i alieny odpadają (chyba, że Star Wars, ale nie ma chyba takiej^^)

Oczywiście widok TPP, nie izometryczny (jak w MU)

Z góry dziękuję

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2008, 19:47 
Cytuj  
Star Wars jest, w formie SWG. Z tym ze kosztuje troche wiecej, niz gotow jestes zaplacic. Abonament przy dzisiejszym kursie dolara to byloby cos ok. 30zl chyba. W cenie <20zl za abonament sa tylko jakies indy MMORPG-i, ktore sa zbyt male i niesmiale, zeby zazadac wiecej. Reszta to ~30-50zl.

Szukasz chyba darmowego grindu (styl L2, PW, AL? bo jednak WOW i LOTRO stoja pare poleczek wyzej), wiec proponuje przegladac je do skutku. Problem w tym, ze wszystkie sa w zasadzie takie same.


Posty: 17
Dołączył(a): 6.09.2008
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2008, 22:03 
Cytuj  
pw, al i wow jakoś mnie nie kręcą...l2 juz nie moge

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2008, 22:24 
Cytuj  
kotfilon napisał(a):
Ogólnie chodzi mi o coś w klimatach i systemach lineage2, guild wars, WoW, LotR Online, Perfect World czy Archlord.


kotfilon napisał(a):
pw, al i wow jakoś mnie nie kręcą...l2 juz nie moge


:wtf:


Posty: 17
Dołączył(a): 6.09.2008
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2008, 22:33 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
kotfilon napisał(a):
Ogólnie chodzi mi o coś w klimatach i systemach lineage2, guild wars, WoW, LotR Online, Perfect World czy Archlord.


kotfilon napisał(a):
pw, al i wow jakoś mnie nie kręcą...l2 juz nie moge


:wtf:


czyli to co je łączy....bo np. tibia i l2 nie są zbyt podobne

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 06:37 
Cytuj  
Cytuj:

czyli to co je łączy....bo np. tibia i l2 nie są zbyt podobne


No tak to tylko w Erze ...


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Posty: 17
Dołączył(a): 6.09.2008
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 13:25 
Cytuj  
Co moglibyście powiedzieć o tych mmo?
Shaiya
12 Sky
Dark and Light
Sword of the new World
2moons
9dragons
Aion
Guild Wars
RYL2

chodzi mi o systemy gry, do czego są podobne..ilu graczy gra, bardziej grind czy coś innego...

Z góry dziękuję.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 14:13 
Cytuj  
Dark and Light - porazka totalna
9moons, 9dragnos - tepy grind
Aion - nie wyszedl;p :P
Ryl2 - pogralem z 30min i wywalilem, moze sie podobac, ale nie musi :P
GW - w pytke jest ;P

w reszte nie gralem :)


Posty: 17
Dołączył(a): 6.09.2008
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 14:27 
Cytuj  
teraz zwężyłem trochę zachcianki do:
Shaiya - czy warto?
2moons - Jak wygląda system gry?
Sword of the new world - Tu ogólny opis proszę, bo bardzo mnie ciekawi
Guild Wars - czy nie przeszkadza to, ze poza miastem nie ma graczy?
12 Sky - ogólnie

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 17:12 
Cytuj  
O wiekszosc tych MMORPG powinienes pytac pare dzialow nizej, w darmowych, albo po prostu przegladac thready ich dotyczace.

GW to specyficzna gra, w zasadzie nie MMORPG, i dlatego poza miastami nie widzisz zadnych graczy, poza tymi, ktorych masz ewentualnie w swojej grupie. Gdybym mial wybierac pomiedzy AZN MMO i pol MMO, to zdecydowanie wybralbym ta druga opcje i cieszyl sie dosc ciekawa rozgrywka GW, gry przygotowanej z mysla o graczach z zachodu.


