mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 18:28 
Cytuj  
Klucz do headstartu - jest
Zarejestrowany na war-europe.com - jest
Gra w pudełku - jest
Instalacja - sukces

Odpala się WAR, odpala się patcher, chwilkę dosłownie mieli plikami i wyrzuca komunikat "Your Warhammer folder is missing a large number of files." i zachęca do ponownej instalacji. Czytałem że sporo ludzi miało ten problem z open betą (oczywiście na oficjalnych płytach jest open beta client, o czym informuje napis w menu :) ), ale nie doczytałem rozwiązania - ktoś z Was spotkał się z tym i potrafi mi pomóc? Z góry thanks.


_________________
Ex-WoW junkie

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 19:27 
Cytuj  
z tego co pamiętam, to podmiana plików z us na eu albo odwrotnie pomagała. Swoją drogą to dosyć szybko dostałeś pudełkową wersję, myślałem że pudełka wysyłają dopiero od środy/czwartku.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 19:38 
Cytuj  
Prasa.

Nie działa skopiowanie plików na HDD i odpalenie patchera, ten sam objaw. Mam coraz bardziej nieprzyjemne podejrzenie, że ktoś wziął corrupt download z fileplanety, dorobił do tego instalator i wrzucił do pudełka. Ale walczę dalej.


_________________
Ex-WoW junkie

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 19:41 
Cytuj  
Daj znać Cubi co wywalczyłeś.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2008, 20:12 
Cytuj  
Patcher nie rozpoznaje ani jednego pliku, zgłasza w logu potrzebę zassania 8,5 GB, czyli całej gry.

Jak 18-ego wybuchnie afera z niedziałającym pudełkowym WARem, to wiecie, kto o niej pierwszy pisał i gdzie ;)

Jutro próba na pracowych kompach.


_________________
Ex-WoW junkie


Posty: 40
Dołączył(a): 4.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 06:30 
Cytuj  
Ja sie dopisze z innym nieco problemem.
Podczas logowania chodz zadko, albo podczas laczenia z serwerem, to zdaza sie znacznie czesciej, wyskakuje mi komunikat "authentication faild" i zamyka mi gre. Z tego co mi sie udalo doczytac to prawdopodobnie jest to spowodowane przekroczonym czasem odpowiedzi serwera. Tylko pytanie jak to wyeliminowac? Raczej nie mam poblokowanych portow co moglo by ograniczac komunikacje bo pozno w nocy jak i rano moge sie zalogowac bez problemu. Komunikat wyskakuje tylko podczas godzin popoludniowych czyli wtedy gdy jest najwiecej ludzi online.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 06:40 
Cytuj  
Ja również "chyba" mam problem. Otóż wczoraj zamawiając pre-order Warhammer'a w sklepie gram.pl otrzymałem 2 klucze: jeden do head startu, drugi do exclusive items. Po wpisaniu klucza head startu na moim koncie naturalnie przyszedł e-mail, że do konta został dopisany klucz do head startu. Problem pojawia się natomiast po wpisaniu klucza do exclusive items. Wpisuję klucz na mój profil, ale żadnego potwierdzenia mailowego nie dostaję. Nie przychodzi ani wiadomośc, że zły klucz, ani, ze itemki zostały aktywowane... Nie mogę jeszcze tego sprawdzic w grze ponieważ dopiero sciągam Wara (53%). Czy ktoś też tak miał? czy już mogę pisac do supportu?


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 06:48 
Cytuj  
Czekaj. Mail przyjdzie na pewno, czy wpisales zle klucz czy dobrze. Itemy sa rejestrowane nastepnej kolejnosci, najpierw musza zarejestrowac wszystkich z HS a potem dopiero sie zajmuja kluczami, chyba ze beda miec czas na to :)

Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 07:35 
Cytuj  
ja czekam od wczoraj od 16... maila nie ma - rejestrowalem 2 razy (mowa o itemkach)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 08:38 
Cytuj  
Długo się czeka na tego maila, ALE. Te itemy to jakaś bzdura totalna! Jak dla mnie to największy minus pre-ordera. Oba itemy mają 1h cooldown. Do tego jeden z nich można użyć tylko dwa razy a ponieważ jeden z nich to biżuteria to proponuję nie wykorzystywać tego, co ta biżuteria daje ponieważ po zużyciu zniknie. Drugi przedmiot do ognisko (sic!). Nie wiem do czego to się ma przydać. Ogólnie porażka. Co by nie mówić przedmioty z AoC były o wiele lepsze. Dlatego nie napalajcie się tak. Niestety


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 08:43 
Cytuj  
To fakt, te itemy to zadna rewelacja :) Ogniska to w ogole nie uzywam, za duzy CD, wywalilem juz po pierwszym uzyciu lol.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 09:14 
Cytuj  
a ja myslalem ze jak 2 razy wykorzystam ringa to mi niezniknie i takim sposobem sid go pozbylem,ogolnie te itemy to crap niesamowity

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 09:28 
Cytuj  
no jak do czego ognisko? Jak znow bedzie zbugowany system czasowy na serwerach war'a i bedzie noc :P

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 09:42 
Cytuj  
W robocie na każdym kompie to samo. Osiemnastego września oczekujcie niezłych newsów o walniętych płytkach WARa na Europę...


_________________
Ex-WoW junkie


Posty: 8
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 09:50 
Cytuj  
Cubituss napisał(a):
komunikat "Your Warhammer folder is missing a large number of files." i zachęca do ponownej instalacji.


Mialem taki objaw jak do niespaczowanej gry EU podlozylem spaczowane pliki z wersji US. [wszystkie poza myp'ami].

Moze ktos zrobil to samo w instalce?

Mozesz sprobowac wziac torrenta dla wersji EU i sciagnac z niego wszystkie
pliki poza tymi duzymi z rozszerzeniem .myp. Powinno wyjsc pare MB danych
do sciagniecia. Potem nadpisac istniejace w katalogu warhammera i patchowac od poczatku.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 09:57 
Cytuj  
Skoro jesteś tak pomocny - czy dałbyś radę spakować tych kilka MB pliczków i wysłać mi PMa, a ja podam eftep gdzie byś je wrzucił? Wiem że o dużo proszę, ale w robocie mam zblokowane torrenty, a chcę to sprawdzić jak najszybciej.


_________________
Ex-WoW junkie


Posty: 8
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 10:14 
Cytuj  
Cubituss napisał(a):
Skoro jesteś tak pomocny - czy dałbyś radę spakować tych kilka MB pliczków i wysłać mi PMa, a ja podam eftep gdzie byś je wrzucił? Wiem że o dużo proszę, ale w robocie mam zblokowane torrenty, a chcę to sprawdzić jak najszybciej.


Moge Ci je wrzucic dzis ale dopiero po 21ej.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 10:39 
Cytuj  
Nazwa tematu pasuje jak najbardziej do mojego pytania więc umieszczę je tutaj.No więc czy ktoś próbował odpalić WAR na kompie :
GF 8600 GT , 1GB Ram , AMD 64 3k+ ? Niby mieszczę się w minimalnych wymaganiach ale zawsze jest to "ale".

*

Posty: 89
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 10:43 
Cytuj  
Sadorus napisał(a):
Nazwa tematu pasuje jak najbardziej do mojego pytania więc umieszczę je tutaj.No więc czy ktoś próbował odpalić WAR na kompie :
GF 8600 GT , 1GB Ram , AMD 64 3k+ ? Niby mieszczę się w minimalnych wymaganiach ale zawsze jest to "ale".


Ten 1GB pamieci bedzie glownym problemem ... Sugeruje upgrade, pamiec teraz niedroga ;)[/b]


_________________
L2, WoW, DDO, LotRO, AoC, WAR - retired

Rift (EU-Firesand)
Cersei - lvl 20 Cleric

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 10:48 
Cytuj  
masz za mało ramu, war zzera okolo 1,4GB (a temat o wymaganiach sprzetowych jest gdzie indziej)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 351 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.