mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 128
Dołączył(a): 2.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 13:11 
Cytuj  
wszystkie osoby ktoire wyrazaja chec stworzenia w przyszlosci gildii lub do takiej przystapienia na SoA sa proszone o przedstawienie swoich pomyslow co pomoze wplynac na klimat gry

zatem ja jako tworca tematu zaczne ze chcialbym i zarazem wyrazam spora chec stworzenia gildi lub jak to zwal NEKROMANTOW i CZARNYCH RYCERZY
Gildia wedlug mojego zalozenia bedzie blisko cmentarza jednak nie wiem co na to GM'i. Gildia jesli takowa pozniej powstanie jak juz wspomnialem bedzie zrzeszac nekromantow(magowie z czarna zla i nekromancka magia w przyszlosci) oraz czarni rycerze (beda to osoby waleczne i silne jak wojownik oraz inteigentne jak magowie beda to rycerze-czarodzieje ktorzy po osiagnieciu pewnego pulapu wtajemniczenia
zaczeliby sie poslugiwac magia czarna i nekromancka. Jak wiadomo pieniadze sie z powietrza nie wezma dlatego chetnych do przystapienia jako poczatek stworzenia grupy ktora bedzie razem grala i cwiczyla by stawac sie coraz potezniejsza i rzadzic innymi. Oprocz jednostek bojowych jak nekromanci czarni rycerze beda tez wedle uznania KOWALE CHAOSU , PIEKIELNI ZIELARZE i inni tego zlego jakze kochanego pokroju ludzi i osob. Gildia w moim zalozeniu ma byc w przyszlosci gildia PK tak wiec wszystkich zainteresowanych ta gildia o ktorej wspomnialem sa prosze pisac posty osoby chcace i planujace powstanie wlasnej gildi
proszone o opis mniej wiecej taki jak tyen dziekuje bardzo may the chaos rule the world :evil:

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 13:17 
Cytuj  
Na takiego czarnego rycerza skilli i nie starczy.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 2.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 13:18 
Cytuj  
starczy bo bedzie dzialac podobno ustawienie blokada i spadek skilli nie ?:D


Posty: 47
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 13:21 
Cytuj  
Spoko przylaczam sie do gildi (w koncy razem na to wpadlismy :smile: )))

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 13:23 
Cytuj  
ale ty nie rozumiesz ze taki rycerz nie bedzie jednoczesnie super wojem ani super magiem bo nie bedzie mial 8 czy 9 skilli na 100. A to mu by bylo potrzebne


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 2.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 13:24 
Cytuj  
ja powiedxzialem jesli mu sie uda moze miec zwykla magie jak lightning ale tu wazniejsze jest by byl dobrym wojem niz magiem w koncu "czarny RYCERZ"

*

Posty: 128
Dołączył(a): 2.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 13:27 
Cytuj  
pozatym nikt nie stanie sie od razu silny nie ? to wszystko wyjdzie podczas dlugiej gry

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 13:27 
Cytuj  
EEhhh szkoda gadac wyjdzie w praniu to zrozumiesz o co mi chodzi koniec tej rozmowy bo to nie na temat.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 2.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 13:29 
Cytuj  
nie powtarzaj po mnie :grin:
spoko na razie jest w ogole KONCEPCJA zalozenia nic nigdy przed przetestowaniem nie jest idealne tak samo jak pol92 i pol94 :grin:

*

Posty: 128
Dołączył(a): 2.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 13:30 
Cytuj  
piszcie czy chcecie swoje gdzie chcecie isc itd. ja na razie spadam siora chce wejsc na dysk pa :evil: :razz:

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 13:35 
Cytuj  
Ja też pewnie założę gildię :razz:

Będzie to Order i w sumie........ wiecej o niej nie wiem :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 13:50 
Cytuj  
LOOOOOOOOOOOL, dwoch nobow zaklada gildie PK. No nie moge :lol:
*spada z krzesla i wije sie ze smiechu na podlodze*


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 128
Dołączył(a): 2.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 13:58 
Cytuj  
Psyche jak ja jeste noob to ja nie wiem czym ty jestes .nie do okreslenia.pozatym kij ci do tego znalazl sie to lamer zwacy sie Psyche i uwaza ze wie wszystko i jest najlepszy stary smejesz sie z innych lamerow ze tak pisza a sam nie widzisz ze piszez gorze. "predzej zobaczysz drzazge w oku blizniego niz klode w swoim" lamerze


_________________
Jipi Kaj Ej Uf Mada Fuf :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 13:59 
Cytuj  
omg

*

Posty: 128
Dołączył(a): 2.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 14:01 
Cytuj  
?


_________________
Jipi Kaj Ej Uf Mada Fuf :D

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 14:10 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-04 14:58, Spawn napisał:
(...)znalazl sie to lamer zwacy sie Psyche i uwaza ze wie wszystko i jest najlepszy

ehh, wiesz jesli gram dluzej od ciebie to chyba logiczne jest, ze wiem wiecej niz ty, nie? Nigdzie nie napisalem, ze wiem wszystko. Poprostu smieszy mnie koles, ktory porywa sie z motyka na slonce. A pozatym to zycze ci powodzenia: Nob PK, tego jeszcze nie bylo :lol:
Cytuj:
stary smejesz sie z innych lamerow ze tak pisza a sam nie widzisz ze piszez
gorze.

"gorze" co miales na mysli?
Cytuj:
"predzej zobaczysz drzazge w oku blizniego niz klode w swoim" lamerze

Nob wyzywa mnie od lamerow, do czego to doszlo? Zabije sie go pare razy i moze pomoze... :grin:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 14:19 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-04 15:01, Spawn napisał:
?

Jezeli kiedys powiesz ze nie nabijasz postow to osobiscie na ciebie nasle talibow...

*

Posty: 128
Dołączył(a): 2.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 14:22 
Cytuj  
bo jestes lamskad wiesz ze grasz dluzej odemnie wiem jak robic pk z innych gier tego pokroju gdzie bylem pk i znam wiele taktyk sposobow p-okonania przeciwnika i zrbienia postaci weic sie szczylu nie wymadrzaj ad. "gorze" gorzej
pozatym chuj ci do tego co mam zamiar zrobic ? chodzmym chcial zostac bogiem to kij ci w dupe nie twoja spraawa nie chcesz sie przylaczyc to szmaciarzu nie obrazaj innych tylko przexczytaj i spadaj stad

*

Posty: 128
Dołączył(a): 2.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 14:26 
Cytuj  
ad.postow
bloob zacznij nasylac talibow
ja pisze w skrotach mozliwie a nie zeby nabijac postow jakbym chcial to bym pisal kazdy post po 1 literke np
j
e
s
t
e
m

b
o
g
i
e
m
nie a jakos tego nei zauwazylem wiec no coz pozatym nie wiedzialem co ma na mysli poprzez omg ato ze jestem NOWY w swiecie ULTIMY nie oznacza ze nie wiem czym pk sie charakteryzuje i ze mozna mnie sobie wysmiewac nbo jestem "nowy" to co ze nowy niejednokrotnie nowy potrafi wniesc nowos do swiata czyz nie? nie zawsze dobra ale jednak...

*

Posty: 128
Dołączył(a): 2.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 14:28 
Cytuj  
pozatym to nie jest temat poswiecony temu o czym my mowimy wiec wyzwiska i komentarze na temat nowy stary zostawcie sobie na pozniej


_________________
Jipi Kaj Ej Uf Mada Fuf :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.