Posty: 17
Dołączył(a): 6.09.2008
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 18:28 
Cytuj  
Trochę poczytałem i:
Sword of the new world - wewnętrzny bot to chyba coś nie tak.
3 postacie na raz bocące...sama fabuła, rodziny itd podobają mi się, ale system gry nie zabardzo - odpada

12 Sky - za bardzi chińskie i jakoś nie trafia do mnie - odpada

Shaiya - poczytałem, polookałem..i widze, że jest baaardzo podobne do l2 chyba będę w to grać, a jak sie nie sprawdzi to kupie GW

Dzięki za pomoc..ale w sumie sam sobie pomogłem ^^


Posty: 17
Dołączył(a): 6.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 15:12 
Cytuj  
sorrki, że post pod postem, ale mam nadal dylemat..
Czy mógł by ktoś scharakteryzować gry:
Shaiya
Last Chaos
Guild Wars

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 15:53 
Cytuj  
albo jesteś tępy albo bardzo leniwy - masa postów o tych grach, masa tematów- aż się dziwie , że ktoś ci w ogóle odpowiada

masz o tych grach sporo informacji i na tym forum i na gamecenter- wystarczy poszukać - wiem pewnie tak cie nauczono w domu- mamo podasz mi pilota do telewizora - bo leży 2 metry ode mnie ?

Kon - takie tematy - opiszcie mi taką a taką gre- od razu do śmietnika powinny iśc, tylko uczy się takich leniuchów , że stale ktos z łaski coś im podda pod nos i na tym bazują


Posty: 17
Dołączył(a): 6.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 16:16 
Cytuj  
mógłbyś mnie nie obrażać?? po drugie nie offtopuj
o grach czytałem, ale poprostu tam jest to wysłodzone, potrzebuję 100% opinii kogoś, kto gra lub grał?
Właśnie updatuje mi się Shaiya, niby wszystko miodzio, ale coś nie jasno mi z tymi poziomami trudności. Czy jak wbiję 50 lvl na normal, to czy muszę robić od 1 lvl na hardzie? i jak szybko leci exp w porównaniu np. lineage raty 1x?

EDIT: Pograłem chwilę i niby wszystko fajnie, ale coś mi sie nie chce w to grać, baloniki pań mnie chyba przyciągają tam.

Nadal proszę o odpowiedź na powyższe pytanie oraz:

Co fajnego jest w Last Chaos?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 17:44 
Cytuj  
kotfilon napisał(a):
mógłbyś mnie nie obrażać?? po drugie nie offtopuj
o grach czytałem, ale poprostu tam jest to wysłodzone, potrzebuję 100% opinii kogoś, kto gra lub grał?


konrador napisał(a):
O wiekszosc tych MMORPG powinienes pytac pare dzialow nizej, w darmowych, albo po prostu przegladac thready ich dotyczace.


Die

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 18:21 
Cytuj  
Czy to forum o nazwie "darmowe pseutommorpg dla dzieci, których nie stać na miesięczne opłaty"?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 18:30 
Cytuj  
Nie, ale tez nie nazywa sie" platne mmorpg dla nolifow, ktorzy uwazaja, ze za dobra rozrywke koniecznie trzeba placic"
Do autora radze napisac sobie na kartce swoje upodobania i oczekiwania.Nikt Ci nie napisze co lubisz bo niby skad mamy to wiedziec?


_________________
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 19:25 
Cytuj  
Co ma wspólnego nolife z płaceniem za rozrywke? Poza tym podwójny fail, bo z reguły te darmowe to właśnie grind dla nolifów.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 19:37 
Cytuj  
Wiele osob pisze na forum jak to wola wydac pieniadze na gre niz pojsc na piwo.Zas jesli jest jakas regula to i sa od niej wyjatki
No fail today sir.


_________________
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 20:42 
Cytuj  
Czyli zakładasz, że każdego z płacących za MMO nie stać już na piwo? Takich poświęceń to u szczyli z gimnazjum szukaj.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.